Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην κοσμοτε εχω δει πακετα συνδεσης μαζι με συσκευη και αναγραφουν πανω:δωρο 10 ευρω χρονο ομιλιας.Ξερει κανεις, μολις ενεργοποιηθει το πακετο εχεις 10ευρω;η μπαινουν μηνα-μηνα;Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στην κοσμοτε εχω δει πακετα συνδεσης μαζι με συσκευη και αναγραφουν πανω:δωρο 10 ευρω χρονο ομιλιας.Ξερει κανεις, μολις ενεργοποιηθει το πακετο εχεις 10ευρω;η μπαινουν μηνα-μηνα;Ευχαριστω!

 

1 ευρω καθε μηνα με καθε ανανεωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Call the mall super share νέα προσφορά οποίος στέλνει ή λαμβάνει 60 λεπτά λαμβάνει δωρεάν 60 μυνήματα ισχύει μέχρι 29/2. Διαφημίζεται συνέχεια. Τα μυνήματα δεν ξέρω προς τα που είναι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Call the mall super share νέα προσφορά οποίος στέλνει ή λαμβάνει 60 λεπτά λαμβάνει δωρεάν 60 μυνήματα ισχύει μέχρι 29/2. Διαφημίζεται συνέχεια. Τα μυνήματα δεν ξέρω προς τα που είναι.

 

τα μεταφερομενα λεπτα εχουν ισχυ 2 μερες. βασικοτατο μειονεκτημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα μεταφερομενα λεπτα εχουν ισχυ 2 μερες. βασικοτατο μειονεκτημα

 

Επικό fail λέμε!

Δεν ξέρω...μονο εγω το βλέπω σαν μη-προσφορά αυτό; Δινεις 60 λεπτα σε κάποιον που μπορεί να χρησιμοποιησει 10 απο αυτα σε 2 μέρες, και τα υπόλοιπα γίνονται αέρας!:X

Link to comment
Share on other sites

Επικό fail λέμε!

Δεν ξέρω...μονο εγω το βλέπω σαν μη-προσφορά αυτό; Δινεις 60 λεπτα σε κάποιον που μπορεί να χρησιμοποιησει 10 απο αυτα σε 2 μέρες, και τα υπόλοιπα γίνονται αέρας!:X

 

εντωμεταξυ αυτο δεν το λεει πουθενα στην διαφημιση. πρεπει να δεις τα μικρα γραμματακια που περνανε σφαιρα στο κατω μερος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην κοσμοτε εχω δει πακετα συνδεσης μαζι με συσκευη και αναγραφουν πανω:δωρο 10 ευρω χρονο ομιλιας.Ξερει κανεις, μολις ενεργοποιηθει το πακετο εχεις 10ευρω;η μπαινουν μηνα-μηνα;Ευχαριστω!

Τα πακέτα σύνδεσης μαζί με συσκευή ( και μόνο αυτά ) δίνουν αμέσως και τα 10 ευρώ χρόνο ομιλίας , μόλις τα ενεργοποιήσεις .

Link to comment
Share on other sites

Call the mall super share νέα προσφορά οποίος στέλνει ή λαμβάνει 60 λεπτά λαμβάνει δωρεάν 60 μυνήματα ισχύει μέχρι 29/2. Διαφημίζεται συνέχεια. Τα μυνήματα δεν ξέρω προς τα που είναι.

 

Που διαφημίζεται γιατι στο site δεν το βλέπω. Οπότε και αυτός που στέλνει και αυτός που λαμβάνει δέχεται και 60 sms?Για ποσο διάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Που διαφημίζεται γιατι στο site δεν το βλέπω. Οπότε και αυτός που στέλνει και αυτός που λαμβάνει δέχεται και 60 sms?Για ποσο διάστημα;

 

παιζει πολυ διαφημιση στην τηλεοραση. αυτος που τα δεχεται ειναι για δυο μερες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απορία: Αν μετατρέψω το whatsup σε cosmokarta, ο χρόνος ομιλίας που θα έχω θα παραμείνει? Κέρδισα διπλασιασμό επόμενης ανανέωσης και λέω να βάλω κάρτα στο whatsup και να το αλλάξω σε cosmokarta λόγω των πακέτων που έχει προς cosmote (φαντάζομαι περιλαμβάνονται και σύνδεση-whatsup, κάνω λάθος?).
Link to comment
Share on other sites

Παραμένει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

παιζει πολυ διαφημιση στην τηλεοραση. αυτος που τα δεχεται ειναι για δυο μερες

 

Για τρεις μέρες δεν ήταν μέχρι τώρα; Άλλαξε; :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Για τρεις μέρες δεν ήταν μέχρι τώρα; Άλλαξε; :what:

 

δεν ξερω για ποσο ητανε, στην διαφημιση παντως διαβαζω οτι ισχυει για 2 μερες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω http://www.whatsup.gr/, δεν βλεπω καποιο τετοιο πακετο

 

:rolleyes: μια φιλη μου το ειπε αρα τελικά εγω είχα δίκιο :lol: οτι δεν υπάρχει

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: μια φιλη μου το ειπε αρα τελικά εγω είχα δίκιο :lol: οτι δεν υπάρχει

Υπάρχει πακέτο 250 λεπτών Η φίλη σου είχε δίκιο

http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-x-tension

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πακέτο 250 λεπτών Η φίλη σου είχε δίκιο

http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-x-tension

 

ναι υπάρχει με 2,5ευρώ. Αλλά τι να το κανείς όταν έχει διάρκεια χρήσης μια εβδομάδα. Ασύμφορο είναι αλλά και άχρηστο. Εάν το πακέτο ήτανε για ένα μήνα με 2,5ευρώ θα το ενεργοποιούσαν όλοι οι συνδρομητές που δεν βάζουνε κάρτα ή δεν ενεργοποιούν το ασύμφορο πακέτο των εξακοσίων λεπτών και μύνηματών. Αλλά που να το καταλάβει η κόσμοτε αυτό. Το τέλειο είναι στην κίου που με 1ευρώ έχεις τριακόσια λεπτά και με άλλο ένα αλλά 300μυνήματα. Οπότε με 4ευρώ έχει εξακόσια λεπτά και μυνήματα προς όλη την γουίντ. Μην πως να ζητήσουμε από τους γουατσ απ φίλους μας να πάρουν και ένα δεύτερο αριθμό γουίντ και να τους καλούμε εκεί; πολύ καλή λύση αλλά και οικονομική. Τι να πω αυτό είναι μια λύση. Κρατάς τον βασικό αριθμό σου και βάζεις μια κίου και ξεμπερδέψες για να μιλάς οικονομικά με γουίντ. Οπότε αυτοί που έχουνε γουατσ υπ και δεν βάζουνε κάρτα σου κάνουν αναπάντητη και τους πέρνεις στην γουίντ από την κίου. Και όταν αυτοί βάλουνε λεπτά σε παίρνουν εσένα οπότε πάλι μιλάμε οικονομικά και δεν υπάρχει το πρόβλημα επικοινωνίας λόγων χρημάτων.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

απορω πως δεν το ειχα προσεξει αυτο το πακετο.:confused:

σε καθε περιπτωση ομως ειναι ασυμφορο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πιο απλό να ενημερώσουμε όλους τους φιλους μας με whats up για την προσφορά και να αρχίσουμε μαζικά να κάνουμε φορητότητα;

 

Σιγά μην κουβαλαμε και 3 κινητά πάνω μας!

 

Ας ξυπνησει η whats up να βρει τρόπο να μας κρατησει ή να μας γυρισει πίσω.

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι τόσο απλό τελικά.

το προσπαθ'ω εδώ και μέρες αλλά σχεδόν όλοι φοβούνται ότι η wu θα βγάλει καλή προσφορά και θα τη χάσουν... :(

 

εγώ προσωπικά θα χρησιμοποιώ q γιατί ΜΕ συμφέρει. με 2 ευρω το μήνα θα είμαι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενημέρωσα τις επαφες μου οτι το τηλέφωνο μου απο Δευτερα θα ειναι f2g και χαιρετησα.

Οποιος θέλει ακολουθει. Κάποιοι το έκαναν κάποιοι όχι.

 

Το οτι θα βγαλει η wu κάποια προσφορά κάποια στιγμη είναι το μονο σιγουρο. Αλλά εγω θέλω καλές προσφορές 12 μηνες τον χρόνο και όχι μόνο όταν τους ερθει το αυγό στον Κ@λο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πιο απλό να ενημερώσουμε όλους τους φιλους μας με whats up για την προσφορά και να αρχίσουμε μαζικά να κάνουμε φορητότητα;

 

Σιγά μην κουβαλαμε και 3 κινητά πάνω μας!

 

Ας ξυπνησει η whats up να βρει τρόπο να μας κρατησει ή να μας γυρισει πίσω.

 

πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα η συνηθεια, λενε στο χωριο μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση: υπαρχει ειδοποιηση χαμενων κλησεων σε what's up; εαν ναι, πώς γινεται; ευχαριστω προκαταβολικα ;)

 

ουτε ενας;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...