Jump to content

Alcatel 1 SE 2020


snapp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά έχουν σταματήσει λόγω της οδηγίας.βεβαια και το δικό μου 3l άργησε πολύ να το πάρει.αυγουστο το αγόρασα Γενάρη το πήρε το ράδιο.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Που σημαίνει έχω ελπίδες να μπει το ράδιο. Όταν εμφανίστηκε το ράδιο έκανες κάτι εσύ ή εμφανίστηκε από μόνο του;

 

Όχι εμφανίστηκε από μόνο του.και μάλιστα μου έκανε εντύπωση ότι δεν έγινε με κάποια ενημέρωση.μια μέρα εκεί που έψαχνα το μενού είχε εγκατασταθεί

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Όχι εμφανίστηκε από μόνο του.και μάλιστα μου έκανε εντύπωση ότι δεν έγινε με κάποια ενημέρωση.μια μέρα εκεί που έψαχνα το μενού είχε εγκατασταθεί

 

Μια διευκρίνιση. Υπάρχει πιθανότητα να ήταν από την αρχή στο μενού και να μην το είχες δει;

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνιση. Υπάρχει πιθανότητα να ήταν από την αρχή στο μενού και να μην το είχες δει;
οχι καμμια.το ειχα ψαξει ολο το κινητο.και μου εκανε εντυπωση οτι αλλοι το ειχαν παρει με αναβαθμισεις το ραδιο και σε εμενα δεν ερχοταν.μαλιστα το ειχα παρει αποφαση οτι δεν θα εχω ραδιο, και ειχα βαλει ιντερνετικο.βεβαια τους ειχα στειλει μειλ και με ενημερωναν συνεχεια.ηταν πολυ εξυπηρετικοι.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το παρήγγειλα για την σύζυγο μιας και το δικό της,ένα mls μετά από δύο πτώσεις παρέδωσε πνεύμα.της είχα δώσει το προηγουμενο μου 3x.εντυπωσεις από βδομάδα,που θα το έχω στα χέρια μου και θα το στησω. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα στα χέρια μου πριν λίγο.το άνοιξα χωρις σιμ.το βραδυ θα το στήσω.πρωτη εντύπωση σε κατασκευή και υλικά άριστη.αξιζει κάθε ευρώ από τα 98 που κάνει.και ακόμα παραπάνω.το περίμενα βέβαια από την αλκατελ.δεν είναι το πρώτο αλκατελ που αγοράζω οπότε το περιμενα.αγοραστηκε σε ένα ωραίο πράσινο χρώμα,που φερνει ελαφρώς σε σιελ.περισσοτερες εντυπώσεις σαν συσκευή από αύριο. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα και το σεταρα.αναποφευκτα εκανα κάποιες συγκρίσεις με.το 3l που έχω στην κατοχή μου.στα εξωτερικά.η πλάτη του se είναι ματ με ραβδώσεις.μπορει να φαίνεται ποιο πολυτελές του l αλλά γλυστραει ποιο πολύ συγκριτικά.οθονη και στα δύο πολύ καλή.του se εχει αισθητηρα για αυτόματη αυξομείωση και είναι ποιο άσπρο το άσπρο του.το l έχει ποιο γαλακτερο άσπρο.επισης το se μου φάνηκε ένα κλικ ποιο δυνατη στο φουλ.θα το δω καλύτερα.το se παρότι ποιο αδύναμο σε επεξεργαστη στα χαρτιά άνοιγε εφαρμογές και σελίδες στον ίδιο σχεδόν χρόνο.ενα κλικ ισως ποιο αργό.καμερες καλύτερες του l.του se σε φως πολύ καλές αλλά σε σκοταδι δεν φτάνουν του l.στα συν του se οι παρα πολλές ρυθμίσεις.ακομα και λειτουργία pro και νυχτερινή.αυτα για αρχή.αν θα μπορούσα να ζήσω με το ποιο οικονομικό se σε σχέση με το 3l που έχω;Ανετα.προκειται για ένα πολύ καλό και τίμιο προϊόν σε σχέση με την τιμή του πάντα,και δεν φαινεται να δυσανασχετει κάπου σε καθημερινή χρήση.edit.στα μείον του se ότι δεν εχει ραδιο.εβαλα ένα ιντερνετικο.και παρότι και τα δύο φοράνε αντροιντ 10 υπάρχουν διαφορές οπτικές στα μενού και στην εμφάνιση. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Πήρε μια ενημέρωση.μου άρεσε πολύ μια λειτουργια,που το 3l δεν την έχει.να ξεκλειδωνει αυτόματα με μια κίνηση.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel 1 SE 2020
  • 6 months later...

Κάτσε να το ψάξω.το κινητό το έχει η γυναίκα μου.

Πας από τις ρυθμίσεις στο σύστημα μετά χειρονομίες,και επιλέγεις ανασηκώνετε για έλεγχο του τηλεφώνου.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με 69,90 στον Κωτσόβολο 4GB / 64 , τελευταία τεμάχια λέει.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...