Jump to content

Forthnet DSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα γιατί παραπονιούνται οι φίλοι από τη Σαλονίκη για τις χαμηλές ταχύτητες; Αυτοί δεν είναι που θέλουν να πηγαίνουν...χαλλλλαρά? :p

 

Εμείς οι Αθηνέζοι που τρέχουμε όλη μέρα πρέπει να έχουμε ταχύτερο dsl από εσάς χωρίς προβλήματα όπως έχουμε περιφερειακό χωρίς φανάρια και φραπέ χωρίς γλυκάκι. :lol:

 

(φορθνετάς και εγώ και δεν έχω ιδέα τί ταχύτητες πιάνω. Δεν τις μετράω εδώ και μήνες. Έχουμε και δουλειές...)

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα γιατί παραπονιούνται οι φίλοι από τη Σαλονίκη για τις χαμηλές ταχύτητες; Αυτοί δεν είναι που θέλουν να πηγαίνουν...χαλλλλαρά? :p

 

Εμείς οι Αθηνέζοι που τρέχουμε όλη μέρα πρέπει να έχουμε ταχύτερο dsl από εσάς χωρίς προβλήματα όπως έχουμε περιφερειακό χωρίς φανάρια και φραπέ χωρίς γλυκάκι. :lol:

 

(φορθνετάς και εγώ και δεν έχω ιδέα τί ταχύτητες πιάνω. Δεν τις μετράω εδώ και μήνες. Έχουμε και δουλειές...)

 

Εσείς απ'την Αθήνα αφού τρέχετε όλη μέρα να αγοράσετε σπορτέξ:p

Πώς να χαλαρώσουμε εδώ χωρίς μουσική και ταινίες ; Για αυτό θέλουμε γρήγορο ίντερνετ,να κατεβαίνει πράμα ώστε να'μαστε χαλαρά στην καρεκλάρα και να απολαμβάνουμε :D

 

Φραπέ χωρίς γλυκάκι ;:shock:

Και κάθεσαι ακόμη Αθήνα;:!: :lol:

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.36Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 196.74kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

 

Lightning Speed!

Athina.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν προλαβε καποιος να το επισημανει το παρακατω αλλα νομιζω πως πρεπει ολοι να το δουμε καλα γιατι με τις υπαρχουσες συνθηκες και μετα απο 1 μηνα και μια μερα αναμονης για ενργοποιησης λογω μη διαθεσιμης πορτας στην περιοχη προσωπικα μονο ανησυχια μου προκαλεσε...

Θα το βρειτε εδω http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=149265

 

Ακόμα πιο προσιτό το ADSL in a box από τη FORTHnet: πληρώνεις 99€ και σερφάρεις για 6 μήνες με όλα πληρωμένα

30/01/2006

 

Super προσφορά τιμής μέχρι 28/02 για το ADSL in a box που στοιχίζει μόλις 99 € συν ΦΠΑ. Η νέα αυτή προσφορά στην τιμή του προϊόντος, σε συνδυασμό με την προσφορά 3 επιπλέον μηνών δωρεάν που ήδη ισχύει, κάνουν το ADSL in a box την πιο ελκυστική πρόταση της αγοράς για όλους όσους θέλουν να συνδεθούν με ADSL για πρώτη φορά.

 

Μία νέα προσφορά δημιούργησε η FORTHnet για όλους τους φίλους του «γρήγορου» Internet. Τα ADSL in a box που θα ενεργοποιηθούν από 1 μέχρι 28 Φεβρουαρίου 2006 κοστίζουν μόλις 99€ συν ΦΠΑ και προσφέρουν 6 μήνες (3+3 δώρο) πρόσβαση στο Internet, με όλα πληρωμένα.

Θέλω Laptop TΩΡΑ:O

 

http://spaces.msn.com/dimlestat/

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν αντιμετωπίζεις εσύ κανένα πρόβλημα, δε σημαίνει πως είναι όλα καλά, ακόμα και στην Αθήνα...

 

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.53Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 302.90kb/s

 

Πάμε καλά σήμερα :p

Ο Κωνσταντίνος είναι από τη Σαλονίκη και δικαιολογείται να γκρινιάζει. Του δίνω δίκιο. Εσύ gkr41 σε ποια περιοχή είσαι; Και τι γραμμή/ISP έχεις; Κάνε και το τεστ από testmy.net και ξαναπόσταρε.

 

Απλά ρε παιδιά τα λέω ίσως τόσο χύμα γιατί παραπονιέται ο μισός ντουνιάς για την Φορθνετ. Αυτό τον καιρό της έχει βγει το όνομα. Και όπως ξέρουμε καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά τ'όνομα. Προβλήματα υπάρχουν αλλά στην Βόρεια Ελλάδα. Μη γενικεύονται.

 

Τώρα βγαίνει ο κάθε πιτσιρικάς στα φόρουμ, κατεβάζει από τόρεντς που δεν έχει καλό seed και αμέσως βγαίνει και γκρινιάζει ότι δεν έχει καλές ταχύτητες. Οι μικροί να καταλάβουν ότι οι ταχύτητες στα p2p ποτέ δεν είναι εγγυημένες. Και να μάθουν εκτός από το να γκρινιάζουν στα διάφορα φόρουμς να παίρνουν κανά τηλέφωνο ή να στέλνουν κανά mail στην Forthnet.

 

Εμένα γιατί με απαντάνε εντός 24ώρου σε κάθε μου πρόβλημα δηλαδή; Πήρα το βράδυ να λύσω μια απορία μου και αμέσως πήρα απάντηση από το τμήμα εξυπηρέτησης.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, Δημήτρη. Εσύ και εγώ έχουμε ειδική μεταχείριση. Έχουν την αναγνωριση κλήσης και το τηλ κέντρο μας προωθεί αυτόματα στην πρώτη προτεραιότητα.

 

Επίσης τα username μας έχουν δίπλα την ένδειξη demo (κι ας είμαστε συνδρομητες) και έτσι έχουμε προτεραιότητα στο bandwidth στις αιχμηρές ώρες.

http://www.projectforum.com/img/maclogo.gifSwitched to Mac
Link to comment
Share on other sites

click START to re-test

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.19Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 278.94kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

απο forthnet

 

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 192 Kbps about 0.2 Mbps (tested with 386 kB)

Download Speed is:: 23 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (server2)

Test Time:: Mon Jan 30 2006 18:28:45 GMT+0200 (GTB Standard Time)

Bottom Line:: 3X faster than 56K 1MB download in 44.52 sec

Diagnosis: May need help : running at only 53.93 % of your hosts average (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-47RB5YQP8

 

Τι να πώ? :what:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Tωρα αν σας πω οτι απο χτες το βραδυ πιανω 35αρια στο τορρεντ και 40αρια στο download? Forthnet, dslam Νεας Ευκαρπιας Θεσσαλονικη. Αψογη ξανα, καλωσ(ξανα)ηρθα! :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

click START to re-test

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.19Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 278.94kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

απο forthnet

 

:::.. Download Stats ..:::

Connection is:: 192 Kbps about 0.2 Mbps (tested with 386 kB)

Download Speed is:: 23 kB/s

Tested From:: http://testmy.net (server2)

Test Time:: Mon Jan 30 2006 18:28:45 GMT+0200 (GTB Standard Time)

Bottom Line:: 3X faster than 56K 1MB download in 44.52 sec

Diagnosis: May need help : running at only 53.93 % of your hosts average (forthnet.gr)

Validation Link:: http://testmy.net/stats/id-47RB5YQP8

 

Τι να πώ? :what:

Mπας και φταίει το ρούτερ σου ρε συ lefkal; :confused: Ή μήπως λες να φταίει το ότι έχεις 384 γραμμή από ΟΤΕ; Μήπως μπουκώνουν εκείνες οι γραμμές; Όπως περιορίζει τα πακέτα, μήπως περιορίζει και την ταχύτητα; Ε δεν εξηγείται αλλιώς στα 100μέτρα απέχουν τα σπίτια μας, στο ίδιο DSLAM είμαστε. Εγώ πάω άψογα, εσύ μέτρια. :worry:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω :what: πάντως από την forthnet το δήλωσαν για βλάβη... και ήταν και εξυπηρετηκότατοι αλλά...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Downstream 148 Kbps (18.5 KB/sec) 159 Kbps (inc. overheads)

Upstream 102 Kbps (12.8 KB/sec) 110 Kbps (inc. overheads)

 

Σταθερη αξια η γραμμή μου δεν μπορω να πω

sto adslguide......kai στο speedtest της forthnet μια απο τα γιδια......

Φως μονο μια μερα είδα τότε που το υπολοιπο μισο δικτυο της forthnet δεν δουλευε....

Εχει δηλωθει ως βλαβη.....φταιει ο οτες......με περνουν απο οτε μια χαρα η γραμμη σας......Τους βλέπω να παιζουν τένις..... Να δουμε αν δεν εχει φτιαξει μεχρι την παρασκευη θα γινω ο μεγαλος εκδικητης τους :ninja:

 

Σχεδον σταθμος αμαρουσιου εδω

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωνσταντίνος είναι από τη Σαλονίκη και δικαιολογείται να γκρινιάζει. Του δίνω δίκιο. Εσύ gkr41 σε ποια περιοχή είσαι; Και τι γραμμή/ISP έχεις; Κάνε και το τεστ από testmy.net και ξαναπόσταρε.

 

Απλά ρε παιδιά τα λέω ίσως τόσο χύμα γιατί παραπονιέται ο μισός ντουνιάς για την Φορθνετ. Αυτό τον καιρό της έχει βγει το όνομα. Και όπως ξέρουμε καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά τ'όνομα. Προβλήματα υπάρχουν αλλά στην Βόρεια Ελλάδα. Μη γενικεύονται.

 

Τώρα βγαίνει ο κάθε πιτσιρικάς στα φόρουμ, κατεβάζει από τόρεντς που δεν έχει καλό seed και αμέσως βγαίνει και γκρινιάζει ότι δεν έχει καλές ταχύτητες. Οι μικροί να καταλάβουν ότι οι ταχύτητες στα p2p ποτέ δεν είναι εγγυημένες. Και να μάθουν εκτός από το να γκρινιάζουν στα διάφορα φόρουμς να παίρνουν κανά τηλέφωνο ή να στέλνουν κανά mail στην Forthnet.

 

Εμένα γιατί με απαντάνε εντός 24ώρου σε κάθε μου πρόβλημα δηλαδή; Πήρα το βράδυ να λύσω μια απορία μου και αμέσως πήρα απάντηση από το τμήμα εξυπηρέτησης.

Τόσο καιρό κανώ και παράλληλα tests στο testmy με παρόμοια αποτελέσματα. Μέχρι το Σεπτέμβρη είχα FORTHnet και πέταγε, μετά έβαλα την τσάμπα της HOL η οποία σερνόταν και μετά γύρισα παλί σε FORTHnet χωρίς να δω καμίε βελτίωση σχέση με τη HOL. Γι' αυτό και πιστεύω πως είναι και πρόβλημα ΟΤΕ.

Δεν είναι εκεί το θέμα όμως. Δε λέω πως δεν ακούγονται γενικά υπερβολές τον τελευταίο καιρό, αλλά το να μας λες πως όλα είναι καλά επειδή η δική σου είναι ok :wacko: , είναι 100 φορές χειρότερο απο αυτό που κατηγορείς που κάνουν οι άλλοι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εκεί το θέμα όμως. Δε λέω πως δεν ακούγονται γενικά υπερβολές τον τελευταίο καιρό, αλλά το να μας λες πως όλα είναι καλά επειδή η δική σου είναι ok :wacko: , είναι 100 φορές χειρότερο απο αυτό που κατηγορείς που κάνουν οι άλλοι...

Το συμπέρασμα ότι η Φορθνετ πάει γενικά καλά δεν το έβγαλα επειδή πάω εγώ καλά. :blink: Διαβάζουμε και κρίνουμε την σοβαρότητα του κάθε ποστ. Ορίστε εσύ αμέσως αντιλήφθηκες ότι δεν είναι θέμα ISP αλλά ΟΤΕ.

 

Οι άλλοι όμως (ιδιαίτερα τα πιτσιρίκια) μόλις δουν χαμηλές ταχύτητες το πρώτο πράμα που κάνουν είναι να οργώσουν όλα τα φόρουμς και να το αναφέρουν γκρινιάζοντας παρά να απευθυνθούν στον ISP τους. Αυτό κατακρίνω εγώ: Τα - δίχως αποδείξεις και επιχειρήματα - λόγια ότι απλά σέρνονται... Μάθαν τώρα όλοι να λένε σέρνομαι... Νέα ορολογία στην ελληνική ευρυζωνικότητα...

Link to comment
Share on other sites

Super προσφορά τιμής μέχρι 28/02 για το ADSL in a box που στοιχίζει μόλις 99 € συν ΦΠΑ. Η νέα αυτή προσφορά στην τιμή του προϊόντος, σε συνδυασμό με την προσφορά 3 επιπλέον μηνών δωρεάν που ήδη ισχύει, κάνουν το ADSL in a box την πιο ελκυστική πρόταση της αγοράς για όλους όσους θέλουν να συνδεθούν με ADSL για πρώτη φορά.

 

Μία νέα προσφορά δημιούργησε η FORTHnet για όλους τους φίλους του «γρήγορου» Internet. Τα ADSL in a box που θα ενεργοποιηθούν από 1 μέχρι 28 Φεβρουαρίου 2006 κοστίζουν μόλις 99€ συν ΦΠΑ και προσφέρουν 6 μήνες (3+3 δώρο) πρόσβαση στο Internet, με όλα πληρωμένα.

 

 

Πάνε να "χτυπηθούν" με την HOL μου φαίνεται ; :X

 

Ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλοι με τέτοιου είδους πακέτα...να βάζει ο κόσμος dsl και να ΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΦΤΟΥΝ οι τιμές !!! :blink: :worry:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω κατα πόσο είναι σωστο με τις πρώτες δυσκολίες να κράζουμε μια σοβαρή εταιρεία, άλλα είναι πολύ σπαστικό να αποσυνδέομαι 3 φορές μέχρι να γράψω αυτό το post:mad: . Ας ελπίσουμε τα προβλήματα στη θεσ/νικη να περάσουν γρήγορα...Αλλωστε και το after sales care αναδυκνειεται σε μεγάλο παράγοντα για την επιλογή προιόντων:worry:
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Απο χτες η φορθνετ εχει μια...τουλαχιστον αλλοπροσαλλη συμπεριφορα στις ταχυτητες της...συγκεκριμενα,το πρωι πηγαινει ικανοποιητικα,το απογευμα το ιδιο,αλλα μετα τις 7 &μεχρι πριν απο λιγο ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ!!!Το πολυ να εφτανε τα 80 κβ στα τεστς!!!:blink: :mad: Και ξαφνικα,χωρις εγω να πειραξω ή να κανω τιποτα,πριν απο λιγο επανηλθε στα φυσιολογικα επιπεδα στο downloading ,αλλα με πτωση στο uploading!Τι γινεται,μπορει να μου πει καποιος?Μηπως πρεπει καποιος να τους...τραβηξει το αυτι?Ποσο θα κρατησει αυτη η κατασταση?:worry:
Link to comment
Share on other sites

Με το Βόλο τι θα γίνειιιι;;;; Τους έχω πάρει ένα σωτό τηλέφωνα και τους εξηγώ το πρόβλημα και μου λένε ότι διορθώνεται...μα πως διορθώνεται; 3 μέρες; Δε ξαναβάζω forthnet,απογοητεύτηκα πλήρως...:mad: Εμείς δεν είχαμε προβλήματα στη Θεσσαλία,γιατί έτσι τώρα;;; Μου φαίνεται έχει ρίξει όλους τους συνδρομητές της Β.Ελλάδας στους κόμβους της Θεσσαλίας και τώρα εκτός από όλους τους Βορειοελλαδίτες έχουμε πρόβλημα και στην κεντρική ελλάδα.Καλά μιλάμε οι άνθρωποι χάνουν...:( :mad:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απο χτες η φορθνετ εχει μια...τουλαχιστον αλλοπροσαλλη συμπεριφορα στις ταχυτητες της...συγκεκριμενα,το πρωι πηγαινει ικανοποιητικα,το απογευμα το ιδιο,αλλα μετα τις 7 &μεχρι πριν απο λιγο ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ!!!Το πολυ να εφτανε τα 80 κβ στα τεστς!!!:blink: :mad: Και ξαφνικα,χωρις εγω να πειραξω ή να κανω τιποτα,πριν απο λιγο επανηλθε στα φυσιολογικα επιπεδα στο downloading ,αλλα με πτωση στο uploading!Τι γινεται,μπορει να μου πει καποιος?Μηπως πρεπει καποιος να τους...τραβηξει το αυτι?Ποσο θα κρατησει αυτη η κατασταση?:worry:

Υπάρχουν και πολύ χειρότερα, πίστεψέ με...

Χαλαρώστε, άκουσα από σοβαρή πηγή πως η forthnet θα προβεί σε εξελίξεις οσονούπω, που πέρα από την αποκατάσταση των βλαβών και του φόρτου του δικτύου της, θα αποκαταστήσει και το ονομά της ως ο μεγαλύτερος ISP στην ΕΛλάδα...

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν εξηγείται αλλιώς στα 100μέτρα απέχουν τα σπίτια μας, στο ίδιο DSLAM είμαστε. Εγώ πάω άψογα, εσύ μέτρια. :worry:

 

Πάνω από 1 dslam, υπάρχουν στις περισσότερες περιπτώσεις, σε κάθε κέντρο.

Ενδέχεται ο κάθε ISP, να συνδέεται σε αυτά με πάνω από έναν bbras.

Επομένως έχουμε ανεξάρτητη συμπεριφορά, μεταξύ τους. Το ένα μπορεί να είναι πίττα και το άλλο να πετά.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και πολύ χειρότερα, πίστεψέ με...

Χαλαρώστε, άκουσα από σοβαρή πηγή πως η forthnet θα προβεί σε εξελίξεις οσονούπω, που πέρα από την αποκατάσταση των βλαβών και του φόρτου του δικτύου της, θα αποκαταστήσει και το ονομά της ως ο μεγαλύτερος ISP στην ΕΛλάδα...

 

 

Συμφωνώ...ας περιμένουμε να δούμε τι ακριβώς έχουν στα σχέδια να κάνουν...είναι χρόνια στο προσκήνιο μαζί με την HOL (απο τους παλιότερους ISP)...:worry: δεν νομίζω να μας απογοητεύσουν !!!:X

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ...ας περιμένουμε να δούμε τι ακριβώς έχουν στα σχέδια να κάνουν...είναι χρόνια στο προσκήνιο μαζί με την HOL (απο τους παλιότερους ISP)...:worry: δεν νομίζω να μας απογοητεύσουν !!!:X

Μακάρι ρε παιδιά, μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα...Πήρα τηλέφωνο στη Forthnet και μου είπαν ότι είμαι σε κατάσταση αναμονής για γραμμή από τον οτε γιατι δεν υπάρχουν διαθέσιμες.Αντε να δούμε πόσο καιρό θα πάρει...
http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωι έπιασε κάτι 40άρια αλλα μετά ξαναγύρησε στα παλιά κακά του :(
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΛΑΚΕΣ ΣΤΗΝ FORTHNET.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΗ ΜΑΖΙ ΜΕ Τα user name κλπ.ΑΛΛΑ ΠΟΥ??????ΤΟ LED ΣΤΟ MODEM ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ mODEM?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ???

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη πίκρα...Πήρα τηλέφωνο στη Forthnet και μου είπαν ότι είμαι σε κατάσταση αναμονής για γραμμή από τον οτε γιατι δεν υπάρχουν διαθέσιμες.Αντε να δούμε πόσο καιρό θα πάρει...

 

ΟΛΑ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ Ταχυτητα Θεσσαλονικη παπαλα και απο σημερα

δεν εχω ουτε καλη ταχυτητα και στο downloading.

Λοιπον παιδια τα ιδια λενε και σε μενα.

Απο Τριτη σε Πεμπτη και απο Παρασκευη σε Δευτερα 20 μερες τωρα

και παει λεγοντας...

 

Αλλα οι προσφορες-προσφορες να μαζεψουμε τον κοσμο , να τον

βαλουμε στο κολπο και βλεπουμε.

 

Απλουστατα "μπουκωσαν" γραμμες DLSAM πως τα λενε δεν υπαρχουν κλπ

κλπ.

 

Κριμα και υποτιθεται ειναι και η μεγαλυτερη αν οχι μια απο τις μεγαλυτερες

στην Ελλαδα.Και μιλαμε για την ταπεινη ταχυτητα των 384

Που αν ειμαστε σε αλλη Ευρωπαϊκη χωρα θα ειχαμε με τα ιδια λεφτα

2048 και προβληματα πιστευω ανυπαρκτα.

Που και αν παρουσιαστουν σου δινουν μεχρι και 1 μηνα ΔΩΡΕΑΝ προσβαση

ως αποζημιωση.(ΓΑΛΛΙΑ δεν θυμαμαι τωρα τον Παροχεα)

Αλλα ειπαμε στον δρομο που χαραξε ο ΟΤΕ παμε ολοι .....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...