Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

αν υπαρχει καλος μαστορας και ορεξη ποιος ο λογος για τοσα λεφτα??? δειτε το αστρακι, μονοσοκ διπλα δισκοφρενα αλλες κυλινδροκεφαλες, ζητημα να εχει δοσει 500 ευρω πανω στο παπακι

http://w2.bikepics.com/pics/2006/10/29/bikepics-712593-full.jpg

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχθές κα8ώς βάφαμε το μπομπάκι μου μαζί με έναν φίλο μου όταν περάσαμε το χρώμα μετα από λίγο έσκασε σε αρκετά σημεια ,για ποιούς λόγους μπορεί να έγινε αυτό ; :worry:

 

καλυτερο τριψιμο θελει...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

η δεν το ειχες τριψει καλα, η ηταν μαπα το χρωμα, η το μερος ειχε υγρασια. εγω θα το βαψω απλο μεταλικο σε φαναρτζη μονο 30 ευρω!!! ηθελα περλα, αλλα θελει αλλη προεργασια και θα παει πανω απο 300 ευρω

 

300€?????????????? τι?????? εμενα και το πρασινο και το ασημι ειναι περλα και εργασια πηγε 50€ και χρωμα 100

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

τωρα η προεργασια ειναι ετοιμη, μονο χρωμα θα ριξει, και επειδη θα τελειωσει γρηγορα, μου περνει λιγα. αν το κανω περλα πρεπει να αγορασω χρωμα-βερνικια-προεργασια να μου τα βαψει ολα αυτα θελει περισοτερα λεφτα. καταλαβες???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Na kano mia erotisi??? pos vazete fotografies sto keimeno opos evale o dmkias tin kefali mou??? poli kalo k to astrea an eixe k 2 ekentroforous tha itan akoma kalytera... yparxei k ena papi edo me tin idia kefali einai apo skouter 2 valvides i eisagogis einai 30mm k 27mm eksagogis arketa megales

(alla oxi pio dinati aopo mia superhead me s30 ekendroforo.. )gia tin sigekrimeni den vgenei agrios ekentroforos k an einai k o idios kulindros prepei na einai 59mm..

TAKEGAWA [sIGPIC][/sIGPIC] POWER
Link to comment
Share on other sites

εχθές κα8ώς βάφαμε το μπομπάκι μου μαζί με έναν φίλο μου όταν περάσαμε το χρώμα μετα από λίγο έσκασε σε αρκετά σημεια ,για ποιούς λόγους μπορεί να έγινε αυτό ; :worry:

 

simfono me oti sou eipan ta paidia file alla kai kati allo mipos den to proseksate.den prepei na exei ladi poythena se epiphania pou tha bapseis

Link to comment
Share on other sites

αν υπαρχει καλος μαστορας και ορεξη ποιος ο λογος για τοσα λεφτα??? δειτε το αστρακι, μονοσοκ διπλα δισκοφρενα αλλες κυλινδροκεφαλες, ζητημα να εχει δοσει 500 ευρω πανω στο παπακι

http://w2.bikepics.com/pics/2006/10/29/bikepics-712593-full.jpg

 

να ρωτησω κατι?ο κυλινδρος-κεφαλη απο τι ειναι?απο honda xl ισως??

Link to comment
Share on other sites

Na kano mia erotisi??? pos vazete fotografies sto keimeno opos evale o dmkias tin kefali mou??? poli kalo k to astrea an eixe k 2 ekentroforous tha itan akoma kalytera... yparxei k ena papi edo me tin idia kefali einai apo skouter 2 valvides i eisagogis einai 30mm k 27mm eksagogis arketa megales

(alla oxi pio dinati aopo mia superhead me s30 ekendroforo.. )gia tin sigekrimeni den vgenei agrios ekentroforos k an einai k o idios kulindros prepei na einai 59mm..

οταν εγκριθει η φωτο κατω-κατω εχει ενα λινκ, καντο αντιγραφη και επικοληση στο κειμενο που θα γραφεις

να ρωτησω κατι?ο κυλινδρος-κεφαλη απο τι ειναι?απο honda xl ισως??

 

απο XL125

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

καλη δουλεια η πατεντα με την κεφαλη κυλινδρο απο xl,αλλα εχει καποιο ουσιαστικο πλεονεκτιμα αυτη η κεφαλη??πχ μεγαλυτερες βαλβιδες,χωρο καυσης κτλ??
Link to comment
Share on other sites

apo oti fenete pernei ladi apo karter k kefali k to kanei kykloma opote logika einai kati san psigio me moteraki isos na kryoni to ladi... sigoura einai apo xl 125 h kefali giati mia idia kefali (emfanisiaka) exei enas filos mou alla einai apo vespa 200 h 250 den thymame kala alla an einai apo 125 sigoura tha exei mikroteres valvides..
TAKEGAWA [sIGPIC][/sIGPIC] POWER
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις συμβουλές,βρήκα τι έκανα λάθος τελικά. ο τρόπος που το έβαφα ήταν ,περνούσα πολύ χρώμα σε κάθε χέρι .κανονικα το έβαψα με αστάρι χρώμα και βερνίκι :D
S.S.D.D
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε παιδες??? πολυ ησηχια... χρονια πολλα!!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κατι και γω, πόσο κάνουν: γνήσια καμπάνα supra & φυγοκεντρικο, δισκακια και ελατήρια καλά.. πόσο περιπου και πείτε μου μάρκες.δε θέλω να πατινάρει καθόλου.. είχα αλλάξει δισκακια(αστρα) ελατίρια(premier) και φυγοκεντρικο(yamashida) και απο τότε που πήγα άρτα άρχισε να πατινάρει πάλυ.. και όσο πάει και χειρότερα!!

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

και chally έχω δει να τη φοράει.. θα σε γελάσω αλλά προσπάθησε να τη βάλεις πάνω και θα καταλάβεις που ακριβώς δεν ταιριάζει...

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

και chally έχω δει να τη φοράει.. θα σε γελάσω αλλά προσπάθησε να τη βάλεις πάνω και θα καταλάβεις που ακριβώς δεν ταιριάζει...

 

tin evala kai thelei se treia simeia stravoma.aurio tha paw se ena xaderfo mou na prospathisoume me kourmpadorw!.kai o theos boithos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...