Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:lol: :lol:

Δεν το πήρα προσωπικά το πράγμα. :)

Αλλά το να κάνεις απλά register δεν είναι πρόβλημα φαντάζομαι.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βολευτεί με το http://eseth.net/ το οποίο έχει τα πάντα για SE κινητά και μπορείτε να βρείτε και το πρόγραμμα για να φτιάχνετε δικά σας themes...(ανανεώνονται και πολύ συχνά)
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Alithia xerete kanena programma pou ftiaxnei themes gia to w550? An doste kapio link na peiramatisto! :P

 

Theme Creator.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κάποιο SITE να μου στείλεις για βίντεο,θέματα,mp3κτλ;;;;;;;;;;;;;

(εκτός από το zedge ή το lasyk)

PitIeromnimon13
Link to comment
Share on other sites

yparxei to progrmata paramorfosis prosopwn opos ekane to nokia6600 ... kati tetia gia to w550i yparxei ? i mlk eine pos den dexete arxeia sis alios tha dexotan polla tetia.... alla mipos iparxei kati tetio ?

 

:worry: facewarp.το αρχειο που ψαχνεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia na rotiso kati? Entopisa oti otan einai klidomeno to kinito kai erxete sms palia anave to kinito kai mou lege anagnosi! tora kanei anaparagogi tou ixou alla me kamia endiksi stin othoni! Paizei prob?
FiR3 Can Heat You But It Can Burn You Too..
Link to comment
Share on other sites

oooo ty raven .....kai kati alo pos mporoume ta video pou exoume sto pc na ta dexete to kinito p.x na ta metatrepsoume se 3gp pos ginete ..kapio programa

Quicktime

multimedia converter

Xilisoft 3GP Video Converter

Και πολλά-πολλά άλλα προγράμματα για μετατροπή των .avi, .mpeg, .wmv σε .3gp και .mp4

Link to comment
Share on other sites

oooo ty raven .....kai kati alo pos mporoume ta video pou exoume sto pc na ta dexete to kinito p.x na ta metatrepsoume se 3gp pos ginete ..kapio programa

 

:worry: ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΙΣ ΒΙΝΤΕΟ & DVD

Mετατροπέας απο mpeg / mp4 ( PSP9 )

Μετατροπείς mpeg / mp4

Sony Mobile Media Maker το πρόγραμμα της Sony που κάνει τα DVD movies μετατροπή για το κινητό.

Μpegable Broadcaster or Mpegable X4 live

Ενας μικρός οδηγός για το MpegX4live

Reduce the size of MP3 files

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορει καποιος να μου πει ποσα παιχνιδια μπορει να δεχθει; γιατι τα K700, k750 δεχονταν συγκεκριμενο αριθμο παιχνιδιων.
Link to comment
Share on other sites

εχθες ακουγοντας ραδιοφωνο εσβησε το κινητακι μου, και δεν ξανα ανοιξε!

( w550i 2 μηνων ), το πηγα στο service και μου ειπαν οτι θα ειναι ετοιμο την παρασκευη. εχει παθει κανεις κατι αναλογο; ελπιζω να μου το βγαλουν για αντικατασταση, γιατι αμα ξεκινησε απο το 2μηνο τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει ποσα παιχνιδια μπορει να δεχθει; γιατι τα K700, k750 δεχονταν συγκεκριμενο αριθμο παιχνιδιων.

απειρα...και το k700 & k750 δεν νομιζω να ειχαν τετοιο προβλημα.το μονο προβλημα που θα υπαρξει...θα ειναι το αργο μενου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει κανει κανεις απο το σπιτι αναβαθμιση λογισμικου; ποιο ειναι το τελευταιο update; κατεβασα ενα προγραμμα 30mb απο την se και μου σταματα οταν συνδεω το τηλ. καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια κατι πολυ επειγον.Εχω το εξης προβλημα με το κινητο.Απο τοτε που το πηρα ειχα προβλημα με το bluetooth του.Δηλαδη:το ενεργοποιω και αν δε στειλω 'η λαβω κατι αμεσως-μιλαμε για 2,3 δευτερολεπτα-δεν λειτουργει και αν παω να το απενεργοποιησω κολλαει το τηλεφωνο και χρειαζεται να βγαλω την μπαταρια.Αν προλαβω και κανω ενα παρε-δωσε,στη δευτερη προσπαθεια δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναλειτουργησει.Και κατι ακομα.Η εμβελεια του ειναι κι εγω ξερω ποσο.Ημουν σε ενα περιπτερο με εναν φιλο,εγω απο το ενα πλαι κι εκεινος στη διπλανη μερια του περιπτερου και δεν τον "εβλεπε" το κινητο.Οταν πηγα διπλα του,τοτε τον "ειδε".Σκεφτομαι να το παω στη Sony αλλα επειδη ειχα μια εμπειρια με το service τους που κρατησε εναν μηνα και με την απειλη πως θα παω στις εφημεριδες μου δωσανε το κινητο,φοβαμαι μην παθω παλι τα ιδια.Τι με συμβουλευετε;Αν ειναι σκεφτομουν να το παω Τριτη πρωι(αυριο δηλαδη).Περιμενω απαντηση απο καποιον οσο πιο γρηγορα γινεται.Ευχαριστω προκαταβολικα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι πολυ επειγον.Εχω το εξης προβλημα με το κινητο.Απο τοτε που το πηρα ειχα προβλημα με το bluetooth του.Δηλαδη:το ενεργοποιω και αν δε στειλω 'η λαβω κατι αμεσως-μιλαμε για 2,3 δευτερολεπτα-δεν λειτουργει και αν παω να το απενεργοποιησω κολλαει το τηλεφωνο και χρειαζεται να βγαλω την μπαταρια.Αν προλαβω και κανω ενα παρε-δωσε,στη δευτερη προσπαθεια δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναλειτουργησει.Και κατι ακομα.Η εμβελεια του ειναι κι εγω ξερω ποσο.Ημουν σε ενα περιπτερο με εναν φιλο,εγω απο το ενα πλαι κι εκεινος στη διπλανη μερια του περιπτερου και δεν τον "εβλεπε" το κινητο.Οταν πηγα διπλα του,τοτε τον "ειδε".Σκεφτομαι να το παω στη Sony αλλα επειδη ειχα μια εμπειρια με το service τους που κρατησε εναν μηνα και με την απειλη πως θα παω στις εφημεριδες μου δωσανε το κινητο,φοβαμαι μην παθω παλι τα ιδια.Τι με συμβουλευετε;Αν ειναι σκεφτομουν να το παω Τριτη πρωι(αυριο δηλαδη).Περιμενω απαντηση απο καποιον οσο πιο γρηγορα γινεται.Ευχαριστω προκαταβολικα...

Τι άλλη απάντηση περιμένεις φίλε μου;

Το bt του κινητού σου από τότι φαίνεται είναι προβληματικό. Μόνο στο service θα μπορούσαν να σε βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα παιδια.εχω το κινητο μιας κοπελας και προσπαθω να το συνδεσω με το myphone explorer για να αποθηκευσω τα μηνυματα αλλα δεν τα καταφερνω.λεω θα φταιει που δεν εχω drivers για το550 στον η/υ μου.περναω το myphone explorer στον δικο τησ και παλι τα ιδια δεν το αναγνωριζει.το cd το εχει χασει μπηκα στο σαιτ της ερικσον αλλα δεν βρηκα κατι να κατεβασω καμμια βοηθεια πωσ θα το συνδεσω ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Υπαρχει καποια εφαρμογη(αλλη απο την ηδη εγκατεστημενη στο κινητο μας)που μπορει να αναπαραγει videακια και ισως σε full screen;Αναφερομαι σε 3gp.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Υπαρχει καποια εφαρμογη(αλλη απο την ηδη εγκατεστημενη στο κινητο μας)που μπορει να αναπαραγει videακια και ισως σε full screen;Αναφερομαι σε 3gp.

οχι δεν υπαρχει αυτο που ζητας! δυστηχως με τυν υπαρχον και μονο μπορεις να δεις τα βιντεο και να αναπαργεις τα mp3 :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...