Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά το να κολλάει το κινητό και να κάνει restart με το παραμικρό χτύπημα είναι συνηθισμένο για τα SE. :p Αλλά αυτό το πράγμα δεν μου έχει τύχει ποτέ! :O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

loipon 3 meres me to problima ....oli mera douleuei kanonika k ka8e prwi exoume ta idia ta pliktra den douleuoun ola...prepei na to sundesw sto pc na anoi3w to myphone exporer k metta ton suxgronismo na ftia3ei to kin...eleos to 3erw ....einai gia gelia xD
Link to comment
Share on other sites

paei telos to kinitaki simera to sundesa pali sto pc gia na to ftia3w k to provlima sunexizei ... pisteuetai oti mporei na einai plaketa ?? an eina iden a3izei ta na ftia3w etsi ?

Σου εχω δωσει την απαντηση παραπανω.μην προσπαθεις να το φτιαξεις μονος σου.μπορει να το χαλασεις τελειως...και μετα θα σου φταιει η SE.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

 

μια μερα ενω φορτιζα το κινητο και τελειωσε η φορτιση, το εβγαλα να παιξω (πασιεντζα :p ) και η οθονη ασπρισε. το κλεισα το ξανανοιξα τιποτα. η οθονη ειναι ασπρη! εγω μπορω να παρω τηλεφωνο στα τυφλα η να με παρουνε... αλλα μηνυματα.. μπααα! και ερωτω τωρα... μηπως ξερει κανεις .. ποσο λετε να μου παρει ο Γερμανος.. για να το φτιαξει? :X

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!

 

μια μερα ενω φορτιζα το κινητο και τελειωσε η φορτιση, το εβγαλα να παιξω (πασιεντζα :p ) και η οθονη ασπρισε. το κλεισα το ξανανοιξα τιποτα. η οθονη ειναι ασπρη! εγω μπορω να παρω τηλεφωνο στα τυφλα η να με παρουνε... αλλα μηνυματα.. μπααα! και ερωτω τωρα... μηπως ξερει κανεις .. ποσο λετε να μου παρει ο Γερμανος.. για να το φτιαξει? :X

Αν εχεις εγγυηση ΔΩΡΕΑΝ.αν οχι κανα 20 ευρο.παραπανω με τιποτα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αστιευεσαι; μονο 20 ευρω; περιμενε.. για να το φτιαξει...;;; εισαι σιγουρος;; αμα ειναι μονο τοσα.. νομιζα 150 ευρω......... :blink: :worry:
Link to comment
Share on other sites

αστιευεσαι; μονο 20 ευρω; περιμενε.. για να το φτιαξει...;;; εισαι σιγουρος;; αμα ειναι μονο τοσα.. νομιζα 150 ευρω......... :blink: :worry:

Μια αναβαθμιση θελεις.τι περιμενες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
ψάχνω μια εφαρμογή για το w800 που να έχει το πρόγραμμα των αγώνων του euro 2008 και την βαθμολογία και να προσθέτεις απλώς τα αποτελέσματα
Link to comment
Share on other sites

ψάχνω μια εφαρμογή για το w800 που να έχει το πρόγραμμα των αγώνων του euro 2008 και την βαθμολογία και να προσθέτεις απλώς τα αποτελέσματα

Δεν ξερω αμα βρεις αυτο που θελεις.δεν εχω βρει κατι παρομοιο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για το συγκεκριμένο βιντεάκι? Πώς μπορούμε να το κάνουμε στο δικό μας κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για το συγκεκριμένο βιντεάκι? Πώς μπορούμε να το κάνουμε στο δικό μας κινητό?

http://www.se-nse.net

Link to comment
Share on other sites

Με mods...

 

 

Δεν έβγαλα άκρη. Αν ξέρεις και θέλεις και μπορείς να γράψεις την διαδικασία που χρειάζεται, γιατί και το link που έδωσες είναι πολύ γενικό. Αν βαριέσαι οκ.. δεν υπάρχει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Θα πας εκεί,θα γραφτείς,μετά απο τα forums,επέλεξε customizing firmware
Link to comment
Share on other sites

Στο customizing firmware έχει πολλά θέματα. Βασικά βρήκα αυτό http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=15210 αλλά δεν έχω καταλάβει πώς τα περνάμε στο κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Help παιδες

Δοκίμασα σήμερα να κάνω σημερα την αναβάθμιση του firmware (μετά από κάπου 1,5 χρόνο, επειδή το χρειάστηκα το κινητό) και όταν το ειχα συνδέσει με το USB και πατούσα το C όταν το άνοιγα (σύμφωνα με τις οδηγίες της SE) το τηλ ασπρισε για λίγο (στιγμιαίο άνοιγμα) αλλα δεν άνοιξε. Του έβγαλα την μπαταρία το άφησα λίγο μόνο του, αλλά δεν ανοίγει με τίποτα

όταν πάω να το ανοίξω στιγμιαία γίνεται λευκή η οθόνη κ σβήνει...

Γνωρίζει κανείς τιποτα επειδή δεν βρήκα κάτι ανάλογο στο thread

Οποιος/α γνωρίζει ας μου προτεινει κατι

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια εγώ μια φορά το είχα κάνει αναβάθμιση.. και απ' ότι θυμάμαι πατάς το C και ταυτόχρονα να ανοίξει και μετά περιμένεις να γίνει η εγκατάσταση. Την διάρκεια που περιμένεις το κινητό δεν γίνεται να το έχεις ανοιχτό. Μήπως δεν ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση?
Link to comment
Share on other sites

μπα δεν μπηκε καν στην διαδικασία αναβάθμισης

παντως ειναι δυνατον να μην εχει τύχει σε κανέναν άλλο εδώ μέσα?

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ειλικρινά κ ουτε καν ανοιγει, να ανοιγει κ να χει προβληματα αυτο ναι, η να μη διαβαζει drivers:wacko:

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...