Jump to content

Περιοδικό «Κινητή τηλεφωνία»


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι διαβολο πατρα δεν εχει ερθει ακομα

 

Αν το ανακαλύψεις πουθενά πες! ;)

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τρικαλα παντως ηρθε και το πηρα. Ομως εψαξα σε 3μαγαζια και αυτα που ειχαν στειλει απο αθηνα ηταν αλλα ανοιχτα και σε αλλα ελειπαν οι καρτες sim!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικο:

1.Μεχρι ποτε μπορουν να ενεργοποιηθουν οι F2G καρτες του Περιοδικου ?

2.Μετα την ενεργοποιηση ισχυουν για ενα χρονο ακομα και χωρις να βαλω χρονο ομιλιας ?

1.Δεν αναφέρεται καταληκτική ημερομηνία ενεργοποίησης για την TIM F2G που σημαίνει ότι μπορείς να την ενεργοποιήσεις όποτε θελήσεις.

2.Ναι, μετά την ενεργοποίηση λειτουργεί για 1 χρόνο κανονικά δηλαδή δέχεσαι κλήσεις στην περίπτωση που μηδενίσεις το υπόλοιπό σου (το υπερογκο ποσό του 1 Ευρώ) και για 1 περεταίρω μήνα (συνολικά 13) μπορείς να βάλεις κάρτα και να ξαναζωντανέψεις το νούμερο.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις πάτρα το είδα στο carrefour δεν δίνω και όρκο όμως βιαζόμουνα τότε και δεν το πήρα αλλά θα πάω αύριο και θα σας πω μη σας φέρω άδικα εδώ πάνω
το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

1.Δεν αναφέρεται καταληκτική ημερομηνία ενεργοποίησης για την TIM F2G που σημαίνει ότι μπορείς να την ενεργοποιήσεις όποτε θελήσεις.

2.Ναι, μετά την ενεργοποίηση λειτουργεί για 1 χρόνο κανονικά δηλαδή δέχεσαι κλήσεις στην περίπτωση που μηδενίσεις το υπόλοιπό σου (το υπερογκο ποσό του 1 Ευρώ) και για 1 περεταίρω μήνα (συνολικά 13) μπορείς να βάλεις κάρτα και να ξαναζωντανέψεις το νούμερο.

 

Στο δεύτερο τουλάχιστον στη δική μου F2G είσαι λάθος.Οταν την εναργοποίησα μου είπε πως ο λογαριασμός μου έληγε ένα μήνα αργότερα από την ημερομηνία που τον ενεργοποίησα.Τώρα για πόσο καιρό μπορείς να δέχεσαι μόνο κλήσεις δεν ξέρω. ;)

Link to comment
Share on other sites

ρωταω καθε μερα στα κεντρικα περιπτερα. ρωτησα σημερα παλι στα περιπτερα της τριων συμμαχων και και μου ειπαν οτι ηρθε και εξαντληθηκε αμεσως. Χειροτερη διακινηση περιοδικου δεν εχω δει ποτε....
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Τι;;; Πόσα έφεραν; Περνάω κάθε μέρα από το news stand αλλά τίποτα.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αν το ανακαλύψεις πουθενά πες! ;)

βρηκα ενα και μοναδικο στο carefur και φυσικα το αγορασα

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ενεργοποίησε κανείς το Vodafone?

 

Έχω το εξής πρόβλημα:

Ενεργοποίησα την κάρτα SIM στις 4/10/2005, την έβαλα στο πρόγραμμα Talk&Save και πραγματοποίησα 2 κλήσεις. Τώρα περιμένω το 1 Ευρώ που θα έπρεπε πιστεύω να είχα λάβει στο διάστημα 7-11/11.

 

Αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα με εμένα; Πότε θα έπρεπε να πιστώνεται κανονικά το 1 Ευρώ bonus κάθε μήνα;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που θα βγουν οι νικητές για τα δώρα απο το περιοδικο?

Einai στο περιοδικο στις τελευταιες σελιδες

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησε κανείς το Vodafone?

 

Έχω το εξής πρόβλημα:

Ενεργοποίησα την κάρτα SIM στις 4/10/2005, την έβαλα στο πρόγραμμα Talk&Save και πραγματοποίησα 2 κλήσεις. Τώρα περιμένω το 1 Ευρώ που θα έπρεπε πιστεύω να είχα λάβει στο διάστημα 7-11/11.

 

Αντιμετωπίζει κάποιος το ίδιο πρόβλημα με εμένα; Πότε θα έπρεπε να πιστώνεται κανονικά το 1 Ευρώ bonus κάθε μήνα;

Επικοινώνησα με το CC και μου είπανε πως πρέπει να καταναλώνεις τουλάχιστον 1 Ευρώ στη διάρκεια του προηγούμενου μήνα για να πάρεις το bonus 1 Ευρώ/μήνα.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Στο τεύχος ποιου μήνα? Κυκλοφορεί ακόμη?

 

Νομιζω κυκλοφορει...σχεδον ειμαι σιγουρος. Ομως καθε μηνα λεει τα ονοματα. Στο τελευταιο του Νοεμβριου εχει τα αποτελεσματα (7ονοματα) του διαγωνισμου του τευχους Σεπτεμβριου

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχω δυο ala card και ενα free2go τα οποία εχω απο την προσφορά του περιοδικού κινητή τηλεφωνία, ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια προθεσμία (χρονική) ενεργοποιήσης τους ή διαφορετικά οι γραμμές και τα νούμερα ακυρώνονται?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχω δυο ala card και ενα free2go τα οποία εχω απο την προσφορά του περιοδικού κινητή τηλεφωνία, ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια προθεσμία (χρονική) ενεργοποιήσης τους ή διαφορετικά οι γραμμές και τα νούμερα ακυρώνονται?

ΝΟμιζω υπαρχει μονο σε μια καρτα προθεσμια για ενα χρονο. Παντως το γραφει επανω σε καθε φακελλο που εχει τις καρτες για ποσο ισχυει.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...