Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έδωσες μεγάλη ιδέα, σήμερα άλλαξα τζάμι σε ένα μαγαζί και, μάλιστα ήταν τζάμι με ένα υγρό που κολλάς από πάνω . Λες να είναι αυτό? και τι κάνω τώρα?

Το πιθανότερο είναι να είναι από την κόλλα. Το καλό είναι ότι μπορείς να το καθαρίσεις. Θα πάρεις ένα φύλλο χαρτί Α4 θα το διπλώσεις και την γωνία που θα δημιουργηθεί θα τη περάσεις στη χαραμάδα μεταξύ πλήκτρου και σώματος της συσκευής. Σιγά σιγά θα το προχωράς και θα το κάνεις προς τα έξω. Έτσι θα καταφέρεις να το βγάλεις. Συνήθως αυτές οι κόλλες είναι συνήθως σε μορφή τζελ, οπότε με αρκετή υπομονή θα καταφέρεις να το βγάλεις. Είναι σφάλμα αυτού που σου το εγκατέστησε. Έπρεπε να καλύψει τα πλήκτρα και τις οπές της συσκευής όπως κι το ακουστικό στο πάνω μέρος.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εδώ και μερικές μέρες δεν δουλεύει το σωστά το Wi-fi του τηλεφώνου εννοώ ότι στο σπίτι που έχω πολύ γρήγορο ίντερνετ απενεργοποιηται συνέχεια μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση; ευχαριστώ παιδιά
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εδώ και μερικές μέρες δεν δουλεύει το σωστά το Wi-fi του τηλεφώνου εννοώ ότι στο σπίτι που έχω πολύ γρήγορο ίντερνετ απενεργοποιηται συνέχεια μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση; ευχαριστώ παιδιά

 

Και εγώ το ίδιο πάθαινα μόλις απεγκαταστησα το adguard έστρωσε δεν ξέρω αν έφταιγε αυτό αλλά αν έχεις κάποιου είδους vpn τσέκαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο πάθαινα μόλις απεγκαταστησα το adguard έστρωσε δεν ξέρω αν έφταιγε αυτό αλλά αν έχεις κάποιου είδους vpn τσέκαρε το.

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση τι ειναι αυτο το adguard και το vpn ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση τι ειναι αυτο το adguard και το vpn ?
Κάνε και αυτό πριν κάνεις οτιδήποτε άλλο

c86d4116fc35b97c940dcbd113f9f5f7.jpg

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα να δω το samsung free που θα αντικαταστήσει το samsung daily αυτή την πατάτα και ανοίγει κανονικά. 845ea0110902d40c743c11977b3c006e.jpg1add08c0eba14b66608f794c4f299ead.jpg28a9be45c0ebb82c13a3a43a91e4eeed.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

που το βρήκες κι εκανες εγκατασταση?

Edited by Bxtrm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Μήπως ξερετε καποιο πρόγραμμα, ωστε όταν βγαζω μία φωτογραφία να μπορω άμεσα να βάζω και το λογοτυπό μου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Μήπως ξερετε καποιο πρόγραμμα, ωστε όταν βγαζω μία φωτογραφία να μπορω άμεσα να βάζω και το λογοτυπό μου.
Τα έχω ψάξει όλα... Το συγκεκριμένο είναι το καλύτερο.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.watermarkme

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω ψάξει όλα... Το συγκεκριμένο είναι το καλύτερο.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xnview.watermarkme

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ φίλε μου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παιδιά πως ρυθμίζουμε για τα Δεδομένα; Τι ρυθμίσεις κάνουμε;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παιδιά πως ρυθμίζουμε για τα Δεδομένα; Τι ρυθμίσεις κάνουμε;
Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παταω Δεδομένα Κινητού και δε συνδεομαι... Εχω 500MB

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παταω Δεδομένα Κινητού και δε συνδεομαι... Εχω 500MB
Τι εταιρεία έχεις; Φαντάζομαι έχεις έστω λίγη κάρτα υπόλοιπο ε;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εταιρεία έχεις; Φαντάζομαι έχεις έστω λίγη κάρτα υπόλοιπο ε;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Qcard εχω, της Wind. Ναι εχω υπόλοιπο αφου χθες εκανα ανανεωση και πηρα 500ΜΒ.Εδω και 2 μήνες που πηρα τη συσκευη δεν την ειχα βαλει για Δεδομενα...

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Qcard εχω, της Wind. Ναι εχω υπόλοιπο αφου χθες εκανα ανανεωση και πηρα 500ΜΒ.Εδω και 2 μήνες που πηρα τη συσκευη δεν την ειχα βαλει για Δεδομενα...

 

 

για δες μήπως είναι κλειστά τα δεδομένα περιαγωγής.. κάνε αναζήτηση στις ρυθμίσεις για περιαγωγή

δες εδώ https://imgur.com/a/HlUqiUl

 

 

η Q είναι σε περιαγωγή στην Wind

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

για δες μήπως είναι κλειστά τα δεδομένα περιαγωγής.. κάνε αναζήτηση στις ρυθμίσεις για περιαγωγή

δες εδώ https://imgur.com/a/HlUqiUl

 

 

η Q είναι σε περιαγωγή στην Wind

Οχι το κοιταξα,ειναι ανοιχτο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οχι το κοιταξα,ειναι ανοιχτο.
Πήγαινε στις ρυθμίσεις και κάνε αυτά. 9e7a9532175e2afbe4a9f99078c5ac36.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις και κάνε αυτά. 9e7a9532175e2afbe4a9f99078c5ac36.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε ξερω τι συμβαίνει και δε μπορω να συνδεθω με τα δεδομενα....Τα εχω κανει και αυτα.:mad:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω τι συμβαίνει και δε μπορω να συνδεθω με τα δεδομενα....Τα εχω κανει και αυτα.:mad:

Σαν πρώτη κίνηση βάλε μια άλλη κάρτα sim (ισως από κάποιον άλλο στην οικογένειά σου) και κανε μια δοκιμή αν δουλέψουν που κανονικά πρέπει να δουλεψουν χωρίς καμία ρύθμιση. Αν δεν δουλέψει ούτε έτσι βάλε την κάρτα και στη 2η εισαγωγή sim και βλέπεις και εκεί αν δουλέψει και προχωράς ανάλογα

Φαντάζομαι ότι στις ρυθμίσεις - συνδέσεις - Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας - λειτουργία δικτύου έχεις επιλέξει 2g-3g-4g?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη κίνηση βάλε μια άλλη κάρτα sim (ισως από κάποιον άλλο στην οικογένειά σου) και κανε μια δοκιμή αν δουλέψουν που κανονικά πρέπει να δουλεψουν χωρίς καμία ρύθμιση. Αν δεν δουλέψει ούτε έτσι βάλε την κάρτα και στη 2η εισαγωγή sim και βλέπεις και εκεί αν δουλέψει και προχωράς ανάλογα

Θα το κανω και αυτο, αυριο να δω και θα ενημερωσω. Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Θα το κανω και αυτο, αυριο να δω και θα ενημερωσω. Ευχαριστω.

 

Συμπλήρωσα κάτι ακόμα στο παραπάνω μήνυμα μιυ... Δες και αυτό

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσα κάτι ακόμα στο παραπάνω μήνυμα μιυ... Δες και αυτό

Λύθηκε το προβλημα φιλε μου. Ειχα γραψει και στο Qcard και ενα παληκάρι από κει μου είπε στον Τύπο APN:default,supl

Αυτό έπρεπε να γραψω.Μολις το εκανα, κανονικα πλέον συνδεομαι.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πολλές και σημαντικές αλλαγές έρχονται με το UI3.1

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...