Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

προς ενημερωση το BH118 της Nokia ειναι πολυ καλο απο θεμα ηχου αλλα απο μπαταρια ειναι χαλια , τελικα ενα headset της προκοπης δεν υπαρχει :lol:
Link to comment
Share on other sites

προς ενημερωση το BH118 της Nokia ειναι πολυ καλο απο θεμα ηχου αλλα απο μπαταρια ειναι χαλια , τελικα ενα headset της προκοπης δεν υπαρχει :lol:

το έχω από χτες! από εβδομάδα ενημερώνω γιατί ακόμα μεγάλη χρήση δεν έχω κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν θελετε bt με πολυ καλο ηχο και πολυ μεγαλη αυτονομια το plt m55 ειναι μονοδρομος στην τιμη που υπαρχει. Το εχω κοντα χρονο και ειναι τελειο.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ψαχνω για ενα Handsfree μεχρι τα 40€ καθώς αυτο που ειχα χαλασε.

Ειδα αρκετα θετικα σχολια για το Plantronics M55 αλλα ειδα οτι ειναι discontinued model και ετσι ειπα να ρωτησω εδω αν υπαρχει κατι αξιολογο και δοκιμασμενο.

Ειχα ενα SE που ειχε ραδιο και έδειχνε caller αλλα παει αυτο :(

 

Ευχαριστω

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

μου χάλασε το ένα ακουστικό από το Sony sbh52. Δεν ακούγεται. Που μπορώ να βρω ανταλλακτικό;
Link to comment
Share on other sites

μου χάλασε το ένα ακουστικό από το Sony sbh52. Δεν ακούγεται. Που μπορώ να βρω ανταλλακτικό;

Δες το ποστ #8031

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Η Sony θα κυκλοφορήσει ένα νέο bt Hands-Free stereo για να κάνει παρεα στο sbh80:lol:

http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh70/

 

http://api.sonymobile.com/files/stereo-bluetooth-headset-SBH70-blue-1240x840-d10ce0c01d5b13cf99f2aa5c99d3d198.jpg

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει την εφαρμογή Bluetooth headset, το έχω βάλει widget για να μου δείχνει το υπόλοιπο μπαταρίας, πολλές φορές μου δείχνει ότι είναι άδειο ενώ το έχω φορτισμένο, γνωρίζει κανείς τι παίζει;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε να μου προτείνετε κανένα bluetooth με ράδιο? είχα το sbh 52 ths sony αλλά πλέον το κουμπί για να ανοίξει δεν παίζει και εάν τ'υχει και παίξει μετά σβήνει μόνο του και άρα είναι για πέταμα. κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε να μου προτείνετε κανένα bluetooth με ράδιο? είχα το sbh 52 ths sony αλλά πλέον το κουμπί για να ανοίξει δεν παίζει και εάν τ'υχει και παίξει μετά σβήνει μόνο του και άρα είναι για πέταμα. κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Επειδή και εγώ στην ίδια κατάσταση βρισκομαι, μου χάλασε το sbh50, τι άλλες επιλογές έχουμε για Bluetooth Headset με Ραδιόφωνο;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ στην ίδια κατάσταση βρισκομαι, μου χάλασε το sbh50, τι άλλες επιλογές έχουμε για Bluetooth Headset με Ραδιόφωνο;

 

Ψάχνω και εγώ να αλλάξω το SBH52 και δεν βρίσκω τίποτα με ράδιο ανεξαρτήτως τιμής.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ στην ίδια κατάσταση βρισκομαι, μου χάλασε το sbh50, τι άλλες επιλογές έχουμε για Bluetooth Headset με Ραδιόφωνο;

Πάρε πάλι το 50.:)

(Το ίδιο έχω κι εγώ,μετά από την ...απόσυρση του mw1).

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

το m55 plantronics που πρότειναν κάποια παιδιά παλαιότερα έχει το πλαστικό που κρατάει το ακουστικό και πάει πίσω από το αυτί; τον γάντζο λέω.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το Samsung HS3000 από Public. Η πρώτη αίσθηση είναι οτι πρόκειται για "προχειροκατασκευή".

Επίσης ο ήχος του βουίζει μεσα στα αυτιά. Το χρησιμοποιώ με το ένα ακουστικό και είναι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος το SBH 80, να μου πει εντυπώσεις;

Το δίνει το e-shop στα 70€ και σκέφτομαι να το χτυπήσω.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος το SBH 80, να μου πει εντυπώσεις;

Το δίνει το e-shop στα 70€ και σκέφτομαι να το χτυπήσω.

Το έχω αγοράσεις εγώ. Στην αρχή ήμουν ενθουσιασμένος και μετά άρχισαν να μου λένε ότι δεν με ακούν καλά και το παράτησα στο συρτάρι. Πήρα το Jabra Stealth και ειλικρινά με έχει αφήσει άφωνο. Το έχω 5 μήνες και μιλάω πολύ στο τηλ και δεν είχε καταλάβει κανείς ότι μιλούσα από Bluetooth hands free.

Δεν σημαινει ότι βγάζω άκυρο το Sony. Ίσως έτυχε στο δικό μου

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Το θέλω για το τρέξιμο και δεν έχω βρει κάτι άλλο να με βολεύει. Έχω το κινητό στο μπράτσο και το SBH 50 που έχω, δεν με βολεύει καθόλου. Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

στο sony SBH50 - 52 κλπ , που έχουν FM radio, μπορείς να συνδέσεις bluetooth ακουστικά?

Το θέλω για ποδήλατο , αλλα θέλω ακουστικά χωρίς καλώδια και ακούω μονο ράδιο.

Link to comment
Share on other sites

έχω το SBH-50 και είχα το γνωστό πρόβλημα όταν ειναι συνδεδεμένο να μην ακούγονται οι ήχοι των μηνυμάτων ή υπενθυμίσεων ή viber γιατί όλα ακούγονταν μέσω ακουστικού,μια τυχαία όμως αποσύνδεση λόγω απομάκρυνσης μου απο το ακουστικό και όταν μετά επανασυνδέθηκε οι ήχοι από μηνύματα κλπ ακούγονται από το τηλέφωνο,συμπέρασμα λοιπόν κάθε φορα που το συνδέω φροντίζω να απομακρύνομαι λίγο και οταν συνδεθεί ξανά όλα ειναι οκ
Link to comment
Share on other sites

έχω το SBH-50 και είχα το γνωστό πρόβλημα όταν ειναι συνδεδεμένο να μην ακούγονται οι ήχοι των μηνυμάτων ή υπενθυμίσεων ή viber γιατί όλα ακούγονταν μέσω ακουστικού,μια τυχαία όμως αποσύνδεση λόγω απομάκρυνσης μου απο το ακουστικό και όταν μετά επανασυνδέθηκε οι ήχοι από μηνύματα κλπ ακούγονται από το τηλέφωνο,συμπέρασμα λοιπόν κάθε φορα που το συνδέω φροντίζω να απομακρύνομαι λίγο και οταν συνδεθεί ξανά όλα ειναι οκ

 

 

Αυτο δεν ειναι προβλημα. Απο το μενου της συσκευης σου μπορεις να ορισεις απο που θα ακουγονται οι ηχοι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...