Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aπο το κινητό παίζεις πάλι. Απλά πρέπει πριν ξεκινήσεις την πίστα του όποιου καταστήματος σου λέει στο κινητό, να πας με άλλη συσκευή/οθονη εδώ https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/big-bang/#/cu-around-worlds και με το κινητό που παίζεις να σκανάρεις το λογότυπο που σου ζητάει. Αφου το σκανάρεις, ξεκινάει η πίστα. Αν απομακρυνθείς αρκετά απο την οθόνη της άλλης συσκευής, ζητάει πάλι σκανάρισμα.

 

δηλαδή σκαναρεις πχ λογοτυπου του γρηγορη απο την οθονη του υπολογιστη ; και πως ανοιγει η καμερα για σκαναρισμα στην εφαρρμογη bing bang ; . Τελος παντων τελικα τι κερδιζες παραπανω ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή σκαναρεις πχ λογοτυπου του γρηγορη απο την οθονη του υπολογιστη ; και πως ανοιγει η καμερα για σκαναρισμα στην εφαρρμογη bing bang ; . Τελος παντων τελικα τι κερδιζες παραπανω ;
Κρυστάλλους ή κωδικούς.

 

Επίσης, άμα δεν μπορείς να σκαναρεις, άφησε το λίγο χρονικό διάστημα στο σκαναρισμα και μετά εφόσον λέει ότι "Έχεις πρόβλημα με την εστίαση;...", παίζεις χωρίς να κάνεις σάρωση.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Κρυστάλλους ή κωδικούς.

 

Επίσης, άμα δεν μπορείς να σκαναρεις, άφησε το λίγο χρονικό διάστημα στο σκαναρισμα και μετά εφόσον λέει ότι "Έχεις πρόβλημα με την εστίαση;...", παίζεις χωρίς να κάνεις σάρωση.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

το δοκιμασα εγω , μπηκα στο bing bang και επελεξα το cu around worlds ( πρωτη φορα το επιλεγω παντα επελεγα το πρωτο παιχνιδι ) καταφερα και επαιξα τα 5 παιχνιδια σκαναρωντας το λογοτυπο , συνεχως εφευγε και το ξανα κεντραρα και μετα παταγα χωρις και το επαιζα, σε καποια παιχνιδια κερδιζα και σε καποιο που δεν κερδιζα μου εδωσε 50 κρυσταλλους! (τελειο που σου δινει κρυσταλλους ακομα και να μην το βρεις! ) . Τωρα λεει σε 5d9h δηλαδη μεχρι την Δευτερα για αλλη γυρα. Εμεις θα πρεπει να παιζουμε πρωτα παιχνιδιθα cu around worlds και μετα τα 15 παιχνιδια στοα space origins ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα εγω , μπηκα στο bing bang και επελεξα το cu around worlds ( πρωτη φορα το επιλεγω παντα επελεγα το πρωτο παιχνιδι ) καταφερα και επαιξα τα 5 παιχνιδια σκαναρωντας το λογοτυπο , συνεχως εφευγε και το ξανα κεντραρα και μετα παταγα χωρις και το επαιζα, σε καποια παιχνιδια κερδιζα και σε καποιο που δεν κερδιζα μου εδωσε 50 κρυσταλλους! (τελειο που σου δινει κρυσταλλους ακομα και να μην το βρεις! ) . Τωρα λεει σε 5d9h δηλαδη μεχρι την Δευτερα για αλλη γυρα. Εμεις θα πρεπει να παιζουμε πρωτα παιχνιδιθα cu around worlds και μετα τα 15 παιχνιδια στοα space origins ; .
Δεν έχει σημασία με ποια σειρά θα παίξεις.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία με ποια σειρά θα παίξεις.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Κι όμως, όπως προείπα αν δεν έχεις ζωές δε μπορείς να παίξεις σε CU Around Worlds και μαλιστα μου το επιβεβαιωσαν και από την εξυπηρετηση της Vofafone. Συνεπώς η σειρά είναι αυτή που ανέφερε ο συμφορουμίτης πιο πάνω: πρώτα CU Around Worlds και μετά Space origins.

Link to comment
Share on other sites

Από χτες οι πόντοι των πακέτων μειώθηκαν στο μισό πάλι. Κατι είναι κι αυτό, αφού ο Μαρτιος μας απογοήτευσε απο ολες τις απόψεις...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τον τελευταίο καιρό πάντως το έχουν φτιάξει εξαιρετικό. Μαζί με το "#μενουμε σπίτι cu around worlds" μαζεύεις άνετα από 4000+ πόντους και οι οποίοι φτάνουν και περισσεύουν για το εβδομαδιαίο 10gb πακέτο ή και για άλλα πακέτα. Μακάρι να το διατηρήσουν έτσι
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό πάντως το έχουν φτιάξει εξαιρετικό. Μαζί με το "#μενουμε σπίτι cu around worlds" μαζεύεις άνετα από 4000+ πόντους και οι οποίοι φτάνουν και περισσεύουν για το εβδομαδιαίο 10gb πακέτο ή και για άλλα πακέτα. Μακάρι να το διατηρήσουν έτσι

 

Εγώ από CU Around Worlds μου δίνει 250 κρυστάλλους σε κάθε γύρο.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Σωστα. Μαζεύεις κάπου 1200 πόντους απο εκει και στο κανονικό παιχνίδι κυμαινεται απο 2500-3000+ τουλάχιστον σε εμένα τις 2 τελευταιες εβδομάδες
Link to comment
Share on other sites

Σωστα. Μαζεύεις κάπου 1200 πόντους απο εκει και στο κανονικό παιχνίδι κυμαινεται απο 2500-3000+ τουλάχιστον σε εμένα τις 2 τελευταιες εβδομάδες

 

Και 4000 άμα σου κάτσει η τύχη χαχα

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη βλακεία και ενημέρωσα την εφαρμογή. Έχει αλλάξει τις πίστες των CU Around Worlds με μια πιστα με ένα αυτοκινητάκι και δε μπορώ να λύσω το γρίφο με τίποτα. Μην ενημερώσετε την εφαρμογή όσοι δε το έχετε κάνει ήδη, κι επίσης αν κανείς έχει βρει άκρη με το γρίφο, ας το μοιράστεί. Όχι τιποτα αλλο, αλλά εχω νευριάσει!

 

 

4756 αυτή την εβδομάδα και 4650 την προηγούμενη

 

Επίσης, αυτή η βδομάδα έχει μόνο πίστες με 60 πόντους...

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως σήμερα έδωσε 60 μόνο. οπότε αυτή την εβδομάδα θα φάμε από τους ήδη μαζεμένους πόντους. Με την 4x4 πιστα τώρα και αναβάθμιση να μην κάνεις, αυτή θα βγάλει που πράγματι είναι πιο δυσκολη από το αεροπλάνο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν συνεχίσουν τα 60αρια, αυτοί θα χάσουν, δεν το καταλαβαίνουν; Αέρας είναι για αυτούς οι κρύσταλλοι. Εάν όμως μας δώσουν αρκετούς κρυστάλλους, θα αγοράζουμε πακέτα με κρυστάλλους + ΧΡΗΜΑΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό. Επειδή αγοράζουμε πακέτα με τους κρυστάλλους, δε σημαίνει ότι είμαστε όλοι πρόθυμοι, να το γυρίσουμε σε κανονικά πακέτα των 10€/μήνα για 3gb

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω μια κοινωνική διαστροφή:όταν κάποιος παρουσιάζει μια πολύ αντικοινωνική συμπεριφορά δημόσια (π.χ. είναι θρασύς ή προσβλητικός), μπαίνω στον πειρασμό να πιανω την κουβέντα μαζί του για να δω ως πού μπορεί να το τραβήξει. Καμια φορα μου βγαίνει κ σε κακο.

 

Κι αν αναρωτιέστε που κολλαει αυτο με το θεμα, καθε Δευτέρα ξημερώματα παίζω μια πιστα στο big bang και επειτα καθε πρωί της εβδομάδας παιζω απο δυο πιστες. Αυτή τη φορα έπαιξα και τις 15 πιστες Δευτερα ξημερώματα διοτι η πρώτη πίστα ξεκίνησε με 60 κρυστάλλους. Και η δεύτερη. Και η τρίτη και η τεταρτη.... και η 15η!!! Καθε φορα ελεγα "λες και η επόμενη πίστα να ειναι ετσι;" Και καθε φορα ετσι ήταν.

Και με ενα μεσο όρο 35-40 κρυστάλλους τη φορά μιλαμε για συνολο πολυ κατω απο τους 1000.

 

Ενα χειροκρότημα στη Vodafone για την τσιγκουνιά της και ενα σε μενα που ειπα πράγματα που δεν ενδιέφεραν κανεναν. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τι έγινε και έδινε 60ρια σε όλες τις πίστες;

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ πως είναι κάποιο κόλλημα στους σερβερς τους. Το πρωϊ έπαιξα 2 ζωές και μου έδωσε 60 πόντους. Πάτησα και για την 3η και έβγαλε πάλι 60 και το παράτησα χωρις να παίξω. Κατά τις 1430 έκανα εκκαθάριση δεδομένων, μπήκα πάλι και έδωσε κανονικούς πόντους... Δε ξέρω αν ήταν προσωρινό κόλλημα ή το αρκετό κράξιμο στο playstore.. Θα δείξει..
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα μου έβγαλε 60αρια και στις 15 πίστες. Πριν από λίγο μάζεψα 2944 κρυστάλλους.
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξες πριν ή μετά το μεσημέρι της Δευτέρας την προηγούμενη εβδομάδα;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξημερώματα Δευτέρας, μου έβγαλε σε όλες τις πίστες 60άρια. Δεν μάζεψα καθόλου πόντους. Δεν πατούσα τίποτα και απλά περίμενα να τελειώσει ο χρόνος, για να πάω στην επόμενη πίστα.
Link to comment
Share on other sites

"Για το θέμα με τους πλανήτες μικρής αξίας, το ελέγχουμε και σύντομα θα υπάρξει update που θα βελτιώνει την κατάσταση και θα υπάρχει καλύτερη εξισορρόπηση στους κρυστάλλους που μοιράζονται στα παιχνίδια. Stay tuned...."

H απάντηση των προγραμματιστών στο playstore για το θέμα με τα 60αρια. Για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Ξημερώματα Δευτέρας, μου έβγαλε σε όλες τις πίστες 60άρια. Δεν μάζεψα καθόλου πόντους. Δεν πατούσα τίποτα και απλά περίμενα να τελειώσει ο χρόνος, για να πάω στην επόμενη πίστα.
Δεν χρειάζεται να περιμένεις να περάσει ο χρόνος. Αν πατήσεις έξοδο μπορείς να παίξεις την επόμενη πίστα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...