Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ναι την vc και έκανα και 2 reboot.μηνες προσπαθώ να την περάσω αλλά δεν.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην εφαρμογή ασφάλεια και κάνε clear cache, μετά στις ρυθμίσεις σχετικά με το τηλέφωνο βρες τον αποθηκευτικό χώρο και κάνε καθαρισμό προσωρινής μνήμης reboot και ξανά εγκατάσταση, κάτι έχει κολλήσει μάλλον από τις πολλές gcam που έχεις αλλάξει,πριν κάνεις οτιδήποτε αφαίρεσε όλες τις gcam

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους δούλεψε!!! να στε καλά ρε παιδιά ευχαριστώ για την βοήθεια.κατι μάλλον είχε μείνει από παλιά μέσα και το εμπόδιζε.δν εξηγείται αλλιώς.

Με την 11.0.5 είμαι

Καλή Ανάσταση σε όλους !!

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

ωχ σκουπίδια από Urnyx η jairo θα ήταν

καλή ανάσταση σε όλους

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το 8ωρες sot από 100% -> 20% είναι το τυπικό πλέον!

Εντυπωσιακό!

 

615b6a0ec94be0aa45b824fa3b5107e4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

New Stable MIUI Always on Display App Update V1.19.387-04171657

(Only for AMOLED display devices)

 

1. AOD is integrated with themes app now and one-click button added to directly enter "Themes" ;

2. Now more AOD styles will be shown in AOD section in the settings.

3. Fixed known bugs and improved performance issues.

 

Χρόνια πολλά! Χρηστός Ανέστη! Το είδα στο γκρουπ στο telegram! Αναμένουμε... Για όποιον θέλει εχουν βγάλει .apk

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το 8ωρες sot από 100% -> 20% είναι το τυπικό πλέον!

Εντυπωσιακό!

 

615b6a0ec94be0aa45b824fa3b5107e4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eμένα βγάζει το πολύ έξι ώρες sot.Χθες έπαιξα λίγο με τις ρυθμίσεις γιατί τα είχα αφήσει όλα να τρέχουν αυτόματα τώρα θα δούμε :X

Link to comment
Share on other sites

Eμένα βγάζει το πολύ έξι ώρες sot.Χθες έπαιξα λίγο με τις ρυθμίσεις γιατί τα είχα αφήσει όλα να τρέχουν αυτόματα τώρα θα δούμε :X

 

9 ώρες και 45 λεπτά λίγο πριν κλείσει από μπαταρία!

Δεν παίζω παιχνιδια αλλά είναι μόνιμα ανοιχτά bluetooth, δεδομένα και wifi αλλά με dark mode παντού!

Και χωρίς AOD.

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

παίδες τι σημαίνει είναι ανοικτά ?αν δεν σερφαρεις για παράδειγμα τι καίει το WiFi

τι και αν έχεις το GPS ανοικτό ?αν δεν πλοηγησαι,εντάξει κάτι καεί και αυτό

η οθόνη είναι που καίει και σίγουρα τα παιχνίδια όταν τρέχει ο επεξεργαστής ,τα video,δεν ξέρω και τι άλλο, όπως επίσης και το σήμα ειδικά σε 4g+ αν δεν έχεις καλό ,την ρουφηξες αν πλοηγησαι και εκείνη την ώρα ωχ ούτε 4 ώρες δεν βγάζει , εγγυημένα.....

εγώ τα έχω όλα κλειστά όταν δεν τα χρειάζομαι για να μη καίνε έστω και αυτό το λίγο αλλά είμαι συνέχεια σε 4g+ με μέτριο σήμα και το 10ωρο το χω άνετα με 20% μπαταρία

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παίδες τι σημαίνει είναι ανοικτά ?αν δεν σερφαρεις για παράδειγμα τι καίει το WiFi

τι και αν έχεις το GPS ανοικτό ?αν δεν πλοηγησαι,εντάξει κάτι καεί και αυτό

η οθόνη είναι που καίει και σίγουρα τα παιχνίδια όταν τρέχει ο επεξεργαστής ,τα video,δεν ξέρω και τι άλλο, όπως επίσης και το σήμα ειδικά σε 4g+ αν δεν έχεις καλό ,την ρουφηξες αν πλοηγησαι και εκείνη την ώρα ωχ ούτε 4 ώρες δεν βγάζει , εγγυημένα.....

εγώ τα έχω όλα κλειστά όταν δεν τα χρειάζομαι για να μη καίνε έστω και αυτό το λίγο αλλά είμαι συνέχεια σε 4g+ με μέτριο σήμα και το 10ωρο το χω άνετα με 20% μπαταρία

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Λάθος κάνεις ότι έχεις ανοιχτό καίει μπαταρία, δοκίμασε να αφήσεις στο standby ανοιχτό WiFi, Gps, Bluetooth και δοκίμασε με όλα κλειστά θα δεις διαφορές αρκετές, σίγουρα και η ποιότητα σήματος παίζει ρόλο

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε πλάκα μου κάνετε εδώ ...δηλ μια φορά το μήνα αν χρειαστώ το GPS είναι ανοιγοκλείνω ?η νομίζετε ότι είμαστε τσουβαλιασμενοι ολοι στην Αθήνα....lol

φυσικά αν χρησιμοποιείς κάθε τρεις και λίγο θα το έχεις μόνιμα ανοικτά

 

Βαγγέλη ο καθένας έχει την χρήση του τι τεστ ?τεστ κάνω από ένα Έρικσον του 98 ...πάλι lol

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω..και εγώ έχω τα πάντα ανοιχτά γιατί τα χρειάζομαι.ισως φταίει που δεν έχω κάνει επαναφορά σχεδόν ένα χρόνο που το έχω ..και μπορεί να μην έχει κάτσει καλά στην μεγάλη αναβάθμισης.
Link to comment
Share on other sites

New Stable MIUI Always on Display App Update V1.19.387-04171657

(Only for AMOLED display devices)

 

1. AOD is integrated with themes app now and one-click button added to directly enter "Themes" ;

2. Now more AOD styles will be shown in AOD section in the settings.

3. Fixed known bugs and improved performance issues.

 

Χρόνια πολλά! Χρηστός Ανέστη! Το είδα στο γκρουπ στο telegram! Αναμένουμε... Για όποιον θέλει εχουν βγάλει .apk

Την κατέβασα από apkmirror αλλά τίποτα από αυτά που περιλαμβάνει δεν εμφανίζεται. Μήπως είναι για..... Miui12;;;;;;

NOKIA 808 PUREVIEW THE MOBILE KING - XIAOMI MI 10 PRO 5G USER.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι για κινεζικη εκδοση Themes. Κ εγω αυτη εχω. Περιμενουμε να τα βαλουν κ στην global οποτε θα μπορεις να κατεβαζεις εικονες κ να τις βαζεις στην aod

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω αυτά τα bluetooth true wireless ακουστικα αλλα εχω το εξης θεμα,που το εχω με όλα τα bluetooth ακουστικα γενικώς. Εχουν ΠΟΛΥ lag! ειδικα στα παιχνιδια το λαγκ του ηχουν ειναι τρομερα αισθητο.

 

Το θεμα με τα συγκεκριμενα ακουστικα ομως ειναι οτι καποιες φορές το lag ειναι σχεδον μηδενικο κ παιζω μια χαρα και άλλες παιζει να εχω και 300-400ms lag που ειναι too much. Ξερει κανεις πως μπορω να σωσω την κατασταση κ να εχω μηδενικο lag οταν παιζω; δεν με νοιαζει σχεδον καθολου η ποιοτητα του ηχου αρκει το latency να ειναι μηδενικο η τουλαχιστον, οχι ενοχλητικο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα Χριστος Ανεστης!

Θελω να παρω εναν σκληρο εξωτερικο δισκο 2.5 που δεν θα εχει εξωτερικο τροφοδοτικο, μεχρι ποσα giga πρεπει να ειναι ωστε να μπορει να τον δει να τον διαβαζει? Ρωταω γιατι πχ σε android tv box τον δυομισαρη σκληρο δεν μπορουσε να τον τροφοδοτηση και να τον δει ενω εναν 3.5 με εξωτερικη τροφοδοσια, μεγαλυτερο κι ολας σε χωρητικοτητα, τον ειδε. Σας παρακαλω μια απαντηση , ευχαριστω πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα μπορεί να διαβάσει δισκο χωρίς τροφοδοσία.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα Χριστος Ανεστης!

Θελω να παρω εναν σκληρο εξωτερικο δισκο 2.5 που δεν θα εχει εξωτερικο τροφοδοτικο, μεχρι ποσα giga πρεπει να ειναι ωστε να μπορει να τον δει να τον διαβαζει? Ρωταω γιατι πχ σε android tv box τον δυομισαρη σκληρο δεν μπορουσε να τον τροφοδοτηση και να τον δει ενω εναν 3.5 με εξωτερικη τροφοδοσια, μεγαλυτερο κι ολας σε χωρητικοτητα, τον ειδε. Σας παρακαλω μια απαντηση , ευχαριστω πολυ !!!

 

Φίλε έκανα μια δοκιμή με δικούς μου δίσκους, έναν 128αρι τον είδε και έπαιξε όλα κανονικά, έναν 500αρι δεν τον βλέπει. Δεν ξέρω τι άλλο παίζει ρόλο

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη !!!!! Να ρωτησω, Αν εχουμε Ροοτ Υπαρχει καποιο προγρμμα Που το κρυβουμε ???για να μην το βλεπουν καποιες Εφαρμογες???
userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη !!!!! Να ρωτησω, Αν εχουμε Ροοτ Υπαρχει καποιο προγρμμα Που το κρυβουμε ???για να μην το βλεπουν καποιες Εφαρμογες???
Η ίδια η εφαρμογή με την οποία θα κάνεις το ροοτ όπως το magisk έχει ενσωματωμένη αυτήν την δυνατότητα και μπορείς να επιλέξεις ποιες εφαρμογές θα το βλέπουν το ροοτ και ποιες οχι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...