Jump to content

Xiaomi Mi Note 10


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πλακα μου κανεις τωρα ετσι..??

εχει γεμισει ο τοπος με "κανονικα" spotify σε τιμες για γελια και οτι αλλο θελεις,και θα τσιγκλισω το τηλεφωνο μου...?

υπαρχουν πια τοσες λυσεις για ολα,που το τελευταιο που πρεπει να κανεις ειναι να πειραξεις το κινητο σου..

συνεχιζω και το θεωρω τσαμπα κοπο..

να κατι που δεν ηξερα.

προσωπικα εξηγησα γιατι το εκανα ρουτ. δεν ειχε δα και τοσα τζανκ το κινητο για να το πειραξω.

τωρα αν βγει το αντοιντ 10 και οντως το σποτιφαι κραταει για παντα πριμιουμ σε ξεφτιλα τιμη, θα σκεφτω να το ξερουταρω. το φορματ σκεφτομαι και τη διαδικασια ανρουτινγκ που δεν την ξερω... αλλα οκ...να φανταστω θα τα πουλανε σε ιμπει τα πριμιουμ σποτιφαι ε?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

να φανταστω θα τα πουλανε σε ιμπει τα πριμιουμ σποτιφαι ε?ευχαριστω

 

χμχμγκουχ...!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς YouTube vanced??πήγα χθες κ δεν μπορούσα..σε όλα τα άλλα κινητά δεν έχω θέμα..μόνο σ αυτό..
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς YouTube vanced??πήγα χθες κ δεν μπορούσα..σε όλα τα άλλα κινητά δεν έχω θέμα..μόνο σ αυτό..

 

το εχω εδω και καιρο και στο ανδροιδ9 και στο 10.μια φορα ειχα προβλημα με την εγκατασταση αλλα εφταiγε το microg.

το εβγαλα και αυτο ,εκανα εκαθαριση πριν και μετα μπηκαν ξανα και τα 2 χωρις προβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πήρα κ εγώ σήμερα ..λέω για ξεκλείδωμα κ πέρασμα xtrv..όπως σε όλα τα Xiaomi..την έχει περάσει κάποιος από δω μέσα??

 

μια χαρα ειναι ,χωρις προβληματα.αν και μεταβηκα με miglobe ,ειχα την xtrv καμποσο καιρο

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω το εξής πρόβλημα, ότι φωτογραφία τραβάω με την στοκ κάμερα μου την εμφανίζει το google photos σε πολύ χαμηλή ανάλυση, χωρίς να έχω δημιουργήσει αντίγραφο ασφάλειας, με gcam αντίθετα την εμφανίζει κανονικά η ίδια φωτό δείτε, έχει κανείς ανάλογο πρόβλημα;d23a83547d98132dbb4d24502635801c.jpgd7eb217512c5487534754680a56e44c4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω το εξής πρόβλημα, ότι φωτογραφία τραβάω με την στοκ κάμερα μου την εμφανίζει το google photos σε πολύ χαμηλή ανάλυση, χωρίς να έχω δημιουργήσει αντίγραφο ασφάλειας, με gcam αντίθετα την εμφανίζει κανονικά η ίδια φωτό δείτε, έχει κανείς ανάλογο πρόβλημα;d23a83547d98132dbb4d24502635801c.jpgd7eb217512c5487534754680a56e44c4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

φιλε ειναι διαφορετικες φωτος, δεν το βλεπεις?

 

 

επιτελους ανακαλυψα το mi share. πωπωπωπω μεταφορα αρχειων επιτελουςσε καλες ταχυτητες. εχω 17000 φωτος. αν τις περασω με καλωδιο θελω 3 μερες. με το share, μεσω δικτυου περνιουνται σε 8 ωρες μαξ. τρομερη βελτιωση!!!!

 

 

υγ. καμια βοηθεια για το προβλημα με το αντροιντ οτο? εσας σας δουλευει?

εβαλα το gsm installer και μου εβγαζε πως το google framework ειναι corrupt. βεβαια δεν εινα ιεπισιμη εφαρμογη οποτε δεν ξερω αν ισχυει. μπορει να ειναικαι μουφα. κανονικα κατεβαζω απο το πλει.... ισως να ειναι καποιο μπαγκ του αντροιντ οτο τι να πω. ελπιζω να ερθουν τα αντροιντ 10 να γλιτωσω

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι διαφορετικές οι φωτογραφίες το γράφω κιόλας, μια είναι με στοκ κάμερα και μια με gcam, αυτό δείχνω.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι διαφορετικές οι φωτογραφίες το γράφω κιόλας, μια είναι με στοκ κάμερα και μια με gcam, αυτό δείχνω.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τωρα καταλαβα με συγχωρεις. νομιζα οτι στην ιδια φωτο, σου εδειχνε διαφορετικα χαρακτηριστικα...

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και λεμε.

εκει που το κινητο δουλευε πολυ καλα για καιρο, τις τελευταιες 3-4 μερες γινεται της ποπης.

περα απο το αντροιντ οτο που δεν δουλευει, ανακαλυψα σημερα πως δεν μου σκανε και ειδοποιησεις για εφαρμογες οπως pandora online (ο συναγερμοςτου αμαξιου), revolut κτλ κτλ.

εφαγα ολο το ιντερνετ. εκανα οτι λυση υπηρχε. delete cache, delete data, τσεκαρισμα σε ρυθμισεις της μπαταριας σεταρισμα ξανα του λοντσερ, ξυλωμα την εφαρμογη και παλι περασμα. τιποτα. ΤΙ ΠΟ ΤΑ. καμια ειδοποιηση. μου το ειχε ξανακανει αυτο μολςιτο ειχα ξαναπαρει. επειδη ομως ημουν σε φαση για φορματ δεν πολυνοιαστηκα. με το φορματ εστρωψσε.

τωρα ομως... δοκιμασα τα ΠΑΝΤΑ

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ

1: Go to settings --> manage apps' battery usage --> choose apps. From there, pick all the apps you want to receive push notifications and select "No restrictions."

 

2: Go to settings --> permissions --> autostart. From there, pick the apps you want to receive notifications, and toggle the switch to turn it on.

 

3: Go to settings --> app notifications --> pick the apps you want to receive notifications, then turn the toggle for "Priority" on.

 

4: Lock the app in the "recent apps"/ "app overview" plane. Do so by first opening the apps, then press the "recent apps/overview button" (that's the square button on stock Android, or the button with three horizontal lines on the Mi Mix). From there, find the app you want to receive notifications, pull down on it to "lock it", so it never gets cleared.

 

5: This last step requires Developer Options privileges. To enable that, go to settings (man... I'm getting tired of typing "go to settings" ...) --> about phone

--> tap on MIUI version tab like eight times. You should then get a little message saying "you are now a developer." Then head back out to settings, go to developer option, scroll to nearly the bottom, find "memory optimization," and turn it off.

 

το μονο που δεν δοκιμασα ειναι αλλαγη του launcher. πιστευετε εχει νοημα?αν δεν εχετε εσεις κατι αλλο να προτεινετε, παω για φορματακι αναγκαστικα. αν και θα ηθελα να βρω τι φταιει για να μην την ξαναπατησω στο μελλον. (θεωρητικα δεν εκανα τιποτα ομως).

 

 

ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.

υπαρχει καποια ρομ αντροιντ 10 για το mi note 10 PRO?

προφανως ντεβελοπερ θα ειναι αλλα αν υπαρχει, μηπως αξιζει να τη δοκιμασω? αν βαλω την ντεβελοπερ και ερθουν τα δεκαρια τα κανονικα, θα χασω δεδομενα, ή θα περαστει απο πανω και ολα καλα?

ζηταω δεκαρια γιατι πχ λογικα θα λυθει ενα απο τα βασικα προβληματα που ειναι το αντροιντ οτο, μιας και θαειναι ενσωματωμενο στο οικοσυστημα.

επισης μπορω απο global εκδοση που φοραω, να παω σε eu? ή θα το μπρικαρω?

σας ευχαριστω

Edited by BURNIN_AMBITION
Link to comment
Share on other sites

Ποιον launcher εχεις?? Δεν ειναι λογικο ξαφνικά να εχεις τετοια θεματα

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Ποιον launcher εχεις?? Δεν ειναι λογικο ξαφνικά να εχεις τετοια θεματα

φιλε συμφωνω. γιαυτο εχω τρελαθει. εχω τον microsoft launcher. θεωρειται πιστευω καλος. δοκιμασα και νοβα, δεν μου αρεσε. ουτε ο μαμα με τρελαινε. αλλα αν ειναι αν λυσω τα προβληματα μου, να τους αλλαξω. ειναι ομως αυτο?

δεν αντεχω την ανασφαλεια του να μην δουλευει κατι. θελω νατο φτιαξω το ρημαδι και να ησυχασω. να εχω τα εργαλεια μου και τελος. και ενω ολα δουλευαν, απο προχτες αστα να πανε.....

τουλαχιστον χαιρομαι που καποιος συμφωνει οτι ειναι τρελο ολο αυτο

ειχα πριν μαικροσοφτ κινητο. ναι δενειχε εφαρμογες. ναι ησουν λιγο εγκλωβισμενος. αλλα δουλευε ρολοι ****το. και υποτιθεται ηρθα σε κατι σουπερ ντουπερ γουαου και αστα να πανε. για να μην πω οτι πηρα ναυαρχιδα και δεν εχει ακομα τα δεκαρια παρει....

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα δεν ξερω να σου πω για κανεναν launcher περαν του μαμα. Μπορει να σου εκανε καποια αναβαθμιση κ εκει να αρχισαν τα προβλήματα. Θεωρω σωστο να βαλεις παλι τον μαμα κ να δεις τι γίνεται. Αλλη προταση ειναι να σβησης αυτον τον launcher που εχεις κ να τον εγκαταστήσεις ξανα. Θεωρω οτι εκει ειναι το προβλημα

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα δεν ξερω να σου πω για κανεναν launcher περαν του μαμα. Μπορει να σου εκανε καποια αναβαθμιση κ εκει να αρχισαν τα προβλήματα. Θεωρω σωστο να βαλεις παλι τον μαμα κ να δεις τι γίνεται. Αλλη προταση ειναι να σβησης αυτον τον launcher που εχεις κ να τον εγκαταστήσεις ξανα. Θεωρω οτι εκει ειναι το προβλημα
τον εσβησα και τον ξαναεβαλα ηδη. τιποτα. θα δοκιμασω αυριο με τον μαμα και θασου πω. σε ευχαριστω πολυ φιλε
Link to comment
Share on other sites

φιλε συμφωνω. γιαυτο εχω τρελαθει. εχω τον microsoft launcher. θεωρειται πιστευω καλος. δοκιμασα και νοβα, δεν μου αρεσε. ουτε ο μαμα με τρελαινε. αλλα αν ειναι αν λυσω τα προβληματα μου, να τους αλλαξω. ειναι ομως αυτο?

 

δεν αντεχω την ανασφαλεια του να μην δουλευει κατι. θελω νατο φτιαξω το ρημαδι και να ησυχασω. να εχω τα εργαλεια μου και τελος. και ενω ολα δουλευαν, απο προχτες αστα να πανε.....

 

τουλαχιστον χαιρομαι που καποιος συμφωνει οτι ειναι τρελο ολο αυτο

 

ειχα πριν μαικροσοφτ κινητο. ναι δενειχε εφαρμογες. ναι ησουν λιγο εγκλωβισμενος. αλλα δουλευε ρολοι ****το. και υποτιθεται ηρθα σε κατι σουπερ ντουπερ γουαου και αστα να πανε. για να μην πω οτι πηρα ναυαρχιδα και δεν εχει ακομα τα δεκαρια παρει....

Πήγες σε κάθε εφαρμογή ξεχωριστά στις ειδοποιήσεις τους να τσεκάρεις μήπως δεν είναι όλα τικαρισμενα;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

​update στο προβλημα μου. το ενα σκελος εφυγε. το σκελος του android auto. σημερα πριν λικες ωρες βγηκε ενα update sto google play services. το κατεβασα απο το aptoide και ως δια μαγειας, επαιξε το αντροιντ οτο. αρα το προβλημα ηταν της γκουγκλ. και εφαγα ολο το σκ να το ψαχνω. τι να πεις.... τουλαχιστον πηρα ενα μαθημα.

 

στις ειδοποιησεις τωρα. πιστευα οτι εχω ενεργοποιησει τα παντα οσον αφορα τις 5-6 εφαρμογες που με καινε να παιρνω ειδοποιησεις. pandora online, viber, whatsapp, revolut, paypal, winbank, nbg.

 

με το που ανοιγω το android auto, μου λεει να δωσω αδειες, και μου ανοιγει ενα μενου που δεν ειχα ξαναδει. μενου ειδοποιησεων ηταν, και εγω τις ειχα ψαξει ολες. ΟΛΕΣ. εκει δεν ειχε πολλες εφαρμογες. πχ δεν ειχε καμια απο τις viber, whatsapp, revolut, paypal, winbank, nbg​. ειχε ομως την pandora online​. και ηταν κλειστη, ενω εγω τα εχω ενεργοποιησει ολα οπως προειπα. την ενεργοποιω. αυριο θα ξερω αν εφτιαξε ο συναγερμος.

 

παλι ομως μου εχει το προβλημα του οτι δεν θα σκανε ειδοποιησεις απο τις τραπεζες. πχ σημερα εγινε μια καταθεση, επρεπε η ρεβολουτ να μου δωσει ενημερωση και παπαλα.

 

ελπιζω πως ο παντορα θα εχει φτιαξει. θα το τεσταρω αυριο πρωι (μην παω τωρα βραδυατικα να βαραω συναγερμους).

 

το θεμα ειναι τι μενου ηταν αυτο.

 

καθως γραφω το κειμενο, δεν κρατηθηκα, εκανα ανινστολ και το ξαναπερασα. μου εβγαλε ιειδοποιηση για να εμφανιζεται το αντροιντ οτο πανω απο αλλες εφαρμογες. αυτο ηταν το μενου. ειχε μεσα τον παντορα αλλα οχι τις εφαρμογες πχ απο τις τραπεζες. αν δουλευει ομως ο συναγερμος αυριο και στελνει ειδοποιησεις, σε μεγαλο βαθμο ειμαι ευχαριστημενος.

 

αυριο θα εχω νεα. κατα το ημιση ειμαι ευχαριστημενος κατα το αλλο 50% συγκρατημενα αισιοδοξος. εφαγα 4 μερες απο τη ζωη μου κυριολεκτικα να ψαχνω τα παντα. και το ενα ηταν μπαγκ. και το αλλο παλι μπαγκ θα ειναι γιατι για ποιο λογο δουλευε το κινητο και ΞΑΦΝΙΚΑ σταματησε να δουλευει?

 

τελοσπαντων ευχαριστω που με ακουσατε. και που μου φερατε γουρι. τα υπολοιπα αυριο

 

υγ. επειδη το ψαχνω τωρα, το υπομενου που σου λεει να διαλεξεις αν μια εφαρμογη θα εμφανιζεται πανω απο αλλες ή οχι, που υπαρχει ρε παιδια? γιατι ξεψαχνιζω τις ρυθμισεις και δεν το βρισκω. μονο στην εγκατασταση του αντροιντοτο για πρωτη φορα, το βρηκα... ευχαριστω

 

 

εντιτ

 

Λοιπον εχω ευχαριστα νεα παιδια. ο συναγερμος μου εστειλε ειδοποιηση. για τις αλλες εφαρμογες δεν ξερω αλλα εφτιαξε.

 

το ανδτοιντ οτο δεν ενεργοποιειται οταν συνδεω με καλωδιο το κινητοι στο αμαξι. θαπαω πιο μετα να ξηλωσω την εφαρμογη και να περασω καποια αλλη εκδοση.λογικα αυτο θα παιζει.​

Edited by BURNIN_AMBITION
Link to comment
Share on other sites

φιλε συμφωνω. γιαυτο εχω τρελαθει. εχω τον microsoft launcher. θεωρειται πιστευω καλος. δοκιμασα και νοβα, δεν μου αρεσε. ουτε ο μαμα με τρελαινε. αλλα αν ειναι αν λυσω τα προβληματα μου, να τους αλλαξω. ειναι ομως αυτο?

δεν αντεχω την ανασφαλεια του να μην δουλευει κατι. θελω νατο φτιαξω το ρημαδι και να ησυχασω. να εχω τα εργαλεια μου και τελος. και ενω ολα δουλευαν, απο προχτες αστα να πανε.....

τουλαχιστον χαιρομαι που καποιος συμφωνει οτι ειναι τρελο ολο αυτο

ειχα πριν μαικροσοφτ κινητο. ναι δενειχε εφαρμογες. ναι ησουν λιγο εγκλωβισμενος. αλλα δουλευε ρολοι ****το. και υποτιθεται ηρθα σε κατι σουπερ ντουπερ γουαου και αστα να πανε. για να μην πω οτι πηρα ναυαρχιδα και δεν εχει ακομα τα δεκαρια παρει....

 

αυτά τα προβλήματα τα είχα σε samsung galaxy s8 με τον microsoft launcher.

παρότι μου άρεσε πολύ, τον ξήλωσα και λύθηκαν τα θέματα μου.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κάποιο κατάστημα που προτείνεται για αγορά από το skroutz που να είναι αξιόπιστο αν το έχει αγοράσει κάποιος από κει
Link to comment
Share on other sites

αυτά τα προβλήματα τα είχα σε samsung galaxy s8 με τον microsoft launcher.

παρότι μου άρεσε πολύ, τον ξήλωσα και λύθηκαν τα θέματα μου.[/quoteθα δοκιμασω να τον βγαλω αν και ειναι ο μονος που μου αρεσει. σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κάποιο κατάστημα που προτείνεται για αγορά από το skroutz που να είναι αξιόπιστο αν το έχει αγοράσει κάποιος από κει

 

Η αγορά Xiaomi απο το Skroutz σημαίνει και ενα χρόνο εγγύηση.

Αν πάθει κάτι Όπως το δικό μου Μ8 τότε το κατάστημα θα αναλάβει την επισκευή και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα το στείλει στην αντιπροσωπεία αλλά σε δικό του μαστόρι.

Εννοείται την πλάτη την είχαν κολλήσει λάθος !!

 

Και μιλάω φυσικά για το πιο γνωστό κατάστημα στο Skroutz , αυτό που έχει 12349863467842187 θετικές ψήφου και 2 αρνητικές....

Εννοείται ότι το κατάστημα εγκρίνει τις αρνητικές αξιολογήσεις ( μεγάλη μαγκιά )

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

αναμεικτα συναισθηματα.

 

ολες οι ειδοποιησεις δουλευουν. οποτε εφυγε το ενα βαρος.

 

ομως το αντροιντ οτο συνεχιζει να μην ενεργοποιειται οταν συνδεω το κινητο στο αμαξι. εκανα απεγκαταστασεις, ξανα εγκαταστασεις, ρισετ και στο αμαξι, δοκιμασα παλιοτερη εκδοση εφαρμογης. τιποτα. για καποιο λογο, ενω συνδεεται το κινητο με το αμαξι με μπλουτουθ, στις συνδεδεμενες συσκευες, μεσα απο τις ρυθμισεις του αντροιντ οτο, δεν το δειχνει.

 

να ειναι καποιο μπαγκ?

 

μπαγκ της εφαρμογης αντροιντ οτο δεν νομιζω να ειναι μαις και δοκιμασα διαφορες εφαρμογες. να ειναι προβλημα των χαρτων? πηραν προσφγατα αναβαθμιση. να ειναι κανα μπαγκ απο google play services? παλι εφαγα το πρωινο μου. το αντροιντ γεννηθηκε να με τυραναει....​

 

 

 

οσον αφορα το μηνυμα

 

Η αγορά Xiaomi απο το Skroutz σημαίνει και ενα χρόνο εγγύηση.

Αν πάθει κάτι Όπως το δικό μου Μ8 τότε το κατάστημα θα αναλάβει την επισκευή και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα το στείλει στην αντιπροσωπεία αλλά σε δικό του μαστόρι.

Εννοείται την πλάτη την είχαν κολλήσει λάθος !!

 

Και μιλάω φυσικά για το πιο γνωστό κατάστημα στο Skroutz , αυτό που έχει 12349863467842187 θετικές ψήφου και 2 αρνητικές....

Εννοείται ότι το κατάστημα εγκρίνει τις αρνητικές αξιολογήσεις ( μεγάλη μαγκιά )

 

φιλε, εγω ξερω πως οτι ερχεται ελλαδα εχει εγγυηση 2 χρονια. ασχετως τι εγγυηση δινει η εταιρια. εχει αλλαξει κατι που δεν γνωριζω?

Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα σκρουτζαδικα δινουν ενα χρονο "εγγυηση εισαγωγεα",και καποια 2 χρονια καταστηματος.

απο επισημη αντιπροσωπεια και φυσικα 2 χρονια, εχουν οι γνωστες αλυσιδες και 3-4 ακομα μαγαζια που προμηθευονται απο Infoquest.

τωρα απο κει και περα στα σκρουτζαδικα με ενα και 2 χρονια παραεισαγωγης,

εχει να κανει με την αξιοπιστια του καθε καταστηματος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις μόλις το παρήγγειλα το mi note 10 pro στα 400 ευρώ από κατάστημα που το είχε προσφορά ελπίζω να μην το μετανιώσω και να έκανα καλή επιλογή
Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα σκρουτζαδικα δινουν ενα χρονο "εγγυηση εισαγωγεα",και καποια 2 χρονια καταστηματος.

απο επισημη αντιπροσωπεια και φυσικα 2 χρονια, εχουν οι γνωστες αλυσιδες και 3-4 ακομα μαγαζια που προμηθευονται απο Infoquest.

τωρα απο κει και περα στα σκρουτζαδικα με ενα και 2 χρονια παραεισαγωγης,

εχει να κανει με την αξιοπιστια του καθε καταστηματος.

 

ξαναλεω.

(αν δεν εχει αλλαξει κατι τα τελευταια 2 χρονια)

οτι εγγυηση και να σου λεει οτι δινει το καταστμα, δικαιουσαι εγγυηση 2 χρονια για οτιδηποτε μπαινει ελλαδα. ευρωπαικη οδηγια ειναι. εξαιρεση αποτελουν πραγματα οπως οι μπαταριες, που εχουν μειωμενο χρονο ζωης. αυτο προφανως δεν πιανει τα κινητα. μου εχει τυχει με ρασπμπερι. χαλασε, μου λεγαν για 1 χρονο εγγυηση και οτι δεν καλυπτομαι, μια καταγγελια συνηγορο ηταν αρκετη. πηρα κανονικα εγγυηση.

ναι ειναι τρεξιμο. συμφωνω. αλλα εγγυηση εχεις 2 χρονια. (ξαναλεω εκτος και αν εχει αλλαξει κατι προσφατα, και δεν το εχω παρει χαμπαρι)

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις μόλις το παρήγγειλα το mi note 10 pro στα 400 ευρώ από κατάστημα που το είχε προσφορά ελπίζω να μην το μετανιώσω και να έκανα καλή επιλογή
πολυ καλη τιμη. μεγια. εγω το ειχα παρει μεταχειρισμενο 450 (μεταχειρισμενο ενοςμηνα). στα λεφτα του δεν υπαρχει καλυτερο πιστευω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...