Jump to content

Mi Band 4


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια, καποιος που να ξερει πως ξε brikari???

 

το ξεχασα στο χερι μου και πηγα κουζινα την ωρα που εκανε αναβαθμιση και κολησε, δεν το βλεπει το τηλεφωνο καθολου!!!!

 

γραφει (συνδεθειτε στο mi fit για ενημερωση ξανα και τιποτα αλλο, καμια ιδεα?

Edited by toledo
kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 330
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κλείσε το BT από το τηλέφωνο και ξανά ξανάνοιξε αν δεν συνδεθεί άστο να αδειάσει απο μπαταριά το ρολογακι. Ίσως θα πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση το mifit και εγκατάσταση ξανά
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα. Παρέλαβα το συγκεκριμένο προχθές , περισσότερο από περιέργεια ,έχω ήδη το honor band 4. ...

Δυστυχώς αγόρασα την κινεζική έκδοση και μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Θέλω μια εφαρμογή. Το mifit ,όχι τις άλλες Γιάννα έχω αγγλικά. Αυτη η μέθοδος με τα πειραγμένα mifit δουλεύει στην κινεζική ή θα το κάνω τουβλάκι Lego ?

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Παρέλαβα το συγκεκριμένο προχθές , περισσότερο από περιέργεια ,έχω ήδη το honor band 4. ...

Δυστυχώς αγόρασα την κινεζική έκδοση και μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Θέλω μια εφαρμογή. Το mifit ,όχι τις άλλες Γιάννα έχω αγγλικά. Αυτη η μέθοδος με τα πειραγμένα mifit δουλεύει στην κινεζική ή θα το κάνω τουβλάκι Lego ?

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δουλεύουν μία χαρά και έυκολα θα έχεις Ελληνικό ή αγγλικό μενού

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ που με καθησυχάζεις και μου απαντάς άμεσα. Εγώ όμως έχω την 8.14.14 του notify και όχι την 8.9.8 που λέει στο xiaomi club. Και βέβαια και το band είναι στην 1.06.16.

Τέλος πάντων θα προχωρήσω. ...

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Υ.Γ. όλα πήγαν καλά παρόλο που δεν ήμουν 100% ακριβής στον τρόπο. Μπορώ να διώξω το notify φαντάζομαι (;)

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Άστο να υπάρχει γιατί όταν θα βγάζουν τα παιδιά αναβάθμιση θα σου χρειαστεί. Εκτός αν πεις δουλεύει όποτε μένω σε αυτή την έκδοση, τότε διέγραψε το

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνεται να βάλω τα ελληνικά στο global Miband 4; Έχω Iphone , ακολούθησα ένα οδηγό πέρασα μέσω amaztools το v66 res αλλά έλεγε update και δεν έκανε τίποτα .... ξαναφλασαρα την v62, αλλά πάλι δείχνει αγγλικά μόνο και τα ελληνικά στις ειδοποιήσεις τα βγάζει με κενά ....πάτησα και πολωνική γλώσσα αλλά δεν αλλάζει πάλι αγγλικά δείχνει

Ξέρει κανείς ;

 

Edit: ήθελε να έχω το mifit app ανοιχτό στο background και μετά να βάλω την πολωνική γλώσσα .... τώρα όλα οκ

Edited by mkbhd
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως δεν ανανεώνει την τοποθεσία του καιρού ,καθώς αλλάζω περιοχή ,εκτός και αν μπω στην εφαρμογή και κλείσω - ανοίξω την τοποθεσία και το αναγκάσω (το τηλέφωνο) να ξανά ψάξει.

 

Επίσης ενώ έχω σταματήσει (από την τροποποιημένη για ελληνικά , mifit) την ενημέρωση για emails , αυτό συνεχίζει να στέλνει. Υπενθυμίζω πως έχω και την notify που όμως έχω αποκλείσει να στέλνει ειδοποιήσεις.

 

Τι δεν έχω κάνει ; Ή έτσι είναι τα πράγματα ;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια σκέφτομαι να το πάρω στα 18€ από dhgate. Σαν κατάστημα τι λέη; Αξίζη η κινεζική έκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια σκέφτομαι να το πάρω στα 18€ από dhgate. Σαν κατάστημα τι λέη; Αξίζη η κινεζική έκδοση;
Το παρήγγειλα ήδη και ο Θεός βοηθός...

 

Την κινεζική μπορείς να την εξελληνίσεις εύκολα.

 

 

Ερώτηση : μπορώ να έχω σε μια mifit δύο miband 4 's ??

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα ήδη και ο Θεός βοηθός...

 

Την κινεζική μπορείς να την εξελληνίσεις εύκολα.

 

 

Ερώτηση : μπορώ να έχω σε μια mifit δύο miband 4 's ??

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

18€ σου βγήκε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι 18 και κάτι ψιλά.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Ναι 18 και κάτι ψιλά.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λες να το παραγγείλω η θα φάμε καμία φόλα;

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ; Δεν έχω ξανά ψωνίσει από εκεί. Μην σε πάρω στο λαιμό μου. Δεν έχει και PayPal. ...

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Υγ εξάλλου η τιμή θα πέσει και αλλού. Το AliExpress στις 11/11 θα το έχει 20ρικο.

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Μολης το πήρα από ελληνικο κατάστημα στα 26€. Αξίζη να του περάσω ελληνικά; Πώς ενεργοποιω της ειδοποιήσεις για sms; Επίσης για βαιμπερ, φβ και άλλα;
Link to comment
Share on other sites

Μολης το πήρα από ελληνικο κατάστημα στα 26€. Αξίζη να του περάσω ελληνικά; Πώς ενεργοποιω της ειδοποιήσεις για sms; Επίσης για βαιμπερ, φβ και άλλα;
Μέσα στο mi fit θα βρεις τις επιλογές για όλες τις ειδοποιήσεις. Όσον αφορά τα ελληνικά εγώ περιμένω επίσημο update, το έχει αναφέρει η Xiaomi ότι θα έρθει αλλά δεν είμαι σίγουρος τελικά αν θα το κανει

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο mi fit θα βρεις τις επιλογές για όλες τις ειδοποιήσεις. Όσον αφορά τα ελληνικά εγώ περιμένω επίσημο update, το έχει αναφέρει η Xiaomi ότι θα έρθει αλλά δεν είμαι σίγουρος τελικά αν θα το κανει

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η μόνη ειδοποίηση που μου δειχνη το ρολόι είναι η κλήση τπτ άλλο. Ενώ έχω ρύθμιση τα πάντα μέσα από την εφαρμογή δεν μου δειχνη τπτ ούτε άμα. Μάλλον πρέπει να το κοιτάξω καλύτερα. Έχω xiaomi mi max 2

 

Edit: τελικά έβγαλα άκρη. Ήθελε επιπλέον ρυθμίσεις

Edited by kostas123464
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη ειδοποίηση που μου δειχνη το ρολόι είναι η κλήση τπτ άλλο. Ενώ έχω ρύθμιση τα πάντα μέσα από την εφαρμογή δεν μου δειχνη τπτ ούτε άμα. Μάλλον πρέπει να το κοιτάξω καλύτερα. Έχω xiaomi mi max 2

 

 

 

Edit: τελικά έβγαλα άκρη. Ήθελε επιπλέον ρυθμίσεις

Ναι πρέπει να δώσεις και τα αντίστοιχα δικαιώματα. Καλορίζικο

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να δώσεις και τα αντίστοιχα δικαιώματα. Καλορίζικο

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ αρχοντα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να ρωτήσω κάτι. Έχω συνδεδεμένο το ρολόι με το κινητό με ανοιχτά bluetoooth. Απομακρύνομαι κάποια μέτρα από το κινητό και αυτό ξεσυνδεεται. Μετά έρχομαι κοντά στο κινητό και πρέπει να συνδεθεί μόνο του η πρέπει να το κάνω χειροκίνητα; Δεν συνδέεται μόνο του αυτόματα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να ρωτήσω κάτι. Έχω συνδεδεμένο το ρολόι με το κινητό με ανοιχτά bluetoooth. Απομακρύνομαι κάποια μέτρα από το κινητό και αυτό ξεσυνδεεται. Μετά έρχομαι κοντά στο κινητό και πρέπει να συνδεθεί μόνο του η πρέπει να το κάνω χειροκίνητα; Δεν συνδέεται μόνο του αυτόματα;

 

 

 

Γιατί τί σου κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τί σου κάνει;

 

Όταν απομακρυνθω πολύ από το κινητό ξεσυνδεεται. Λογικό. Αλλά όταν πάλι ξαναπλησιαζω το κινητό δεν συνδέεται αυτόματα; Πρέπει να το κάνω χειροκίνητα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χθες έκανε αναβάθμιση αλλά πάλι τίποτε με τα ελληνικά.τι στο καλό γίνεται; είχαν ανακοίνωσει ότι θα τα ενσωματώσουν...

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...