Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηρε η αδελφη μου το W800i και θελοντας σαν δωρο Πασχα να της κανω δωρο μια καρτα μνημης, θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι η maximum χωρητικοτητα που μπορει να σηκωσει το τηλεφωνο...

 

thanx in advance...

 

Καλη Ανασταση σε ολους...

Link to comment
Share on other sites

πηρε η αδελφη μου το W800i και θελοντας σαν δωρο Πασχα να της κανω δωρο μια καρτα μνημης, θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι η maximum χωρητικοτητα που μπορει να σηκωσει το τηλεφωνο...

 

thanx in advance...

 

Καλη Ανασταση σε ολους...

Aληθεια απο πυ το πηρε? το ψαχνω σε αρκετα μαγαζια και δεν το εχουν ουτε stock,εδω και ενα χρονο εχει σταματησει η κυκλοφορια του :blink:

Μεγιστη που μπορει να σηκωσει το τηλεφωνο ειναι 4gb,αλλα εγω σου πρτοτεινω μια 2gb που ειναι και φθηνη και πιστευω θα καλυψεις τις αναγκες της! :wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry λαθος...

 

το Κ800i πηρε...

 

sorry ξανα...

Ε τοτε μεχρι 2 γιγα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα αφού μέχρι 1 γίγα υπάρχει σε Μ2.

 

bgike kai 4, i tha bgei to mai den thimamai kala

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

bgike kai 4, i tha bgei to mai den thimamai kala

 

Αν και στο πλαισιο με μια ματια δεν βρικα πανω απο 1GB.

 

Βρικα εδω Μ2 2GB;)

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=144756

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia simera m kolise h sim den m dexetai me tipota thn sim to kinito m

kai xreiazomai epigontos ta thlefona pou exw mesa

uparxei enas kodikos pou mpaineis sto kinito xwris na douleuei h sim

parakalw opios ton 3ereis as kanei ena post

euxaristo

 

Κωδικος υπαρχει και τον ειχα βρει σε ενα site....!

Το προβλημα ειναι οτι δεν τον θυμαμε......!

Νομιζω οτι το ειχα ποσταρει το καλοκαιρι καπου.....

Τεσπα αν δεν βαριεσε ψαξε στο net....το site ηταν Ελληνικο!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,να κάνω μια ερώτηση,δε ξέρω αν έχει απαντηθεί.

Για το W800i υπάρχουν συγκεκριμένα bluetooth

που είναι συμβατά ή κάνουν όλα ;

Το ρωτάω αυτό γιατί δοκίμασα ένα της sony ericcson(δε θυμάμαι το μοντέλο)και δεν κατάφερα να το συνδέσω με το κινητό μου(έβγαζε ένδειξη ότι δε βρέθηκε συσκευή),μήπως εγώ δεν έκανα κάτι σωστό ή κάποια δεν είναι συμβατά(αν κάποια δεν είναι συμβατά που μπορώ να δω ποιά είναι συμβατά) ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως αναγνωρίζει τα πάντα!

Δε ξέρω τι δε κάνεις σωστά.

 

και ομωσ ο φιλος εχει δικιο. υπαρχουν καποιες εκδοσεις η παρτιδες κινητων ειδικα βονταφον οι οποιες κατα την συνδεση με το bluetooth δεν αναγνωριζουν η συνδεονται και κολλανε το τηλεφωνο.αυτο λυνεται μονο με αναβαθμιση αλλα οχι ομωσ την κοινη που εχουμε στα σπιτια μας ουτε μεσω wotan. sonyericsson μονο.αλλα σε μερικες περιπτωσεις γινεται αντικατασταση συσκευης

:)
Link to comment
Share on other sites

και ομωσ ο φιλος εχει δικιο. υπαρχουν καποιες εκδοσεις η παρτιδες κινητων ειδικα βονταφον οι οποιες κατα την συνδεση με το bluetooth δεν αναγνωριζουν η συνδεονται και κολλανε το τηλεφωνο.αυτο λυνεται μονο με αναβαθμιση αλλα οχι ομωσ την κοινη που εχουμε στα σπιτια μας ουτε μεσω wotan. sonyericsson μονο.αλλα σε μερικες περιπτωσεις γινεται αντικατασταση συσκευης

 

Υπήρξαν Sony Ericsson w800i με εγκατεστημένο λογισμικό της Vodafone;Πρώτη φορά το διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξαν Sony Ericsson w800i με εγκατεστημένο λογισμικό της Vodafone;Πρώτη φορά το διαβάζω.

 

εκανα λαθος διατυπωση ηθελα να πω οτι καποια τηλ που ειναι αγορασμενα απο βονταφον(οχι με vl):D

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια χαρά παιδιά! Έχω πρόβλημα με ένα W800i μιας φίλης μου.

 

Έκανα αναβάθμιση μέσω του SEUS στην έκδοση R1BC002. Με το που τελείωνε όμως η αναβάθμιση, μου βγάζει ένα σφάλμα. Όταν ανοίγω το κινητό λειτουργεί, αλλά η γλώσσα είναι Αγγλικά και η κάμερα δε δουλεύει (μου λέει: Wrong camera driever version (0.9). Please update camera driver to 4.5 or later).

 

Τι κάνω?

 

Είμαι σίγουρος πως η απάντηση υπάρχει κάπου μέσα στο φόρουμ, αλλά τα θέματα έχουν γίνει τεράστια και δεν μπορώ να βρω την απάντηση. Και ναι, χρησιμοποίηση το search!

 

EDIT: Κάπου διάβασα για master reset πριν την αναβάθμιση. Θα το δοκιμάσω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά! Έχω πρόβλημα με ένα W800i μιας φίλης μου.

 

Έκανα αναβάθμιση μέσω του SEUS στην έκδοση R1BC002. Με το που τελείωνε όμως η αναβάθμιση, μου βγάζει ένα σφάλμα. Όταν ανοίγω το κινητό λειτουργεί, αλλά η γλώσσα είναι Αγγλικά και η κάμερα δε δουλεύει (μου λέει: Wrong camera driever version (0.9). Please update camera driver to 4.5 or later).

 

Τι κάνω?

 

Είμαι σίγουρος πως η απάντηση υπάρχει κάπου μέσα στο φόρουμ, αλλά τα θέματα έχουν γίνει τεράστια και δεν μπορώ να βρω την απάντηση. Και ναι, χρησιμοποίηση το search!

 

EDIT: Κάπου διάβασα για master reset πριν την αναβάθμιση. Θα το δοκιμάσω...

Πηγαινε'το< σε SErvice.ετσι μονο θα βρεις λυση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To kinito i fili sou to eixe agorasei apo ellada, i to eixe ferei apo e3w??

 

Poso kostizei mia kainourgia prosopsi gia to w800?

Link to comment
Share on other sites

θελω να συνδεσω το κινητο με το στερεωφονικο του αυτοκινητου.εχει δοκιμασει κανεις το καλωδιο που καταληγει σε RCA??

και κατι ακομα.εχω καποια mp3 που ειναι μίξαρισμενα.οταν τα παιζει το κινητο ομως δεν παιζουν συνεχομενα αλλα υπαρχει κενο οταν αλλαζει το κομματι.για να παιξουν στο pc συνεχομενα ενεργοποιεις την επιλογη στο media player CROSSFADING στο Equalizer.υπαρχει κατι αντιστοιχο στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

θελω να συνδεσω το κινητο με το στερεωφονικο του αυτοκινητου.εχει δοκιμασει κανεις το καλωδιο που καταληγει σε RCA??

και κατι ακομα.εχω καποια mp3 που ειναι μίξαρισμενα.οταν τα παιζει το κινητο ομως δεν παιζουν συνεχομενα αλλα υπαρχει κενο οταν αλλαζει το κομματι.για να παιξουν στο pc συνεχομενα ενεργοποιεις την επιλογη στο media player CROSSFADING στο Equalizer.υπαρχει κατι αντιστοιχο στο κινητο?

οχι δεν υπαρχει τετοια επιλογη..)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα, τελικά έκανα αναβάθμιση.... αλλά.... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!! Την τύχη μου! Γιατί είναι τόσο χαζά κινητά τα ericcson??

 

file mou gia na min xanei ta ellinika tha prepei i mnimi tou tilefwnoy prin tin anavathmisi na einai metaksi 13-15 mb.tou tilefwnou kathara oxi tou memory stick

:)
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει 34ΜΒ ελεύθερα...

 

file mou gia na min xanei ta ellinika tha prepei i mnimi tou tilefwnoy prin tin anavathmisi na einai metaksi 13-15 mb.tou tilefwnou kathara oxi tou memory stick

 

Κάτσε φίλε... τι εννοείς? Εννοείς τουλάχιστον 13-15ΜΒ ή ανάμεσα από 13-15ΜΒ?

 

Γιατί αν είναι το 1ο, τότε κάποιο άλλο είναι το πρόβλημα. Αν είναι το 2ο... ΕΛΕΟΣ!!

 

H συσκευή αγοράστηκε από Ελλάδα και έχει R1BC002, EMEA_3, CDA102425/39. Σύμφωνα με τα παραπάνω, θα έπρεπε να έχει ελληνικά!! Γιατί χάθηκαν? Δεν έχει καμία άλλη γλώσσα... μόνο αγγλικά!

 

 

Βοηθάτε ρε παιδιά! Πείτε μου τι να κάνω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...