Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

πιο ευκολα βρισκεις ψυλλο στα αχυρα παρα μαμισιο καμπ!

supra62mm ωραια τα διπλα δισκοφρενα :)

φιλε, δε ξερω που μενεις, αλλα στη θεσσαλονίκη έχει πολλά 90άρια cub μαμα! με ποδιες, φιλτροκούτια και όλα! Καλά, αν εχει αλλάξει κάτι δεν θα σκάσω, αλλα να μην το έχει λιώσει...

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε ετσι οπως το θελεις εσυ το καμπ μονο απο κανενα παπου θα βρεις που δεν το χρησιμοποιει πια....ο παπους θα το'χει κανα 20αρια χρονια αλλα θα το εχει τζιτζι..και θα στο δωσει φθηνα.
Link to comment
Share on other sites

Τι κανοεται μαγκες?Τι νεα?γιατι οποτε μπαινω μεσα δεν ειναι κανενας εδω?βραδια δεν μπορω να μπω γιατι δουλευω!μπειτε κανα μεσημερι να τα πουμε.χερομαι που σας αρεσαι η παπια μου.τα λεμε μαγκες....

:D :superman:

Link to comment
Share on other sites

φιλε ετσι οπως το θελεις εσυ το καμπ μονο απο κανενα παπου θα βρεις που δεν το χρησιμοποιει πια....ο παπους θα το'χει κανα 20αρια χρονια αλλα θα το εχει τζιτζι..και θα στο δωσει φθηνα.

εκει ακριβώς στοχεύω φίλε! Αν το 'χει κανας παππούς απο τον πόλεμο, και να μην το έχει σκίσει... βασικά μονο σκελετό και κάρτερ με τα νούμερα απάνω θέλω και ειμαι έτοιμος, και εννοείται άδειες να λέει 50άρι γιατι θελω να πάρω δίπλωμα και να ειμαι κυριλε το καλοκαιράκι! Άσχετα τι θα πετάξω απάνω :X :cool: :happy: Ρε παιδιά, το FX ειναι πολύ ωραίο! Αρκετά χοντρό για παπι!! ξερει κανεις ποσα άλογα βγάζει?

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

12...δν παει μια, και οσο το φτιαχνεις τοσο πεφτει. εχει το xl με το vcd μια κοντρα με glx56mm και fx150cc και εκεντροφορια, και το glx ριχνει 10 μηχανακια για πλακα...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

μαγκες τι κανεται?λοιπον πουλαω το μηχανακι μου επειδη περνο αμαξακι τωρα σε λιγο.οποιος ενδιαφερεται να μοθ γραπσει σατ σχολια.Α!!το ποιο βασικο πολειτε 1200 με δυπλα δυσκοφρενα.52 χιλιοστα τεζα φτιαγμενα και αστρατη κεφαλη ανοιγμενη εισαγογη κ εξαγογη εκεντροφορο 5ο σταδιο και ποιο σκληρα ελατηρια.
Link to comment
Share on other sites

μην το πουλας το παπι.θα το μετανιωσεις, οπως καποιοι αλλοι
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

μην το πουλας το παπι.θα το μετανιωσεις, οπως καποιοι αλλοι

σου εστειλα ενα pm το πειρες?ρωταω για τον εκκεντροφορο.ποσο τον πουλας?

Link to comment
Share on other sites

re pedia. gia tsekarete ligo http://www.honda-tsitinis.com/.Poulaei fthina alla eine kala ta pragmata?kseri kaneis?>
[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

οχι. το πουλησα ολο το μηχανακι 600 ευρω.ρε supra62mm πες πως εκανες την πατεντα, γιατι θελει να το κανει ενα φιλαρακι...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

θελει πολλα πραγματα να παρεισ θελει τορνο και πολυ χρημα για να το φτιαξεισ.επισησ επειδη εδο μονο εγο εχο φτιαξει δεν γινεται να πω πωσ.οποιοσ 8ελει το φερνει πατρα μου δινει 300 και το φτιαχνω εγω.
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια??? πουλησα το παπι και ερημωσε το thread??? που πηγατε ολοι???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

re paidia exo dio erotiseis:1on Pos legete to tragoudi pou paizei sto video oi grigoroi tou my phone. k deyteron eine kaneis apo ath oste na kserei poios eine aytos o tsitinis k an poula kala pragmata.

http://www.honda-tsitinis.com

[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

καλες ειναι οι τιμες του για αθηνα...παιδια ποσο εχει ενα σωληνακι υψηλης???μια δαγκανα???και ποσο μια μποτα απο supra??ιμετασιον ενοειται
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

καλες ειναι οι τιμες του για αθηνα...παιδια ποσο εχει ενα σωληνακι υψηλης???μια δαγκανα???και ποσο μια μποτα απο supra??ιμετασιον ενοειται

σορρυ που το λέω, αλλά άρχισες σαν κι εμένα να πετάς πράματα απο μηχανάκια στο ποδήλατο? :lol:

καμιά 30αρια ευρώ έχει το υψηλής, αλλά τι να το κάνεις?

έχω κάτι δαγκάνες, για τί μηχανάκι θες? Τι ακριβώς δεν μπορείς να πεις πως? ποια ειναι η πατέντα?

dmkia, πρέπει να βρω το καλώδιο απο το κινητό για να ανεβάσω τις φωτογραφίες απο το ποδηλατάκι που έβαλα μηχανή... έχει φάση...

ακόμη, κάπου ζητούσες BMX, υπάρχει ενα GT νικελ νομίζω, με δισκόφρενο απο μηχ-μηχ πίσω (Cryton δίσκος, Z δαγκάνα νομίζω) και ειναι με ντίζα που τραβάει την αντλία υγρού φρένων... Το πρόβλημα ειναι τα φρένα του, αν δεν βαριέσε να το φτιάξεις ώστε να έχεις και μπροστά και πίσω φρένο, ειναι καλό για σένα... Τιμή πες οταν το δεις (θα το ανεβάσω οταν βρω το καλώδιο λέμε...)

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

δαγκανα για supra, και μποτα επισης.για να φτιαξω διπλο δισκοφρενο σε ενα glx με μπροστινο απο supra:D :D :shifty:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ααα, και για το bmx, βρηκα ενα bullet περλα πρασινο-κοκκινο-ανθρακι, 260 ευρω
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

για την δαγκανα υπολογιζε κανα 40αρι+ (μην σου πω κανα 60αρι κομπλε!) για τα υπολοιπα δεν ξερω...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

οχι γνησια...εγω για το glx τα ειχα παρει ολα μαζι 130. 30 ζαντα, 40 σταυρος με καλαμια μποτες, 15 δισκοπλακα, 5 ατερμονας, 5 ντιζα, και μενουν 35 ευρω, πες 40 που θα εκαναν τρομπακι-σωληνακι-δαγκανα.εγω υπολογιζω οτι θα δωσω καμια 50 για σωληνακι-δαγκανα-μποτα.καμια 100 με μαστορικα και τορνο.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

γιατί, θα βάλεις μια μπότα GLX και μια Supra? ή κατι δεν κατάλαβα σωστά? Σταυρό ποιο πράμα ονομάζεις? Την μάνα? (το μαύρο με το παλουκάκι που βιδώνει το τιμόνι?) Μη ρωτήσω βλακεία, αλλά την ντίζα τι την ήθελες...? Και τι τορνο? Τι δουλειά παραπάνω χρειάζεται?

εχω αν θες δυο δαγκάνες NISSIN απο ξαπλωτή, δεξιά και αριστερά... Θέλει όμως πατέντα στις βάσεις... Έχω ακόμη μια Kymco και μια για Innova (οι στάνταρ ειναι, κουμπώνουν παντού) :p Που μπορώ και πόσο θα κοστίσει μια μάνα για Town Mate? 260? εγώ στο δίνω πιο φτηνά! τεσπα, παρε αυτό γιατι δεν με βλέπω να έρχομαι Εύβοια με το GT στην τσαντα...

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

την ντιζα την ειχα παρει για το κοντερ.σταυρο ενοω την μανα.ρε μποτες εχει απο σουπρα, πανω σε glx, αλλα εγω θα παρω παλι την μποτα που βιδωνει το δισκοφρενο, για να βαλω 2 δισκοφρενα...τορνο για τα σπυροματα
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

λιαπο μπορεις να βγαλεις περισοτερες φωτο κ με μεγαλυτερη αναλυση???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...