Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Μήπως είσαι λίγο απρόσεκτος; 3 ακουστικά στο πλυντήριο; κρίμα είναι...

Plantronics Μ165, M90 και το Jabra.

Επίσης, έχω χάσει ένα (δεν θυμάμαι μοντέλο ) και άλλο ένα (το Plantronics 975) μου έπεσε στο δρόμο, το πάτησε αυτοκίνητο , διαλύθηκε, αλλά δουλεύει ακόμη (φυσικά δεν το χρησιμοποιώ).

Όσο προσεκτικός είμαι με τα κινητά, άλλο τόσο απρόσεκτος με τα ακουστικά....:O:O

Βέβαια, όλα αυτά σε βάθος αρκετών ετών.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν έχει κανείς καμία καλή προταση:!::!:
Καταρχήν δεν έχει σχέση η συσκευή

Δεύτερον αόριστη ερώτηση διότι δεν μας λες τι μπάτζετ έχεις

Τρίτον το θες για ομιλία ,μουσική η.και τα 2 ?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν έχει σχέση η συσκευή

Δεύτερον αόριστη ερώτηση διότι δεν μας λες τι μπάτζετ έχεις

Τρίτον το θες για ομιλία ,μουσική η.και τα 2 ?

 

Σε όλες τις παρατηρήσεις σου εχεις δίκιο. Περιπου 70 ευρώ . Και για ομιλία και μουσικη

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις παρατηρήσεις σου εχεις δίκιο. Περιπου 70 ευρώ . Και για ομιλία και μουσικη
Εγώ θα σου πρότεινα Anker Slim+ στα 40€,αν θες οικονομικότερα Anker Slim.

Edit: Τώρα είδα τα 70€ budget, σίγουρα πας σε καλύτερα.

 

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτά της Jbl ;;

https://www.amazon.com/Wireless-Signature-Bluetooth-Earbuds-Charging/dp/B07HGL3J31/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1538594990&sr=8-1&keywords=JLab+JBuds+Air

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κανείς καμία καλή προταση:!::!:
https://www.skroutz.gr/s/14633420/JBL-T205BT.html

Τα χρησιμοποιώ για όλες τις χρήσεις και τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/14633420/JBL-T205BT.html

Τα χρησιμοποιώ για όλες τις χρήσεις και τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

Εχω τα απλα (ενσυρματα) και ειναι παρα πολυ καλα.

Αν ηταν και αδιαβροχα, για γυμναστηριο, θα ηταν θεικα!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα Anker Slim+ στα 40€,αν θες οικονομικότερα Anker Slim.

Edit: Τώρα είδα τα 70€ budget, σίγουρα πας σε καλύτερα.

 

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτά της Jbl ;;

https://www.amazon.com/Wireless-Signature-Bluetooth-Earbuds-Charging/dp/B07HGL3J31/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1538594990&sr=8-1&keywords=JLab+JBuds+Air

Τα έχω και τα slim+. Ένα τα θέλει κανείς με 20 ευρώ τα δίνω. Τα χρησιμοποίησα μια φορά και δεν..

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/14633420/JBL-T205BT.html

Τα χρησιμοποιώ για όλες τις χρήσεις και τα συστήνω ανεπιφύλακτα.

 

Σε εξωτερικούς χώρους απο ομιλία τι λέει; Δηλαδή αν περναει μηχανάκι ή οταν φυσάει, ο συνομιλητής παραπονιέται;

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και τα slim+. Ένα τα θέλει κανείς με 20 ευρώ τα δίνω. Τα χρησιμοποίησα μια φορά και δεν..

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι δεν σου άρεσε για να γνωρίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν σου άρεσε για να γνωρίζουμε;
άκουγαν εμένα και όλα γύρω μου. σε περιβάλλον με θόρυβο άκουγαν πιο πολύ το θόρυβο πάρα εμένα. τώρα λέω τα δίνω και γράφω τέτοια αρνητικά. οφείλω να είμαι ειλικρινείς πάρα έμπορος .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

άκουγαν εμένα και όλα γύρω μου. σε περιβάλλον με θόρυβο άκουγαν πιο πολύ το θόρυβο πάρα εμένα. τώρα λέω τα δίνω και γράφω τέτοια αρνητικά. οφείλω να είμαι ειλικρινείς πάρα έμπορος .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εγώ θέλω αυτόγραφο

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω αυτόγραφο

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κρύβε λόγια εσύ.. :)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άποψη για αυτό?

https://www.mistore-greece.gr/Products/Accessories/mi-bluetooth-neckband-earphones-black.aspx

Βασικά, Έχω το samsung level u για τη δουλειά, αλλά σιγά σιγά έχει αρχίσει να παραδίδει πνεύμα, οπότε ψάχνω για κάτι άλλο, γιατί αυτό της samsung δεν ήταν και η πιο ποιοτική συσκευή. Δοκίμασα τα am61 της Huawei, όμως ενώ είναι εξαιρετικά ακουστικά, με φοβερή ποιότητα ήχου, και δείχνουν και το υπόλοιπο της μπαταρίας δίπλα στο σήμα του bluetooth, δεν έχουν ένα πολύ σημαντικό, για εμένα, χαρακτηριστικό. Θέλω κατά τον τερματισμό της κλήσης, να κάνει κάποιον ήχο, για να είμαι σίγουρος ότι η κλήση τερματίστηκε, γιατί δεν θέλω να κοιτάζω το κινητό κατά τη διάρκεια της οδήγησης. Αυτό της samsung κάνει ένα μπλιπ, και έτσι είμαι σίγουρος ότι η κλήση τερματίστηκε. Ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

άκουγαν εμένα και όλα γύρω μου. σε περιβάλλον με θόρυβο άκουγαν πιο πολύ το θόρυβο πάρα εμένα. τώρα λέω τα δίνω και γράφω τέτοια αρνητικά. οφείλω να είμαι ειλικρινείς πάρα έμπορος .

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ καλά κάνεις. Όποιος τα θέλει κυρίως για μουσική δεν νομίζω να έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος τα jbl endurance sprint που είναι σχετικά καινούργια αδιάβροχα και συγκεντρωνουν όλα τα χαρακτηριστικά που θέλω για το τρέξιμο;;; κυρίως πως είναι η διάρκεια μπαταρίας και η εφαρμογή τους(αν κάθονται σταθερά κατά το τρέξιμο). Και αν βολεύουν οι χειρισμοί αφής που υποστηρίζουν...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα.. Ήμουν στο εξωτερικό κάποιο καιρο και ζήλεψα τους πάντες με τα airpods.. Υπάρχει κάτι σε όχι και τόσο εξωφρενική τιμή? Για Android και καλή ποιότητα ήχου. Αν έχει και καλή συνομιλία τόσο το καλύτερο

 

Το βασικό μου είναι να μην έχουν καλώδιο

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα.. Ήμουν στο εξωτερικό κάποιο καιρο και ζήλεψα τους πάντες με τα airpods.. Υπάρχει κάτι σε όχι και τόσο εξωφρενική τιμή? Για Android και καλή ποιότητα ήχου. Αν έχει και καλή συνομιλία τόσο το καλύτερο

 

Το βασικό μου είναι να μην έχουν καλώδιο

Προσωπικά τα θεωρώ αηδία να κρέμονται έτσι από το αυτί και μη πρακτικά γιατί χάνονται για πλάκα.

Γούστα είναι αυτά.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by XP130TD
Εκτός οπχ

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα.. Ήμουν στο εξωτερικό κάποιο καιρο και ζήλεψα τους πάντες με τα airpods.. Υπάρχει κάτι σε όχι και τόσο εξωφρενική τιμή? Για Android και καλή ποιότητα ήχου. Αν έχει και καλή συνομιλία τόσο το καλύτερο

 

Το βασικό μου είναι να μην έχουν καλώδιο

Πες.μας ένα.μπάτζετ που διαθέτεις
Link to comment
Share on other sites

πάντως και εμένα θα με ενδιέφερε τι επιλογές έχουμε σε ψείρες bt ακουστικά. (βασικά εγώ μονό θέλω όχι διπλό). κάτι xiaomi είχαν διαφημιστεί στο σαιτ αυτό πριν λίγο καιρό αλλά νομίζω ήταν διπλά Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

χαλασε το μικροφωνο στο plantronics voyager edge μου, το ειχα ενα χρονο. Μου ειπαν θα παει εξωτερικο για ελεγχο, ξερει κανενας που εστειλε σερβις της εταιρειας αυτης ποσο καιρον εκαναν να διεκπαιρεωσουν τη διαδικασια αυτη? αν ειναι να κανουν ενα μηνα να παρω ενα φτηνο γιατι δεν μπορω διαφορετικα.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

χαλασε το μικροφωνο στο plantronics voyager edge μου, το ειχα ενα χρονο. Μου ειπαν θα παει εξωτερικο για ελεγχο, ξερει κανενας που εστειλε σερβις της εταιρειας αυτης ποσο καιρον εκαναν να διεκπαιρεωσουν τη διαδικασια αυτη? αν ειναι να κανουν ενα μηνα να παρω ενα φτηνο γιατι δεν μπορω διαφορετικα.
2 βδομαδες περιπου. Μου ειχε τυχει παλαιοτερα με το 975.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι από τους λίγους τυχερούς που δεν μου έχει τίποτα απολύτως με το Plantronics Voyager Edge. 4+ χρόνια και δε μου έχει βγάλει το παραμικρό, πέρα από το ότι δεν κουμπώνει καλά στη θήκη (δεν ξέρω αν η χαλάρωση του κουμπώματος οφέιλεται στη θήκη ή στο ίδιο το ακουστικό). Και να ήθελα να το αλλάξω με κάτι άλλο, ακόμα και για το 3240 διστάζω, δεν ξέρω αν θα κρατήσει τόσο. Άσε που η τιμή του είναι πολύ υψηλή ακόμα.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...