Jump to content

Προσφορές που λάβατε μετά την κατάργηση των novasports


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες,

Όποιος είχε vodafone triple play με tv full pack,αν θέλει ας γράψει τι προσφορά έλαβε μετά την κατάργηση των καναλιών novasports από τη vodafone και αν βρήκε λύση με άλλο πάροχο για το αθλητικό περιεχόμενο.

Εγώ έχω vdsl 100 με tv full pack αυτή τη στιγμή, αλλά θέλω τα αθλητικά της nova.εχω ήδη και cosmote tv μέσω διαδικτύου και δε θέλω να εκτοξεύσω το συνολικό κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Μου πρότειναν 21,78 με την τηλεόραση και 16,98 χωρίς. Πλήρωνα 24.67 (χωρίς να συνδυάζω και κινητό) για tv full pack με 24άρα και 300 λεπτά κινητά, από τα οποία τα 2.5 ευρώ ήταν για τον εξοπλισμό, δηλαδή 22,17 χωρίς τον εξοπλισμό. Στην ουσία μου λένε να παραμείνω στην ίδια τιμή και να σταματήσω να πληρώνω τις δόσεις του εξοπλισμού. VDSL δεν υπάρχει στην περιοχή μου, οπότε δεν μου έγινε ανάλογη πρόταση.

Δυστυχώς, ανάλογες τιμές με την vodafone ή έστω λίγο ακριβότερες που να περιλαμβάνουν και τα novasports δεν θα βρεις. Και με την wind θα ήμουν επιφυλακτικός όσον αφορά τα novasports, καθώς δεν ξέρουμε ακόμα τι σχεδιάζουν να κάνουν μετά την εξαγορά.

Τι πρόταση πήρες από vodafone;

Link to comment
Share on other sites

24.67 ειχες μαζι με novasports & kids? τέλεια τιμη ηταν.

δε προκειται να βρεις κατι καλυτερο ουτε σε wind ουτε σε nova αν θες τα novasports.

αν φυγεις εντελως, θα σε χρεωσουν κατι αφου εισαι ακομα εντος συμβολαιου;

Link to comment
Share on other sites

On 24/9/2021 at 8:25 ΜΜ, diamantis_ said:

Μου πρότειναν 21,78 με την τηλεόραση και 16,98 χωρίς. Πλήρωνα 24.67 (χωρίς να συνδυάζω και κινητό) για tv full pack με 24άρα και 300 λεπτά κινητά, από τα οποία τα 2.5 ευρώ ήταν για τον εξοπλισμό, δηλαδή 22,17 χωρίς τον εξοπλισμό. Στην ουσία μου λένε να παραμείνω στην ίδια τιμή και να σταματήσω να πληρώνω τις δόσεις του εξοπλισμού. VDSL δεν υπάρχει στην περιοχή μου, οπότε δεν μου έγινε ανάλογη πρόταση.

Δυστυχώς, ανάλογες τιμές με την vodafone ή έστω λίγο ακριβότερες που να περιλαμβάνουν και τα novasports δεν θα βρεις. Και με την wind θα ήμουν επιφυλακτικός όσον αφορά τα novasports, καθώς δεν ξέρουμε ακόμα τι σχεδιάζουν να κάνουν μετά την εξαγορά.

Τι πρόταση πήρες από vodafone;

Μου προτειναν 20,67 για ίντερνετ 100αρα γραμμή και 300 λεπτά σε κινητά με tv χωρίς τα novasports.χωρις καθόλου tv στα 19,50.εχω μεγαλες εκπτώσεις γιατί έχω 4 συνδέσεις κινητής εκτός από σταθερό με tv.τωρα πληρώνω με τα ίδια σε full pack 26,77 συν τα 2,5 ευρώ του εξοπλισμού. Απλά η wind δε δίνει σκέτο το αθλητικό πακέτο και στη nova πάει αλλά 25 ευρώ...συν cosmote tv,ανεβαίνω πολύ.

Edited by boban3
Link to comment
Share on other sites

Πριν με vdsl 100mbps + Novasports εβγαινε ~ 36.5€.
Τωρα η προταση ειναι 25,5€ περιπου με vdsl 100mbps χωρις VodaTV που δεν θελω.
(και τα γνωστα προς σταθερα/κινητα που τα δινουν μεν αλλα δεν με ενδιαφερουν ουτως ή αλλως επισης)

Το σκεφτομαι... 

Αραγε με αρνηση προσφορας και αιτηση διακοπης ή οπως λεγεται τελος παντων αυτο που δικαιουμαστε λογω των αλλαγων, θα κατεβουν και αλλο στις τιμες;

Edited by DEJiX
Link to comment
Share on other sites

τελικα θα κλεισω στην 50αρα με 20,58. Δε ξερω αν προσφεραν και πιο χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...