Jump to content

Poco F2 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Το περίεργο είναι ότι το Redmi K30 pro που στην ουσία είναι το ίδιο τηλέφωνο, θα πάρει κανονικά Α13.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Έχω περάσει την XTRV 14.05.0.SJKCNXM. Ενώ μέχρι και εχτές το πρωί μπορούσα να κάνω ανέπαφες συναλλαγές με το κινητό σήμερα μου έβγαλε μήνυμα το GPay ότι "το τηλέφωνό σας δεν πληροι τα πρότυπα ασφαλείας για ανεπαφικές πληρωμές". Φυσικά και έχω ανοιχτό το NFC για να γίνει η πληρωμή αλλά βγάζει αυτό το μήνυμα. Να δοκιμάσω να περάσω ξανά τη ROM; Κάποια άλλη ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, ippotis said:

Έχω περάσει την XTRV 14.05.0.SJKCNXM. Ενώ μέχρι και εχτές το πρωί μπορούσα να κάνω ανέπαφες συναλλαγές με το κινητό σήμερα μου έβγαλε μήνυμα το GPay ότι "το τηλέφωνό σας δεν πληροι τα πρότυπα ασφαλείας για ανεπαφικές πληρωμές". Φυσικά και έχω ανοιχτό το NFC για να γίνει η πληρωμή αλλά βγάζει αυτό το μήνυμα. Να δοκιμάσω να περάσω ξανά τη ROM; Κάποια άλλη ιδέα;

Μου το έβγαλε και εμένα με mi 9lite & evolution X android 13. Έχουμε κάποια λύση; 

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα και στο xiaomi.eu ότι έχουν και άλλες συσκευές. Απλά η google έχει θέμα με ξεκλείδωτους boot loader. Άλλωστε το γράφει και στην αντιμετώπιση προβλημάτων κάτω κάτω. Περιμένουμε fix από την ίδια ή ίσως από την κοινότητα για νέα rom

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρέθηκε λύση και δουλεύει μια χαρά. Έκανα το update και τώρα δουλεύει το Gpay. Μπράβο σε όλους αυτούς που εργάστηκαν για να λύσουν το πρόβλημα άμεσα. 

https://news.xiaomi-miui.gr/problima-me-to-google-pay-google-wallet/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα στην παρέα. 
Έχει σπάσει το στρόγγυλο τζαμάκι των καμερών. 
Υπάρχει κάπου ανταλλακτικό?
Στη θεσσαλονίκη υπάρχει κάποιος που να μπορεί να το φτιάξει?
Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το δικό μου, το ετοίμασα για πώληση στο flip.gr

( To έβαλα σε ένα κουτάκι, και περιμένω την Currier, να έρθει να το παραλάβει.).

Προβληματισμός ως προς τι ποσό ευρώ, θα το κρατήσουν.!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η acs σπίτι, και το πήρε.

Μάλλον θα πάει Ρουμανία,, εκεί έχουν τα κεντρικά κλπ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω!, το στέλνουν Ρουμανία, και εκεί γίνεται τεχνικός έλεγχος,,, δεν την ξέρω την διαδικασία,,, υπολογίζω μετά από 15 μέρες το λιγότερο,,, 

Θα ενημερώσω.. κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε στην Ρουμανία, και είναι σε διαδικασία, τεχνικού ελέγχου.

Θα ενημερώσω κλπ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...