Jump to content

[Επίσημο] Nokia N90


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό εαν δεν το έβλεπα με τα μάτια μου, δεν θα το πίστευα.

Το είχα πάρει 659 euro 31/8/05 !!!

P.S.= Δεν αναφέρω που το είδα. Σιγά μην τους κάνω και διαφήμιση.Αν και πιστεύω θα καταλάβετε ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 813
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό εαν δεν το έβλεπα με τα μάτια μου, δεν θα το πίστευα.

Το είχα πάρει 659 euro 31/8/05 !!!

P.S.= Δεν αναφέρω που το είδα. Σιγά μην τους κάνω και διαφήμιση.Αν και πιστεύω θα καταλάβετε ....

Ελα, μην στεναχωρίεσαι. Τόσο έχει και τώρα http://www.pixmania.com/gr/gr/483887/art/nokia/n90-hands-free-bluetooth.html?srcid=1354

 

 

 

Ε, αυτό μην το δεις :p

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=8642495&product=777536

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω bluetooth ακουστικά για το nokia n90 αλλά δεν ξέρω αν υποστιρίζει το Α2DP?Ακουστικά stereo όπως τα Jabra BT620s ή τα Ι-TECH Stereo Headset Blueband ή τα Plantronics Bluetooth Handsfree 260 Pulsar.Μπορεί κάποιος να μου πει πια από αυτά υποστιρίζει το Ν90?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω bluetooth ακουστικά για το nokia n90 αλλά δεν ξέρω αν υποστιρίζει το Α2DP?Ακουστικά stereo όπως τα Jabra BT620s ή τα Ι-TECH Stereo Headset Blueband ή τα Plantronics Bluetooth Handsfree 260 Pulsar.Μπορεί κάποιος να μου πει πια από αυτά υποστιρίζει το Ν90?

Ευχαριστώ.

Απ'οτι θυμαμαι δεν υποστιριζει Α2DP.

Παντως κατι παρομοια αλλα ενσυρματα και μαλιστα καλης εταιριας και με 35 Ευρω διαφιμηζουν στο Stuff.

Τωρα δεν μου ειναι ευκολο αλλλα μολις μπορεσω θα ανεβασω εικονα για να τα δεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι θυμαμαι δεν υποστιριζει Α2DP.

Παντως κατι παρομοια αλλα ενσυρματα και μαλιστα καλης εταιριας και με 35 Ευρω διαφιμηζουν στο Stuff.

Τωρα δεν μου ειναι ευκολο αλλλα μολις μπορεσω θα ανεβασω εικονα για να τα δεις

 

Εψαξα και το βρηκα

 

οσον αφορα το βυσμα πας στη nokia και αγοραζεις εναν adaptor και καθαρισες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
xtes apekthsa ki ego ena n90 meta apo mia antallagh me ena allo kinito pou ekana !!einai polu kalo kinitaki !! exei mesa thn ekdosh v 5.0607.73 !! exei vgei kapoia kainouria?
Link to comment
Share on other sites

xtes apekthsa ki ego ena n90 meta apo mia antallagh me ena allo kinito pou ekana !!einai polu kalo kinitaki !! exei mesa thn ekdosh v 5.0607.73 !! exei vgei kapoia kainouria?

Νομίζω ότι είναι αυτή η πιο καινούρια v 5.0607.73 (16-02-06), αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Uparxei i 1050MaH. An k dn nomizw na exei diafora me tin 900MaH. Exw akousei gia 1400MaH alla dn xerw an einai symbati.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά μια απορία...Εκεί που όλα πήγαιναν καλά,ξαφνικά δε μου δείχνει τις αναπάντητες μου ούτε στην εξωτερική ούτε στην εσωτερική οθόνη και άμα πάω στο μητρώο μου λέει καμιά πρόσφατη κλήση....Τι μπορεί να φταίει?κάτι θέματα που κατέβασα??Ξέρετε πώς μπορεί να φτιάξει αυτό???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια απορία...Εκεί που όλα πήγαιναν καλά,ξαφνικά δε μου δείχνει τις αναπάντητες μου ούτε στην εξωτερική ούτε στην εσωτερική οθόνη και άμα πάω στο μητρώο μου λέει καμιά πρόσφατη κλήση....Τι μπορεί να φταίει?κάτι θέματα που κατέβασα??Ξέρετε πώς μπορεί να φτιάξει αυτό???

Κάνει μία επανεκίνηση και θα στρώσει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία απορία ... Εκεί που όλα πήγαιναν καλά, ξαφνικά δεν μου δείχνει τις αναπάντητές μου, ούτε στην εξωτερική, ούτε στην εσωτερική οθόνη, και άμα πάω στο μητρώο, μου λέει καμιά πρόσφατη κλήση .... Τι μπορεί να φταίει ? Κάτι θέματα που κατέβασα ? Ξέρετε πώς μπορεί να φτιάξει αυτό ???

 

Και εγώ θα συμφωνήσω πως, με μία ''απλή επανεκίνηση'' της συσκευής, ενδεχομένως, λύσεις το προσωρινό σου αυτό, πρόβλημα ... :cool:

Link to comment
Share on other sites

2 παιρνει σιγουρα...

 

εκνευριζομαι να θεωρειτε σχετικα καινουργια κινητα τοσο πατατες :p

Link to comment
Share on other sites

OK παιδιά τελικά έστρωσε έτσι...Ευχαριστώ...Αλλά δυστυχώς αντιμετωπίζω κι ένα άλλο πρόβλημα με το μεγάφωνο...Όταν χτυπάει το κινητό,ακούγεται ο ήχος σαν βραχνιασμένος,σαν να έχει καεί το ηχείο...Πρέπει να το πάω σε club Nokia λέτε??Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα να μου πει πόσο περίπου του πήγε το μαλλί??
Link to comment
Share on other sites

OK παιδιά τελικά έστρωσε έτσι...Ευχαριστώ...Αλλά δυστυχώς αντιμετωπίζω κι ένα άλλο πρόβλημα με το μεγάφωνο...Όταν χτυπάει το κινητό,ακούγεται ο ήχος σαν βραχνιασμένος,σαν να έχει καεί το ηχείο...Πρέπει να το πάω σε club Nokia λέτε??Είχε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα να μου πει πόσο περίπου του πήγε το μαλλί??

 

Αν έχεις εγκύηση πήγαινε σε ένα Νοκια shop και να ελπίζεις να στο περάσουν στην εγκύηση να μην πληρώσεις τίποτα. Υπάρχει περίπτωση να φταις εσύ για το πρόβλημα ή όχι. Τελικώς όμως το αν στο περάσουν στην εγγύηση ή όχι εξαρτάται και από το Νοκια shop. Ψάξε στο ανάλογο θέμα για να δεις ποιά είναι καλά και κοντά σου.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

auto me to hxeio to kanei kai to diko mou alla oxi suxna !! den to exo parei gia service ! lete na ftaiei to hxeio? an eftaige to hxeio den tha to ekane sunexeia?
Link to comment
Share on other sites

auto me to hxeio to kanei kai to diko mou alla oxi suxna !! den to exo parei gia service ! lete na ftaiei to hxeio? an eftaige to hxeio den tha to ekane sunexeia?

φταιει οτι αλλαζει απο 3G σε GSM την ωρα της κλησης και μπουκωνει, ολα τα s60 το κανουν ;)

βαλτε το μονο σε GSM να δειτε αν το κανει.

Link to comment
Share on other sites

φταιει οτι αλλαζει απο 3G σε GSM την ωρα της κλησης και μπουκωνει, ολα τα s60 το κανουν ;)

βαλτε το μονο σε GSM να δειτε αν το κανει.

tha to kano kai tha sas po !!:) ontos pantos mporei na exeis kai dikio !!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...