Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mclound kalispera!!!

 

molis gemisei i endiksi tis mpatarias bgalto...den tha kerdiseis tpt an to exeis perissotero sto reuma...an deis akomi kai o fortistis krionei otan gemizei i mpataria.. apla tis protes 3-4 fores adiaze to kai gemize to teleios...

 

Ευχαριστώ πολύ! Αυτό και έκανα και τώρα "παίζω" μαζί του. Όμως δε θέλω να το συνδέσω ακόμη με το PC γιατί αν διάβασα καλά όταν συμβαίνει αυτό, φορτίζει το κινητό μαζί, ε; Θα ήθελα οι 2-3 πρώτες αποφορτίσεις να είναι πλήρης...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

me tpt file ti exoun ta akoustika s?

 

το ενα ακουστικο δεν λειτουργει.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα απο το κινητο(w800i) μπορουμε να δουμε τηλεοραση?(vodafone)?
Link to comment
Share on other sites

diladi dn paizei katholou i varaei mpaso kai paizei siga?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Αλήθεια, σχετικά με τα ακουστικά τι παίζει; Γιατί έχει 3 ζευγαρια λαστιχάκια; Η αλήθεια είναι όμως πως για να κάτσουν στο αυτί πρέπει να μπουν πολύ μέσα σε αυτό, έτσι;
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Έχει 3 ζευγάρια ελαστικά για να εφαρόζετε το ακουστικό καλύτερα στο αυτί!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ SERVICE ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ?(ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ).ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑΝ?ΟΛΑ ΟΚ?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ευχαριστώ! Όσο αφορά τη γ@μο...αναβάθμιση, πώς γίνεται, γιατί όταν μου λέει "Αφήστε το 'C' " και εγώ το αφήνω, ανάβει μόνο του το κινητό και λέει "Εισάγεται SIM". Τί πρέπει να κάνω ακριβώς; Υπάρχει topic; Mε ποιά σειρα εγκαθιστώ τα προγράμματα;
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Οκ, ευχαριστώ! Όσο αφορά τη γ@μο...αναβάθμιση, πώς γίνεται, γιατί όταν μου λέει "Αφήστε το 'C' " και εγώ το αφήνω, ανάβει μόνο του το κινητό και λέει "Εισάγεται SIM". Τί πρέπει να κάνω ακριβώς; Υπάρχει topic; Mε ποιά σειρα εγκαθιστώ τα προγράμματα;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=74767&page=1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηχογράφηση από το ραδιοφωνο μπορεί να κάνει;

Και κάτι που δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί... η μπαταρία του τι διάρκεια έχει;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηχογράφηση από το ραδιοφωνο μπορεί να κάνει;

Και κάτι που δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί... η μπαταρία του τι διάρκεια έχει;

Ευχαριστώ

Όχι δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

2 μερούλες με μια νορμάλ χρήση (λίγο απ' όλα δηλαδή) τις βγάζει άνετα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Thanks geofil! Την κατάφερα τελικά, χωρίς να κάνω κάτι διαφορετικό από αυτό που προσπαθούσα... Απλά, έγινε ;)
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

file ta akoustika dn einai xalasmena,thes na sou steilo me pm ti prepei na kaneis?kai go to xo pathei
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

file ta akoustika dn einai xalasmena,thes na sou steilo me pm ti prepei na kaneis?kai go to xo pathei

 

 

Εαν μπορεις και θελεις στειλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έκανα αναβάθμιση χτες βράδυ (μόνος από το PC μου) και διαπίστωσα πως όταν στέλνει/παίρνει αρχεία το κινητό ΔΕΝ γεμίζει η μπάρα ένδειξης KiloBytes όμως δείχνει το μεταφερόμενο και συνολικό μέγεθος του αρχείου. Καμιά ιδέα; ...ή απλά μια απροσεξία της SE;
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

ποιο λογισμικο εχεις τωρα?

Αν σου πω οτι δεν ξέρω... Από το πρόγραμμα της SE που έκανα εγκατάσταση, συνδέθηκε στο internet και κατέβασε την τελευταία θέλω να πιστεύω... Στάσου να σου γράψω ότι βλέπω να μου πεις πού είναι η έκδοση:

 

<b>R1BC002</B>

prgCXC1250092_EU_1_C

A R1BC002

 

και κάμερα 4.5.

 

Α, επίσης, πως μπορώ να βάλω (πχ τη νύχτα), να κάνει μόνο ένα τουτ στις κλήσεις/μηνύματα στα προφίλ;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έκανα αναβάθμιση χτες βράδυ (μόνος από το PC μου) και διαπίστωσα πως όταν στέλνει/παίρνει αρχεία το κινητό ΔΕΝ γεμίζει η μπάρα ένδειξης KiloBytes όμως δείχνει το μεταφερόμενο και συνολικό μέγεθος του αρχείου. Καμιά ιδέα; ...ή απλά μια απροσεξία της SE;

Εγκατέστησε ξανά το θέμα (theme) που έχεις ήδη στο κινητό ή άλλαξέ το και θα διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησε ξανά το θέμα (theme) που έχεις ήδη στο κινητό ή άλλαξέ το και θα διορθωθεί.

Να 'σαι καλά spaul!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia exo ena kinito w800i kai an boreite na mou peite ean iparxei elliniko paketo na ta blepei ola se ellinika iparxei?? mono auto thelo na ksero kai pou boro na to kano euxaristo.

Δηλαδή; έχεις διαφορετική γλώσσα στο κινητό και θες να την αλλάξεις;

Link to comment
Share on other sites

paidia sas parakalo mporei kapoios na mou dosei odigies meso pm pos tha kano anavathmisi??
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...