Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου αφήνει κι εμένα αυτή την αίσθηση- εντύπωση. Το σκάλισα για αρκετή ώρα το μεσημέρι ;) Θέλω να το δω μερικές μέρες ακόμα και θα επανέλθω...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μου αφήνει κι εμένα αυτή την αίσθηση- εντύπωση. Το σκάλισα για αρκετή ώρα το μεσημέρι ;) Θέλω να το δω μερικές μέρες ακόμα και θα επανέλθω...
Ακριβώς...

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω...Βούτυρο η συσκευή δουλεύοντας το από χθες μέχρι σήμερα,μεγάλη βελτίωση στην ομαλότητα με την χρήση των gestures. Πολύ καλή δουλειά ✌

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και συνολικά σε όλες τις μεταβάσεις των εφαρμογών.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι έτσι, σήμερα του έβαλα και την γνήσια Samsung blue navy που είχα και στο s20 plus με το κενό στην κάτω πλευρά και το κινητάκι δείχνει premium μαζεμένο όμορφο με φλατ οθόνη σαν σειρά note.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι έτσι, σήμερα του έβαλα και την γνήσια Samsung blue navy που είχα και στο s20 plus με το κενό στην κάτω πλευρά και το κινητάκι δείχνει premium μαζεμένο όμορφο με φλατ οθόνη σαν σειρά note.

 

Την ίδια φοράμε...

 

Πληροφορίες για τη θηκούλα;;;;;;; :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

H γνήσια τύπου σιλικόνης της Samsung η οποία έχει φοβερή αίσθηση στο κράτημα ειδικά τώρα που άρχισε και ζεσταίνει ο καιρός σιγά σιγά. Είναι και πολύ καλή σε κατασκευή στο εσωτερικό της.

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile-accessories/mobile-cases/thiki-silikonis-samsung-galaxy-s20-fe/?productId=20399032

https://www.t-mobile.com/accessory/samsung-silicone-case-for-samsung-galaxy-s20-fe-5g

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Ησυχία διαπιστώνω οπότε υποθέτω πως η συσκευούλα μας δουλεύει άψογα...

Εξαιρετική τελικά η τελευταία αναβάθμιση. Φοβερή η μπαταρία του, είπα να ξανά δουλέψω και τον kiwi browser και είδα κι εκεί Εξαιρετικη βελτίωση στο σκρολάρισμα. Ανέβηκε και η θερμοκρασία περιβάλλοντος και αρχίζω σιγά σιγά να σταματώ την ασύρματη φόρτιση όπου τώρα φτάνει τους 32 με 32.5 βαθμούς κατά την φόρτιση. Έχω έναν 2Αμπερο με καλό καλώδιο της Anker από εποχές s8 & s8 plus και σε μιάμιση ωρίτσα είμαι κομπλέ έχοντας όμως maximum 26.5 βαθμούς Κελσίου κατά την διάρκεια της φόρτισης. Γενικά όπως πάνε τα πράγματα με βλέπω για αρκετό καιρό με την συσκευή...ο 865 Εξαιρετικός δεν του λείπει τίποτα στο κινητάκι κι αν κρίνω από άλλες συσκευές με τον 888 βλέπω πολλές περιπτώσεις με φαινόμενα υπέρ θέρμανσης.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς γι αυτό υπάρχει ησυχία στο νήμα. Είναι μια ολοκληρωμένη και απροβληματιστη συσκευή..

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Απροβληματιστο το κινητό και το oneui έτη μπροστά από το oxygen os.

Ήταν και ο πιο μεγάλος λόγος που έκανα την μετάβαση από oneplus 7 pro μετά από 22 μήνες

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο κινητό που είχα ποτέ. Peace of mind

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

ε; = To καλύτερο που είχα ποτέ είναι αυτό που έχω τώρα, το S20 FE 5G - Παλιότερα έχω περάσει από S8, Motorola Z2 play, Z3, S5, κλπ

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Χε χε χε υπέθεσα πως το είχες δώσει όπως το έγραψες σε παρελθόντα χρόνο...απόλαυσε το ✌️
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Χε χε χε υπέθεσα πως το είχες δώσει όπως το έγραψες σε παρελθόντα χρόνο...απόλαυσε το ✌️

 

:geek::dance:

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά με αφορμή τη συσκευή. Γιατί πολλές φορές δεν έρχονται άμεσα τα gmails μου και αυτό γίνεται όταν ενεργοποιώ την οθόνη;

Το ίδιο και όταν είχα το note 8, ποτέ με iphone... Εκεί ακαριαία..

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος και εγώ του κινητού εδώ και 5 μέρες και έχω κάνει 1 φόρτιση και η μπαταρία του δεν είναι αυτό που περίμενα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω την 5g έκδοση και η σύγκριση έχει γίνει με το mate 9 που σε 2 μήνες κλείνει 4 χρόνια και έχει καλύτερη μπαταρία

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είμαι 82 % μπαταρία με 1 ώρα οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Άστο μερικές μέρες, δούλεψε το. Η μπαταρία του δεν είναι κάτι το πραγματικά wow όμως δεν είναι και μέτρια, ειδικά με το τελευταίο update όπως γράψαμε με τα υπόλοιπα παιδιά το κινητό είναι σε πάρα πολύ καλό επίπεδο διαχείρισης μπαταρίας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης απ' ότι έχω διαπιστώσει τα πάει πολύ καλά από το ποσοστό που αναφέρεις και πέφτοντας, ειδικότερα εκεί μεταξύ 40 με 70 %. Άστο λοιπόν δουλεψε το και θα δεις...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω κάποιας ευκαιρίας που προέκυψε, δίνω το δικό μου S20 FE 5G.

Όποιος ενδιαφέρεται, pm...

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα αυτή τη διάφανη θηκούλα από media Markt (υποθέτω είναι η μάρκα που έχουν όλα τα μαγαζιά αυτού του είδους)

 

Πολύ καλή εφαρμογή, πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.

 

20210516-174107.jpg 20210516-174125.jpg

 

20210516-174154.jpg

 

20210516-174217.jpg

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Πόσο την πήρες;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...