Jump to content

Xiaomi Mi 11 / 11i


stoni90
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δλδ δεν είναι περισσότερο από παλιότερες σου συσκευές εννοείς;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δλδ δεν είναι περισσότερο από παλιότερες σου συσκευές εννοείς;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι.

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Αντιμετωπίζω το εξής θέμα: από χθες δεν μου κάνει λήξη επεισόδια στο netflix. Έβγαλα και έβαλα ξανά την εφαρμογή αλλά τίποτα!Παουσιάστηκε σφάλμα με αυτή τη λήξη,DLST.N108. Βασικά δεν μπορώ να κατεβάσω κανένα επεισόδιο. Μπορεί να δοκιμάσει κάποιος αν κατεβάζει?Πρόβλημα λογαριασμού κτλ δεν είναι μιας κ με τον ίδιο λογαριασμό κατεβάζω σε άλλη συσκευή.

Επίσης προχθές έφαγε τεράστια φρίκη την ώρα που έβλεπα netflix,τρεμόπαιζε η οθόνη κ δεν ανταποκρινόταν σε τίποτα. Επανεκκίνηση κ φαίνεται ότι έστρωσε. Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο.

Σε άλλα τώρα. Δοκίμασα την FNG εφαρμογή για all screen gestures σε nova launcher. Δουλεύει καλύτερα από άλλες αλλά παρόλαυτα μιά φορά την ημέρα θέλει ενεργοποίηση ξανά παρόλο που την έχω βάλει να μην την κλείνει. Θα δούμε. Συνεχίζονται οι δοκιμές..

Κατά τα άλλα μια χαρά σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα αξιζει η αγορα του mi 11 για τα χρηματα του?βγαζει προβληματα?

προερχομαι απο oneplus 7 pro χωρις να εχω κανενα προβλημα και πριν ειχα mi 8 που ειχα διαφορα θεματακια!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα αξιζει η αγορα του mi 11 για τα χρηματα του?βγαζει προβληματα?

προερχομαι απο oneplus 7 pro χωρις να εχω κανενα προβλημα και πριν ειχα mi 8 που ειχα διαφορα θεματακια!

Οταν λες χρηματα του εννοεις τα 900 ευρω που'χει επισημη τιμη Ελλαδα, τα 770 που εχει στι σκρουτζ ή τα 700 του αμαζον?

Η τιμη του αμαζον ειναι καλη μιας και συνοδευεται κι απο διετη εγγυηση, παραπανω αυτη τη στιγμη δεν θα εδινα. Οχι γιατι η συσκευη δεν ειναι καλη απλα σε μερικους μηνες με την πτωση τιμων που εχουν τα xiaomi μπορει κανεις να γλιτωσει αρκετα λεφτα.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες χρηματα του εννοεις τα 900 ευρω που'χει επισημη τιμη Ελλαδα, τα 770 που εχει στι σκρουτζ ή τα 700 του αμαζον?

Η τιμη του αμαζον ειναι καλη μιας και συνοδευεται κι απο διετη εγγυηση, παραπανω αυτη τη στιγμη δεν θα εδινα. Οχι γιατι η συσκευη δεν ειναι καλη απλα σε μερικους μηνες με την πτωση τιμων που εχουν τα xiaomi μπορει κανεις να γλιτωσει αρκετα λεφτα.

 

εχω βρει στα 650 ενος μηνα απο amazon αλλα σε ενα 6 μηνο θα εχει παει στα 500 αυτο με προβληματιζει

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει στα 650 ενος μηνα απο amazon αλλα σε ενα 6 μηνο θα εχει παει στα 500 αυτο με προβληματιζει
Στο γνωστό κατάστημα στον Υμηττό πριν μία εβδομάδα είχε ελληνικά 256gb στα 685 σφραγισμένα

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο γνωστό κατάστημα στον Υμηττό πριν μία εβδομάδα είχε ελληνικά 256gb στα 685 σφραγισμένα

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Φοβερη τιμη.

Οταν λες ελληνικα εννοεις με εγγυηση απο infoquest? Αν ναι πως γινεται να τα δινει 200+ κατω απο την κανονικη τους τιμη?

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη τιμη.

 

Οταν λες ελληνικα εννοεις με εγγυηση απο infoquest? Αν ναι πως γινεται να τα δινει 200+ κατω απο την κανονικη τους τιμη?

Ναι ήταν από infoquest. Κανονικά με απόδειξη.

Δεν ξέρω καθόλου πως γίνεται τόσο φθηνά.

Το πήρε φίλος μου

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο γνωστό κατάστημα στον Υμηττό πριν μία εβδομάδα είχε ελληνικά 256gb στα 685 σφραγισμένα

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

 

ποιο μαγαζι ; το εχει ακομα ; ακομα και στο amazon ειναι ακριβο τωρα.

μονο ενα μαγαζι απο κινα εχω βρει που το εχει φθηνο ειναι με Paypal και χωρις τελωνειο

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-11-pro-mi-11-ultra/xiaomi-mi-11-8gb128gb-snapdragon-888

Edited by MAFIA

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω volte πλέον στο σηματάκι της οθόνης. Το βλέπατε εσείς ή απλά αναβαθμίστηκε το δίκτυο εδώ που είμαι; (Βαρσοβία) Ή απλά ήμουν στραβός τόσο καιρό.

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

ποιο μαγαζι ; το εχει ακομα ; ακομα και στο amazon ειναι ακριβο τωρα.

μονο ενα μαγαζι απο κινα εχω βρει που το εχει φθηνο ειναι με Paypal και χωρις τελωνειο

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-11-pro-mi-11-ultra/xiaomi-mi-11-8gb128gb-snapdragon-888

Madmob.gr

Πάρε τηλέφωνο

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα και εγω το mi 11 8/256 στα 680 ενος μηνα μεταχειρισμενο!θελω να πιστευω οτι εκανα καλη επιλογη..πρωτες εντυπωσεις παντως ειναι θετικες!
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις αφού το δουλέψεις ένα εύλογο χρονικό διάστημα, να το χαρείς!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα και εγω το mi 11 8/256 στα 680 ενος μηνα μεταχειρισμενο!θελω να πιστευω οτι εκανα καλη επιλογη..πρωτες εντυπωσεις παντως ειναι θετικες!

 

εδω o Madmob.gr το εχει σφραγισμενο στα 660 απο infoquest το σκεφτομαι και εγω παιδια αλλα με σταματαει οτι ακουστικαν υπεθερμανσεις στο κινητο και καποια προβληματα.............

Link to comment
Share on other sites

εδω o Madmob.gr το εχει σφραγισμενο στα 660 απο infoquest το σκεφτομαι και εγω παιδια αλλα με σταματαει οτι ακουστικαν υπεθερμανσεις στο κινητο και καποια προβληματα.............

 

ειχα παρει και εκει να ρωτησω την Τεταρτη και μου ειπαν 770..

γενικα αν το δουλευεις λιγο ζεστενεται αλλα μην φανταστεις τιποτα τρελο

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει και εκει να ρωτησω την Τεταρτη και μου ειπαν 770..

γενικα αν το δουλευεις λιγο ζεστενεται αλλα μην φανταστεις τιποτα τρελο

 

εχθες που πηρα 660 το εχει.μαλλον δεν θα το τιμησω θα παω πρoς s21ultra

Link to comment
Share on other sites

εδω o Madmob.gr το εχει σφραγισμενο στα 660 απο infoquest το σκεφτομαι και εγω παιδια αλλα με σταματαει οτι ακουστικαν υπεθερμανσεις στο κινητο και καποια προβληματα.............
το επιβεβαίωσε η infoquest με το imei?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το κινητο εδω και περιπου ενα μηνα. Ειμαι γενικα ευχαριστημενος. Δεν εχω εντοπισει καποιο θεμα. Αν δουλευεις πολυ ωρα την συσκευη την νοιωθεις να ζεσταινεται αλλα δν παρατηρησα καποιο θεμα στην λειτουργία του ακομα και τοτε. Ηθελα να ρωτήσω τους κατοχους. Αν κουνατε την συσκευη εντονα πανω κατω ακουτε καποιον θορυβο σαν να "παιζει" κατι μεσα; Ειναι φυσιολογικο; Δεν μου εχει πεσει ποτε η συσκευη. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το κινητο εδω και περιπου ενα μηνα. Ειμαι γενικα ευχαριστημενος. Δεν εχω εντοπισει καποιο θεμα. Αν δουλευεις πολυ ωρα την συσκευη την νοιωθεις να ζεσταινεται αλλα δν παρατηρησα καποιο θεμα στην λειτουργία του ακομα και τοτε. Ηθελα να ρωτήσω τους κατοχους. Αν κουνατε την συσκευη εντονα πανω κατω ακουτε καποιον θορυβο σαν να "παιζει" κατι μεσα; Ειναι φυσιολογικο; Δεν μου εχει πεσει ποτε η συσκευη. Ευχαριστω
Είναι από την κάμερα ο οπτικός σταθεροποιητής και είναι φυσιολογικό

 

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 11 / 11i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...