Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. 
 

Έχω ένα gt 2 sport στον χρόνο σταμάτησε να λειτουργεί το jps το στείλε στο service και μου αντικατέστησαν την πλακέτα δούλεψε μια χαρά. Τώρα ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί το πάνω κουμπί και η μπαταρία τελείωνε ξαφνικά σε μια μέρα το έχω στείλει στο service εδώ και 2 εβδομάδες και ακόμα περιμένω. Μπορώ να ζητήσω αντικατάσταση; Με τα πάνω κάτω είμαι πάνω από ένα μήνα χωρίς ρολόι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Έχει συμβεί σε κανέναν να μην δουλεύουν οι καρδιακοί παλμοί;Έκανα και factory reset αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Dimitris_1386 said:

Καλησπέρα!Έχει συμβεί σε κανέναν να μην δουλεύουν οι καρδιακοί παλμοί;Έκανα και factory reset αλλά τίποτα...

Δεν είναι και σπάνιο φαινόμενο να έχει βλάβη το ρολόι. Αν δεν ανάβουν τα λαμπάκια τα πράσινα απο κάτω, χρειάζεται σέρβις η συσκευή σου.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δουλεύει μετά την επαναφορά για λίγο και μετά πάλι σταματάει...Το ίδιο κάνει και αν το κάνω επανεκκίνηση...Τελοσπαντων θα το παρακολουθήσω και αν δεν φτιάξει θα το στείλω στο σέρβις...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα. μπορεί να αλλάξει το λειτουργικό του ρολογιού και να μπει το λειτουργικό του GT3 proq

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλή χρονιά σε όλους! Προσπαθώ το gt2 να το συνδέσω με ένα redmi note 10 pro και δεν τα καταφέρνω. Κατέβασα την εφαρμογή της huawei gallery της huawei ύστερα το hmscore και το health. Πηγαίνω να ενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις του app health και μου γράφει περιορισμένη ρύθμιση. Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2024 at 9:15 ΜΜ, telmakris said:

Καλή χρονιά σε όλους! Προσπαθώ το gt2 να το συνδέσω με ένα redmi note 10 pro και δεν τα καταφέρνω. Κατέβασα την εφαρμογή της huawei gallery της huawei ύστερα το hmscore και το health. Πηγαίνω να ενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις του app health και μου γράφει περιορισμένη ρύθμιση. Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει;

Αν το είχες κάνει pair σε άλλο τηλέφωνο τότε θα πρέπει πρώτα να το κάνεις disconnect απο εκείνη την εφαρμογή Health.

Κατόπιν βάζεις μόνο την εφαρμογή health στο νεο σου κινητό και απλά κάνεις scan και pair με την εφαρμογή Health.

ούτε hms core ούτε τίποτα άλλο.

 

Αυτά έκανα όταν άλλαξα απο το Huawei P20 Pro με το OnePlus 10 Pro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η επιλογή disconnect δεν είναι αρκετή για σύνδεση σε νέα συσκευή, σε εμένα πάντως χρειάστηκε επαναφορά του ρολογιού στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και μετά όπως το περιγράφεις.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, telmakris said:

Δυστυχώς αρνείται. Ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας! Τι άλλο θα μπορούσα να κάνω;

Screenshot_2024-01-08-21-20-21-765_com.android.settings.jpg

Θα πας στις ρυθμίσεις ---> εφαρμογές

Θα βρεις την εφαρμογή "Υγεία"

---> πληροφορίες εφαρμογής

---> Να επιτρέπονται οι ρυθμίσεις περιορισμένης πρόσβασης 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε μου, είχα ταλαιπωρηθεί και εγώ με το ίδιο ακριβώς πρόβλημα στο Nokia X10 που έχω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...