Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατάφερα να βάλω και της χιαομι

Αλλά δεν φεύγει της Google

Όταν καλέσεις βγαίνει το υπόβαθρο του Google dialer

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να βάλω και της χιαομι

Αλλά δεν φεύγει της Google

Όταν καλέσεις βγαίνει το υπόβαθρο του Google dialer

restart εκανες?

 

γενικός μην παίζεις με ηχογράφηση πλέον αν φας καταγγελία το πρόστιμο είναι πολύ πολυυυ μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

restart εκανες?

 

γενικός μην παίζεις με ηχογράφηση πλέον αν φας καταγγελία το πρόστιμο είναι πολύ πολυυυ μεγαλο

Εμένα δε με ενδιαφέρει η ηχογραφηση καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Όπως μας ηχογραφούν οι διαφορές εταιρίες, θαρρώ πως μπορούμε και εμείς, αρκεί να τους ενημερώσουμε από την αρχή και είμαστε καλυμμένοι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Όπως μας ηχογραφούν οι διαφορές εταιρίες, θαρρώ πως μπορούμε και εμείς, αρκεί να τους ενημερώσουμε από την αρχή και είμαστε καλυμμένοι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν τους πεις ότι θα τους ηχογραφήσεις και εσύ θα σου πουν δεν δέχομαι, μου έχει τύχει σε όλες τις περιπτώσεις. Και το έκανα να δω αντίδραση .

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως βάζουμε ήχο κλήσης σε μια επαφή? Προσπάθησα λίγο αλλά τίποτα.

Έχεις δίκιο απόλυτο με τον dialer της google δεν μπορείς να το κάνεις. Εγώ έχω βρει δύο διαφορετικούς τρόπους: α) ή κατεβάζεις την εφαρμογή zedge η οποία έχει τα πάντα μετά πας ήχοι διαλέγεις κάποιον τον κατεβάζεις ή τον κάνεις κατευθείαν χρήση σε επαφή και β) κατεβάζεις τον dialer true phone από το store και εκεί μπορείς να βάλεις τα πάντα αρκεί να έχεις αποθηκευμένο το ringtone στο κινητό σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά έκανα λάθος ύστερα από σχετικό ψάξιμο μπορείς να βάλεις ήχο κλήσης αρκεί να πας επαφές και τέρμα δεξιά επάνω έχει τρεις τελίτσες πατάς εκεί και σου βγάζει και ήχος κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

μια μικρή διόρθωση:δεν πας επαφές,πας επαφή τρεις τελιτσες

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Σωστός!

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

custom του έχει περάσει κανείς ?

με miui είστε όλοι?πώς την αντέχετε ....lol

Κωστή καλημέρα

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες. εγω βιαστηκα και εχω παρει το k20 pro που να ξερω οτι θα πεσει η τιμη τοσο γρηγορα.:( Τι κανω παιδια με τη ρομ?Εχει κανει update σε μια 10.3.5.0 (pfkinxm) αλλα βλεπω για mui 11 και android 10.To πηρα απο το mi global store απo aliexpres.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες. εγω βιαστηκα και εχω παρει το k20 pro που να ξερω οτι θα πεσει η τιμη τοσο γρηγορα.:( Τι κανω παιδια με τη ρομ?Εχει κανει update σε μια 10.3.5.0 (pfkinxm) αλλα βλεπω για mui 11 και android 10.To πηρα απο το mi global store απo aliexpres.
Μοιάζει για κινητό για Ινδία.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτή που πήρα τώρα 10.3.4.0 ξερει κάνεις τι φτιάχνει; Μi9t pro

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by stefanidis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Από σήμερα είμαι κάτοχος το mi9t pro σε όμορφο μπλε χρώμα.

Προέρχομαι από Samsung s7 edge. Μπορώ να πω οτι μέχρι στιγμής μου αρέσει το τηλέφωνο.

Έχω όμως κάποιες ερωτήσεις και θα ήθελα την βοήθεια σας.

Προσπάθησα να το συνδέσω με το mi pc suite κάτι που δεν κατάφερα. Έχω περάσει τους usb drivers. Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω?

Επίσης προσπάθησα να μεταφέρω αρχεία μουσικής από s7 μέσω υπολογιστή αλλά δεν με αφήνει. Μόνο μέσω Bluetooth. Τη μπορώ να κάνω?

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

O dialer της miui εχει ηχογραφηση η οποια απογορευτηκε στην ευρωπη ετσι λοιπον τον αφαιρεσαν.. οσοι τον θελετε πισω ξεκλειδωστε τον bootloader και βαλτε αυτην την custom

αρκει να ειστε μελος της κοινοτητας

Edited by strong
Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Από σήμερα είμαι κάτοχος το mi9t pro σε όμορφο μπλε χρώμα.

 

Προέρχομαι από Samsung s7 edge. Μπορώ να πω οτι μέχρι στιγμής μου αρέσει το τηλέφωνο.

 

Έχω όμως κάποιες ερωτήσεις και θα ήθελα την βοήθεια σας.

 

Προσπάθησα να το συνδέσω με το mi pc suite κάτι που δεν κατάφερα. Έχω περάσει τους usb drivers. Μήπως ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω?

 

Επίσης προσπάθησα να μεταφέρω αρχεία μουσικής από s7 μέσω υπολογιστή αλλά δεν με αφήνει. Μόνο μέσω Bluetooth. Τη μπορώ να κάνω?

 

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Η με στικάκι usb η με την εφαρμογή και στα δύο κινητά , στο xiaomi είναι ενσωματωμένο , https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.midrop

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Pc suite ξέχνα το . Έχει σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Με καλωδιο αντιγραφη στο πισι απο το παλιο τηλεφωνο και με τον ιδιο τροπο περασμα στο νεο
Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ο dialer της google υπάρχει στα κινητά που είναι αγορασμενα από Ελλάδα με ευρωπαϊκή ρομ; Η ακόμα και σε αυτά με την international που μπορεί να φέρει κάποιος από τη Κίνα;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα ποιο πανω ένας φίλος έχει λάβει την 10.3.3 εγώ έχω την 10.3.2 πρέπει να κάνω κάτι εγώ ή θα έρθει update μόνο του
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και σας ευχαριστώ για της απαντήσεις.

Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη, υπαρχή τρόπος να αλλάξω τα εικονίδια του τηλεφώνου? Και να κατεβάσω νέα θέματα χωρίς να αλλάξω launcher?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο MI9 T PRO πως μπορουμε να ενεργοποιησουμε το wifi calling;
VoLTE: *#*#86583#*#*

VoWiFi: *#*#869434#*#*

Υπόμνημα

 

«Ενεργοποιείται η υπηρεσία»: Αν ο χρήστης στείλει από την συσκευή αυτή ένα sms στο 1333 με κείμενο WIFICALL, η Cosmote θα του διαθέσει την υπηρεσία VoLTE/WiFiCalling για τον αριθμό του.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και σας ευχαριστώ για της απαντήσεις.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη, υπαρχή τρόπος να αλλάξω τα εικονίδια του τηλεφώνου? Και να κατεβάσω νέα θέματα χωρίς να αλλάξω launcher?

Αλλάζεις χώρα , όπως Ινδία Ελβετία Αίγυπτος , κάποια εκτός EU.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

VoLTE: *#*#86583#*#*

VoWiFi: *#*#869434#*#*

Υπόμνημα

 

«Ενεργοποιείται η υπηρεσία»: Αν ο χρήστης στείλει από την συσκευή αυτή ένα sms στο 1333 με κείμενο WIFICALL, η Cosmote θα του διαθέσει την υπηρεσία VoLTE/WiFiCalling για τον αριθμό του.

 

Το έχω κάνει αυτό με το sms και μου λέει ότι το mi 9t pro δεν είναι συμβατή συσκευή για αυτήν την υπηρεσία.... Το έχει ενεργοποιήσει κάποιος στο κινητό μας;;;

 

Screenshot-2019-10-10-13-47-14-707-com-google-android-apps-messa.png

 

Screenshot-2019-10-10-13-48-22-572-com-android-settings.png

Link to comment
Share on other sites

VoLTE: *#*#86583#*#*

VoWiFi: *#*#869434#*#*

Υπόμνημα

 

«Ενεργοποιείται η υπηρεσία»: Αν ο χρήστης στείλει από την συσκευή αυτή ένα sms στο 1333 με κείμενο WIFICALL, η Cosmote θα του διαθέσει την υπηρεσία VoLTE/WiFiCalling για τον αριθμό του.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλάζεις χώρα , όπως Ινδία Ελβετία Αίγυπτος , κάποια εκτός EU.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα εχω κανει αυτα , η υπηρεσια ειναι ενεργοποιημενη απο cosmote αλλα δεν το βλεπω στο τηλεφωνο στο μενου για να το ενεργοποιησω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...