Jump to content

Apple Watch series 7


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρατήρησα ένα θεματάκι στην ένδειξη της θερμοκρασίας σε όλα τα watchfaces  που χρησιμοποιώ. 

Edit: Μετά από επανεκκίνηση και μια σχετική αναμονή , φαίνεται να επανήλθε. 

IMG_2481.jpg

Παρατηρώ επίσης ότι δυστυχώς στο νέο swipe up gesture έχει επιλογή μόνο για τις native εφαρμογές. 

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απορία… γιατί σε κάποια emails  που λαμβάνω υπάρχει η επιλογή διαγραφής και σε κάποια αλλά όχι; Είναι κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Η υγεια μπαταρίας στο Apple Watch που έχω στην κατοχή μου (μεταχειρισμένο) είναι στα 86%. Υπάρχει κάπου που να κάνουν αλλαγή μπαταρίας και να ειναι καλή δουλειά (από όσο είδα τα επίσημα δεν το αναλαμβάνουν) ?

Δεν σκοπεύω να κάνω τώρα την αλλαγή, αλλά για να έχω μια εικόνα των επιλογών μου

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, tasosathan said:

Η υγεια μπαταρίας στο Apple Watch που έχω στην κατοχή μου (μεταχειρισμένο) είναι στα 86%. Υπάρχει κάπου που να κάνουν αλλαγή μπαταρίας και να ειναι καλή δουλειά (από όσο είδα τα επίσημα δεν το αναλαμβάνουν) ?

Δεν σκοπεύω να κάνω τώρα την αλλαγή, αλλά για να έχω μια εικόνα των επιλογών μου

Ξες ποτέ θα χρειαστείς αλλαγή μπαταρίας; 
Σε κάνα 2 χρόνια 

Αρα από τώρα μην ψάχνεις 

Μεχρι τότε μπορεί να το έχεις πουλήσει, να υπάρχει επίσημο σέρβις που να το αναλαμβάνει, να σου χαλάσει η να το χάσεις… 

Αλλιώς σε ένα άλλο κατάστημα 

Σιγα την διαδικασία. Μια μπαταρία θα βάλουν και γύρω γύρω μια μεμβράνη που είναι για την αδιαβροχοποιηση. Όλοι το κάνουν αυτό δεν είναι δύσκολη εργασία 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...