Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kserei kanenas ama mpenei to moter apo inova se supra skeleto???????
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Ενα πιστονι μπομπε ικι, ετσι λεγεται, καλο ειναι ή καμια μουφα του κερατα?

 

Αν υπηρχε θα το ξεραμε.............

 

Και να υπαρχει δεν ειναι γνωστο οποτε καλυτερα να παιρνεις και αξιοπιστα πραγματα;);)

 

απο πιστονια για inova ειμαι αναμεσα σε assa,daytona,kitaco,wiseko,narita,πιο προτεινετε

 

Αμα θελεις να σου κρατησει αλλα η τσεπη να τρυπησει{πωπω ραπερ θα γινω}βαλε wiseco.........

 

Aλλα δεν αξιζει να κανεις ρεκτιφιε στον κυλινδρο,εκτος αμα βρεις μεμονομενο κυλινδρο-π.χ. πιστονι wiseco και κυλινδρο aasa ειναι οκ....

 

Και επειδη μου φαινεται πως δεν ξερεις που να βρεις τα πραγματα της aasa οριστε aasahttp://www.aasaracing.gr/cylinder.htm

 

Αυτη ειναι και η καλυτερη λυση αμα βρεις το πιστονι{ο Νικολοπουλος πουλουσε παλια,,παρε ενα XL να δεις εκει εχει πολλα τηλεφωνα και πολλους βελτιωτες...............

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν υπηρχε θα το ξεραμε.............

 

Και να υπαρχει δεν ειναι γνωστο οποτε καλυτερα να παιρνεις και αξιοπιστα πραγματα;);)

 

 

 

Αμα θελεις να σου κρατησει αλλα η τσεπη να τρυπησει{πωπω ραπερ θα γινω}βαλε wiseco.........

 

Aλλα δεν αξιζει να κανεις ρεκτιφιε στον κυλινδρο,εκτος αμα βρεις μεμονομενο κυλινδρο-π.χ. πιστονι wiseco και κυλινδρο aasa ειναι οκ....

 

Και επειδη μου φαινεται πως δεν ξερεις που να βρεις τα πραγματα της aasa οριστε aasahttp://www.aasaracing.gr/cylinder.htm

 

Αυτη ειναι και η καλυτερη λυση αμα βρεις το πιστονι{ο Νικολοπουλος πουλουσε παλια,,παρε ενα XL να δεις εκει εχει πολλα τηλεφωνα και πολλους βελτιωτες...............

με πιστονι wiseco sta 56mm και εργοστασιακια μπιελα θα το σηκωσει η μπιελα?η θα ξαναχτηπησει και θα τα παρω στο κρανιο
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα μπόμπο ο οποίος ειναι απομιμηση του monkey Της Honda και θέλω να του βάλω ενα μοτερ honda astrea. θα μπαίνει? υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τις βάσεις και πρεπει να πέσει πατέντα?
Link to comment
Share on other sites

Opios kserei as mou pei an mpenei moter innova se supra xwris patendes :D

 

 

 

 

ty

Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

ε πιστονι wiseco sta 56mm και εργοστασιακια μπιελα θα το σηκωσει η μπιελα?η θα ξαναχτηπησει και θα τα παρω στο κρανιο,για το ινοβα μιλαμε
Link to comment
Share on other sites

tha xtipisi giauto allaxe kai autin aasa vale

 

για ποιον λογο να χτυπησει ρε παιδια μη λετε οτι να'ναι μην τρελαθουμε τελειως. μια χαρα θα κρατησει.

h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

η μπιελα θα το σικωσει γιατι η διαδρομη του στροφαλου ειναι 57. εχω φτιαξει 2 innova 56 και χωρις μπιελα. σκοτώνουνε.
Link to comment
Share on other sites

η μπιελα θα το σικωσει γιατι η διαδρομη του στροφαλου ειναι 57. εχω φτιαξει 2 innova 56 και χωρις μπιελα. σκοτώνουνε.
τι κυλινδροπιστονο εβαλες?η μπιελα ητανε μαμα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...