Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι της 10 Μαρτίου θα έχει βγει το update...

 

Ποιου έτους; :lol::lol::lol:

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά θα διαφωνήσω. Το ότι δεν έχει δώσει ακόμα security updates μου κάνει εντύπωση κ ίσως καθυστερεί λόγω Α10. Οπότε ευελπιστώ ότι Α10 τον Μάρτη δεν ισχύει
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά θα διαφωνήσω. Το ότι δεν έχει δώσει ακόμα security updates μου κάνει εντύπωση κ ίσως καθυστερεί λόγω Α10. Οπότε ευελπιστώ ότι Α10 τον Μάρτη δεν ισχύει

 

Στο Motorola One Vision δώσανε το update 10/2 με επίπεδο ασφάλειας Ιανουαρίου...Το φαντάζεσαι???Εγώ φίλε έχω αποφασίσει ότι το Android One για μένα τελείωσε...

Προτιμώ να πάρω ένα Pixel μεταχειρισμένο ενός έτους,παρά μια καινούργια συσκευή Android One...

Link to comment
Share on other sites

Τα Android one είναι διαφορετική περίπτωση και κατηγορία και όχι ένα φθηνό pixel, κακώς τα συγχέετε στο μυαλό σας.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Και τι παραπάνω θα κερδίσει κάποιος από το pixel; εκτός ότι είναι πανασχημα, έχουν χάλια μπαταρία, και τιμές για γέλια , για μένα δεν έχουν τα πιο βασικά, sd card, radio, θύρα ακουστικών.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Τα Android one είναι διαφορετική περίπτωση και κατηγορία και όχι ένα φθηνό pixel, κακώς τα συγχέετε στο μυαλό σας.

 

Sent from my Galaxy S10e

Μα η ίδια η google έτσι τα διαφημίζει. Να σου πω κ κάτι δεν θα με ένοιαζε καθόλου αν θα το έπαιρνε το Μάρτιο η τον Απρίλιο η τον Οκτώβριο αρκεί να τηρούσαν τις υποσχέσεις τους , δλδ την ημερομηνία που έλεγαν .αυτό είναι το σπαστικό. Όταν ειχα πάρει το poco ,ότι έλεγαν τον τηρούσαν στο mi a3 έχασαν τελειως την μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

Και τι παραπάνω θα κερδίσει κάποιος από το pixel; εκτός ότι είναι πανασχημα, έχουν χάλια μπαταρία, και τιμές για γέλια , για μένα δεν έχουν τα πιο βασικά, sd card, radio, θύρα ακουστικών.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συνφωνω απολυτα.

Τα πιο αχρηστα τηλεφωνα ειναι τα pixel .

Ενα πραγμα εχουν μονο....το λογισμικο της καμερας....τιποτε αλλο.

Α και το smooth λογισμικο.

Link to comment
Share on other sites

Στο Motorola One Vision δώσανε το update 10/2 με επίπεδο ασφάλειας Ιανουαρίου...Το φαντάζεσαι???Εγώ φίλε έχω αποφασίσει ότι το Android One για μένα τελείωσε...

Προτιμώ να πάρω ένα Pixel μεταχειρισμένο ενός έτους,παρά μια καινούργια συσκευή Android One...

 

Ένα pixel 3 η αλήθεια είναι το γλυκό κοίταζα αλλά τοσα λεφτά για κινητό δεν δίνω . Τα δίνω σε ένα τάπερ που έχω που για μένα αξίζει να χαλάω λεφτά lollll

Link to comment
Share on other sites

Τα Android one είναι διαφορετική περίπτωση και κατηγορία και όχι ένα φθηνό pixel, κακώς τα συγχέετε στο μυαλό σας.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Καλά κανε μου μάθημα τι είναι το Android One....Εγώ φίλε μου ξέρω πολύ καλά τι είναι το Android One,όπως και ξέρω σε τι απαξίωση το έχει αφήσει η Google,και όλες οι εταιρίες που είναι ανίκανες να φτιάξουν μια σκέτη ROM στα μέτρα τ ν συσκευών που έχουν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άχρηστα τα Pixel,το άκουσα και αυτό....Έχω διαφορετική άποψη,αλλά δεν έχει καμία σημασία...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ένα pixel 3 η αλήθεια είναι το γλυκό κοίταζα αλλά τοσα λεφτά για κινητό δεν δίνω . Τα δίνω σε ένα τάπερ που έχω που για μένα αξίζει να χαλάω λεφτά lollll

 

Κοίτα αν διαβασες έγραψα για μεταχειρισμένο,μιας και θα είναι δεύτερη συσκευή...

Link to comment
Share on other sites

[/color]Άχρηστα τα Pixel,το άκουσα και αυτό....Έχω διαφορετική άποψη,αλλά δεν έχει καμία σημασία...

Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.

Ο καθε ανθρωπος εχει την δικη του λογικη.

Για τα δικα σου δεδομενα αν ειναι μια χαρα τοτε περι ορεξεως κολοκυθοπιττα.

Link to comment
Share on other sites

[/color]Άχρηστα τα Pixel,το άκουσα και αυτό....Έχω διαφορετική άποψη,αλλά δεν έχει καμία σημασία...

Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.

Ο καθε ανθρωπος εχει την δικη του λογικη.

Για τα δικα σου δεδομενα αν ειναι μια χαρα τοτε περι ορεξεως κολοκυθοπιττα.

 

Συμφωνώ απόλυτα,απλά ο χαρακτηρισμός 'αχρηστα' είναι τουλάχιστον λανθασμένος..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα,απλά ο χαρακτηρισμός 'αχρηστα' είναι τουλάχιστον λανθασμένος..

 

Παντα μιλαω με την τιμη που εχουν.

Σχεση τιμης αποδοσης ειναι αχρηστα σε σχεση με τον ανταγωνισμο.

Και παλι ειναι η αποψη μου .

Οταν ειδα τα pixel 3a kai 3xl επεσα κατω απο τα γελια.

Θυμηθηκα συσκυες πριν μια πενταετια και με τιμη που στα λεφτα αυτα παιρνεις ναυαρχιδα μακραν καλυτερη και μακραν ομορφοτερη και μοντερνα δηλαδη του σημερα.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Καλά κανε μου μάθημα τι είναι το Android One....Εγώ φίλε μου ξέρω πολύ καλά τι είναι το Android One,όπως και ξέρω σε τι απαξίωση το έχει αφήσει η Google,και όλες οι εταιρίες που είναι ανίκανες να φτιάξουν μια σκέτη ROM στα μέτρα τ ν συσκευών που έχουν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άχρηστα τα Pixel,το άκουσα και αυτό....Έχω διαφορετική άποψη,αλλά δεν έχει καμία σημασία...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Κοίτα αν διαβασες έγραψα για μεταχειρισμένο,μιας και θα είναι δεύτερη συσκευή...

Μα δεν αναφέρθηκα ουδέποτε στις γνώσεις κανενός. Πολύ απλά από αυτά που γράφεις, ότι έχεις συσκευή Android one και δεν είσαι ικανοποιημένος και θα προτιμούσες pixel παλαιότερο, βγάζει εύκολα κανείς το συμπέρασμα ότι έκανες μια αγορά σαν εναλλακτική του pixel. Είναι γεγονός ότι δεν έχει καμία σχέση το Android one με τα pixel στην υποστήριξη. Το μόνο κοινό τους είναι το καθαρό λειτουργικό. Στο θέμα μας τώρα, κανείς δεν έταξε από την xiaomi (την επίσημη τουλάχιστον, παγκόσμια. Μην μου πει κανείς για τον βλάκα τον Ινδό, που είπε μια κοτσάνα που την έχουν κάνει ευαγγέλιο τους όσοι μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με την κλάψα για την καθυστέρηση του 10) άμεσες αναβαθμίσεις για το Α3, παρά μόνο ότι κάποια στιγμή θα πάρει κάποιες καινούριες εκδόσεις Android.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν αναφέρθηκα ουδέποτε στις γνώσεις κανενός. Πολύ απλά από αυτά που γράφεις, ότι έχεις συσκευή Android one και δεν είσαι ικανοποιημένος και θα προτιμούσες pixel παλαιότερο, βγάζει εύκολα κανείς το συμπέρασμα ότι έκανες μια αγορά σαν εναλλακτική του pixel. Είναι γεγονός ότι δεν έχει καμία σχέση το Android one με τα pixel στην υποστήριξη. Το μόνο κοινό τους είναι το καθαρό λειτουργικό. Στο θέμα μας τώρα, κανείς δεν έταξε από την xiaomi (την επίσημη τουλάχιστον, παγκόσμια. Μην μου πει κανείς για τον βλάκα τον Ινδό, που είπε μια κοτσάνα που την έχουν κάνει ευαγγέλιο τους όσοι μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με την κλάψα για την καθυστέρηση του 10) άμεσες αναβαθμίσεις για το Α3, παρά μόνο ότι κάποια στιγμή θα πάρει κάποιες καινούριες εκδόσεις Android.

 

Sent from my Galaxy S10e

Φιλε μου γιατι προσπαθεις να δικαιολογησεις την xiaomi ?

Μπορει να μην υποσχεθηκε εγγραφως κατι αλλα ειναι απολυτα λογικο να την καταχεριασει καποιος οταν εχει δωσει πειραγμενο android (miui) σε ολες τις συσκευες της ακομα και σε συσκευες των 100 ευρο αλλα οχι ακομα σε ενα καθαρο απειραχτο android one.

Ειναι παραλογο οσο και να προσπαθει να το λειανεις.

Μπορεις να θεωρεις σωστο αυτο που λες αλλα η λογικη και η αληθεια δεν αλλαζει.

Ειναι απολυτα σιγουρο οτι η xiaomi μποικοταρει το androidone για δικους της λογους αλλα αυτο δεν ειναι καθολου επαγγελματικο.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν αναφέρθηκα ουδέποτε στις γνώσεις κανενός. Πολύ απλά από αυτά που γράφεις, ότι έχεις συσκευή Android one και δεν είσαι ικανοποιημένος και θα προτιμούσες pixel παλαιότερο, βγάζει εύκολα κανείς το συμπέρασμα ότι έκανες μια αγορά σαν εναλλακτική του pixel. Είναι γεγονός ότι δεν έχει καμία σχέση το Android one με τα pixel στην υποστήριξη. Το μόνο κοινό τους είναι το καθαρό λειτουργικό. Στο θέμα μας τώρα, κανείς δεν έταξε από την xiaomi (την επίσημη τουλάχιστον, παγκόσμια. Μην μου πει κανείς για τον βλάκα τον Ινδό, που είπε μια κοτσάνα που την έχουν κάνει ευαγγέλιο τους όσοι μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με την κλάψα για την καθυστέρηση του 10) άμεσες αναβαθμίσεις για το Α3, παρά μόνο ότι κάποια στιγμή θα πάρει κάποιες καινούριες εκδόσεις Android.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Eπειδη μπερδεύεσαι κ θες να πεις κάτι που δεν ισχύει για να υποστηρίξεις τα λεγόμενά σου ο βλκς ο Ινδός δεν είναι κανενας τυχαίος , αν δεν κάνω λάθος σχετίζεται με την Xiaomi India. Καμία xiaomi δεν τον διέψευσε και καμια σελίδα δεν τον αγνόησε .https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-falls-short-of-expectations-with-confirmation-of-Android-10-for-the-Mi-A3.450246.0.html .Δεν γίνεται να αγνοειτε το γεγονός ότι έχει φάει άπειρο κράξιμο σε όλες τις σελίδες της . Κ ακόμα και τώρα στο και 10 πάλι τα έκανε μαντάρα . Επίσημα είπε μέσα Φλεβάρη κ τίποτα δεν έδωσε ακομα ..κ πάμε για τέλη κ βλέπουμε .

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά εγώ σαν πελάτης που ενδιαφέρομαι για την συσκευή, δεν θα κάτσω να δω τι γίνεται στην ινδία. Πουθενά αλλού δεν αναφέρθηκε κάτι τέτοιο, ενώ εκεί αν δεν κάνω λάθος το έχουν δώσει σε κάποιες συσκευές. Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπον, τι νόημα έχει να χρησιμοποιείς αυτό για να μας αποδείξεις, τι; Να βγει η εταιρεία να διαψεύσει τί και που; Ας σοβαρευτούμε λιγάκι. Αν έχει φάει κράξιμο τόσο κράξιμο όσο λές, είναι από άσχετους και κολημμένους που δεν μπορούν να καταλάβουν πως το να έχει την τελευταία έκδοση το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είναι ούτε το 10% της πραγματικής του αξίας και ουσίας και δεν υπάρχει τίποτα ουσιαστικό που θα το διαφοροποιήσει που θα γίνει αντιληπτό. Σε βαθμό που να δικαιολογεί την τόσο πολλή γκρίνια.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά εγώ σαν πελάτης που ενδιαφέρομαι για την συσκευή, δεν θα κάτσω να δω τι γίνεται στην ινδία. Πουθενά αλλού δεν αναφέρθηκε κάτι τέτοιο, ενώ εκεί αν δεν κάνω λάθος το έχουν δώσει σε κάποιες συσκευές. Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπον, τι νόημα έχει να χρησιμοποιείς αυτό για να μας αποδείξεις, τι; Να βγει η εταιρεία να διαψεύσει τί και που; Ας σοβαρευτούμε λιγάκι. Αν έχει φάει κράξιμο τόσο κράξιμο όσο λές, είναι από άσχετους και κολημμένους που δεν μπορούν να καταλάβουν πως το να έχει την τελευταία έκδοση το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είναι ούτε το 10% της πραγματικής του αξίας και ουσίας και δεν υπάρχει τίποτα ουσιαστικό που θα το διαφοροποιήσει που θα γίνει αντιληπτό. Σε βαθμό που να δικαιολογεί την τόσο πολλή γκρίνια.

 

Είσαι λίγο παράλογος ..;; Παγκόσμια ειμαστε κολλημένοι κ συ είσαι ο σωστός ξερω γω. Δες το λίγο αυτό .Μέχρι κ το Α2 πήρε android 10 κ τώρα η Samsung έδωσε κ στο Α6 Α8 android 10 . H ίδια η Xiaomi αναγνωρίζει ότι τα έχει κάνει μαντάρα αλλά δεν έχει ιδέα πως να το μαζέψει. Κ έτσι να ήταν όπως τα λες κ να μην χρειάζοταν να δώσει εξηγήσεις σε κανέναν για ποιο λόγο βγήκε πριν ένα μήνα και είπε στα μέσα Φλεβάρη θα έρθει το Α10 .. που τελικά ούτε κ αυτό καταφερε

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

Και τι με νοιάζουν άνθρωπέ μου οι άλλες συσκευές; Εγώ ξέρω τι αγόρασα, το έκανα συνειδητά και δεν έχει καμία έλλειψη. Αν ο κάθε ένας έχει ψυχολογικά και νομίζει ότι θα του καλύψει κάτι ή αρέσκεται στο να βγάζει τη χολή του για κάτι που είναι τόσο ασήμαντο πραγματικά, για οποιονδήποτε λόγο, δεν βλέπω το γιατί θα πρέπει να το κάνω κι εγώ.
Link to comment
Share on other sites

το να έχει την τελευταία έκδοση το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είναι ούτε το 10% της πραγματικής του αξίας και ουσίας και δεν υπάρχει τίποτα ουσιαστικό που θα το διαφοροποιήσει που θα γίνει αντιληπτό. Σε βαθμό που να δικαιολογεί την τόσο πολλή γκρίνια.

 

είσαι πολύ λάθος εδώ πέρα, το android one μπορεί να μην είναι pixel ή nexus, αλλά υπονοεί κάποια πιο σοβαρή υποστήριξη από το μέσο όρο

 

και για αυτό άλλωστε αρκετοί κάναμε και σκόντο στα specs που θα μπορούσαν να είναι καλύτερα (όπως η ανάλυση) και δεν πήραμε κάποια συσκευή με miui αλλά με γυμνό android που θα αναβαθμίζεται υποτίθεται πολύ πιο γρήγορα

 

είπαμε να κάνουμε υπομονή, κάνουμε θέλουμε δε θέλουμε, αλλά δεν θα πούμε και μπράβο που έχουν καθυστερήσει τόσο , είναι γελοίοι

 

βέβαια από μια κινέζικη εταιρεία δεν είναι να περιμένεις και ιδιαίτερα σοβαρά πράγματα και σίγουρα η τιμή είναι ο βασικός παράγοντας που επιλέγουμε την xiaomi, αλλά να κρατάνε και λίγο και τους τύπους όταν θέλουν να έχουν android one, κανείς δεν τους ανάγκασε

 

η αναβάθμιση πάντως έχει αργήσει πιο πολύ από ότι είχε αργήσει η αντίστοιχη στο mia1 που έγινε λίγο μετά την πρωτοχρονιά, αυτό από μόνο του δείχνει γελοιότητα

 

δεν είναι ούτε ότι δεν θα την πάρουμε, ούτε ότι θα αλλάξει τη ζωή μας, αλλά όταν υπόσχεσαι και δεσμεύεσαι για κάτι όχι και τόσο πολύπλοκο στην τελική, απλά κάντο για να μη σε κράζουν, αλλιώς θα σε κράζουν

 

ούτε κι εγώ μετανιώνω για την αγορά της συσκευής και ούτε πρόκειται να την αντικαταστήσω λόγω αυτού, απλά οι άνθρωποι είναι ασόβαροι πώς να το κάνουμε;

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Το τι υποννοεί ή υποθέτει κανείς είναι άσχετο με το τι ισχύει και έχει υποσχεθεί ο κατασκευαστής. Με συγχωρείς, αλλά κατά τι γνώμη μου εσύ είσαι λάθος αν έκανες τις υποχωρήσεις που λες, περιμένοντας ότι θα έχεις ταχύτερες αναβαθμίσεις ενώ δεν έχει πει κανείς ότι ισχύει κάτι τέτοιο. Δεν λέω να πει κανείς μπράβο, αλλά έχει αρχίσει και καταντάει κουραστική η καθημερινή κλάψα και η παράθεση των ινδικών νέων για να υποστηρίξουμε κάτι τέτοιο. Και εννοείται πως θα συμφωνούσα απόλυτα μαζί σου, αν σε είχε αφήσει πραγματικά χωρίς υποστήριξη, δηλαδή σου είχε δώσει ένα λειτουργικό γεμάτο bugs και από ενημέρωση ασφαλείας σε είχε κανένα 3μηνο πίσω. Επειδή έχω android 10 στο άλλο μου τηλέφωνο, σου ξαναλέω πως δεν είδα καμία αντιληπτή διαφορά από την 9, πέραν ίσως του dark mode. Σιγά τα ωά δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά εγώ σαν πελάτης που ενδιαφέρομαι για την συσκευή, δεν θα κάτσω να δω τι γίνεται στην ινδία. Πουθενά αλλού δεν αναφέρθηκε κάτι τέτοιο, ενώ εκεί αν δεν κάνω λάθος το έχουν δώσει σε κάποιες συσκευές. Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπον, τι νόημα έχει να χρησιμοποιείς αυτό για να μας αποδείξεις, τι; Να βγει η εταιρεία να διαψεύσει τί και που; Ας σοβαρευτούμε λιγάκι. Αν έχει φάει κράξιμο τόσο κράξιμο όσο λές, είναι από άσχετους και κολημμένους που δεν μπορούν να καταλάβουν πως το να έχει την τελευταία έκδοση το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είναι ούτε το 10% της πραγματικής του αξίας και ουσίας και δεν υπάρχει τίποτα ουσιαστικό που θα το διαφοροποιήσει που θα γίνει αντιληπτό. Σε βαθμό που να δικαιολογεί την τόσο πολλή γκρίνια.

 

Δεν ειπα εγω να ψαχνεις στην ινδια να βρεις πληροφοριες η να ψαξεις οπουδηποτε αλλου.

Ειναι δικη σου επιλογη τι θα αγορασεις και τι νομιζεις κοροιδια η αθετηση συναλλαγης.

Εγω ειπα απλα οτι το να προσπαθει οποιοσδηποτε να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα δεν ειναι σωστο.

Πρεπει να μαθουμε να ειμαστε σωστοι καταναλωτες και να τιμωρουμε οποιον προσπαθει να μας κοροιδεψει.

Πριν πολλες μερες εγραψα οτι μπορω να δεχτω η xaomi να σταματησει να πουλαει android one συσκευες ειναι μαγκια της να το κανει αν δεν τις γουσταρει πλεον αλλα δεν μπορει να μποικοταρει συσκευες τις που ηδη πουλησε.

Ετσι πρεπει να λειτουργει ενας επαγγελματιας γιατι και εγω παραγω προιοντα και ετσι προσπαθω παντα να λειτουργω ωστε να με σεβωντε οι πελατες μου.

Δεν θεωρω παραλογα αυτα που λεω αν και στην εποχη μας μας κανουν να θεωρουμε παραλογο το σωστο και το λογικο.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά δεν μπορώ να συμφωνήσω μαζί σου στην συγκεκριμένη περίπτωση. Γενικά, ναι θα συμφωνούσα μαζί σου στα περισσότερα. Αλλά για το Α3 το οποίο αγόρασα ως 2ο, μου φαίνεται πάρα πολύ καλό και το χρησιμοποιώ αρκετά και ως πρώτο, με το στανιό να συμφωνήσω ότι είναι μεγάλη έλλειψη που βρίσκεται στις 20/2/20 σε Android 9 και ενημέρωση ασφαλείας 1/20; Και πες ότι σκεφτόμουν έτσι. Να τιμωρήσω την xiaomi; Με ποιον τρόπο; Να πουλήσω τη συσκευή και να πάρω άλλη;

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Και τι παραπάνω θα κερδίσει κάποιος από το pixel; εκτός ότι είναι πανασχημα, έχουν χάλια μπαταρία, και τιμές για γέλια , για μένα δεν έχουν τα πιο βασικά, sd card, radio, θύρα ακουστικών.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναρωτιέμαι πόση γκρινια θα πέσει όταν γυρίσουμε κι εμείς σε DAB. :p

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι γυρίσουμε εμείς σε DAB ίσως τα κινητά να μην είναι όπως τα ξέρουμε σήμερα, έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...