Jump to content

[Επίσημο] Qtek 8300 & 8310


kalantz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

http://img96.imageshack.us/img96/9679/kjhfush7jr.png

 

Πώς θα το καταφέρω αυτό; Λέω για την διάταξη.

 

Εμένα βγαίνει έτσι και δεν μπορώ να το αλλάξω.

 

http://img106.imageshack.us/img106/6063/snap0021hr.png

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρέπει να επεξεργαστεις το "home screen".home.xml

Αυτό που εχω φτιάξει, μπορώ να στο στείλω αν θες

 

Θα το ήθελα... savi@freemail.gr

 

Μου άρεσε πολύ...:O

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και όχι, τρώει πολύ λιγότερη μπαταρία από

το να είναι το radio on!

Εφόσον δεν λειτουργεί ο πομποδέκτης δεν καταναλώνεται

μπαταρία από αυτόν άρα μεγαλύτερη διάρκεια αναμονής.

:)

 

Καλησπέρα, μόλις χθες παρέλαβα το 8310 από Γερμανό (ace)

Έχω μια απορία σχετικά με την παράθεση: Έχει το 8310 radio? Υπάρχει σχετικό software?

Επίσης προσπαθω να βρω που θα βαλω τις IP addresses για το wi fi, καθότι στην εταιρία, στο έχουμε static ip με wep encryption.(τα settings για το wep τα έχω βρει) Έχει κανείς ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paides!!!Skeftomai na agorasw to 8310 apo ekswteriko,eida th timh apo to handit kai einai poly deleastikh!!!8a h8ela kapoia sxolia apo atoma pou exoun kanei thn agora apo to handit(aksiopisto,tropoi plhrwmhs & apostolhs...)Sas eyxaristw prokatabolika!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι εφαρμογές για smartphones με windows mobile 2003 τρέχουν στα 5; Αν όχι που μπορώ να βρω αγορασμένες για 5; (ΡΜ) :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα τρέχουν οι περισσότερες πο έχω δοκιμάσει...

 

Α ωραία γιατί έχω ολόκληρο CD!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

elteo, με εκπλήσσεις....Έχεις βάλει ήδη αγγελία στο Buy & sell, ποιός ο λόγος να υπάρχει και εδώ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αλλά από ένα από τα παλαιότερα μέλη απλά δεν το περίμενα

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το 8310 του Ταξιδιώτη! Φοβερό κινητό! Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το ότι δεν περιελάμβανε η συσκευασία κάποια miniSD... Κάποιος ανέφερε παραπάνω ότι ακόμη και τα κινητά της ACE δεν μπορούν ακόμη να στείλουν SMS με 160 χαρακτήρες αλλα πρέπει να γίνει κάποια ναβάθμιση. ΛΑΘΟΣ! Αν απενεργοποιήσετε το Unicode μπορείτε να στέλνετε SMS με 160 χαρακτήρες ακόμη και με τη χρήση Τ9!:D Δοκιμάστε το και όσοι το πήρατε απ' έξω. (αν και δεν νομίζω να γίνει κάτι)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

file "htrul18" kanena kinito pou agorastike apo magazi den eixe mini sd mazi ektos kai an ginotan kapio "dear" me ton politi. twra gia tis agores apo ton enas ston allo 8a mporousate na to eixate sizitisei.

 

egw exw mia mini SD 1GB kai den exw oute provlimata oute tipota, afou 8a pas na pareis karta pare 1gb na ksemperdeveis mia kai kali.

 

Pntws nomizw oti an ksetsekaris to unicode o allos pou 8a tou stelneis 8a lamvanei kinezika. tsekarise kai me autous pou tous stelneis na deis an mporoun na ta diavasoun giati malon sw8ikame!!

 

1 vdomada akoma kai 8a exw Win Xp kai ellinika.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το 8310 του Ταξιδιώτη! Φοβερό κινητό! Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το ότι δεν περιελάμβανε η συσκευασία κάποια miniSD... Κάποιος ανέφερε παραπάνω ότι ακόμη και τα κινητά της ACE δεν μπορούν ακόμη να στείλουν SMS με 160 χαρακτήρες αλλα πρέπει να γίνει κάποια ναβάθμιση. ΛΑΘΟΣ! Αν απενεργοποιήσετε το Unicode μπορείτε να στέλνετε SMS με 160 χαρακτήρες ακόμη και με τη χρήση Τ9!:D Δοκιμάστε το και όσοι το πήρατε απ' έξω. (αν και δεν νομίζω να γίνει κάτι)

 

Χωρις Unicode στελνει κινεζικα.Η μονη λυση ειναι το προγραμματακι που ειχε βγει για το motorola.Στειλε μηνυμα στον εαυτο σου και θα το δεις..

Link to comment
Share on other sites

οντως στελνει κινεζικα αν βγαλεις την επιλογη του unicode.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχετε...:( Τζάμπα χάρηκα :( . Κι έλεγα κι εγώ γιατί δεν μου απαντάνε;:X :D

 

Για την κάρτα φίλε jim_gan ψάχνω κάτι σε 256 - 512 γιατί δεν μπορώ να διαθέσω περισσότερα χρήματα. Αν πουλάει κανείς κάποια miniSD σε αυτά τα μεγέθη ας στείλει ένα ΡΜ.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Για την κάρτα φίλε jim_gan ψάχνω κάτι σε 256 - 512 γιατί δεν μπορώ να διαθέσω περισσότερα χρήματα. Αν πουλάει κανείς κάποια miniSD σε αυτά τα μεγέθη ας στείλει ένα ΡΜ.

δεν ξερω αν εχεις αναγκη για 1GB καρτα και ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις. παντως αν ειναι να παρεις μια καινουρια 512 απο δω και να δωσεις 55-60€, μπορεις με τα ιδια χρηματα να αγορασεις μια 1GB απο ebay.

εγω αγορασα πριν λιγες μερες αυτη την καρτα και δωρο card reader. την εβαλα βεβαια στο 9100 και εβαλα στο 8310 την παλια μου 512, αλλα τη δοκιμασα και στο 8310 και δουλευει αψογα!!

Link to comment
Share on other sites

nai einai ali8ia oti me auta ta lefta mporeis na pareis 1Gb apo to ebay.

Mono koitakse ta feedbacks tous giati eiani arketoi apateones ekei mesa. poso euxaristimenei einai auti pou exoun agwrasi apo autous kai ti exoun agorasei ktl ktl.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με ebay, paypal κλπ και επειδή την θέλω για το άλλο σαββατοκύριακο δεν είναι δυνατό να την έχω αν αρχίσω να ψάχνω το ebay τωρα. Καταλαβαίνετε δεν προλαβαίνω. Γι αυτό ψάχνω για κάποια μεταχειρισμένη από εδώ. Το να αγοράσω καινούρια από εδώ θα είναι η έσχατη λύση. Πάντως έχει πολύ καλές τιμές στο ebay. Μπορώ να κάνω κάτι για να τις δείχνει σε €;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε φιλαράκι είσαι 16 χρονώ και δεν προλαβαίνεις; εγώ σε αυτή την ηλικία δεν θυμάμαι καν εαν κοιμώμουνα ( yeah happy ages then, γενικά τα έκανα όλα και μάλιστα στο χαλαρόοοοοό ) Μεταχειρησμένη δεν θα βρεις απο την στιγμή που μόλις πρόσφατα άρχισε η κυκλοφορία του , για το ebay θέλει ψάξιμο και χρόνο, αλλά εαν κάνεις ένα απλό search θα βρεις αυτό που θες σε μηδενικό χρόνο χωρίς κόπο . θέλει τρόπο , και ο μαγικός τρόπος είναι να επιλέξεις ο χρήστης να έχει πολλά θετικά και να στέλνει ελλάδα ( δεν είναι τίποτα )
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε φιλαράκι είσαι 16 χρονώ και δεν προλαβαίνεις; εγώ σε αυτή την ηλικία δεν θυμάμαι καν εαν κοιμώμουνα ( yeah happy ages then, γενικά τα έκανα όλα και μάλιστα στο χαλαρόοοοοό ) Μεταχειρησμένη δεν θα βρεις απο την στιγμή που μόλις πρόσφατα άρχισε η κυκλοφορία του , για το ebay θέλει ψάξιμο και χρόνο, αλλά εαν κάνεις ένα απλό search θα βρεις αυτό που θες σε μηδενικό χρόνο χωρίς κόπο . θέλει τρόπο , και ο μαγικός τρόπος είναι να επιλέξεις ο χρήστης να έχει πολλά θετικά και να στέλνει ελλάδα ( δεν είναι τίποτα )

 

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά. Όταν λέω δεν προλαβαίνω εννοώ ότι δεν προλαβαίνω μέσω ebay να την έχω το σαββατοκύριακο που την θέλω γιατί θα πάμε τριήμερη και δεν λέει να το έχω άδειο και χωρις πολύ χώρο για φωτογραφίες... Επίσης, οι miniSD δεν αφορούν αποκλειστικά το 8310 αλλά κυκλοφορούν εδώ και πολύ καιρό οπότε δεν είναι τόσο απίθανο να βρω μεταχειρισμένη. Η ειρωνία είναι ότι μέχρι πριν λίγες εβδομάδες είχα μια 128ΜΒ και την πούλησα... :(

 

Και τώρα σας έχω μερικές απορίες μου:

1) Οι κινούμενες εικόνες .gif πώς παίζουν; :worry:

... ξέχασα τι άλλο ήθελα να ρωτήσω :p . Θα επανέλθω.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κάρτα mini sd sandisk 55 ευρώ δείτε στο http://www.photoagora.gr .

Πάρτε τηλ. για να σας πει τη τρέχουσα τιμή.

Πήρα το Qtek 8310 από handit.de ήρθε σε μια εβδομάδα, τιμή 322,85 + 19% φπα μεταφορικά 19,83. Κανένα θέμα με Ελληνικά, κλπ

 

 

Μάλλον δεν κατάλαβες καλά. Όταν λέω δεν προλαβαίνω εννοώ ότι δεν προλαβαίνω μέσω ebay να την έχω το σαββατοκύριακο που την θέλω γιατί θα πάμε τριήμερη και δεν λέει να το έχω άδειο και χωρις πολύ χώρο για φωτογραφίες... Επίσης, οι miniSD δεν αφορούν αποκλειστικά το 8310 αλλά κυκλοφορούν εδώ και πολύ καιρό οπότε δεν είναι τόσο απίθανο να βρω μεταχειρισμένη. Η ειρωνία είναι ότι μέχρι πριν λίγες εβδομάδες είχα μια 128ΜΒ και την πούλησα... :(

 

Και τώρα σας έχω μερικές απορίες μου:

1) Οι κινούμενες εικόνες .gif πώς παίζουν; :worry:

... ξέχασα τι άλλο ήθελα να ρωτήσω :p . Θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το 8310 από το handit και η ερώτηση μου είναι η υποστήριξη ελληνικών. Θα έχει ελληνικά μενού και γενικά ελληνική υποστήριξη;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...