Jump to content

Skype


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι αν το γνωρίζετε.σε μια τηλεδιάσκεψη skype αν βγάζουν συνέχεια εκτός τηλεδιάσκεψης καποιον,υπάρχει κίνδυνος να καει ο υπολογιστής αυτού του οποιου τον πετάνε έξω;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Είναι η γυναίκα μου δασκάλα.εγω δεν έχω πολύ επαφή με κομπιουτερ.κανουν μαθημα μεσω skype.ενας πατέρας ενός παιδιού,ο οποίος μάλιστα λέει ότι η δουλειά του είναι προγραμματιστής,της είπε ότι επειδή άλλα παιδιά από την τάξη πετανε το παιδί του έξω από το μάθημα,υπάρχει πιθανότητα να του κάει το λάπτοπ.και εμένα μου φάνηκε τραβηγμένο αλλά δεν έχω και πολύ ιδέα από πισι.ισως ποιο πολύ να τον πείραξε που το πετάνε εκτός στην διάρκεια του μαθήματος.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Οχαχαχαχαχα τι ακούω. Απλά το είπε για να κράξουν τα παιδιά και να μην πετάνε το σκατο του έξω
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα γιατί δεν είμαι παντογνώστης,και μπορεί όντως ο πατέρας να έχει δίκιο μια στο εκατομμύριο.η αληθεια είναι ότι και εμένα παρότι δεν έχω πείρα μου φάνηκε κάπως παράξενο.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Είναι η γυναίκα μου δασκάλα.εγω δεν έχω πολύ επαφή με κομπιουτερ.κανουν μαθημα μεσω skype.ενας πατέρας ενός παιδιού,ο οποίος μάλιστα λέει ότι η δουλειά του είναι προγραμματιστής,της είπε ότι επειδή άλλα παιδιά από την τάξη πετανε το παιδί του έξω από το μάθημα,υπάρχει πιθανότητα να του κάει το λάπτοπ.και εμένα μου φάνηκε τραβηγμένο αλλά δεν έχω και πολύ ιδέα από πισι.ισως ποιο πολύ να τον πείραξε που το πετάνε εκτός στην διάρκεια του μαθήματος.

 

Το ότι πριν 20 χρόνια κατάφερε να βάλει σωστή ωρα στο βίντεο δεν τον κάνει προγραμματιστή. Αυτό που είπε ήταν τεράστια σαχλαμάρα.

Απορώ γιατί το συζητάμε κιόλας!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Το ότι πριν 20 χρόνια κατάφερε να βάλει σωστή ωρα στο βίντεο

Αυτό που ακριβώς το λέει;;; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ακριβώς το λέει;;; :worry:

Αφού προγραμματιστής.

Τον κόβεις για κάτι καλύτερο;Αντε να βάζει και την ώρα σωστά στον φούρνο μικροκυμμάτων .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι γίνεται τέτοια ερώτηση σε ένα τεχνολογικό φορούμ.

 

Για ποιο λόγο;την έκανα γιατί είμαι άσχετος με τα πισι και γνωρίζω ότι εδώ άνθρωποι που ξέρουν θα μου δώσουν τα φώτα τους.το έκανα γιατί νιώθω τόσο άνετα και οικία σαν να ρωτάω ένα φίλο μου.

Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο;την έκανα γιατί είμαι άσχετος με τα πισι και γνωρίσω ότι εδώ άνθρωποι που ξέρουν θα μου δώσουν τα φώτα τους.το έκανα γιατί νιώθω τόσο άνετα και οικία σαν να ρωτάω ένα φίλο μου.
Φίλε δεν είναι κακό που έκανες την ερώτηση.

Απλώς αιφνιδιαστηκα εγώ σαν άτομο ότι εδώ υπάρχει κάποιος που μπορεί να του περάσει από το μυαλό κάτι τέτοιο.

 

Χωρίς να θέλω να σε υποτιμήσω, είναι σαν να πας σ' ένα αγώνα ποδοσφαίρου και να ρωτήσεις αν μπορούν να παίξουν ποδόσφαιρο χωρίς μπάλα.

 

Καλά έκανες και έκανες την ερώτηση γιατί μόνο έτσι θα μπορέσεις να μάθεις πράγματα στη ζωή σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε και εμένα παρότι δεν ασχολουμαι ιδιαίτερα με πισι μου φάνηκε τρελό.αλλα θεωρώ ότι είναι προτιμότερο να το γνωρίσω παρά να το αφήσω να αναρωτιέμαι.και τι ποιο αξιόπιστο πέρα από το να διαβάσω στο νετ να μου το γράψουν κάποια άτομα που το γνωρίζουν.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...