Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς ενημέρωση...από ότι φαίνεται το θέμα που είχα με το battery drain,μετά από επαναφορά μέσω της συσκευής,λύθηκε.Δεν μου το ξαναπαρουσιασε,χθες έκανα την 14.2 και ελπίζω να μην μου αρχίσει τα ίδια.Χθες πάντως που φοριέται και παράλληλα έκανα την αναβάθμιση,μόλις φοριστηκε η συσκευή στο 100% και την έβγαλα,την χρησιμοποίησα πάνω από 2 ώρες sot και έχει πάει στο 89%.Σε όλη τη νύχτα δεν έχασε καθόλου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό το 11αρη από μπαταρία; Το πρότεινα σε αδελφικό μου φίλο.

 

Από τα καλύτερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα

 

Ελπίζω να παραλάβει να τον κάνω μαθήματα μιας και έρχεται από το ανδροειδές. Πάντως υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση τον παλιόCOVID μου μέσα και στις μεταφορικές εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να παραλάβει να τον κάνω μαθήματα μιας και έρχεται από το ανδροειδές. Πάντως υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση τον παλιόCOVID μου μέσα και στις μεταφορικές εταιρίες.

 

Λογικό

Τα ίδια προβλήματα υπήρχαν και στο πρώτο κύμα με τις παραγγελίες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σορυ ρε παιδιά για το off topic,από κει που ησύχασα με την μπαταρία του iPhone,άρχισε τα κόλπα η μπαταρία του iPad,είμαι μέχρι και 2,2μιση ώρες κάτω μετά από την 14.2.Τι κάνω,πάλι επαναφορά μέσα από τη συσκευή;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σορυ ρε παιδιά για το off topic,από κει που ησύχασα με την μπαταρία του iPhone,άρχισε τα κόλπα η μπαταρία του iPad,είμαι μέχρι και 2,2μιση ώρες κάτω μετά από την 14.2.Τι κάνω,πάλι επαναφορά μέσα από τη συσκευή;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

περιμενε καμια ενημερωση μηπως καμια εφαρμογη κολλαει

μετα ναι πας για επαναφορα οπως ειπες εαν φταιει κατι αλλο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Αγόρασα τη συσκευή και ξεκίνησα να την ρυθμίσω, προφανώς λίγο ανάποδα, εγκατέστησα τις περισσότερες εφαρμογές που χρησιμοποιώ και άφησα για το τέλος sms/photo/files. Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερθούν ή χρειάζεται wipe και από την αρχή πάλι; ...προερχόμενος από android.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Αγόρασα τη συσκευή και ξεκίνησα να την ρυθμίσω, προφανώς λίγο ανάποδα, εγκατέστησα τις περισσότερες εφαρμογές που χρησιμοποιώ και άφησα για το τέλος sms/photo/files. Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερθούν ή χρειάζεται wipe και από την αρχή πάλι; ...προερχόμενος από android.

 

Στην αρχή δεν είδες που έλεγε μεταφορά από άλλη συσκευή;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή δεν είδες που έλεγε μεταφορά από άλλη συσκευή;

 

Ναι, θεώρησα ότι έλεγε από προηγούμενο iphone :(

Μόνο wipe δηλαδή;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θεώρησα ότι έλεγε από προηγούμενο iphone :(

Μόνο wipe δηλαδή;

 

SMS και files δεν μπορείς να μεταφέρεις

Φωτό μπορείς εάν της βάλεις από τον υπολογιστή

Μην κανείς ξανά επαναφορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το εξής πρόβλημα .Κατά διαστήματα ( μπορεί να το κάνει μια φορά την έβδομαδα ) η φωτεινότητα μόλις το ανοίγω είναι πολύ χαμηλή .( εννοώ και τέρμα να το βάλω χειροκίνητα πάλι είναι σχετικά χαμηλά ).Μόλις το κλείσω κ το ξανά ανοίξω επανέρχεται κανονικά .Είχα ρωτήσει και στο σέρβις της apple και μου είπαν ότι είναι γνωστό πρόβλημα και περιμένουν να φτιαχτεί στο επόμενο update .Από ότι είδα και σε αυτά που γράφει ότι διορθώνει το τελευταίο update ,δεν είδα να γράφει κάτι .Γνωρίζει κάποιος κάτι ; Έχει αντιμέτωπησει παρόμοιο θέμα ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το εξής πρόβλημα .Κατά διαστήματα ( μπορεί να το κάνει μια φορά την έβδομαδα ) η φωτεινότητα μόλις το ανοίγω είναι πολύ χαμηλή .( εννοώ και τέρμα να το βάλω χειροκίνητα πάλι είναι σχετικά χαμηλά ).Μόλις το κλείσω κ το ξανά ανοίξω επανέρχεται κανονικά .Είχα ρωτήσει και στο σέρβις της apple και μου είπαν ότι είναι γνωστό πρόβλημα και περιμένουν να φτιαχτεί στο επόμενο update .Από ότι είδα και σε αυτά που γράφει ότι διορθώνει το τελευταίο update ,δεν είδα να γράφει κάτι .Γνωρίζει κάποιος κάτι ; Έχει αντιμέτωπησει παρόμοιο θέμα ;

 

Θα περιμένεις με κάποιο update όπως σου είπαν

Είναι κάποιο bug δεν χρειάζεται να πειράξεις τίποτα

Και στις πληροφορίες μπορεί να μην το αναφέρει όταν έρθει η αναβάθμιση αλλά να το έχουν διορθώσει

Τέτοια μικρό πράγματα δεν τα αναφέρουν ένα προς ένα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το εξής πρόβλημα .Κατά διαστήματα ( μπορεί να το κάνει μια φορά την έβδομαδα ) η φωτεινότητα μόλις το ανοίγω είναι πολύ χαμηλή .( εννοώ και τέρμα να το βάλω χειροκίνητα πάλι είναι σχετικά χαμηλά ).Μόλις το κλείσω κ το ξανά ανοίξω επανέρχεται κανονικά .Είχα ρωτήσει και στο σέρβις της apple και μου είπαν ότι είναι γνωστό πρόβλημα και περιμένουν να φτιαχτεί στο επόμενο update .Από ότι είδα και σε αυτά που γράφει ότι διορθώνει το τελευταίο update ,δεν είδα να γράφει κάτι .Γνωρίζει κάποιος κάτι ; Έχει αντιμέτωπησει παρόμοιο θέμα ;

 

14.3 τον αλλο μηνα, κανε υπομονη, λογικα θα το φτιαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχει εμφανιστεί σε κάποιον άλλον αυτό το πρόβλημα ; Υπάρχει περίπτωση να είναι θέμα κινητού ;
Link to comment
Share on other sites

Έχει εμφανιστεί σε κάποιον άλλον αυτό το πρόβλημα ; Υπάρχει περίπτωση να είναι θέμα κινητού ;

 

Θα γίνει μην αγχώνεσαι τόσο πολύ

Θα βγουν μικρές ενημερώσεις πχ 14.χ.χ και θα γίνει

Έχεις επάνω κάποιο τζαμί η ζελατίνα; Μήπως το επηρεάζει αυτό;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει τζαμάκι .λες να επηρεάζει αυτό ;

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα

Το θέμα είναι δεν μπορώ να σου πω ναι επηρεάζει, να το βγάλεις και να το πετάξεις και το πρόβλημα σου να συνεχιστεί

Μερικά από αυτά είναι και ακριβά κιόλας

 

Προσπάθησε να καθαρίσεις όσο μπορείς το σημείο αυτό γύρω γύρω από το ηχείο όπου βρίσκονται οι αισθητήρες μήπως και δεις κάποια διαφορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οκ κατάλαβα .Απλώς να ρωτήσω είναι συνηθισμένο πρόβλημα αυτό ; Το έχει ξανα ακούσει κανένας η πρώτη φορά ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το εξής πρόβλημα .Κατά διαστήματα ( μπορεί να το κάνει μια φορά την έβδομαδα ) η φωτεινότητα μόλις το ανοίγω είναι πολύ χαμηλή .( εννοώ και τέρμα να το βάλω χειροκίνητα πάλι είναι σχετικά χαμηλά ).Μόλις το κλείσω κ το ξανά ανοίξω επανέρχεται κανονικά .Είχα ρωτήσει και στο σέρβις της apple και μου είπαν ότι είναι γνωστό πρόβλημα και περιμένουν να φτιαχτεί στο επόμενο update .Από ότι είδα και σε αυτά που γράφει ότι διορθώνει το τελευταίο update ,δεν είδα να γράφει κάτι .Γνωρίζει κάποιος κάτι ; Έχει αντιμέτωπησει παρόμοιο θέμα ;

Εμένα το 11 pro είχε το γνωστό θέμα με το σήμα και το πρόβλημα με το power button. Το έστειλα στη document πάτησαν στο θέμα με το σήμα που απέτυχε στα διαγνωστικά και μου έδωσαν καινούργιο. Γιατί δεν μιλάς και με την document?

Link to comment
Share on other sites

SMS και files δεν μπορείς να μεταφέρεις

Φωτό μπορείς εάν της βάλεις από τον υπολογιστή

Μην κανείς ξανά επαναφορά

 

Thanks Τάσο! Ανέβασα ό,τι μπόρεσα σε cloud και όλα καλά!

 

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο όσο ξεσκονίζω το νήμα από την αρχή... Σκέφτομαι να πάρω έναν spigen ασύρματο φορτιστή με quick charge adapter λέει, από το ίδιο e-shop που πήρα θήκη και τζαμάκι spigen. Χρησιμοποιεί κανείς κάτι αντίστοιχο; Και αν ναι, τι να προτιμήσω;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Thanks Τάσο! Ανέβασα ό,τι μπόρεσα σε cloud και όλα καλά!

 

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο όσο ξεσκονίζω το νήμα από την αρχή... Σκέφτομαι να πάρω έναν spigen ασύρματο φορτιστή με quick charge adapter λέει, από το ίδιο e-shop που πήρα θήκη και τζαμάκι spigen. Χρησιμοποιεί κανείς κάτι αντίστοιχο; Και αν ναι, τι να προτιμήσω;

 

Στα παρακάτω θέματα υπάρχει ξεχωριστό για αξεσουάρ, φορτιστές, θήκες και λοιπά

Βάλε εκεί τις απορίες σου και συνεχίζεται η κουβέντα εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...