Jump to content

Κινητό έως 75 ευρω


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω για ένα αξιοπρεπές κινητό γενικής χρήσης έως τα 75 ευρώ.

Είτε από Ελλάδα είτε από Κινα

Τι λέτε;

 

Huawei mate 20 pro

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Μια καλή λύση είναι το Alcatel 1x.εδω και έξι μήνες δουλεύει απροβληματιστα.σαν να βγήκε χθες από το κουτί του.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Το redmi 6a τι λέει;

 

Huawei mate 20 pro

Πολύ καλό αρκεί να μην του χώσεις Facebook messenger viber κλπ τότε θα τα δει όλα μαύρα
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αρκεί να μην του χώσεις Facebook messenger viber κλπ τότε θα τα δει όλα μαύρα

 

Επιβεβαιωνω.Το εχω παρει κανα 6μηνο για τον γιο μου, και ειναι οντως πολυ καλο για τα λεφτα του.

Βεβαια Facebook,Messenger κτλ ακομα δεν εχει

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κοιτούσα και αυτό από Κίνα

https://www.banggood.com/NOKIA-3_1-Global-Version-5_2-inch-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK-MT6750N-Octa-core-4G-Smartphone-p-1459400.html

Edit: Τώρα είδα ότι το συγκεκριμένο δεν έχει την 800άρα, οπότε....

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Τα ποιο αξιοπρεπη -και οχι μονο- κινητα σε αυτα τα λεφτα, αναμφισβητητα ειναι τα leeco.

Σε ποιοτατα, ταχυτητα, καμερες........στα παντα!

Ειναι με διαφορα η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα.

 

leeco le2

γυρω στα 75 ευρω με τα μεταφορικα στην συνολικη τιμη, και δεν πληρωνεις τελωνειο.....απο banggood.

 

[71,79€ 50% OFF]Originale*LeEco*Le*2*X520*5.5 Pollici 3000mAh 3 GB RAM 64GB rom Snapdragon 652 Octa Core 4G Smartphone smartphone from telefoni cellulari e accessori on banggood.com https://banggood.app.link/rEtWLcVO6W

Edited by zampas
Link to comment
Share on other sites

Τα ποιο αξιοπρεπη -και οχι μονο- κινητα σε αυτα τα λεφτα, αναμφισβητητα ειναι τα leeco.

Σε ποιοτατα, ταχυτητα, καμερες........στα παντα!

Ειναι με διαφορα η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα.

 

leeco le2

γυρω στα 75 ευρω με τα μεταφορικα στην συνολικη τιμη, και δεν πληρωνεις τελωνειο.....απο banggood.

 

[71,79€ 50% OFF]Originale*LeEco*Le*2*X520*5.5 Pollici 3000mAh 3 GB RAM 64GB rom Snapdragon 652 Octa Core 4G Smartphone smartphone from telefoni cellulari e accessori on banggood.com https://banggood.app.link/rEtWLcVO6W

 

Συμφωνώ. "Τουμπανάκι" σε αυτά τα λεφτά το leeco αλλά και αυτό χωρίς την 800άρα

Link to comment
Share on other sites

Τα ποιο αξιοπρεπη -και οχι μονο- κινητα σε αυτα τα λεφτα, αναμφισβητητα ειναι τα leeco.

Σε ποιοτατα, ταχυτητα, καμερες........στα παντα!

Ειναι με διαφορα η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα.

 

leeco le2

γυρω στα 75 ευρω με τα μεταφορικα στην συνολικη τιμη, και δεν πληρωνεις τελωνειο.....απο banggood.

 

[71,79€ 50% OFF]Originale*LeEco*Le*2*X520*5.5 Pollici 3000mAh 3 GB RAM 64GB rom Snapdragon 652 Octa Core 4G Smartphone smartphone from telefoni cellulari e accessori on banggood.com https://banggood.app.link/rEtWLcVO6W

Ποιο τρόπο αποστολής επιλέγω για να μην πληρώσω τελωνείο;

 

Huawei mate 20 pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ θα κοιτούσα και αυτό από Κίνα

https://www.banggood.com/NOKIA-3_1-Global-Version-5_2-inch-3GB-RAM-32GB-ROM-MTK-MT6750N-Octa-core-4G-Smartphone-p-1459400.html

Edit: Τώρα είδα ότι το συγκεκριμένο δεν έχει την 800άρα, οπότε....

Που ακριβώς μου χρειάζεται η 800αρα στην ουσία;

Μένω επαρχια

 

Huawei mate 20 pro

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Ποιο τρόπο αποστολής επιλέγω για να μην πληρώσω τελωνείο;

 

Huawei mate 20 pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που ακριβώς μου χρειάζεται η 800αρα στην ουσία;

Μένω επαρχια

 

Huawei mate 20 pro

 

Άν δεν την έχει το κινητό μπορεί να μην έχεις καθόλου σήμα 4g, ειδικά στην επαρχία

Link to comment
Share on other sites

Άν δεν την έχει το κινητό μπορεί να μην έχεις καθόλου σήμα 4g, ειδικά στην επαρχία

στην πραξη θα εχω καποιο προβλημα στη χρηση;

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

στην πραξη θα εχω καποιο προβλημα στη χρηση;

 

Μόλις σου έγραψα ότι χωρίς 800άρα υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να μην έχεις 4g. Άν δε σε ενδιαφέρει, ok

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σου έγραψα ότι χωρίς 800άρα υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να μην έχεις 4g. Άν δε σε ενδιαφέρει, ok

ευχαριστω...Με ποιο τροπο αποστολης να το παραγγειλω για την αποφυγη τελωνειου;

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο τι λεει; Για τη χρηση που το θελω(facebook instagram viber) θα ειναι οκ λες;

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο τι λεει; Για τη χρηση που το θελω(facebook instagram viber) θα ειναι οκ λες;

 

instagramm viber ειναι βαριά πράγματα.... αν θέλεις κάτι τέτοιο θα συνιστούσα διπλασιασμό τιμής έστω για να μην κλαις τα λεφτά σου

Link to comment
Share on other sites

Παρε το leeco εστω κι αν δεν εχει 800 μπαντα.

 

Fhd οθονη, fast charge, δυνατο επεξεργαστη, 3/64 μνημη και ηχο καλυτερο απο πολλα τηλεφωνα των 500 ευρω.

Δεν θα πιστευεις οτι εδωσες μονο 75 ευρω για τετοια συσκευη.

 

Ειναι κριμα να παρεις κατι αλλο σε αυτα τα λεφτα που δεν θ αργησεις να μπεις στη διαδικασια να ψαχνεις παλι τηλεφωνο.

 

Αλλιως παρε κατι ποιο ακριβο η στα ιδια λεφτα μεταχειρησμενο.

Edited by zampas
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ για Leeco... Στα λεφτά του με Snap 652 και 3gb ram είναι εξαιρετική περίπτωση και από ποιότητα κατασκευής πολύ καλό... Για τη χρήση που θες (και οχι μόνο) Facebook, Viber, Instagram κλπ κλπ θα πηγαίνει νεράκι ο 652... Κανένα απολύτως πρόβλημα δε θα έχεις, ούτε πρόκειται να κολλήσει...

Καλό και το Νokia που προτάθηκε, αλλά νομίζω και εγώ το Leeco είναι πολύ VFM στα λεφτά του...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...