Jump to content

Mi Band 4


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά να ρωτήσω ξαφνικά σταμάτησε να μου γράφει το όνομα που με παίρνει τηλέφωνο και γράφει μόνο "εισερχόμενη κλήση" γιατί;

 

Άκυρο παιδιά εγώ είχα κάνει βλακεία

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by karamazof53
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 330
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω κάτι γιατί θέλω να το κάνω δώρο, αν το πάρω από skroutz και είναι global βέβαια είναι το ίδιο με το να το πάρω από πλαίσιο, κωτσόβολο κτλπ? Διαφέρουν μήπως στην εγγύηση?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι γιατί θέλω να το κάνω δώρο, αν το πάρω από skroutz και είναι global βέβαια είναι το ίδιο με το να το πάρω από πλαίσιο, κωτσόβολο κτλπ? Διαφέρουν μήπως στην εγγύηση?

 

Τα σκρουτζομαγαζα σου δινουν 1 χρονο δικη τους εγγυηση. Στα μεγάλα πλαισιο κλπ παιρνεις 2 χρονια απο την επισημη infoquest. Βεβαια αυτό δεν δικαιολογει την σχεδον διπλασια τιμη αλλά στα black friday ειχαν παιξει στα 30€ οταν στο skroutz ειχε 25+.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει το eshop 32 ευρώ περίπου αλλά λέει 1 χρόνο εγγύηση..
Το eshop δεν είναι επίσημος διανομέας της infoquest για αυτό...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορεί κάποιος που έχει την global version αν έχει Ελληνικά μετά την τελευταία αναβάθμιση?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορεί κάποιος που έχει την global version αν έχει Ελληνικά μετά την τελευταία αναβάθμιση?ευχαριστω
Ναι έχει. Έχει αναφερθεί και παραπάνω ...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ελληνικά , ειδοποιήσεις άριστες , καταγραφή ύπνου κ βηματων μια χαρά . Τώρα δεν ξέρω πως ήταν όταν βγήκε ,πάντως τώρα είναι απροβληματιστο
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα ήθελα να υπήρχε σαν χαρακτηριστικό (το οποίο έχω στο bluetooth μου) είναι όταν έχανε την σύνδεση με το κινητό να άρχιζε να δονείται. Αρκετές φορές έχω ξεχάσει το κινητό στο σπίτι είτε στο αυτοκίνητο και με αυτό το χαρακτηριστικό σίγουρα θα με βοηθούσε αρκετά και πιστεύω όχι μόνο εμένα.
Link to comment
Share on other sites

International έκδοση είναι η global που λέμε?θα έχω κάποιο πρόβλημα?
Το global κανονικά αναφέρεται μόνο στα κινητά της Xiaomi όχι στa band.ειναι λάθος που τα μαγαζιά αναφέρουν mi band global version. Υπάρχει η κινεζική και η international με την οποία εισαι κομπλέ.εχει πάρει πλέον και ελληνικά

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

25 μέρες κράτησε η μπαταρία του και μου έβγαλε ειδοποίηση στο 10% όπου το έβαλα για φόρτιση. Μπράβο αυτονομία.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι γιατί θέλω να το κάνω δώρο, αν το πάρω από skroutz και είναι global βέβαια είναι το ίδιο με το να το πάρω από πλαίσιο, κωτσόβολο κτλπ? Διαφέρουν μήπως στην εγγύηση?

 

Αν δεν το έχεις ακόμα αγοράσει από Σκρουτζ ο μαγαζιά δες το kinito.gr με δυο χρόνια εγγύηση .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

25 μέρες κράτησε η μπαταρία του και μου έβγαλε ειδοποίηση στο 10% όπου το έβαλα για φόρτιση. Μπράβο αυτονομία.

Τόση είναι, μπορεί να πάει και παραπάνω αν δεν έχεις πολλές ειδοποιήσεις

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

Δύο ερωτησούλες και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

1.Όταν έχουμε κλήση εμφανίζεται το όνομα ή ο αριθμός μόνο?

2. Πλέον όποια έκδοση και αν αγοράσω είναι το ίδιο ή να επιμείνω για την international?

 

Καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

Δύο ερωτησούλες και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

1.Όταν έχουμε κλήση εμφανίζεται το όνομα ή ο αριθμός μόνο?

2. Πλέον όποια έκδοση και αν αγοράσω είναι το ίδιο ή να επιμείνω για την international?

 

Καλές γιορτές.

 

1. Άμα έχεις αποθήκευση το όνομα στο κινητό βγαζη κανονικά το όνομα. Άμα δεν το έχεις απλώς το νουμερο.

2. Δεν ξέρω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

 

Δύο ερωτησούλες και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

 

 

1.Όταν έχουμε κλήση εμφανίζεται το όνομα ή ο αριθμός μόνο?

 

2. Πλέον όποια έκδοση και αν αγοράσω είναι το ίδιο ή να επιμείνω για την international?

 

 

 

Καλές γιορτές.

Την international πάρε που έχει και από προεπιλογή χωρίς custom app firmware τα ελληνικά φυσικά! Τώρα το περιμένω και γω να μου έρθει να δω εντυπώσεις!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το honor band 5, μετά το mi band 3 που χρησιμοποιούσα.

Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το honor band 5, μετά το mi band 3 που χρησιμοποιούσα.

 

Ευχαριστώ πάντως για τις πληροφορίες.

Το είχα και γω πολύ καλό αλλά μου το έκαψε ένας χαλασμένος φορτιστής... Είπα να το γυρίσω στο xiaomi να δούμε έκανα καλά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

Για όποιους αναρωτιούνται αν ελληνικά έχει ΚΑΙ η κινεζική έκδοση θα τους πληροφορήσω πως έχει πλέον και αυτή μέσω του original mifit. Έρχεται αυτόματα η ενημέρωση.

Στο δικό μου έβγαλα το "πειραγμένο" mifit και με το κανονικό κατέβασε την νέα έκδοση που ήταν ελληνική. Ίσως βέβαια κάποιες λέξεις να μην είναι ολόκληρες. Πχ. "Ειδοπ." Και την Κυριακή την έχει "ΚΡ" , ψιλοπράγματα δηλαδή.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκε αναβάθμιση της εφαρμογής στο playstore και έκανε αυτόματα και αναβάθμιση το band. Δεν κατάλαβα βέβαια τι bug διόρθωσε..
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Γνωρίζει κάποιος αν το band 4 μπαίνει σε λουράκι από το 3 ;

Nαι κανονικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Γνωρίζει κάποιος αν το band 4 μπαίνει σε λουράκι από το 3 ;

 

ναι ταιριάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...