Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον με xperia S

 

φιλε Γιαννη σε μισω......

 

nikpet θελουμε και τη δικια σου αποψη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν το δει κάποιος σε κατάστημα Θεσσαλονίκης ας μας ενημερώσει. Πιστεύω απο βδομάδα όλο και κάπου θα υπάρχει.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Μιας και η κοροιδια των Ελληνικων αντιπροσωπειων δεν τελειωνει ποτε, προτεινω οσοι τελικα το αποκτησουμε να το παρουμε απο εξωτερικο.

Δηλαδη ποσο μα***** ειμαστε εδω ρε παιδια;;;

 

Μα αυτο θα κανουμε! Εγω σκοπευω να το παρω απο Ιταλια!

 

@giannis12a ηρθε;;;;;;; Αυριο παω Πλαισιο! Πρωτη φορα που θα τρεξω στο εμπορικο για κατι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον με xperia S

 

φιλε Γιαννη σε μισω......

 

nikpet θελουμε και τη δικια σου αποψη!

 

Για ρίχτε μια μάτια ας πούμε στο 1.24, 1.50 το "καπάκι" πίσω γιατί δεν εφάπτη καθόλου καλά;; :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε μπορω να δω το video τωρα μηπως το ειχε ανοιξει αυτο που κανει το hands-on και απλα δεν το εκλεισε καλα;;;
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε μπορω να δω το video τωρα μηπως το ειχε ανοιξει αυτο που κανει το hands-on και απλα δεν το εκλεισε καλα;;;

 

Δε ξέρω από τι είναι αλλά φαίνεται καθαρά ότι δεν εφαπτη στο σώμα του τηλεφώνου και αφήνει "κενά", σαν να είναι πετσικαρισμενο...

Βέβαια και στο σβησιμο με τη γομα κουνιέται αρκετά αλλά εκεί δικαιολογητε.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δες και σε αλλα hands-on σε προηγουμενες σελιδες αν ειναι ετσι. Αν δεν ειναι, προφανως φταιει ο τυπος που κανει το συγκεκριμενο..
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω από τι είναι αλλά φαίνεται καθαρά ότι δεν εφαπτη στο σώμα του τηλεφώνου και αφήνει "κενά", σαν να είναι πετσικαρισμενο...

Βέβαια και στο σβησιμο με τη γομα κουνιέται αρκετά αλλά εκεί δικαιολογητε.

 

Οχι φιλε μ!δεν το χει κλεισει καλα!

Το κινητο ειναι παρα πολυ συμπαγες και κουμπωνει τελεια.

φοβερη κατασκευη.μην σε αγχωνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μ!δεν το χει κλεισει καλα!

Το κινητο ειναι παρα πολυ συμπαγες και κουμπωνει τελεια.

φοβερη κατασκευη.μην σε αγχωνει

 

Oντως ειναι πολυ καλη κατασκευη και παραξενευτηκα και εγω που ειπε οτι εχει καποιο κενο. Και αυτος κανει που κανει το hands-on, δε μπορει να κοιταξει αν το εχει κλεισει καλα; Ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω... Έτσι φαινόταν και απλά αναρωτήθηκα....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Oντως ειναι πολυ καλη κατασκευη και παραξενευτηκα και εγω που ειπε οτι εχει καποιο κενο. Και αυτος κανει που κανει το hands-on, δε μπορει να κοιταξει αν το εχει κλεισει καλα; Ελεος...

 

Δεν ειναι χαντς ον.

Δειχνει οτι πισω δεν βρωμιζει το πλαστικο.και ετσι οπως εσβηνε με τη γωμα,θα του βγηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι χαντς ον.

Δειχνει οτι πισω δεν βρωμιζει το πλαστικο.και ετσι οπως εσβηνε με τη γωμα,θα του βγηκε.

 

Ααα.. Επειδή δε μπορώ να δω το video νόμιζα οτι είναι hands-on!

 

Sent from my X8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είδα στο Πλαίσιο , μια χαρά ήτανε , ούτε κενά ούτε τίποτα, μην αγχώνεστε μια χαρά είναι το καπάκι του.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι το ΦΠΑ είναι το ελληνικό (23%) που σημαίνει ότι υπάρχει υποκατάστημα, αντιπρόσωπος ( όπως στο Amazon) κάτι άλλο με έδρα Ελλάδα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλει ενδοκοινοτικές συναλλαγές (για το εταιρικό/επαγγελματικό ΦΠΑ) , αφού το τιμολόγιο τους έχει ελληνικό ΑΦΜ ?????

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι το ΦΠΑ είναι το ελληνικό (23%) που σημαίνει ότι υπάρχει υποκατάστημα, αντιπρόσωπος ( όπως στο Amazon) κάτι άλλο με έδρα Ελλάδα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλει ενδοκοινοτικές συναλλαγές (για το εταιρικό/επαγγελματικό ΦΠΑ) , αφού το τιμολόγιο τους έχει ελληνικό ΑΦΜ ?????

 

Σε τι σε επηρεάζει ότι θα αποκτήσεις κάτι ως ενδοκοινοτική απόκτηση;

 

Ίσα ίσα, που δεν θα μπλέξεις με το ΦΠΑ (ελπίζω κάποια στιγμή με την απλοποίηση του ΚΒΣ να το καταργήσουν επιτέλους για συναλλαγές μεταξύ επαγγελματιών/εταιρείων στην περίπτωση που εκπίπτει) καθώς δε χρειαστεί να πληρώσεις το x ποσό που αντιστοιχεί στο ΦΠΑ, το οποίο θα πρέπει να συμψηφιστεί με το ΦΠΑ των πωλήσεών σου στην περιοδική κλπ κλπ

 

Πήγα κι εγώ σήμερα στο Πλαίσιο Μεταμόρφωσης και το είδα...

Μπορώ να πω ότι ήταν όπως το περίμενα... Στιβαρή κατασκευή, οθόνη απίστευτης ευκρίνειας, λίγο μεγάλο για μένα (αν και έχω ήδη συμβιβαστεί με την ιδέα και ελπίζω να το συνηθίσω γρήγορα), γρήγορη κάμερα και πολύ καθαρές φωτογραφίες.

 

Δυστυχώς δεν έπαιζε εκείνη τη στιγμή το wifi hotspot του Πλαισίου, ώστε να δω κάποια πράγματα όντας συνδεδεμένο στο Internet...

Επίσης, δεν είχαν ιδέα για τα Smart tags (Το NFC κάπου πρέπει να το είχαν ξανακούσει :P )... Πόσο μάλλον αν θα φέρουν (όχι ότι με ενδιαφέρει μιας και αγοράζω συνήθως από εξωτερικό)... Κρίμα..

 

Anyway...

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-nfc-smarttags-blue-white-red-black-4-pack

Για όποιον ενδιαφέρεται 22 λίρες (without VAT) για 4 smart tags, μαζί με τα μεταφορικά προς Ελλάδα, μετά από πολύ πρόχειρη αναζήτηση... Είμαι βέβαιος ότι θα υπάρχει και καλύτερη τιμή...

-- Nikpet --
Link to comment
Share on other sites

To ειδα!!!!! Πηγα στο Πλαισιο και το ειδα!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!! Δε χρειαζεται να πω τις εντυπωσεις μου. Φανταζομαι φανερωθηκα απο την αρχικη προταση!!!:love::love::love:
Link to comment
Share on other sites

Σε τι σε επηρεάζει ότι θα αποκτήσεις κάτι ως ενδοκοινοτική απόκτηση;

 

Ίσα ίσα, που δεν θα μπλέξεις με το ΦΠΑ (ελπίζω κάποια στιγμή με την απλοποίηση του ΚΒΣ να το καταργήσουν επιτέλους για συναλλαγές μεταξύ επαγγελματιών/εταιρείων στην περίπτωση που εκπίπτει) καθώς δε χρειαστεί να πληρώσεις το x ποσό που αντιστοιχεί στο ΦΠΑ, το οποίο θα πρέπει να συμψηφιστεί με το ΦΠΑ των πωλήσεών σου στην περιοδική κλπ κλπ

 

Απλά μια δήλωση παραπάνω !!!!! (Συμφωνώ με την κατάργηση)

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

To ειδα!!!!! Πηγα στο Πλαισιο και το ειδα!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!! Δε χρειαζεται να πω τις εντυπωσεις μου. Φανταζομαι φανερωθηκα απο την αρχικη προταση!!!:love::love::love:

 

Καλα πως κρατηθηκες και δεν το πήρες?? το χαλβαδιαζεις καιρό εσυ απο ότι θυμάμαι γι αυτό λέω...καλο καλο???

Link to comment
Share on other sites

Κρατηθηκα γιατι no money...:( (εχω και μια 4ημερη να πληρωσω)

Αλλα που θα μου παει. Θα το χτυπησω...

Link to comment
Share on other sites

Κρατηθηκα γιατι no money...:( (εχω και μια 4ημερη να πληρωσω)

Αλλα που θα μου παει. Θα το χτυπησω...

 

Σε ποιο το ειδες;;;

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο το ειδες;;;

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

 

Μεταμορφωση. Ημουν εξω για δουλειες και περασα και μια βολτα και απο εκει. Θα παω τη Δευτερα λογικα και στο εμπορικο στα Σπατα να δω αν το εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην ξεφτιληστει σαν τιμη και το πάρει κι η κουτση μαρία.

 

Η κουτση μαρια εχει ιφον στο σονακι θα κολησει!

Link to comment
Share on other sites

Η κουτση μαρια εχει ιφον στο σονακι θα κολησει!

 

Πράγματι η κουτση Μαρία έχει iphone και ας κοστιζει 670€.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...