Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά έχει 35 δολάρια, εγώ θυμομουν τιμή ευρωπαϊκού play store στα 35ευρω. Οποτε 35 δολάρια ίσως είναι κάπου στα 25 γιουρα

 

http://www.droid-life.com/2013/11/20/quick-look-official-nexus-5-bumper-and-quick-cover-cases/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

όντως πως θα καταλαβουμε αν ειναι γνήσια κ οχι απο Κινα πιστό αντίγραφο.... μπορεί να μας πει κάποιος που εχει παρει bumber απο Κινα αν καταλαβαινει οτι δεν ειναι γνήσιο?? π.χ απο το κουτι???

 

απο διαφορα unboxing videos απο youtube , δεν καταλαβαινω εγω τουλαχιστον διαφορα, ουτε στο κουτι, ουτε και στην θηκη

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Πάντως να βρίσκεις γνήσιο πράμα φθηνότερα απο οτι το δίνουν οι πωλητές (Google) πολύ ύποπτο μου ακούγεται. Δεν είναι κάτι το οποίο θα έπρεπε να μπορει να βρει ο οποιοσδήποτε για να στο δώσει πιο φθηνά. Όλα τα τεμάχια φτιάχτηκαν για λογαριασμό της Google και οποιοσδήποτε τρίτος εμπορος δεν γίνεται να τα παιρνει πιο φθηνά !

Think about it.

 

ΥΓ: Καλά αφήνω ενα ενδεχόμενο να παραβλέπω κάποια πολύ σημαντική λεπτομέρεια που αναιρεί το συλλογισμό μου

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να βρίσκεις γνήσιο πράμα φθηνότερα απο οτι το δίνουν οι πωλητές (Google) πολύ ύποπτο μου ακούγεται. Δεν είναι κάτι το οποίο θα έπρεπε να μπορει να βρει ο οποιοσδήποτε για να στο δώσει πιο φθηνά. Όλα τα τεμάχια φτιάχτηκαν για λογαριασμό της Google και οποιοσδήποτε τρίτος εμπορος δεν γίνεται να τα παιρνει πιο φθηνά !

Think about it.

 

ΥΓ: Καλά αφήνω ενα ενδεχόμενο να παραβλέπω κάποια πολύ σημαντική λεπτομέρεια που αναιρεί το συλλογισμό μου

 

απλα πετανε όλοι ένα official bumber κ ολα κομπλέ :mad:

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή λέτε οτι αυτή παίζει να μην είναι αυθεντική λόγω τιμής;;

 

Εμένα μου κάνει για Original . Λέω να στείλω κανα email να ρωτήσω!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή λέτε οτι αυτή παίζει να μην είναι αυθεντική λόγω τιμής;;

 

Εμένα μου κάνει για Original . Λέω να στείλω κανα email να ρωτήσω!

 

καλα θα κάνεις!!! γραψε νεα να δουμε τι είπαν..

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πηρα απο ebay official bumber υποτιθεται 15 δολλαρια αλλα στη μια βδομαδα το ματ απο τις γωνιες αρχισε να φευγει! Του στειλα μειλ με φωτο και πηρα refund. Για τα λεφτα της τιμια αλλα δινει ογκο να ξερετε
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Και εγω τωρα που θα παρω το κινητο θελω την official αλλα 30 ευρω κατα την αποψη μου για μια θηκη ειναι πολλα λεφτα, οποτε με ενα 10αρικο εχεις μια ομορφη θηκη που φανταζομαι τη δουλεια της την κανει και μπορει να παρεις κ refund αμα στραβωσει αρα δεν σκαω και ας ειναι μουφα, σιγα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είπα οτι η κινεζική είναι original είπα οτι εμφανισιακά δεν φένεται να έχει διάφορα . τώρα για το ξεφλούδισμα του ματ τώρα βλέπω και εγώ στην αριστερή γωνία, αρχίζει να φεύγει. Δεν ξέρω βέβαια η original τι φθορά βγάζει με τον καιρό , γιατί έχω την εντύπωση οτι έχουν αναφερθεί τέτοιου ειδους ξεφλουδισματα.

Ανακεφαλεωνοντας να πω οτι 35€ δεν έδινα για θήκη και βολευομαι πολύ καλά με την κινεζικη

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη???http://www.ebw.gr/el/Product/286322/Facade-for-LG-Nexus-5-amp;-quot;-Incipio-amp;-quot;-LGE-228-BLK-NGP-matte-black-case-8400761546540-LGE-228-BLK

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλη bumper τύπου έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

 

Την Spigen Ultra Hybrid την έχει πάρει κανείς;

Edited by spdrosin
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλη bumper τύπου έχει πάρει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

 

Την Spigen Ultra Hybrid την έχει πάρει κανείς;

 

Την έχω δει σε κινητό φίλου και δεν μου άρεσε και παρα πολύ. Εγώ περιμένω να μου έρθει η neo hybrid σε metal slate. Την θεωρώ πιο όμορφη και πιο καλή για το Ν5

Link to comment
Share on other sites

Τί δε σου άρεσε, γιατί είναι και υποκειμενικό λίγο αυτό.

Π.χ τα κουμπιά πατιούνται οκ; Προστατεύεται το κινητό γενικά απλά δε σου άρεσε ο όγκος που προσθέτει στη συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Τί δε σου άρεσε, γιατί είναι και υποκειμενικό λίγο αυτό.

Π.χ τα κουμπιά πατιούνται οκ; Προστατεύεται το κινητό γενικά απλά δε σου άρεσε ο όγκος που προσθέτει στη συσκευή;

 

Ναι σε θέμα κουμπιών και εφαρμογής είναι άριστη. Δεν μου άρεσε που είναι διαφανης πίσω.

Edited by vino_89
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε θέμα κουμπιών και εφαρμογής είναι άριστη. Δεν μου άρεσε που είναι διαφανης πίσω.

Α μπράβο, να μιλάμε έτσι, για να αποφεύγονται παρεξηγήσεις. πχ εγώ αυτό το ψάχνω σε μια θήκη, να φαίνεται όλο το design της συσκευής (όσο αυτό είναι εφικτό). Δίνει πολύ όγκο στη συσκευή ή νορμάλ πράγματα;

Link to comment
Share on other sites

Α μπράβο, να μιλάμε έτσι, για να αποφεύγονται παρεξηγήσεις. πχ εγώ αυτό το ψάχνω σε μια θήκη, να φαίνεται όλο το design της συσκευής (όσο αυτό είναι εφικτό). Δίνει πολύ όγκο στη συσκευή ή νορμάλ πράγματα;

 

Στα πλαϊνά δίνει περισσότερο όγκο απο τις κλασσικές TPU και gel που γνωρίζουμε. Απο πίσω το πάχος αρκεί για να καλύψει την κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μόλις ήρθε η "official" θήκη της Google! Εφάρμοσε ωραία αν και της δίνει λίγο όγκο για τα δικά μου δεδομένα! Αναμονή τώρα για spigen από ali express!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μόλις ήρθε η "official" θήκη της Google! Εφάρμοσε ωραία αν και της δίνει λίγο όγκο για τα δικά μου δεδομένα! Αναμονή τώρα για spigen από ali express!

 

από που την πείρες???

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε email απο play 247.. Ειναι η αυθεντική στα 20 ευρώ!!
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε email απο play 247.. Ειναι η αυθεντική στα 20 ευρώ!!

 

τώρα κατά πόσο ισχύει κ αν φαίνεται ποιος ξέρει....περίεργο 20 ευρω...μακάρι είναι καλή τιμή!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει κανείς αυτήν την θήκη???http://www.ebw.gr/el/Product/286322/Facade-for-LG-Nexus-5-amp;-quot;-Incipio-amp;-quot;-LGE-228-BLK-NGP-matte-black-case-8400761546540-LGE-228-BLK

 

Αδερφέ σε δυο μέρες ερχετε.οποτε υπομονή να δω τι παιζει και να σου πω

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ σε δυο μέρες ερχετε.οποτε υπομονή να δω τι παιζει και να σου πω

 

ευχαρηστω!! περιμένω νεα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μόλις ήρθε η "official" θήκη της Google! Εφάρμοσε ωραία αν και της δίνει λίγο όγκο για τα δικά μου δεδομένα! Αναμονή τώρα για spigen από ali express!

 

Φίλε απο το ali είναι γνήσιες οι spigen? Έχεις ξαναδοκιμασει?

Edited by vino_89
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...