Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, σε μια λύση ανάγκης μέχρι να βρω ένα καλό screen protector πήρα από τη wind μια puro. Ο ασφαλέστερος τρόπος να απομακρύνω δαχτυλιές και σκόνη ώστε να μη απόκτηση γρατσουνιές από το καθάρισμα ποιος είναι;

 

Ηλία φίλε, το κινητό έχει gorilla glass 3, πως να αποκτήσει γρατσουνιές με το καθάρισμα ;;; Εδω κλειδια αυτοκινήτου ξύνουμε πάνω στην οθόνη και δεν παθαίνει τίποτα, θα πάθει με ένα απλό πανάκι που θα καθαρίσεις την οθόνη ;;; Μην σε αγχώνει τπτ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ηλία φίλε, το κινητό έχει gorilla glass 3, πως να αποκτήσει γρατσουνιές με το καθάρισμα ;;; Εδω κλειδια αυτοκινήτου ξύνουμε πάνω στην οθόνη και δεν παθαίνει τίποτα, θα πάθει με ένα απλό πανάκι που θα καθαρίσεις την οθόνη ;;; Μην σε αγχώνει τπτ.

 

Αγγελε είναι αρχή ακόμη και ήθελα να προλάβω τυχόν ατυχήματα! Μπήκε εύκολα ευτυχώς με μια φουσκαλα κοντά στο ακουστικό! Τώρα περιμένω τη θηκούλα κ είμαι καλυμμένος!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σου έρθει και να την χαρείς :) Αυτό το κινητό αν δεν περάσει τουλάχιστον χρόνος...δεν θεωρείται με τπτ παλιο !!!
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σου έρθει και να την χαρείς :) Αυτό το κινητό αν δεν περάσει τουλάχιστον χρόνος...δεν θεωρείται με τπτ παλιο !!!

 

Νασαι καλά !Δύο χρόνια με βγάζει άνετα! Είναι πανέμορφο το άτιμο! Όταν έπαιρνα τηλέφωνα το πρώτο πράγμα root αμέσως! Αυτό θα το χαρώ έτσι για την ώρα, πιο μετά στάνταρ root!

Edit: Αυτή περιμένω εγώ. http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=151237970756

Edited by iliasx8

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω εμένα μου φαίνεται για γνήσια. Επισυνάπτω και φωτογραφίες. [ATTACH]42015[/ATTACH][ATTACH]42016[/ATTACH]

 

αν δεν βλεπεις κατι διαφορετικο στην θηκη σου απο αυτα τα video τοτε μια χαρα!!!τωρα γιατι ειναι τοσο διαφορετικη η τιμη ποιος ξερει.....http://www.youtube.com/watch?v=p1175wb9QQE

Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει και κανεις αλλος αν μπορουμε να ξεχωρησουμε με καποιο τροπο τις μαιμου θηκες??Καποιος τροπος με το barcode?? Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει γνωμη για τα hands free headphones A jays one+ εχω να πω μονο τα καλητερα!Απο θεμα ποιοτητας παρα πολυ καλα,καλος ηχος καλη αισθηση στο χερι (λες και ειναι φτιαγμενα για το Nexus 5, minimal σχεδιασμος,γομωδες αισθηση,ακομα και το κουτι ειναι λες και βγηκε για το Nexus 5,πραγματικα ειναι ακριβως οπως το πισω μερος του smartphone εκπληκτικο κουτι:D)Οσον αφορα το χειριστηριο δουλευουν ολα εκτος απο την ενταση,την οποια δεν υποστηριζει σε 4.4.2,κατεβαζεις και την εφαρμογη για της ρυθμισεις απο το google play(Jays headset control) και εισαι ετοιμος!!!!!

[ATTACH]42110[/ATTACH] [ATTACH]42111[/ATTACH] [ATTACH]42112[/ATTACH]

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση για όσους τα έχουν χρησιμοποιήσει.

iSmooth ή Rearth screen protectors;

 

ismooth με διαφορά....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ismooth με διαφορά....

Για πες μας λιγα λογια,την εχω παραγγειλει αλλα δεν την εχω δει ποτε στην πραξη,ειναι οντως τοσο καλη οσο λενε......?

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

για τα λεφτά της είναι απίστευτα καλή..εγώ πριν είχα την rearth και η ismooth είναι ανώτερη σε όλα..

είναι πολύ καλύτερη και στην αίσθηση και στο πόσο clear είναι

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας λιγα λογια,την εχω παραγγειλει αλλα δεν την εχω δει ποτε στην πραξη,ειναι οντως τοσο καλη οσο λενε......?

 

οπως ειπε και ο νικπολ εχει άψογη αίσθηση πολύ clear και σημαντικό δεν αφήνει εύκολα δαχτυλιές όπως sgp και rearth που τις εχω δοκιμάσει κ αυτες..ενα αλλο οτι καθαριζει πολυ ευκολα...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

I-smooth και από εμένα.

Παρήγγειλα από το επίσημο σαιτ(Αμερική) και ήρθαν σε μια εβδομάδα.

Εξαιρετικό screen protector.

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τελικά την ismooth από το site τους, κόστος €11,5. Σε 10 μέρες θα είναι εδώ.

 

Επ τι έγινε, πήρες το 5άρι κι εσύ τελικά?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το πήρε ο κουνιάδος μου αλλά εγώ ανέλαβα να του το στήσω στην πένα :)

Περιμένω το Μ8 και βλέπουμε.

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας λιγα λογια,την εχω παραγγειλει αλλα δεν την εχω δει ποτε στην πραξη,ειναι οντως τοσο καλη οσο λενε......?

 

απο που τα πηρες Γιαννη??????????

:)
Link to comment
Share on other sites

απο που τα πηρες Γιαννη??????????

Απο το original site τις Ismooth http://ismooth.com/

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το πήρε ο κουνιάδος μου αλλά εγώ ανέλαβα να του το στήσω στην πένα :)

Περιμένω το Μ8 και βλέπουμε.

 

Χα χα, όλοι αυτό περιμένουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει γνωμη για τα hands free headphones A jays one+ εχω να πω μονο τα καλητερα!Απο θεμα ποιοτητας παρα πολυ καλα,καλος ηχος καλη αισθηση στο χερι (λες και ειναι φτιαγμενα για το Nexus 5, minimal σχεδιασμος,γομωδες αισθηση,ακομα και το κουτι ειναι λες και βγηκε για το Nexus 5,πραγματικα ειναι ακριβως οπως το πισω μερος του smartphone εκπληκτικο κουτι:D)Οσον αφορα το χειριστηριο δουλευουν ολα εκτος απο την ενταση,την οποια δεν υποστηριζει σε 4.4.2,κατεβαζεις και την εφαρμογη για της ρυθμισεις απο το google play(Jays headset control) και εισαι ετοιμος!!!!!

[ATTACH]42110[/ATTACH] [ATTACH]42111[/ATTACH] [ATTACH]42112[/ATTACH]

 

Συμφωνώ, είχα δει και ένα review εδώ http://www.madfortech.com/2012/12/jays-a-one-plus-review/ και τα είχα τσιμπήσει, είναι εξαιρετικά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα για Screen Protector Nillkin 9H Hardness Tempered Glass Front Screen Protectors for Google Nexus 5, εξαιρετικό για τα 8 ευρώ που έδωσα απο ebay. Εντυπωσιακή ευκρίνεια συν οτι είναι 9Η
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι είναι το tampered glass ή μάλλον δεν καταλαβαίνω πως είναι το tampered glass στο κινητό? Είναι ενα απλό screen protector?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι είναι το tampered glass ή μάλλον δεν καταλαβαίνω πως είναι το tampered glass στο κινητό? Είναι ενα απλό screen protector?

 

Ποιο σκληρό και χοντρό απο screen protector, προστατεύει την οθόνη εκτός απο γρατζουνιές και απο χτυπήματα.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή προσθέτει όγκο και έχει και διάφορα στην αίσθηση ε? Αν είναι έτσι για μένα δεν μετράει πολύ, εδώ δε βάζω θήκη πίσω θα βάλω μπροστά.

Πάντως για ζελατινες που λέτε εγώ έχω μια δεν θυμάμαι τι που είχα πάρει απο αμαζον Αγγλίας σε πολύ χαμηλή τιμή (περιπου 7 ευρώ, 5αδα). Έχουν χαοτικές διάφορες αυτές με τις iSmooth ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή προσθέτει όγκο και έχει και διάφορα στην αίσθηση ε? Αν είναι έτσι για μένα δεν μετράει πολύ, εδώ δε βάζω θήκη πίσω θα βάλω μπροστά.

Πάντως για ζελατινες που λέτε εγώ έχω μια δεν θυμάμαι τι που είχα πάρει απο αμαζον Αγγλίας σε πολύ χαμηλή τιμή (περιπου 7 ευρώ, 5αδα). Έχουν χαοτικές διάφορες αυτές με τις iSmooth ?

 

Εγω παντως πηρα αυτες και ειναι εξαιρετικες. Δεν εχω δοκιμασει τις αλλες, αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

http://www.ebay.com/itm/5-PACK-FONEM8-SCREEN-PROTECTORS-FOR-LG-GOOGLE-NEXUS-5-/360780027901?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item54002a57fd

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Για ρίχτε προτάσεις για βάση αυτοκινήτου. Έψαξα στο eBay βρήκα κάτι αλλά θέλω κ τις εμπειρίες σας.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...