Jump to content

iPhone 13 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, jkidd13 said:

Αν ο προηγουμενος κατοχος ειχε αναβαθμισει ηδη στην 17,με την επαναφορα του τηλεφωνου που θα κανει, θα εχει επανελθει και το λογισμικο στην αρχικη του εκδοση, η θα παραμεινει στην τελευταια αναβαθμιση που εκανε ο χρηστης?

Μένει ως έχει 

Πισω δεν γυρίζει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

18 minutes ago, jkidd13 said:

Ποιο καλο tempered glass έχετε να προτείνετε?

Εγώ βάζω πάντα Spigen ή belkin.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
14 ώρες πριν, jkidd13 said:

Ποιο καλο tempered glass έχετε να προτείνετε?

Flolab, Torras και μετά όλα τα άλλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Flolab, Torras και μετά όλα τα άλλα.

 Με μια γρηγορη ματια δεν ειδα να υπαρχει καπου στην Ελλαδα, μονο με παραγγελια απο εξω αυτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, jkidd13 said:

 Με μια γρηγορη ματια δεν ειδα να υπαρχει καπου στην Ελλαδα, μονο με παραγγελια απο εξω αυτα?

Amazon.de

Αξίζει το κόπο. Η απόφαση δική σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, απο χθες και επισημα νεος κατοχος της συσκευης.Το λειτουργικο που τρεχει απο τον προηγουμενο χρηστη ειναι η εκδοση 16.0,και μου βγαζει αναβαθμιση στην 16.7.2. Eιναι καλυτερο να την κανω μεσα απο το κινητο, η πρεπει να την κανω μεσω του itunes απο τον υπολογιστη? Η δεν παιζει ρολο?

Edited by jkidd13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jkidd13 said:

Καλησπερα σε ολους, απο χθες και επισημα νεος κατοχος της συσκευης.Το λειτουργικο που τρεχει απο τον προηγουμενο χρηστη ειναι η εκδοση 16.0,και μου βγαζει αναβαθμιση στην 16.7.2. Eιναι καλυτερο να την κανω μεσα απο το κινητο, η πρεπει να την κανω μεσω του itunes απο τον υπολογιστη? Η δεν παιζει ρολο?

Μέσα από το κινητό 

Εαν έχεις προβλήματα αργότερα τότε βλέπουμε 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, jkidd13 said:

Καλησπερα σε ολους, απο χθες και επισημα νεος κατοχος της συσκευης.Το λειτουργικο που τρεχει απο τον προηγουμενο χρηστη ειναι η εκδοση 16.0,και μου βγαζει αναβαθμιση στην 16.7.2. Eιναι καλυτερο να την κανω μεσα απο το κινητο, η πρεπει να την κανω μεσω του itunes απο τον υπολογιστη? Η δεν παιζει ρολο?

Εννοείται από το κινητό. Επίσης κάτω κάτω πρέπει να σου βγάζει την 17.1

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, koutsis said:

Εννοείται από το κινητό. Επίσης κάτω κάτω πρέπει να σου βγάζει την 17.1

Nαι την εχει, θα κανω για τωρα την 16.7.2 και αργοτερα θα μεταβω στην 17,αλλοι μου λενε προχωρα αφορα,αλλοι να περιμενω γιατι εχει θεματα,και με εχουν μπερδεψει!😄

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jkidd13 said:

Nαι την εχει, θα κανω για τωρα την 16.7.2 και αργοτερα θα μεταβω στην 17,αλλοι μου λενε προχωρα αφορα,αλλοι να περιμενω γιατι εχει θεματα,και με εχουν μπερδεψει!😄

Κανένα θέμα Δεν έχει. Μην κολλάς σε τι λέει ο καθένας. Κάνε τη 17.1

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, jkidd13 said:

Nαι την εχει, θα κανω για τωρα την 16.7.2 και αργοτερα θα μεταβω στην 17,αλλοι μου λενε προχωρα αφορα,αλλοι να περιμενω γιατι εχει θεματα,και με εχουν μπερδεψει!😄

Μείνε ακόμα λίγο iOS 16 δεν θα πάθεις τίποτα 

Ασε να λυθεί ακόμα κανένα μικρό πρόβλημα που υπάρχει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια καλή και ασφαλή θήκη,σε προσιτή τιμή?Οχι στα 60αρια που εχουν οι επίσημες της apple...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
11 minutes ago, jkidd13 said:

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια καλή και ασφαλή θήκη,σε προσιτή τιμή?Οχι στα 60αρια που εχουν οι επίσημες της apple...

Οι Spigen και ESR έχουν ποιοτικά προϊόντα σε λογικές τιμές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, αυτα τα 2 tempered της spigen, εχουν καποια διαφορα εκτος του οτι το ενα καλυπτει το notch και το αλλο οχι? Γιατι δεν ξερω ποιο να παρω 😀

https://www.skroutz.gr/s/31164286/Spigen-GLAS-tR-ALIGNmaster-Full-Face-Tempered-Glass-2tmch-iPhone-13-Pro-Max.html#reviews

https://www.skroutz.gr/s/31189989/Spigen-EZ-FIT-GLAS-tR-SLIM-Tempered-Glass-2tmch-iPhone-13-Pro-Max.html

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πάρε το full face, δε θα έχεις πρόβλημα με το faceid και είναι καλύτερο οπτικά στη συσκευή και με καλύτερη προστασία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο την 17 εκδοση και τωρα με την 17.1.1 ειναι τραγικη διαφορα στην μπαταρια...κριμα...σαφως λιγοτερος χρονος στην οθόνηκαι στην αδρανεια...φορτιση 20-80% αγορα 2/22 και % μπαταριας 98 πλεον...πριν την 17 ήταν 100%....

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλημέρα σε όλους, για τα τζαμακια της Nillkin εχει κανείς άποψη? Απο τα Spigen που βρισκω στην αγορα,το full body έχει μαύρο πλαίσιο περιμετρικά το όποιο δεν μπορώ,και το άλλο μοντέλο που δεν έχει μαύρο πλαίσιο, δεν είναι full body καθώς έχει εγκοπη στο notch. Ψαχνοντας , βρηκα καποια τζαμακια της Nillkin,full body χωρις μαυρο πλαισιο. Αξιζουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, για τα τζαμακια της Nillkin εχει κανείς άποψη? Απο τα Spigen που βρισκω στην αγορα,το full body έχει μαύρο πλαίσιο περιμετρικά το όποιο δεν μπορώ,και το άλλο μοντέλο που δεν έχει μαύρο πλαίσιο, δεν είναι full body καθώς έχει εγκοπη στο notch. Ψαχνοντας , βρηκα καποια τζαμακια της Nillkin,full body χωρις μαυρο πλαισιο. Αξιζουν?

Δες στο space boy για Spigen μην τυχόν


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, YpNoS said:


Δες στο space boy για Spigen μην τυχόν


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχει τον τυπο που ψαχνω στο σαιτ αλλα δεν εχει διαθεσιμοτητα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γενικά κατα την άποψη σας , για πόσο καιρό θα υπάρχουν branded tempered glass για το εν λόγω κινητό; 

Έχουμε 2 στο σπίτι και έχω αυτή τη στιγμή 6 τζαμια spigen αγορασμένα υπό τον φόβο ότι όσο παλιώνει η συσκευή τόσο πιο δύσκολο θα είναι να βρω να αγοράσω ... 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
23 minutes ago, SkenaDena said:

Γενικά κατα την άποψη σας , για πόσο καιρό θα υπάρχουν branded tempered glass για το εν λόγω κινητό; 

Έχουμε 2 στο σπίτι και έχω αυτή τη στιγμή 6 τζαμια spigen αγορασμένα υπό τον φόβο ότι όσο παλιώνει η συσκευή τόσο πιο δύσκολο θα είναι να βρω να αγοράσω ... 

Για το iPhone 13 Pro Max μιλάμε. Πιο πιθανό είναι να αποφασίσεις να αλλάξεις συσκευή παρά να μη βρίσκεις ακόμα και επώνυμα tempered glass. 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, jkidd13 said:

Eχει περάσει κανεις την 17.3 να μας πει πως πάει η μπαταρία;

Μία χαρά πάει...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πρόκειται για το καλύτερο κινητό που είχα ποτέ. 
Σκεφτόμουν να πάω σε 15 Pro Max, αλλα το ειδα από φίλο που το αγόρασε και πραγματικά η μόνη διαφορά που ένιωσα είναι το Dynamic Island και η ελαφρώς φωτεινότερη οθόνη. 

Πιστευω με το 13 PM θα βγάλω 1.5 χρόνο ακόμα, δεδομένου ότι το εχω ηδη 2 χρόνια. 

Σε όλα του άριστο. Να σημειωθεί η υγεία μπαταρίας, είναι αυτή τη στιγμή στο 90%. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...