Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na rotiso kati paidia,ginetai sto w800 na auxiso to megethos arxeiou pou mporo na katevaso?Diladi otan exo ton opera mini kai thelo na katevaso ena arxeio pano apo 1 mb den mporo...iparxei tropos na to auxsiso?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help! Ποσο το βρισκω μτχ το w800? Στο περιπου πειτε μου..

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Εχω ενα προβλημα με το κινητο μου. Εδω και μια εβδομαδα δεν ανοιγει τους φακελους με τα παιχνιδια και με τις εφαρμογες ενω ολα τα αλλα δουλευουν μια χαρα. Λεει αδυνατη η εναρξη η κατι τετοιο. εκανα αναβαθμιση απο το νετ και δεν εγινε τιποτα.Τωρα (μετα την αναβαθμιση) οταν παταω απλα δεν κανει και δεν λεει τιποτα και φυσικα δεν τους ανοιγει!! Αν ξερει κανεις τι μπορω να κανω παρακαλω ας με βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάνω απο 100 με 120 ευρώ δεν θα έδινα...(75 για την μεταχειρισμένο μεμορι στηκ και 15 για την συσκευή...)
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help! Ποσο το βρισκω μτχ το w800? Στο περιπου πειτε μου..

100 euρo.εγω θα εδεινα αλλα τοσα και θα επαιρνα με 200 ευρο ενα w810i.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

100 euρo.εγω θα εδεινα αλλα τοσα και θα επαιρνα με 200 ευρο ενα w810i.

 

το 800αρι ειναι πιο cool

 

to 810 εχει αυτοματη εστιαση? δε θυμαμαι

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

το 800αρι ειναι πιο cool

 

to 810 εχει αυτοματη εστιαση? δε θυμαμαι

 

ναι έχει. όντως μαρέσει το 800. πιο ζωντανή μπογιά

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Exei xrhsimopoihsei kaneis to Handset Manager USB Data Suite [MA-8920C] for SonyEricsson W800i .dhladh auto :

http://global.mobileaction.com/download/download1.jsp?phoneBrand=2&modelID=377&go=+Go+

. Phga na to ekgatastiso alla den ta katafera . Exo asxolithei kanenas me auto ?

Link to comment
Share on other sites

Exei xrhsimopoihsei kaneis to Handset Manager USB Data Suite [MA-8920C] for SonyEricsson W800i .dhladh auto :

http://global.mobileaction.com/download/download1.jsp?phoneBrand=2&modelID=377&go=+Go+

. Phga na to ekgatastiso alla den ta katafera . Exo asxolithei kanenas me auto ?

Τα προιοντα της mobile action ειναι προβληματικα.τσαμπα χανεις τον χρονο σου!

ακρη δεν προκειτε να βγαλεις :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Help!

 

Κάναμε αλλαγή πρόσοψης στο W800 του αδερφού μου (που ήταν κατεστραμμένο σχεδόν) με μία W700 που είχα. Και ενώ την ίδια εγχείριση την έχω κάνει στο Κ750 και μάλιστα τουλάχιστον 3-4 φορές και όλα λειτουργούν σωστά, εν τούτοις στο W800 ο μικρός λέει ότι δεν έχει σήμα. Λέτε να μη μπήκε σωστά η κεραία;

 

Κανένας με καμία καλή ιδέα;

 

Ευχαριστώ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Help!

 

Κάναμε αλλαγή πρόσοψης στο W800 του αδερφού μου (που ήταν κατεστραμμένο σχεδόν) με μία W700 που είχα. Και ενώ την ίδια εγχείριση την έχω κάνει στο Κ750 και μάλιστα τουλάχιστον 3-4 φορές και όλα λειτουργούν σωστά, εν τούτοις στο W800 ο μικρός λέει ότι δεν έχει σήμα. Λέτε να μη μπήκε σωστά η κεραία;

 

Κανένας με καμία καλή ιδέα;

 

Ευχαριστώ.

 

mpa den exei sxesi i prosopsi. an allazes to pisw kalimma mporei. isws apo tis touimpes na thelei ligo katharisma oi epafes tis keraias.

:)
Link to comment
Share on other sites

mpa den exei sxesi i prosopsi. an allazes to pisw kalimma mporei. isws apo tis touimpes na thelei ligo katharisma oi epafes tis keraias.

 

Όλο το κάλυμμα αλλάχτηκε. Η κεραία βγήκε και ξαναμπήκε, όπως έχω κάνει ένα σωρό φορές στο Κ750, και δεν είχε κανένα πρόβλημα. Λες να του πω να δοκιμάσει να καθαρίσει τις επαφές, ε; ΟΚ, θα το μεταφέρω...

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Όλο το κάλυμμα αλλάχτηκε. Η κεραία βγήκε και ξαναμπήκε, όπως έχω κάνει ένα σωρό φορές στο Κ750, και δεν είχε κανένα πρόβλημα. Λες να του πω να δοκιμάσει να καθαρίσει τις επαφές, ε; ΟΚ, θα το μεταφέρω...

 

tote nai ftaine oi epafes.

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν κάποιος από Αθήνα δίνει το w800 του μεταχειρισμένο και σε καλή τιμή ας μου στείλει ένα pm να τα πούμε.Ενδιαφέρομαι για την αγορά του ως δεύτερο κινητό.

 

Ευχαριστώ πολύ!

----------------------------------------------------

Ωραίος καιρός...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
δεν ξερω αν καποιος αλλος εχει κανει αναφορα αλλα το δικο μου w800i παρουσιασαι πολλα προβληματα μολις μερικους μηνες μετα την αγορα του με αποτελεσμα να χρειαστω 3 αναβαθμισεις σε διαστημα 2 μηνων χωρις ουσιαστηκα να λυθει το προβλημα.το κινητο μου σβηνει παρα πολλες φορες την ημερα(πχ αν δεν το ακουμπησεις τοσο απαλα στο γραφειο η και ακομα οταν το εχω στην τσεπη μου).επισεις οπως καταλαβενεται το service της SE δεν με ικανοποιησε καθολου και προσωπικα την θεωρω πλεον αναξιοπιστη.προσοχη λοιπον τι αγοραζεται!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επισης ...ο αδερφος μου πριν λιγο καιρο αγορασε το w810i και ναι ,ναι μαντεψτε και αυτο παρουσιασε προβλημα .αυτη τη φορα ενα μερος στην κατω δεξια γωνια της οθoνης εχει νεκρωσει!γι'αυτο μακρια απο ericsson!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επισης ...οαδερφος μου πριν λιγο καιρο αγορασε το w810i και ναι ,ναι μαντεψτε και αυτο παρουσιασε προβλημα .αυτη τη φορα ενα μερος στην κατω δεξια γωνια της οθoνης εχει νεκρωσει!γι'αυτο μακρια απο ericsson!

 

file mou an otan to akoumpas siga siga svinei tote den einai thema software.tha to pas mazi me tin mpatartia na sou to eleksoun kai na sou allaksoun pisw kalimma.den xrewnesai kati. oso gia to w 810 eixe erthei mia partida stin ellada paraeisagwgis me maimou othoni kai nekrwnan kati simeia tis. pigene to me tin apodeiksi kai sou kanoun antikatastasi. egiisi ayto pou sou lew.apla kanoun girw stis 25 meres,arnitiko ayto alla sou dinoun alla til

:)
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εννοεις οταν λες σβηνει σιγα σιγα??εμενα παντως σβηνει μια και καλη και μετα αντε να βαζω παλι πιν.αυτο το προβλημα το εχω περιπου 1 χρονο τωρα και πιστεψε με ειναι πολυ ενοχλητικο.ηδη το εχω παει 3 φορες στην αντιπροσωπια καθως το προβλημα διορθωνοταν για λιγο καιρο και μετε φτου και απ'την αρχη...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εννοεις οταν λες σβηνει σιγα σιγα??εμενα παντως σβηνει μια και καλη και μετα αντε να βαζω παλι πιν.αυτο το προβλημα το εχω περιπου 1 χρονο τωρα και πιστεψε με ειναι πολυ ενοχλητικο.ηδη το εχω παει 3 φορες στην αντιπροσωπια καθως το προβλημα διορθωνοταν για λιγο καιρο και μετε φτου και απ'την αρχη...

 

tha to pas se germano mazi me mpataria kai to stelnoun sta kentrika gia antikatastasi

:)
Link to comment
Share on other sites

επισης ...ο αδερφος μου πριν λιγο καιρο αγορασε το w810i και ναι ,ναι μαντεψτε και αυτο παρουσιασε προβλημα .αυτη τη φορα ενα μερος στην κατω δεξια γωνια της οθoνης εχει νεκρωσει!γι'αυτο μακρια απο ericsson!

Πρωτη φορα ακουω για τετοια προβληματα.οπως και να'χει με αποδειξη αγορας και στο service.τωρα αν επεσες εσυ στο ελλατωματικο ¨"κινητο" τι να πω..αναφερεσαι σε 2 κινητα που ειναι η καλη εικονα τις sony ericsson.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως εννοεις οταν λες σβηνει σιγα σιγα??εμενα παντως σβηνει μια και καλη και μετα αντε να βαζω παλι πιν.αυτο το προβλημα το εχω περιπου 1 χρονο τωρα και πιστεψε με ειναι πολυ ενοχλητικο.ηδη το εχω παει 3 φορες στην αντιπροσωπια καθως το προβλημα διορθωνοταν για λιγο καιρο και μετε φτου και απ'την αρχη...

 

se pia antioproswpia to piges;i omnitech einai mexri level 3 opws kai stin george stin plateia kaniggos kai o germanos exei to megalitero level episkeyis.apo ekei kai pera stelnontai sti sony ericsson opou den pane idiotes...

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!

 

Ο ποιο καινουργιος και σε 1 μηνα και 2.5 εβδομαδες κλεινω τα 2 χρονια του W800!! :)

 

 

Αφου διαβασα καμια 20αρια σελιδες απο τη αρχη, δλδ του 2005, βαρεθηκα και πηγα στο τελος.

Βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα για το Firmware. Δεν το εχω αναβαθμιση ακομα, καθως δεν γνωριζα για αυτο. :ninja:

 

Εγω το κινητο το ειχα παρει λιγο μετα αφου με στειλουν στην λεσβο,μεταθεση απο το στρατο!.. Ωραια ηταν εκει να πατε! :)

Καλλονη και Μυτηληνη,μονο! Α! και πολιτικη αεροπορια! που ειναι διπλα ακριβως απο τα καλοκαιρινα κλαμπακια! :p

 

Τελος παντων το κινητο το ειχα για ελβετικο σουγια.

Φλας μες το βραδι, για εφοδο! Με βροχες, με χιονια με παγωνια δεν επαθε τπτ.(δεν κανω πλακα για τα χιονια!.. πηγα στο νησι και αγορασα αλυσιδες για το αυτοκινητο!!!!!):lol:

 

Λοιπον εχω βγαλει κοντα στις 2500 Photos στο νησι μονο (περιλαμβανετε και το στρατοπεδο μερα κ νυχτα,αλλα αυτες ειναι σε αλλο καταλογο, αν και οποιος εχει καλο ματι θα το βρει στο Google Map)

 

Απ ολο το κινητο, μου εσπασε μονο το Joystic και αυτο επειδη την ωρα που το ειχα στην ζωνη το χτηπησα στην γωνια ενος κουφαματως πορτας!! :mad::mad::( Κανενα αλλο προβλημα δεν μου εχει βγαλει ουτε εχει χαλασει τπτ αλλο. (ενω σε γνωστους μου εχουν χαλασει παρα πολα)

 

Και σουτ εφαγε και μπουνιες εφαγε,αλλα τπτ. (αν και τα περισσοτερα τα εφαγε την ωρα που ειχε το καλυμα ...Body Glover κανει δουλεια :lol:)

 

Απο Εμ Πι 3 του εχω αλλαξει τα φωτα καθως και απο Themes Γames Applicationς.

 

Το Κ750 και το Κ800 και τα 2 δεν μπορεις να εχεις αναμενο φλας σκετο, σαν φακο, Οποτε το W800 πολυ καλυτερο σε αυτο το θεμα και αφου εχω ξανακοιταξει την αγορα για κατι καλυτερο ή ισαξιο, ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ!!

ΓΙα το κινητο αυτο χαιρομαι που ειχα δωσει τα 250ευρα του (240 panafon +Θηκη) γιατι εκτος απο το Βιντεο, σε ολα τα αλλα ειναι The Best!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ηι Παιδιά.. Πως μπορώ να κάνω στο w800i format? Ξέρετε κάμια εντολή? Η αν υπάρχει κανένα link από τα drivers?

Επαναφορα αρχικων ρυθμισεων θα εννοεις :blink: πατας τον κωδικο {0000).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...