Jump to content

Μεταβαση σε άλλο νομο


Elenikl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από δήμο σε δήμο πας. Δεν απαγορεύεται.

Για την ακρίβεια εντός νομού μπορείς να κινηθείς (εξαρτάται ΑΝ και σε τι αστυνομικό θα πέσεις)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τα τελευταια μετρα που ειδα νομίζω οτι επιτρέπεται μόνο για λόγους αθλησης κωδικός 6 και κωδικος 1 για γιατρο, υπηρεσια κτλ.

Τώρα που δεν εχει αγορές click away click inside ktl πλέον με 2 νομιζω ότι δεν μπορώ να πάω σε άλλο Δήμο. Μακάρι να μην ισχύει όμως.

Link to comment
Share on other sites

Click away δεν ισχύει???

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει click away στην Αθήνα, είναι κλειστά όλα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα πάω Καλαμάτα με εξουσιοδότηση από τον πεθερό μου μαζί με τα χαρτιά του με τα κτήματα που έχει εκεί, για λιπάσματα κλπ κλπ. Η εξουσιοδότηση είναι διότι λόγω προβλημάτων υγείας δε μπορεί να πάει ο ίδιος. Η πολιτική προστασία είναι οκ. Έχουμε πάει πάνω από 10 φορές στη καραντίνα.. Δεν είχα ποτέ θέμα. Λέτε τώρα λόγω καθαράς Δευτέρας να με ζαλίσουν σε πιθανό έλεγχο στην Ελευσίνα;
Link to comment
Share on other sites

Θα πάω Καλαμάτα με εξουσιοδότηση από τον πεθερό μου μαζί με τα χαρτιά του με τα κτήματα που έχει εκεί, για λιπάσματα κλπ κλπ. Η εξουσιοδότηση είναι διότι λόγω προβλημάτων υγείας δε μπορεί να πάει ο ίδιος. Η πολιτική προστασία είναι οκ. Έχουμε πάει πάνω από 10 φορές στη καραντίνα.. Δεν είχα ποτέ θέμα. Λέτε τώρα λόγω καθαράς Δευτέρας να με ζαλίσουν σε πιθανό έλεγχο στην Ελευσίνα;

 

Ειλικρινά τώρα,πως περιμένεις να σου απαντήσει κάποιος;Που να ξέρει;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν θα χεις κάποιο πρόβλημα.

Τώρα για τους ελέγχους;λογικό από παρασκευή να την στήνουν σε περισσότερα σημεία ωστε να γράφουν τους παραβάτες.

 

Στάλθηκε από το SM-G991B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω μια απάντηση αν γνωρίζει κάποιος γιατί σε όλες τις σελίδες που έχουν τα "παραθυράκια" στις μετακινήσεις τα γράφουν γενικά και αόριστα.

Αυτή τη στιγμή είμαι στην Αθήνα και θέλω να πάω στο πατρικό μου μιας και δυστυχώς ο παππούς μου δεν είναι καλά. Μπορώ με το Ε1 που γράφει τη μόνιμη κατοικία, το θέμα είναι όμως πώς μπορώ να γυρίσω? Στην Αθήνα θα μείνει ο πατέρας μου που έχει το διαμέρισμα που μένω στο όνομά του. Μπορώ να πω ότι έχει θέματα υγείας (στο παραθυράκι που υπάρχει για "λόγους υγείας") και να ξαναγυρίσω ή το ban είναι μονιμο και θα πρέπει να κάτσω εκεί μέχρι να ανοίξουν τις μετακινήσεις?

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...