Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tότε είσαι λάθος!

 

Δεν είναι της Navteq. Iδού:

 

http://img283.imageshack.us/img283/9085/dsc00128medium8xp.th.jpg

 

 

O xarths posa MB einai? Ti onomasia exei(Greece, GreeceG...)?

O xarths ths NGI de dinetai me kanena paketo agorasmeno apo exwteriko apo oti exoun anaferei oi idioi...

Link to comment
Share on other sites

O xarths posa MB einai? Ti onomasia exei(Greece, GreeceG...)?

O xarths ths NGI de dinetai me kanena paketo agorasmeno apo exwteriko apo oti exoun anaferei oi idioi...

 

Δεν είμαι απόλυτος αλλά από αυτά που μου λες συμπεραίνω μιας και δεν το γνωρίζω το αντικείμενο.

Εχω το GreeceG και ως φάκελος είναι 17Mb ενώ ως πρόγραμμα 36Μb.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

τελικά βγήκε το PN από την NGI? μου είχαν πει σε email ότι θα είναι διαθέσιμο από 15/12.

 

 

Εννοούσαν 2006. Εχουμε ένα χρόνο ακόμα :D :D :D :D :O :X

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απόλυτος αλλά από αυτά που μου λες συμπεραίνω μιας και δεν το γνωρίζω το αντικείμενο.

Εχω το GreeceG και ως φάκελος είναι 17Mb ενώ ως πρόγραμμα 36Μb.

 

 

Ma ki egw se osa exei h anaferei h idia h NGI anaferomai( de mporw allwste na xerw thn politikh ths kai tis synergasies ths me tis alles etaireies).

Apo ta legomena sou fainetai pantws oti exeis thn ekdosh ths NGI.

Mia xara se vlepw:)

Link to comment
Share on other sites

Ma ki egw se osa exei h anaferei h idia h NGI anaferomai( de mporw allwste na xerw thn politikh ths kai tis synergasies ths me tis alles etaireies).

Apo ta legomena sou fainetai pantws oti exeis thn ekdosh ths NGI.

Mia xara se vlepw:)

http://imagehost.biz/ims/pictes/209214.gifhttp://img115.exs.cx/img115/7404/yes2bb.gifhttp://img116.exs.cx/img116/1912/t7xhappy.gif

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν κολαει εδω η ερωτηση μου.αλλα μιας και συζηταται για gps κατι θα ξερεται δεν μπορει.για λαπτοπ τι υπαρχει?ξερει κανεις?

και πσ και μακ εκδοση.προταση για ενα καλο bluetooth gps?ευχαριστω προκαταβολικα και συγγνομη αν ειναι σε λαθοσ μερος η ερωτηση μου αλλα θα εκτιμησω της απαντησης σας.thanx

Link to comment
Share on other sites

δεν ανεβαζεις καπου τον χαρτη να τον παρουμε και εμεις να δουμε τι λεει??

 

Xωρίς παρεξήγηση δεν είμαι πειρατής και όπως πλήρωσα για να το αποκτήσω έτσι να κάνεις κι εσύ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

mporeite re paidia na moy peite pos ginete na antigrapso to destinator 3 apo thn main memory sthn karta mnimis etsi oste na mhn moy troei mnhmh kai na paizei eyxaristo

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=8

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς παρεξήγηση δεν είμαι πειρατής και όπως πλήρωσα για να το αποκτήσω έτσι να κάνεις κι εσύ.

αφου υπαρχουν κοροιδα ακομα, χωρις παρεξηγηση βεβαια καλα κανουν και κανουν πιο πλουσιες τις εταιριες!!τελος παντων εγω εχω την εκδοση PN 5.1.80 στην οποια ο χαρτης ειναι ο ιδιος και μαλιστα μεσα εχει και για τις καμερες απο αττικη οδο και εθνικη!!παντα στα ελληνικα και οχι αγορασμενο αλλα κατεβασμενο απο internet!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
να σε ρωτησω κατι;κατα την γνωμη σου ειναι κοροιδα αυτοι που το αγορασαν γνησιο;η δεν ηξεραν οτι υπαρχει σπασμενο;:blink: ενημερωτικα ρωταω,μηπως κολλαει μετα απο κανενα 20 λεπτο πλοηγησης;
Link to comment
Share on other sites

αφου υπαρχουν κοροιδα ακομα, χωρις παρεξηγηση βεβαια καλα κανουν και κανουν πιο πλουσιες τις εταιριες!!τελος παντων εγω εχω την εκδοση PN 5.1.80 στην οποια ο χαρτης ειναι ο ιδιος και μαλιστα μεσα εχει και για τις καμερες απο αττικη οδο και εθνικη!!παντα στα ελληνικα και οχι αγορασμενο αλλα κατεβασμενο απο internet!!!!

 

Ρε μεγάλε αυτό το λες για να σου πούμε μπράβο ανακάλυψες τον τροχό?

Άμα το κάνομε όλοι αυτό θα σου έλεγα τη χάρτες θα έβλεπες.:mad:

My mobiles so far: Ericsson T28, T320s, T68i, P800, P900, Siemens SL45, Nokia 7650, Qtek S100, Qtek 9100

My PDAs : HP 620LX, Handspring Visor Prism , iPAQ h3950 , iPAQ h5550, Qtek S100, Qtek 9100

Now using: Smartphone:ETEN X500 (WM™ 6.0) PDA:iPAQ h4700 (WM™ 6.0)

Link to comment
Share on other sites

αφου υπαρχουν κοροιδα ακομα, χωρις παρεξηγηση βεβαια καλα κανουν και κανουν πιο πλουσιες τις εταιριες!!τελος παντων εγω εχω την εκδοση PN 5.1.80 στην οποια ο χαρτης ειναι ο ιδιος και μαλιστα μεσα εχει και για τις καμερες απο αττικη οδο και εθνικη!!παντα στα ελληνικα και οχι αγορασμενο αλλα κατεβασμενο απο internet!!!!

Τα έχουμε πει πολλές φορές, αλλά ας το ξαναπούμε για να μαθαίνουν οι νέοι!:p

Η ngi κάνει πολύ τίμια δουλειά. Δεν είναι microsoft γιατί κάπως έτσι μου φάνηκε όταν είπες οτι θα τους κάνουμε πλούσιους.

Η αγορά των χαρτών σημαίνει ανάπτυξη και καλύτερη χαρτογράφηση. Δηλαδή εσύ θα επωφεληθείς τελικά.

Επιπλέον είσαι ελεύθερος είτε να αγοράσεις κάποιο προιον είτε να το "κλέψεις", αλλά είναι άδικο να κατηγορείς αυτούς που δεν ακολουθούν το δικό σου δρόμο.

Εγώ έχω σπασμένο το pn, δεν το καμαρώνω, αλλά ούτε έχω σκοπό να το αγοράσω γιατί το πρόγραμμα είναι για κλάμματα είδικά για τους χρήστες vga συσκευών.

ενημερωτικα ρωταω,μηπως κολλαει μετα απο κανενα 20 λεπτο πλοηγησης;

Όχι

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω σπασμένο το PN, δεν το καμαρώνω επίσης αλλά εγώ έχω σκοπό να το αγοράσω και επετρεψέ μου δεν είναι για κλάματα και το δουλεύω σε VGA συσκευή.:)

My mobiles so far: Ericsson T28, T320s, T68i, P800, P900, Siemens SL45, Nokia 7650, Qtek S100, Qtek 9100

My PDAs : HP 620LX, Handspring Visor Prism , iPAQ h3950 , iPAQ h5550, Qtek S100, Qtek 9100

Now using: Smartphone:ETEN X500 (WM™ 6.0) PDA:iPAQ h4700 (WM™ 6.0)

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω κατι;κατα την γνωμη σου ειναι κοροιδα αυτοι που το αγορασαν γνησιο;η δεν ηξεραν οτι υπαρχει σπασμενο;:blink: ενημερωτικα ρωταω,μηπως κολλαει μετα απο κανενα 20 λεπτο πλοηγησης;

δεν κολλαει ποτε και ουτε μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα,ενταξει αυτη ηταν προσωπικη μου γνωμη για το θεμα και ο καθενας μπορει να κρινει και δεν εχω κανενα προβλημα και στις παρατηρησεις και στις προτασεις,αλλα ας τα αφησουμε αυτα και να επικεντροθουμε στο θεμα destinator PN..

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω σπασμένο το PN, δεν το καμαρώνω επίσης αλλά εγώ έχω σκοπό να το αγοράσω και επετρεψέ μου δεν είναι για κλάματα και το δουλεύω σε VGA συσκευή.:)

Δεν θέλω να κάνω συγκριτικό εδώ, αλλά έχεις δοκιμάσει το TomTom Navigator 5;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...