Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, adi32 said:

Καμιά βαβούρα δεν έχει. 

Είχε βάλει πιο πάνω ο Αντρέας έτοιμα τα xml τα φορτώνεις και τέρμα. 

Απλά δοκίμασε μια οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή κάμερας να δεις αν φταίει η μαμά εφαρμογή ή είναι πρόβλημα φακού 

Ναι γι αυτούς που το παίζουν στα δάχτυλα να περνάν XML δεν είναι βαβούρα, για τους υπόλοιπους είναι. Παλιά λειτουργούσαν και χωρίς xml. Κατέβαζες την gcam για το ανάλογο κινητό και λειτουργούσε άμεσα. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι οντως.εχω ξεπερασει προ πολλου την φαση να παιδευομαι με xml κτλ.θα κανω ομως αυριο αυτο που ειπε ο φιλος adi32.μια δοκιμη με καποια αλλη εφαρμογη και βλεπουμε.ξενερωσα πολυ ομως γιατι ειχα παει τριημερο καμπινγκ με τον γιο και μου εφυγε η ψυχη να βγαλουμε δεκα φωτο της προκοπης.τσπ.θα δουμε αυριο.ευχαριστω παιδια

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, pdrima said:

Ναι οντως.εχω ξεπερασει προ πολλου την φαση να παιδευομαι με xml κτλ.θα κανω ομως αυριο αυτο που ειπε ο φιλος adi32.μια δοκιμη με καποια αλλη εφαρμογη και βλεπουμε.ξενερωσα πολυ ομως γιατι ειχα παει τριημερο καμπινγκ με τον γιο και μου εφυγε η ψυχη να βγαλουμε δεκα φωτο της προκοπης.τσπ.θα δουμε αυριο.ευχαριστω παιδια

δες εδω για οδηγιες

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, pdrima said:

Ναι οντως.εχω ξεπερασει προ πολλου την φαση να παιδευομαι με xml κτλ.θα κανω ομως αυριο αυτο που ειπε ο φιλος adi32.μια δοκιμη με καποια αλλη εφαρμογη και βλεπουμε.ξενερωσα πολυ ομως γιατι ειχα παει τριημερο καμπινγκ με τον γιο και μου εφυγε η ψυχη να βγαλουμε δεκα φωτο της προκοπης.τσπ.θα δουμε αυριο.ευχαριστω παιδια

Τι έγινε τελικά με την κάμερα; 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς πρόβλημα με την gmail εφαρμογή ? 

Από χτες το βράδυ έχει σταματήσει σε 4 διαφορετικά αccount mail να λαμβάνει μηνυματα χωρίς να βγάζει κάποιο μηνυμα λάθους

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, taliban said:

Εχει κανείς πρόβλημα με την gmail εφαρμογή ? 

Από χτες το βράδυ έχει σταματήσει σε 4 διαφορετικά αccount mail να λαμβάνει μηνυματα χωρίς να βγάζει κάποιο μηνυμα λάθους

Δουλεύει κανονικά σε δύο account, δεν την ξανά περνας μπας και σου έχει κολλήσει 

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς πρόβλημα με την gmail εφαρμογή ? 
Από χτες το βράδυ έχει σταματήσει σε 4 διαφορετικά αccount mail να λαμβάνει μηνυματα χωρίς να βγάζει κάποιο μηνυμα λάθους
Εγώ την παράτησα και έβαλα αυτή της Samsung και λαμβάνω το ταχυδρομείο μου απροβλημάτιστα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, sgatzo said:

Εγώ την παράτησα και έβαλα αυτή της Samsung και λαμβάνω το ταχυδρομείο μου απροβλημάτιστα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Γεγονός. Η εφαρμογή της samsung στην προκειμένη περίπτωση είναι άψογη και δεν την έχω αλλάξει ποτέ. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, akumiris said:

Γεγονός. Η εφαρμογή της samsung στην προκειμένη περίπτωση είναι άψογη και δεν την έχω αλλάξει ποτέ. 

Με ποιόν τρόπο μπαίνουν όλα σε ένα; Πχ εγώ έχω εκτός του Gmail, Yahoo και Outlook. Πώς συγχρονίζονται όλα μαζί; Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με ποιόν τρόπο μπαίνουν όλα σε ένα; Πχ εγώ έχω εκτός του Gmail, Yahoo και Outlook. Πώς συγχρονίζονται όλα μαζί; Δεν το έχω ξανακάνει ποτέ.
Είναι πανευκολο. Με το που περάσεις τον πρώτο που είναι τυφλά βήματα, κάθε επόμενο πατάς στις 3 οριζόντιες γραμμές πάνω αριστερά και στη συνέχεια στο γρανάζι πάνω δεξιά και προσθέτεις όλα σου τα μαιλ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sgatzo said:

Είναι πανευκολο. Με το που περάσεις τον πρώτο που είναι τυφλά βήματα, κάθε επόμενο πατάς στις 3 οριζόντιες γραμμές πάνω αριστερά και στη συνέχεια στο γρανάζι πάνω δεξιά και προσθέτεις όλα σου τα μαιλ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το έκανα. Στο Gmail δεν μου βγάζει τον φάκελο αρχειοθέτησης και στο Yahoo μου λέει να δοκιμάσω ξανά σε 1 ώρα περίπου. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα. Στο Gmail δεν μου βγάζει τον φάκελο αρχειοθέτησης και στο Yahoo μου λέει να δοκιμάσω ξανά σε 1 ώρα περίπου. 
Μήπως στο yahoo είχες ενεργή την είσοδο δύο βημάτων και το κολλάει; Το έπαθα και μόλις την απενεργοποίησα έπαιξε. Το gmail από την αρχή όλα οκ.

Μακάρι να ήξερα να σε βοηθήσω παραπάνω, ελπίζω κάποιος συμφορουμίτης να ξέρει κάτι επιπλέον

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, sgatzo said:

Μήπως στο yahoo είχες ενεργή την είσοδο δύο βημάτων και το κολλάει; Το έπαθα και μόλις την απενεργοποίησα έπαιξε. Το gmail από την αρχή όλα οκ.

Μακάρι να ήξερα να σε βοηθήσω παραπάνω, ελπίζω κάποιος συμφορουμίτης να ξέρει κάτι επιπλέον

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το τακτοποίησα το Yahoo. Απλά στο Gmail δεν βγάζει φάκελο αρχειοθέτησης και όταν πάω να δημιουργήσω νέο φάκελο τον απορρίπτει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το τακτοποίησα το Yahoo. Απλά στο Gmail δεν βγάζει φάκελο αρχειοθέτησης και όταν πάω να δημιουργήσω νέο φάκελο τον απορρίπτει.
Έχεις δίκιο, μόλις το δοκίμασα και το απορρίπτει και σε μένα, πολύ περίεργο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, sgatzo said:

Έχεις δίκιο, μόλις το δοκίμασα και το απορρίπτει και σε μένα, πολύ περίεργο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ενώ Outlook και Yahoo έχουν εξ αρχής. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnskop said:

Καλημέρα. Υπάρχει δυνατότητα για φωτογραφιση με Hyperlapse??

 

Η παρέλευση χρόνου που έχει δεν είναι αυτό;

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2023 at 11:26 ΠΜ, sgatzo said:

Έχεις δίκιο, μόλις το δοκίμασα και το απορρίπτει και σε μένα, πολύ περίεργο

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τελικά θα την αφαιρέσω την εφαρμογή της Samsung. Δεν μου βγάζει τα αρχειοθετημένα στο Gmail. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2023 at 6:52 ΜΜ, siberiantiger said:

Εμένα έχει την επιλογή On/Off.

Η πρώτη sim είναι cosmote και η άλλη nova.
db2fa5f06c1021580f695c737b49098b.jpg

Καλησπέρα πιο θέμα είναι αυτό; αυτά ακριβώς τα χρώματα ψάχνω και εγώ.... Μπλε και μαύρο... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πιο θέμα είναι αυτό; αυτά ακριβώς τα χρώματα ψάχνω και εγώ.... Μπλε και μαύρο... 
Καλησπέρα, το θέμα είναι το The Dawn ||

Απλά αλλάζει με το αν έχεις το dark theme on /Off.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμη η ενημέρωση Αυγούστου. Screenshot_20230814_165659_Software update.jpg

Στάλθηκε από το NpadAir μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Athlos_PDA said:

Υπάρχει διαθέσιμη η ενημέρωση Αυγούστου. Screenshot_20230814_165659_Software update.jpg

Στάλθηκε από το NpadAir μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ιουλίου και Αυγούστου ήρθαν στην ώρα τους. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...