Jump to content

Stelneis 1 mms & exeis 2 doro.


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Molis elava sms apo tin vodafone pou leei oti mexri 25/09 an stilw ena MMS tote thn IDIA MERA 8a exw alla 2 MMS doro. Sas exei er8ei kai se esas tpt tetoio?
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε μενα ηρθε, CU εχω. Παντως βλεπω ακομα το παλευουν να τα προωθησουν τα MMS...λες και δεν καταλαβαινουν οτι θελουμε μειωσεις στις τιμες και οχι τετοιες "προσφορες" ....
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο φθηνοτερες τιμες εγω θελω να στελνω και ΜΜS στο εξωτερικο.Ποτε θα το κανουν????
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο φθηνοτερες τιμες εγω θελω να στελνω και ΜΜS στο εξωτερικο.Ποτε θα το κανουν????

δεν γινετε αυτο?ουτε που το ειχα καταλαβει... :p

Link to comment
Share on other sites

Η αποστολη στο εξωτερικο επιτρεπεται μονο σε 5-6 δικτυα της Vodafone.Στα αλλα τιποτα...
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

λογικά η προσφορά ισχυεί μόνο σε όσους ήρθε το μήνυμα, ε?
Link to comment
Share on other sites

Μια ήταν προσφορά :p αυτή με τα τσάμπα MMS για ένα μήνα....

Ούτε και εμένα μου ήρθε (σύνδεση) @doganos έχεις συμβόλαιο ή κάρτα?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Σιγά την προσφορά. Συμφωνώ κι εγώ ότι θα ήταν καλύτερα η Βόνταφον να συνάψει συμφωνίες με άλλες εταιρείες του εξωτερικού για να στέλνουμε παντού και όχι προσφορές τύπου σαμπουάν (3 σε ένα κλπ.) :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ki ego CU me USIM exo, omos den mou exei erthei tipota...
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

μην περιμένετε να έρθει αυτό ο μήνυμα σε όλους τους συνδρομητές.η εταιρία κάνει επιλεκτική επιλοή των συνδρομητών που θα επωφεληθούν από αυτή την προσφορά.είναι τακτική της με τα mms τον τελευταίο καιρό. εμένα βέβαια ποτέ δεν έχει έρθει ένα παρόμοιο μήνυμα...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Με την τρέχουσα ληστρική τιμή του mms, λογικό είναι να μη χρησιμοποιείται όσο θα ήθελαν... Αν δεν ήθελαν να κερδοσκοπούν, ας έριχναν την τιμή στο μισό...Εδώ βέβαια πήγαν τα sms στα 9 λεπτά, θα ρίξουν την τιμή του mms; Μάλλον προσπαθούν σιγά σιγά να ανεβάσουν την τιμή του sms ώστε να έχει μικρή διαφορά από το mms μήπως και προχωρήσει η υπηρεσία !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...