Jump to content

Pro Evolution Soccer 5


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Konami of Europe ανακοίνωσε ότι η πέμπτη συνέχειατου δημοφιλούς Pro Evolution Soccer θα κυκλοφορήσει το προσεχές φθινόπωρο. Το Pro Evolution Soccer 5 δημιουργήθηκε από τον Shingo "Seabass" Takatsuka και την ίδια ομάδα που ήταν υπεύθυνη για τις προηγούμενες εκδόσεις του παιχνιδιού. Η συγκεκριμένη ομάδα του Pro Evolution Soccer έχει πάνω από 10 χρόνια εμπειρία με παιχνίδια ποδοσφαίρου.

 

To Pro Evolution Soccer 5 επεκτείνει το ρεαλισμό, το συνολικό χειρισμό και τον έλεγχο που έχει γίνει ο ακρογωνιαίος λίθος της σειράς. Επιπλέον, με ανανεωμένη μορφή επιστρέφει η Master League, όπου οι παίκτες θα μπορούν να χτίζουν και να αναπτύσσουν μια ομάδα, που αρχικά δεν έχει καμία ελπίδα, σε μια ανίκητη ομάδα.

 

Η Konami of Europe θα δώσει περισσότερες λεπτομέρειες και βασικά χαρακτηριστικά για το Pro Evolution Soccer 5 τους προσεχείς μήνες. "Η συνέχεια του Pro Evolution Soccer ενισχύεται συνεχώς και η καινούργια έκδοση του παιχνιδιού θα μας πάει ένα ακόμα βήμα μπροστά", σχολίασε ο Kunio Neo, πρόεδρος της Konami of Europe. "Για άλλη μια φορά, η ομάδα έχει δουλέψει σκληρά για να εμπλουτίσει τον τίτλο με μια σειρά από καινούργιες κινήσεις και να εξασφαλίσει ότι ο ρεαλισμός που έχει αγαπηθεί από τους θαυμαστές του παιχνιδιού, παραμένει άθικτος. ”.

 

http://www.greektechforum.com/forums/showthread.php?t=803

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 340
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
Agorasa xtes to Pes5 gia pc. Afou ekana register kai pira nik kai passwrd xekinisa to game kai epelexa network! Sto kainourgio para8iro pou anoikse bgainei ena minima ''testing network enviroment'' kai kolaei se aytin tin eikona! Mipws xereis kaneis ti ginetai i to giati???
Link to comment
Share on other sites

Παιζω δυο μερες τωρα το 5 και μου φαινεται ΠΟΛΥ δυσκολο...Ολοι οι γωστοι τροποι που ηξερα να βαζω γκολ δεν ισχυουν...Ολα τα παιχνιδια που εχω παιξει ληγουν με συνολο 1-2 γκολ...
Link to comment
Share on other sites

Ολοι ξερουμε το πακετο που τρωμε οταν δεν μπορουμε να καταλαβουμε ομαδες που υπαρχουν εκτος απο αυτες που εχουν τα κανονικα ονοματα τους..

Ψαχνω ενα site που να εχει ποια ομαδα ειναι ποια και παικτες αν γινεται..

Ελπιζω να εγινα κατανοητος..

Δεν βολευει το patch αν εχει βγει γιατι εχω ps2..

:wacko: :wacko: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

emena siga siga mou fenetai kai pio eykolo,ksekinisa master league pira ton olympiako(peloponisos)anevika me ti mia katigoria prwtos,sta 5 asteria,kai twra arxizw tin division 1,me tet a tet den prepei na exw valei oute ena gkol,den exw kataferei na mpw mesa,mono apo sout ap eksw.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μια ερώτηση..

 

Στα penalties πως πέφτει ο τερματοφύλακας για να αποκρούσει την μπάλα ? Καμμία φορά πατώ όλα τα κουμπιά και το βρίσκω αλλά δεν θυμάμαι πως.. :(

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι μακράν δυσκολότερο από το 4. Μικρά σκορ σε κάθε ματς και πλέον δεν υπάρχει στάνταρ τρόπος για να βάζεις γκολ. Ακόμα και το passing έχει γίνει απείρως δυσκολότερο, αφού οι πιθανότητες να κόψει ο αντίπαλος τη μπαλιά είναι περισσότερες από το να καταλήξει σε συμπαίκτη σου.

 

Έχω την αίσθηση πάντως ότι χτυπάει πιο ωραία τα φάουλ (έχω βάλει αρκετά έτσι)...

 

 

ΥΓ. Ώρα να φεύγω. Έχουμε με την παρέα απόψε την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι μακράν δυσκολότερο από το 4. Μικρά σκορ σε κάθε ματς και πλέον δεν υπάρχει στάνταρ τρόπος για να βάζεις γκολ. Ακόμα και το passing έχει γίνει απείρως δυσκολότερο, αφού οι πιθανότητες να κόψει ο αντίπαλος τη μπαλιά είναι περισσότερες από το να καταλήξει σε συμπαίκτη σου.

 

Έχω την αίσθηση πάντως ότι χτυπάει πιο ωραία τα φάουλ (έχω βάλει αρκετά έτσι)...

 

 

ΥΓ. Ώρα να φεύγω. Έχουμε με την παρέα απόψε την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος :p

Aκριβως ετσι!!!

 

 

Υ.Γ:Και μεις καθε Παρασκευη εχουμε πρωταθλημα! :D

Link to comment
Share on other sites

koita ontos einai mikra ta skor,alla egw dyskola se mats na min valw gkol,kai akoma pio dyskolo na faw,isws na ftaiei oti paizw 4-3-3 etsi einai psilo geri i amyna kai estw mia stravi tha ginei na to valw.se sxesi me to 4 eidika pou den mpainan pote faoul,kai apo korner spania,twra mpainoun poly pio evkola,eidika apo korner to exoun parakanei eykolo se sxesi me ti pragmatikotita.3 synexomena korner 2 apokrouseis sti grammi kai ena gkol px!
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μια ερώτηση..

 

Στα penalties πως πέφτει ο τερματοφύλακας για να αποκρούσει την μπάλα ? Καμμία φορά πατώ όλα τα κουμπιά και το βρίσκω αλλά δεν θυμάμαι πως.. :(

mono me ta velakia.ekei pou thes na peseis.kanena allo koumpi.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα posts σχετικά με το PES5 μεταφέρθηκαν εδώ όπου μπορείτε να συζητάτε για οτιδήποτε έχει σχέση με το παιχνίδι αυτό.
Link to comment
Share on other sites

mono me ta velakia.ekei pou thes na peseis.kanena allo koumpi.

 

 

Mia litourgoun kai mia den litourgoun gmt.. :( . Mipos prepi kapia sigkekrimeni stigmi? p.x taytoxrona me to pou xtipa tin mpala o antipalos pextis i kati allo?

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

ama den eisai sigouros,krata ta patimena apo tin wra pou etoimazete na soutarei,mexri pou ginete to sout,apokleiete na min pesei o termatofylakas.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Ok το βρήκα, thanks ;).. Πρέπει να το χεις πατημένο από πριν χτυπήσει ο άλλος την μπάλα.. Πάντως καλό παιχνιδάκι δεν λέω αλλά μάλλον μας δουλεύουν οι Ιάπωνες .. Μπορούν να φτιάξουν το τέλειο (πχ πιο γρήγορος χειρισμός) αλλά κάθε χρόνο ''διορθώνουν'' και από κάτι για να κονομάνε..:)
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει ήδη patch για ολά τα ονόματα και φανέλες λέγεται κάπως >Pes5 option file.

Δοκίμασε να κλείσεις το firewall για να μην σου κολλάει στο Testing Network environment.

 

To παιχνίδι μ@μ@ει!!

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει ήδη patch για ολά τα ονόματα και φανέλες λέγεται κάπως >Pes5 option file.

Δοκίμασε να κλείσεις το firewall για να μην σου κολλάει στο Testing Network environment.

 

To παιχνίδι μ@μ@ει!!

Στο pesfan.com θα βρεις το OPTION FILE που βαζει κανονικα ονοματα σε ομαδες,παικτες,γηπεδα και κανονικες εμφανισεις!!

 

Το παιχνιδι μαμαει!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Στο pesfan.com θα βρεις το OPTION FILE που βαζει κανονικα ονοματα σε ομαδες,παικτες,γηπεδα και κανονικες εμφανισεις!!

 

Το παιχνιδι μαμαει!!!:D

 

Nαι έχει βγει όμως θα χρειαστεί ένα xport ή max drive device για να μεταφέρει το αρχείο (*.pxp αν θυμάμαι καλά) στο PS2. Προφανώς γίνεται και με ανταλλαγή data από άλλη memory card. Κρίμμα και δεν έχω τπτ απ τα 2.. :(

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που έχω παίξει το pes5 σε xbox αλλά και σε pc δεν μπορώ να πω πως με καταενθουσίασε. Βέβαια για να είμαι δίκαιος έχω παίξει πολύ λίγη ώρα οπότε δεν μπορώ να είμαι απόλυτος. Το σίγουρο είναι πως δεν με έκανε να αναφωνήσω "ουαου!" κάτι που είχε γίνει με το fifa99 για παράδειγμα. Σημειωτέον ότι είχα να ασχοληθώ με ποδοσφαιράκι πάνω από 4 χρόνια και τα γραφικά του ας πούμε δεν με εντυπωσίασαν ούτε στο xbox ούτε στο pc.

 

Δεν είμαι εντελώς αρνητικός απέναντί του, μάλιστα σκοπεύω να επενδύσω την αγορά ενός gamepad για χάρη του γιατί με το πληκτρολόγιο ξενέρωσα αφάνταστα. Για όποιον γνωρίζει θα θελα να μου ποει αν το saitek p880 που έχω βάλει στο μάτι θα κάνει για αυτή τη δουλειά.

 

Α και κάτι ακόμα. Το option file v2 από το pesfan εκτός από τις σωστές ομάδες Π.Α.Ο, Ο.Σ.Φ.Π έχει και το Ο.Α.Κ.Α και το Καραϊσκάκη; Γιατί όσο και να έψαξα δεν βρήκα κανένα από τα 2 στην επιλογή γηπέδου.

 

Thanks!

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ που έχω παίξει το pes5 σε xbox αλλά και σε pc δεν μπορώ να πω πως με καταενθουσίασε. Βέβαια για να είμαι δίκαιος έχω παίξει πολύ λίγη ώρα οπότε δεν μπορώ να είμαι απόλυτος. Το σίγουρο είναι πως δεν με έκανε να αναφωνήσω "ουαου!" κάτι που είχε γίνει με το fifa99 για παράδειγμα. Σημειωτέον ότι είχα να ασχοληθώ με ποδοσφαιράκι πάνω από 4 χρόνια και τα γραφικά του ας πούμε δεν με εντυπωσίασαν ούτε στο xbox ούτε στο pc.

 

Δεν είμαι εντελώς αρνητικός απέναντί του, μάλιστα σκοπεύω να επενδύσω την αγορά ενός gamepad για χάρη του γιατί με το πληκτρολόγιο ξενέρωσα αφάνταστα. Για όποιον γνωρίζει θα θελα να μου ποει αν το saitek p880 που έχω βάλει στο μάτι θα κάνει για αυτή τη δουλειά.

 

Α και κάτι ακόμα. Το option file v2 από το pesfan εκτός από τις σωστές ομάδες Π.Α.Ο, Ο.Σ.Φ.Π έχει και το Ο.Α.Κ.Α και το Καραϊσκάκη; Γιατί όσο και να έψαξα δεν βρήκα κανένα από τα 2 στην επιλογή γηπέδου.

 

Thanks!

Δεν εχει ΟΑΚΑ και Καραισκακη.

Με πληκτρολογιο δεν παιζεται το παιχνιδι...Χανεται ολη η μαγεια!Ολα τα gamepads κανουν αν και εγω θα προτεινα καποιο που να μοιαζει με του Playstation!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα πραγμα εχω να πω ΦΟΒΕΡΟ!!! Νικησα και την arsenal με την man utd 3-2! Ηταν 0-2 και το γυρισα :p Παντως παιδια πεστε μου το patch χαλα τα γραφικα;
Link to comment
Share on other sites

egw exw mia erwtisi na kanw..

pws ginetai na vgalw sentra kai na paei i mpala sto prwto dokari opou yparxei to center for kai oxi sto deytero opou syni8ws yparxei kapoio konto extreme? sto 4 ayto ginotan me diplo patima tis sentras.

edw 'h me ena 'h me dyo patimata i mpala pigainei sto pisw dokari,opote einai gia ta mpaza i sentra tis pio polles fores,enw o epi8etikos perimenei monos tou mesa stin kardia tis amynas.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...