Jump to content

Prison Break (Fox)


_Chimaira_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O τροπος που βγηκανε ομως απο την SONA ηταν λιγο "παπαντζα":cry:

Δεν μας ειχε συνηθησει σε τετοια break-out η σειρα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O τροπος που βγηκανε ομως απο την SONA ηταν λιγο "παπαντζα":cry:

Δεν μας ειχε συνηθησει σε τετοια break-out η σειρα...:(

 

Use spoiler tags please :(

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Use spoiler tags please :(

 

Spoilers βάζουμε σε μελλοντικές πληροφορίες, όχι σε κάτι που έχει παιχτεί!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Spoilers βάζουμε σε μελλοντικές πληροφορίες, όχι σε κάτι που έχει παιχτεί!:cool:

 

Άντε καλά :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Spoilers βάζουμε σε μελλοντικές πληροφορίες, όχι σε κάτι που έχει παιχτεί!:cool:

Δικιο εχεις,αλλά αυτο που λες πλεον ειθισται να αφορα σειρες της τηλεορασης,οχι του ιντερνετ,γιατι ειναι πολυ φρεσκο και για τους περισσοτερους συνιστα "μελλοντικη" πληροφορια;)

 

Βεβαια θα μου πεις να μην μπουνε στο σαιτ,αλλά οπως και να'χει,κανενας δεν μπορει να κατεχει καποια μελλοντικη πληροφορια με την κυριολεκτικη εννοια.

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις,αλλά αυτο που λες πλεον ειθισται να αφορα σειρες της τηλεορασης,οχι του ιντερνετ,γιατι ειναι πολυ φρεσκο και για τους περισσοτερους συνιστα "μελλοντικη" πληροφορια;)

 

Βεβαια θα μου πεις να μην μπουνε στο σαιτ,αλλά οπως και να'χει,κανενας δεν μπορει να κατεχει καποια μελλοντικη πληροφορια με την κυριολεκτικη εννοια.

Φιλικα

 

Για αυτο εχουμε 2 threads (ant1) και (ABC):D

Link to comment
Share on other sites

The 2007–2008 Writers Guild of America strike was a strike by the Writers Guild of America, East (WGAE) and the Writers Guild of America, West (WGAW).[1] The WGAE and WGAW labor unions represent film, television and radio writers working in the United States. More than 12,000 writers joined the strike[2] which started November 5, 2007 and concluded on February 12, 2008.

 

Πηγή: Wikipedia

 

Αυτό το ακούσατε ρε παιδιά; Ισχύει όντως; Και τι σημαίνει αυτό για το PB? Λέτε να υπάρξει αλλαγή σχεδίου;

 

Τροφή για σκέψη...

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέραμε ήδη βρε.. στις 9 Φεβρουαρίου

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=198467

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέραμε ήδη βρε.. στις 9 Φεβρουαρίου

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=198467

 

Oops, sorry :) Απ'τον ενθουσιασμό μου βιάστηκα.

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω δεν θελω να πιστευω οτι θα τα χωρεσουν ολα σε 1 επεισοδιο και θα παμε και για 4η σαιζον(με τον Μαικλ φυσικα:happy:) δεν ειμαι ακομα ψυχολογικα ετοιμη να το αποδεχτω οτι θα τελιωσει:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο wikipedia αν ψαξετε για τον kellerman γραφει πρωτη εμφανιση στο s01e01 του prison break και τελευταια εμφανιση στο s03e13.

:)

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο wikipedia αν ψαξετε για τον kellerman γραφει πρωτη εμφανιση στο s01e01 του prison break και τελευταια εμφανιση στο s03e13.

:)

 

Δεν ξέρω αν αληθεύει ή είναι απλά φήμη... Αλλά αν αληθεύει...

 

Ohhhhh Yeeeeaaaaasssss!!!! :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Question: In last week's Ask Ausiello, you said that "Michael gets a special delivery from the great beyond in the season finale of Prison Break on Feb. 18. And someone I thought I'd never in a million years see on the show again turns up in a surprise cameo." Any hints as to who that "surprise cameo" is? Can you tell us if he or she was a regular on the show, or if he or she has died on the show? — Lip1

 

 

 

Ausiello: Yes, she was a regular. And yes, she died on the show. And although she didn't need to be present for this particular cameo, she was most definitely an integral part in making it happen. Hmmmm….

 

Ausiello report also included a picture of Sarah Wayne Callies.

Link to comment
Share on other sites

βρηκα ενα ενδιαφέρον μηνυμα απο αλλο φορουμ...

 

Έχουμε λοιπόν τα εξής στοιχεία:

 

-Κάθε θάνατος μέσα στο Prison Break γίνεται ξεκάθαρος απο τον σκηνοθέτη, εκτός και αν ο σκηνοθέτης ή ο σεναριογράφος θέλει να μας μπερδέψει ή να φανεί και καλά ότι πέθανε κάποιος ενώ στην ουσία αυτός ο κάποιος να είναι ζωντανός.

πχ: Twinner,Abruzzi,Heiwire,Κινέζος (Mr Kim),Πατέρας Michael και Lincond, Κυβερνήτης Τενκρέντι, Βερόνικα=Όλοι τους πέθαναν και είμαστε σίγουροι γιατί μας το έδειξαν ξεκάθαρα είτε με μια σφαίρα στο κεφάλι είτε απο κρέμασμα είτε απο πτώση.

 

Αβέβαιοι θάνατοι:

-Κελερμαν = ποτέ δεν έδειξε να τρώει σφαίρες

-Σάρα = Όλοι ξέρουμε ότι αυτό ΔΕΝ είναι το κεφάλι της Σάρα άσχετα που έτσι το παρουσίασαν. Μήπως το έκαναν σκόπιμα? Κάπου διάβασα την εξής άποψη: ότι ένας άνθρωπος όταν βρίσκεται σε ταραχή ο εγκέφαλος νομίζει ότι βλέπει κάτι ενώ στην ουσία αυτό το κάτι είναι κάτι διαφορετικό....Ο Λίνκ με όλον αυτόν τον πανικό και όλα αυτά τα σκηνικά είναι πολύ πιθανό να μπερδεύτηκε!

Επίσης θυμάστε που στην αρχή της 3ης Season οι αστυνομικοί φωνάξανε τον Λίνκ στο νεκροτομείο γιατί είχανε βρεί μια γυναίκα η οποία έμοιαζε στην Σάρα? Σύμπτωση? Γιατί εγώ ξέρω οτι στο Prison Break ότι δείχνει η κάμερα, απο το 1 μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο -ΟΛΑ- πάιζουν κάποιο ρόλο!

 

Δέχομαι το γεγονός οτι η Σάρα είναι νεκρή λόγω και καλά οτι δεν τα βρήκαν στα συμβόλαια και χίλια άλλα δυο αλλά ποιός μας λέει ότι όλα αυτά δεν είναι απλά λόγια του αέρα για να πορώσουν τους τηλεθεατές με μια ξαφνική εμφάνιση της Σάρα, γιατί πραγματικά αν γίνει κάτι τέτοιο εγώ προσωπικά πιστεύω ότι θα γίνει χαμός με την καλή έννοια!

Link to comment
Share on other sites

H Sarah Wayne Callies ήταν έγκυος γι'αυτό και δεν μπορούσε να περιληφθεί στα σχέδια της παραγωγής για την τρέχουσα περίοδο. Όμως γέννησε τον Ιούλιο 2007, οπότε... το ζήτημα αυτό τουλάχιστον, λύθηκε ;) ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

απαντητε μου σε αυτο το ερωτημα...

 

στο τελευταιο επεισοδιο του 2ο κυκλου(οποιος θυμαται...) ο Λινκολν τρεχει να προλαβει τη Σαρα που περματουσε με γοργο βημα στο δρομο,αλλα εκεινη οταν της φωναξε, τον απεφυγε και επιταχυνε...

:confused::confused::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη τα σχέδια των συγγραφέων ήταν εξαρχής να την σκοτώσουν στην 3η περίοδο. Απλά αρχικά ήταν να την σκοτώσουν κάπως αργότερα.

Μετά το FOX επενέβει γιατί τους φάνηκε πολύ αργό το (αρχικό) σενάριο της νέας season και αδιάφορο, και οι συγγραφείς αποφάσισαν να την σκοτώσουν πιο γρήγορα. (see the pattern here? ).

Και μετά έγιναν τα γεγονότα μεταξύ Sarah και παραγωγής του PB (...), όπου η Sarah τελικά τους είπε να πάρουν τα... αμάζευτα και να κόψουν το λαιμό τους (see the irony here? ).

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Απάντησε μου κι εσύ σε αυτό το ερώτημα...

 

 

Στην τρίτη περίοδο, στις σκηνές που έπαιξε, πότε έδειξε τη Σάρα από μπροστά ολόσωμη ???

 

Και όταν ήταν δεμένη ήταν με την πλάτη ( κοιτώντας προς το παράθυρο) και όταν κρατούσε την εφημερίδα στις φωτό ήταν καλυμμένη μέχρι το λαιμό με αυτήν....

 

 

:rolleyes::rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

απαντητε μου σε αυτο το ερωτημα...

 

στο τελευταιο επεισοδιο του 2ο κυκλου(οποιος θυμαται...) ο Λινκολν τρεχει να προλαβει τη Σαρα που περματουσε με γοργο βημα στο δρομο,αλλα εκεινη οταν της φωναξε, τον απεφυγε και επιταχυνε...

:confused::confused::ninja:

 

Tι θες να πεις μ αυτο;; Δεν το πιασα....:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Tι θες να πεις μ αυτο;; Δεν το πιασα....:worry::worry:

 

Προφανως εννοει μηπως δεν ηταν αυτη...και γενικα οτι κατι περιεργο εχει γινει για την φωναζει ο Λινκ κ εκεινη (ενω τον ειδε)να εφυγε...

και εγω την εχω αυτη την απορια -ασχετα αν θα γυρισει η Σαρα ή οχι- τι εννοουσε εκεινη η στιγμη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επιστρέφει ένα προσωπο και σε συνέντευξη που παραχωρεί ένα στέλεχος της σειράς λέι ότι είναι γυναίκα με κανονικό ρόλο που φάνηκε ότι πεθαινε, το πόσο είναι αλήθεια δεν ξέρουμε...

 

σε αυτο το site πανω πανω η foto δειχνει τους χαρακτηρες που παιζουν στην τριτη σεζον http://www.prisonbreakmanhunt.com/

Link to comment
Share on other sites

σε αυτο το site πανω πανω η foto δειχνει τους χαρακτηρες που παιζουν στην τριτη σεζον http://www.prisonbreakmanhunt.com/

 

Nαι αλλα δειχνει μονο το κεφαλι της Σαρας εδω....:p:p:p:p

Στους αλλους δειχνει και λιγο πιο κατω!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Sara,speaking in code, lets him know that "Santa Rita" means "Saint Rita", the patron saint of lost causes. She's not in Santa Rita but she can see St. Rita from wherever she is...

 

:rolleyes:

 

 

ΥΓ.

PeCoMAY++

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

τελικά τους είπε να πάρουν τα... αμάζευτα και να κόψουν το λαιμό τους (see the irony here? ).

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

μου φάνηκε πολύ αστείο αυτό!!!!!!!!:p

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...