Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα από το reloadit κάποια λεπτά ομιλίας που λήγανε στις 04-01-2012 στις 12:00. Μου ήρθε μήνυμα χθες όμως, στις 11:30 ότι λήξανε. Γίνεται συχνά αυτό? Έχει τύχει σε κάποιον άλλο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχα από το reloadit κάποια λεπτά ομιλίας που λήγανε στις 04-01-2012 στις 12:00. Μου ήρθε μήνυμα χθες όμως, στις 11:30 ότι λήξανε. Γίνεται συχνά αυτό? Έχει τύχει σε κάποιον άλλο?

 

Απο τέτοια άλλο τίποτας φίλτατε....

 

Πάλι καλά που σε ειδοποίησαν να λες :p

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Είχα από το reloadit κάποια λεπτά ομιλίας που λήγανε στις 04-01-2012 στις 12:00. Μου ήρθε μήνυμα χθες όμως, στις 11:30 ότι λήξανε. Γίνεται συχνά αυτό? Έχει τύχει σε κάποιον άλλο?

 

Είναι συχνό το φαινόμενο. Ενας απο τους λόγους που έχω να ανανεώσω κάτι μήνες κάρτα....

Link to comment
Share on other sites

Απο τέτοια άλλο τίποτας φίλτατε....

 

Πάλι καλά που σε ειδοποίησαν να λες :p

 

Όντως, πρώτη φορά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .

Για whatsup υπαρχει εφαρμογη για κινητα με android που να μετραει χρηση internet προπληρωμενου ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.

 

Θελω να σας ρωτησω το εξης...ενεργοποιησα 20/12 κοσμοκαρτα και εβαλα και 20 ευρω για να εχω 150 λεπτα προς ολους.

Τα δωρεαν λεπτα μου τελειωνουν και εχω ακομα 10 ευρω περιπου στην καρτα.

 

Αν αυριο πχ ξανα βαλω 20 ευρω θα τα ξανα παρω τα 150 λεπτα προς ολους ή θα πρεπει να περασεις 20 του μηνος ??

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα τα ξαναπάρεις κανονικά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι,η κοπέλα μου που έχει what's up έβαλε προχθές μια κάρτα και κάθε μέρα της τρώει και από 1 ευρώ για το ίντερνετ και δεν ξέρει πως να το σταματήσει.Αυτό της το κάνει συχνά.Μήπως πρέπει να στείλει καμιά εντολή να σταματήσει αυτό το πράγμα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι,η κοπέλα μου που έχει what's up έβαλε προχθές μια κάρτα και κάθε μέρα της τρώει και από 1 ευρώ για το ίντερνετ και δεν ξέρει πως να το σταματήσει.Αυτό της το κάνει συχνά.Μήπως πρέπει να στείλει καμιά εντολή να σταματήσει αυτό το πράγμα;

 

σβήσε τις ρυθμίσεις του ίντερνετ η κλήσε το ίντερνετ του κινητού λόγω τον αυτόματων ενημέρωσεων για αυτό γίνεται. Η πές της να ενεργοποιήσει ένα πακέτο ίντερνετ καλωντας το 1330.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεις από που πρέπει να σβήσει τις ρυθμίσεις του ίντερνετ,έχει το sony ericsson x10 mini,αν σβήσει τις ρυθμίσεις θα μπορεί να μπαίνει ίντερνετ μετά;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεις από που πρέπει να σβήσει τις ρυθμίσεις του ίντερνετ,έχει το sony ericsson x10 mini,αν σβήσει τις ρυθμίσεις θα μπορεί να μπαίνει ίντερνετ μετά;

 

Αν δεν κανω λαθος μπορει να το ζητησει και απο την cosmote.οχι δεν θα μπορει να μαπινει μετα.

Νομιζω το κινητο αυτο εχει android οποτε να απενεργοποιησει στις ρυθμισεις /ασυρματα δικτυα εκει που λεει συνδεση στο internet μεσω δικτυων κινητης.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ,ναι android είναι να κάνω μια τελευταία ερώτηση,σε ποιον αριθμό πρέπει να καλέσει για την εξυπηρέτηση πελατών και πόσο χρεώνει;
Link to comment
Share on other sites

ενω το γουοτς απ θελει καθε μηνα 5ευρω να σου φαει και αν δεν τα μιλησεις στα τρωει κιολας,ασε που εχει και 3 λεπτα ελαχιστη χρεωση.το να μας περνουν οι αλλοι δεν ειναι λυση γιατι και τους αλλους τουσ χτυπαει η κριση οχι μονο εμας.

 

Ως κάτοχος whats up θα διαφωνίσω κάθετα σε αυτό, δεν ισχύει καθόλου. Επίσης σε όλα τα καρτοκινητά η ελάχιστη χρέωση (στα δωρεάν λεπτά) είναι 3', γιατί να μας ενοχλεί μόνο στη wu? Μήπως να βλέπαμε τα πράγματα λίγο πιο σφαιρικά (και δίκαια) και χωρίς εμμονές?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεις από που πρέπει να σβήσει τις ρυθμίσεις του ίντερνετ,έχει το sony ericsson x10 mini,αν σβήσει τις ρυθμίσεις θα μπορεί να μπαίνει ίντερνετ μετά;

 

Υπάρχει application στο android market που σου επιτρέπει να ανοίγεις και να κλείνεις το ιντερνετ μέσω κινητού κατα βούληση.;)

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα εσυ θα βαζεις καρτα ΜΟΝΟ στο 1 αριθμο, απο τον οποιο θα κανεις κλησεις. Π.Χ. εαν σε συμφερει το F2G, ενω οι περισσοτεροι φιλοι σου ειναι whats up, εσυ θα βαζεις καρτα μονο στο F2G και απλα θα κρατάς ανοικτο το whats up για να σε παιρνουν τηλ οι αλλοι (που εχουν αγορασμενο πακετο προς whats up)

 

Από πού κι ως πού έναν wuήτη τον συμφέρει το f2g? Βασικά ίσως να συνέφερε η φάση με τις 4 σιμ κάποιον ο οποίος μιλάει με όλα τα δίκτυα (αν και ίσως τον συνέφερε πολύ περισσότερο το συμβόλαιο), μα πόσοι τέτοιοι υπάρχουν στο wu? Το wu φτιάχτηκε για να μιλάς μόνο με wu, καλώς ή κακώς. Αν κάποιος δεν μπορεί να συμβιβαστεί με αυτό, δεν έχει κανένα λόγο να μην αλλάξει εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει application στο android market που σου επιτρέπει να ανοίγεις και να κλείνεις το ιντερνετ μέσω κινητού κατα βούληση.;)

 

Υπαρχει αλλα δεν θυμαμαι ονομα.Για δοκιμασε να συρεις την κεντρικη οθονη απο πανω προς τα κατω .... Σε samsung galaxy S εχει εχει κουμπακι on/off για τετοια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αλλα δεν θυμαμαι ονομα.Για δοκιμασε να συρεις την κεντρικη οθονη απο πανω προς τα κατω .... Σε samsung galaxy S εχει εχει κουμπακι on/off για τετοια.

 

υπαρχουνε πολλα απο οσο ξερω . δες αυτο https://market.android.com/details?id=com.farproc.data.enabler&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmZhcnByb2MuZGF0YS5lbmFibGVyIl0.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Από πού κι ως πού έναν wuήτη τον συμφέρει το f2g? Βασικά ίσως να συνέφερε η φάση με τις 4 σιμ κάποιον ο οποίος μιλάει με όλα τα δίκτυα (αν και ίσως τον συνέφερε πολύ περισσότερο το συμβόλαιο), μα πόσοι τέτοιοι υπάρχουν στο wu? Το wu φτιάχτηκε για να μιλάς μόνο με wu, καλώς ή κακώς. Αν κάποιος δεν μπορεί να συμβιβαστεί με αυτό, δεν έχει κανένα λόγο να μην αλλάξει εταιρία.

 

εαν μιλάς μονο με wu, τοτε μενεις στο 7ε/600', αρκει οι επαφες σου να ειναι 100/100 wu

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .

Για whatsup υπαρχει εφαρμογη για κινητα με android που να μετραει χρηση internet προπληρωμενου ?

 

Ευχαριστω.

 

ορίστε

myWhatsup

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες,ερώτηση κρίσεως.εβαλα στις 14 του μήνα την προσφορά με τα 100 mb και 600 μηνύματα.

Μου τελείωσαν τα μηνύματα όμως μου μένουν 80 mb.αν ξαναβαλω την προσφορά τωρα,θα μου κρατήσει τα mb για τον επόμενο μήνα ή να βάλω μια 5αρα για 600 μηνύματα μόνο?

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το προηγούμενο μήνα (γύρω στης 20/12) που είχα ενεργοποιηση 2ο πακέτο προστέθηκε κανονικά!!

 

Αν άλλαξε (και σε αυτο) "πολιτικη" δε ξέρω....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το προηγούμενο μήνα (γύρω στης 20/12) που είχα ενεργοποιηση 2ο πακέτο προστέθηκε κανονικά!!

 

Αν άλλαξε (και σε αυτο) "πολιτικη" δε ξέρω....

 

Ευχαριστω φιλαρακι...μια δοκιμη θα με πεισει....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήραν τηλέφωνο μια φιλη μου από την cosmote και την είπαν αν θέλει να αλλάξει το what's up και να το κάνει με σύνεση.. τώρα καρτοσύνδεση ήταν θα σας γελάσω.. την είπαν ότι μα μου θα έχεις τόσα δωρεάν τόσα μηνύματα κ διαφορά αλλά κ λέει η φιλη μου, όχι ευχαριστώ γιατί δεν θα μπορώ να εχω επικοινωνία με τους ήδη what's up φίλους μου γιατί δεν θα με παίρνουν για να μην χρεωνόται.. κ την είπαν ότι είναι μια προσφορά για αυτόν τον μήνα κ ότι αν το αλλάξει θα μπορούν κ οι φίλοι από το what's up να την παίρνουν κ να μην χρεωνόταΐ..

 

Ξέρεις κανείς αν αληθεύει, αν γίνεται και γενικά καμία άλλη πληροφορία..? Γιατί έτσι συμφέρει να το αλλάξουμε..

 

Send from my HTC with Sense 3.0

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Πήραν τηλέφωνο μια φιλη μου από την cosmote και την είπαν αν θέλει να αλλάξει το what's up και να το κάνει με σύνεση.. τώρα καρτοσύνδεση ήταν θα σας γελάσω.. την είπαν ότι μα μου θα έχεις τόσα δωρεάν τόσα μηνύματα κ διαφορά αλλά κ λέει η φιλη μου, όχι ευχαριστώ γιατί δεν θα μπορώ να εχω επικοινωνία με τους ήδη what's up φίλους μου γιατί δεν θα με παίρνουν για να μην χρεωνόται.. κ την είπαν ότι είναι μια προσφορά για αυτόν τον μήνα κ ότι αν το αλλάξει θα μπορούν κ οι φίλοι από το what's up να την παίρνουν κ να μην χρεωνόταΐ..

 

Ξέρεις κανείς αν αληθεύει, αν γίνεται και γενικά καμία άλλη πληροφορία..? Γιατί έτσι συμφέρει να το αλλάξουμε..

 

Send from my HTC with Sense 3.0

το είχα ακούσει και εγώ αυτό σε κατάστημα πλαίσιο μου το είχε προτείνει υπάλληλος αλλά θα είναι για ενα χρόνο νομίζω αυτό οπότε τώρα για ένα χρόνο δεν λέει εκτος αν έχει 1500 προς κοσμοτέ και τους παίρνεις εσύ και όχι οι άλλοι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...