Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, εδώ και καιρό ο Γερμανός κάνει το σέρβις στα SE. Αλλά στα καταστηματα ειδικεύονται στα απολύτως απαραίτητα. Πχ στο "καθάρισμα" του τζόιστικ με πεπιεσμένο αέρα. :)

Για όλα τα υπόλοιπα στέλνουν τα κινητά στα κεντρικά.

Εχω κανει αναβαθμιση σε κινητο απο καταστημα germanos."ισως" επεσα στην περιπτωση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

υπαρχει τροπος σε κινητο sony ericsson (W800i) να αποθηκευσω sms σε καπιο φακελο στη μνημη του κινητου η της καρτας ωστε να μη χρειαζεται σβηνω συνεχεια μηνυματα για να αδειασω χωρο? Η να επεκτεινω τη μνημη που εχει ηδη και ειναι γυρω στα 80 sms?
My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει αναβαθμιση σε κινητο απο καταστημα germanos."ισως" επεσα στην περιπτωση.:)

 

Όχι. Αναβαθμίσεις κάνουν κανονικά στον Γερμανό. Αλλά τις αναβαθμίσεις τις βάζω στα απολύτως απαραίτητα που ανέφερα.

Εγώ μιλούσα για επεμβάσεις στο hardware.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Αναβαθμίσεις κάνουν κανονικά στον Γερμανό. Αλλά τις αναβαθμίσεις τις βάζω στα απολύτως απαραίτητα που ανέφερα.

Εγώ μιλούσα για επεμβάσεις στο hardware.

 

To Service σε τέτοιου είδους καταστήματα περιορίζεται σε βασικές ενέργειες (αναβαθμίσεις, καθαρισμούς, κλπ), για ποιο βαθιές "εσωτερικές" επεμβάσεις φεύγουν ή σε αντιπροσωπείς ή σε τρίτα καταστήματα με εξοπλισμό και χρόνο για τέτοιου είδους επεμβάσεις......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...ειχα ενα προβλμα με ενα w800.το εστειλα στην se οπου εγινε αντικατασταση εντοσ εγγυησης.παραλαμβανω το κινητο μετα απο 20 μερες λογω ελλειψης...το κινητο ηταν χειροτερο απ το παλιο..το ανοιγα εβαζα pin ολα καλα.μολις εσβηνε ο φωτισμος παταγες κουμπι και τπτ.κανω αναβαθμιση αν και ειχε το τελευταιο λογισμικο και συνεχιζε τα ιδια.το γυρναω πισω και τους λεω το προβλημα.σημερα το παιρνω το ιδιο κινητο με αναβαθμιση...το κινητο παλι τα ιδια..ξερει κανεις τι μπορει να φταει?υπαρχει περιπτωση μεσω far manager να κανω format και μετα παλι εγκατασταση ή εγκατασταση προηγουμενης εκδοσης λογισμικου?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...ειχα ενα προβλμα με ενα w800.το εστειλα στην se οπου εγινε αντικατασταση εντοσ εγγυησης.παραλαμβανω το κινητο μετα απο 20 μερες λογω ελλειψης...το κινητο ηταν χειροτερο απ το παλιο..το ανοιγα εβαζα pin ολα καλα.μολις εσβηνε ο φωτισμος παταγες κουμπι και τπτ.κανω αναβαθμιση αν και ειχε το τελευταιο λογισμικο και συνεχιζε τα ιδια.το γυρναω πισω και τους λεω το προβλημα.σημερα το παιρνω το ιδιο κινητο με αναβαθμιση...το κινητο παλι τα ιδια..ξερει κανεις τι μπορει να φταει?υπαρχει περιπτωση μεσω far manager να κανω format και μετα παλι εγκατασταση ή εγκατασταση προηγουμενης εκδοσης λογισμικου?

 

γίνεται αυτό αλλά δε ξέρω πόσο θα βοηθήσει!!!:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον να δοκιμασω και αυτο...μπορεις να μου πεις τον τροπο?

 

εδώ!!:rolleyes:

και οδηγείες εδώ:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΡΕ 'ΣΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ W800 ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ, ΔΕ ΒΡΗΚΑ.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΡΕ 'ΣΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ W800 ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ, ΔΕ ΒΡΗΚΑ.

Ισως βρεις κανενα "ξεχασμενο" αλλα σε τιμη..που θα πεις..οτι δεν το παιρνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά sorry είμαι σε λάθος topic. στο 810 επρεπε να είμαι

 

Ισως βρεις κανενα "ξεχασμενο" αλλα σε τιμη..που θα πεις..οτι δεν το παιρνεις.

 

 

:cry:

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Πήγα το κινητό στο service της SE για upgrade αλλά το πρόβλημα με το wep200 δεν διορθώθηκε (κολάει όλο το κινητό όταν σε παίρνουν τηλέφωνο).

 

Οπότε προσοχή σε όσους αγοράζουν bluetooth με το wep200 διότι βγάζει πρόβλημα κ με άλλα sony ericsson κινητά...

 

Επίσης θέλω να πω ότι όλως περιέργως έμεινα εντυπωσιασμένος από το service της SE. Μου έφτιαξαν το joystick, μου έφτιαξαν τη φωτ. μηχανή (είχα κόψει κατά λάθος ένα καλώδιο όταν άλλαξα την πρόσοψη του κ δεν δούλευε) παρόλο που δεν τους το ζήτησα!!!, μου το κάνανε format και upgrade κ το κινητό δουλεύει τώρα άψογα κ είναι κ ταχύτατο!!

Και όλα αυτά δωρεάν λόγω εγγύησης!!!!

 

Τέλος αν κάποιος ενδιάφερεται για μεταχειρισμένο w800 ας μου στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το κινητό στο service της SE για upgrade αλλά το πρόβλημα με το wep200 δεν διορθώθηκε (κολάει όλο το κινητό όταν σε παίρνουν τηλέφωνο).

 

Οπότε προσοχή σε όσους αγοράζουν bluetooth με το wep200 διότι βγάζει πρόβλημα κ με άλλα sony ericsson κινητά...

 

Επίσης θέλω να πω ότι όλως περιέργως έμεινα εντυπωσιασμένος από το service της SE. Μου έφτιαξαν το joystick, μου έφτιαξαν τη φωτ. μηχανή (είχα κόψει κατά λάθος ένα καλώδιο όταν άλλαξα την πρόσοψη του κ δεν δούλευε) παρόλο που δεν τους το ζήτησα!!!, μου το κάνανε format και upgrade κ το κινητό δουλεύει τώρα άψογα κ είναι κ ταχύτατο!!

Και όλα αυτά δωρεάν λόγω εγγύησης!!!!

 

Τέλος αν κάποιος ενδιάφερεται για μεταχειρισμένο w800 ας μου στείλει pm.

Επεσες στην περιπτωση του SE center.:worry: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επεσες στην περιπτωση του SE center.:worry: :)

 

Είχα πάει πάντως επιρεασμένος κ περίμενα τα χειρότερα...

Link to comment
Share on other sites

Ti prosopsh exeis valei nickmavros? Einai gnhsia? Pou mporw na vrw prosopseis gia to w800? Ekana mia suntomh anazhthsh gia prosopseis alla den vrhka kati gia auto to kinito.
Link to comment
Share on other sites

Ti prosopsh exeis valei nickmavros? Einai gnhsia? Pou mporw na vrw prosopseis gia to w800? Ekana mia suntomh anazhthsh gia prosopseis alla den vrhka kati gia auto to kinito.

 

Όχι δεν είναι γνήσια, την πήρα μέσω ebay. Δεν σου προτείνω να πάρεις μη γνήσια πρόσοψη γιατί δεν κουμπώνουν καλά.

Εγω τελικά δεν την έβαλα ολόκληρη αλλά μόνο το προστατευτικό της οθόνης γιατί το δικό μου ειχε γρατζουνιστεί...

Link to comment
Share on other sites

Ti prosopsh exeis valei nickmavros? Einai gnhsia? Pou mporw na vrw prosopseis gia to w800? Ekana mia suntomh anazhthsh gia prosopseis alla den vrhka kati gia auto to kinito.

 

:worry: Γνησια προσοψη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Euxraristw paidia. Ap' oti vlepw mono h klasikh prosopsh yparxei an kai tha ithela kati se syndiasmo allwn xrwmatwn...

Σε αλλα χρωματα ισως βρεις σε "μαιμου" αν και εγω δεν εχω :blink: κατι.τωρα καλυτερα για μενα ειναι να βαλεις αυθεντικη προσοψη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=10207437

και αυτη αλλά δεν νομίζω να είναι γνήσια!!:p

Ετσι ακριβως! ασε που δειχνει πολυ ψευτικη :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...