Jump to content

Παρουσιάστηκε το Xiaomi Mi 10 Lite με τιμή €350 και 5G


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Εμείς κι εμείς απ'ότι φαίνεται πήραμε αυτή τη συσκευή.. Κι έχεις και την κ...λα την cosmote που μας έχει εκτός λίστας 5G μη χέσω ενώ έχει το mi10T lite με την παλιοIPS του...
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Αφού ολα δουλεύουν σωστά τι να γράψουμε;

Σήμερα μου έβγαλε σύμβολο για ενημέρωση συστήματος και οταν μπήκα μέσα δεν υπήρχε ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα χθες χειροκίνητα και μου έβγαλε την 12.1.4.0, την οποία και έκανα. Security patch Ιανουαρίου ήταν. Μάλλον θα στην ξαναβγάλει.

 

Λογικά θα την πιστοποιήσει και η Cosmote. Πάντως στην Vodafone μια χαρά δουλεύει το 5G, όπου έχει. Έχω δει μέχρι και 600 Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Μου το έχει ξανακάνει αυτό να εμφανιστεί ενημέρωση να χαθεί και να έρθει πάλι μετά από μέρες.

Μπορεί να φταίει που έχω ξηλώσει σχεδόν όλες τις xiaomi εφαρμογές με adb.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με ξεπερνάει που έχουν κάνει unboxing και review μέχρι και στις παντόφλες της blackview αλλά για το λουλούδι μας ούτε λόγος!:p
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Adroid 11 από χθες. Να το βράσω.. Ανούσιες αλλαγές στις ρυθμίσεις, στην εμφάνιση. Για το ξεκλείδωμα πλέον θέλει εκτός από δαχτυλικό αποτύπωμα και pin η pattern. Οι ειδοποιήσεις που έβλεπες όταν κατέβαζες τη μπάρα πήγαν περίπατο. Μεγάλωσαν τα εικονίδια στη μπάρα ρυθμίσεων και τα έκαναν πιο δυσδιάκριτα...
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Adroid 11 από χθες. Να το βράσω.. Ανούσιες αλλαγές στις ρυθμίσεις, στην εμφάνιση. Για το ξεκλείδωμα πλέον θέλει εκτός από δαχτυλικό αποτύπωμα και pin η pattern. Οι ειδοποιήσεις που έβλεπες όταν κατέβαζες τη μπάρα πήγαν περίπατο. Μεγάλωσαν τα εικονίδια στη μπάρα ρυθμίσεων και τα έκαναν πιο δυσδιάκριτα...

Δηλαδή δεν αρκεί μόνο το δακτυλικο;

Απαιτείται και πιν ή pattern;

Μήπως αυτό ισχύει για την πρώτη φορά μετά από άνοιγμα ή επανεκκίνηση της συσκευής;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν αρκεί μόνο το δακτυλικο;

Απαιτείται και πιν ή pattern;

Μήπως αυτό ισχύει για την πρώτη φορά μετά από άνοιγμα ή επανεκκίνηση της συσκευής;

Το pattern τι είναι; Ο κωδικός με σχεδιάγραμμα;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το pattern τι είναι; Ο κωδικός με σχεδιάγραμμα;

 

Ναι. Τώρα δεν έχω καταλάβει, άλλες φορές ζητάει κι άλλες ανοίγει μόνο με το αποτύπωμα.

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Τώρα δεν έχω καταλάβει, άλλες φορές ζητάει κι άλλες ανοίγει μόνο με το αποτύπωμα.

 

Κωδικό ζητάει μετά από επανεκκίνηση ή μετά από 72 ή 48 ώρες (δεν θυμάμαι ακριβώς)

Link to comment
Share on other sites

Κωδικό ζητάει μετά από επανεκκίνηση ή μετά από 72 ή 48 ώρες (δεν θυμάμαι ακριβώς)

Αυτό ακριβώς.

Δεν είναι λογικό να ζητάει και τα δύο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απολογισμός android 11. 1ον :Ξεχνάμε το mi10 lite σαν ξυπνητήρι, εξάλλου εξαρχής είχε το κουσούρι να μην ενεργοποιείται με το ξυπνητήρι και έπρεπε να κάνεις προγραμματισμένη ενεργοποίηση, η οποία με το update πλέον δε δουλεύει. Και 2ον: Μας γίνεται συνήθεια η εισαγωγή 4ψήφιου pin η patern σχεδόν κάθε φορά που ανοίγουμε την οθόνη αφού στις ρυθμίσεις το δαχτυλικό αποτύπωμα είναι κολλημένο με αυτά τα 2. Και ευχαριστώ να λέμε γιατί διάβασα ότι άλλες συσκευές έπαθαν μεγάλη συμφορά μετά το 11...
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...