Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαιρετω παιδια! περιμενω και γω το nexus απο γερμανια και ψαχνω για θηκη και screen ptotector.

Ειδα τις προτασεις σας αλλα ειδα και το συγκεκριμενο screen protector (free delivery)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/LG-Google-Nexus-5-FRONT-SHIELD-Invisible-Screen-Protector-/121215903823?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item1c3907e84f

 

τι λετε? το εψει παρει καποιος αλλος ?

 

Σκεφτομαι να παρω και ενα pouch και βρηκα αυτο εδω παλι με free delivery.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Leather-Pouch-Google-Nexus-5-Black-Case-Slim-Design-Cover-Sleeve-Etui-/251372003142?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3a86f05f46

 

και κατι ακομα. επειδη ειδα σε διαφορα φορουμ ενα θεμα με yellow tint στην οθονη καποιων nexus, ειχε καποιος κανενα θέμα ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Κανείς από Θεσσαλονίκη να με εξυπηρετησει με απλή θήκη ελαστική και screen protector ? Πέρασαν 30 μέρες και δε μου ρθε ακόμη η ringke και το κινητό δε βγήκε από το κουτί :(
Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικα υπάρχει κάποια πρόταση?

Είναι συμβατά υποθέτω τα περισσότερα ή πρέπει να προσέξουμε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικά τα περνει ολα αλλα σε μερικά που είναι βγαλμένα για παλαιότερα κινητά, πχ s1, δεν ακούγονται δυνατά. Η διαφορά φαίνεται αν κρατήσεις πατήμενο το answer button δυναμώνει η ενταση.
Link to comment
Share on other sites

Εχω και 25% κουπονι για dbrand για αγορες 25δολαρια και πανω,αν παραγγειλει καποιος απο αθηνα θελω ενα black leather(με κοψιμο nexus) για nexus 4.

 

blkfriordie ειναι το κουπονι..

 

Αν καποιος κανει παραγγελια να με ενημερωσει πρωτα αν θελει να παρει και το δικο μου γιατι το εχω γραψει και σε αλλα forum.

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες με το κινητό και την SGP Ultra Fit Case [sMOOTH BLACK].Πολύ καλή εφαρμογή λεπτή και κάθετε τέλεια χωρίς να κουνιέται η συσκευή!Το υλικό σου αφήνει μια πολύ ωραία μαλακή αίσθηση όπως είναι σκέτη η πλάτη της συσκευής...σαν τύπου γόμας......πολύ καλή!!!!Προστασία δεν καλύπτει τελείως με πάνω και κάτω μέρη γυμνα.Επαφή με κουμπιά άψογη χωρίς να δυσκολευει.Περιμένω άλλες 2 τις SPIGEN και μια CARBON της Caseology...θα γράψω νεότερα...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει ασχοληθεί κανεις με nfc tags να μου προτεινει τι να παρω; καθε πληροφορια ευπροσδεκτη

 

από θήκη προτίμησα μια που είδα από εδώ και είμαι πολυ ευχαριστημένος ως προς τη πρωτοτυπια και τη ποιοτητα, βεβαια δεν ειναι σαν τις κανονικες που βάζετε εδω https://www.etsy.com/transaction/162235240?ref=fb2_tnx_title, κάποιο παιδι νομίζω την είχε ποστάρει στην αρχη

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει ασχοληθεί κανεις με nfc tags να μου προτεινει τι να παρω; καθε πληροφορια ευπροσδεκτη

πολυ ενδιαφερων ερωτηση!!!!!!!!!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να θέλετε να διαβάσετε και το θέμα Τι είναι το NFC; Τι χρειάζομαι; Πως προγραμματίζεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

το διάβασα και ήταν πολυ διαφωτιστικό για τη λειτουργία του, μας λέει ότι πχ να μη προτιμηθεί Mifare chip, απλώς ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς κάποια εμπειρία παραπάνω με αυτά τα πράγματα!
Link to comment
Share on other sites

αυτο το trigger ειναι πολυ καλο.

το ρυθμισα να κλεινει το 3g μολις συνδεθει στο wifi του σπιτιου μου και το αναποδο οταν φευγω και δουλεευει κανονικα!!!!!!!!!!!!!!1

:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα και την συγκεκριμενη θηκη της tudia και φαινεται πολυ καλη. ομορφη δεν προσθετει πολυ ογκο, και απο οτι σε youtube se drop test προστατευτευει πολυ καλα τη συσκευη. αλλα μεχρι στιγμης μονο απο ΗΠΑ σε ebay k amazon με κατι τρελα μεταφορικα... την εχει παρει κανενος αλλου το ματι πουθενα ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα και την συγκεκριμενη θηκη της tudia και φαινεται πολυ καλη. ομορφη δεν προσθετει πολυ ογκο, και απο οτι σε youtube se drop test προστατευτευει πολυ καλα τη συσκευη. αλλα μεχρι στιγμης μονο απο ΗΠΑ σε ebay k amazon με κατι τρελα μεταφορικα... την εχει παρει κανενος αλλου το ματι πουθενα ?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00FOAK9DO/ref=s9_simh_gw_p23_d0_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=14VNHRH3NHTRM71SKV14&pf_rd_t=101&pf_rd_p=430153987&pf_rd_i=468294

Link to comment
Share on other sites

έχει αγοράσει κανείς την spigen neo hybrid?? Το μεταλλικό μερος επηρεάζει το σημα??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

πηρα αυτη εδω της nillkin

πολυ καλη τιμη, τσαμπε μεταφορικα, και ειδα πολυ καλα σχολια στο xda για την συγκεκριμένη.

 

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Frosted-Shield-Matte-Hard-Back-Cover-Case-Film-For-LG-Nexus-5-Google-/261326056888?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3cd83f2db8

 

Σκεφτομαι να παραγγειλω και το tampered glass της ιδιας εταιριας.

Link to comment
Share on other sites

έχει αγοράσει κανείς την spigen neo hybrid?? Το μεταλλικό μερος επηρεάζει το σημα??

 

παρασκευη μαλλον παραλαμβανω και θα ποσταρω:D

:)
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω γραψει ποτε κακο σχολιο για screen protector της spigen αφου σε προηγουμενες συσκευές με αφηναν αφωνο... αλλα στο nexus 5 εκτος οτι δεν εχει τρυπες για τους αισθητήρες και την καμερα αφηνει με το παραμικρό δαχτυλιές!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί,αλλά τα τελευταία χρόνια αποφεύγω επιμελώς να βάζω screan protector στα τηλέφωνα μου και η αλήθεια είναι οτι τα ευχαριατιεμαι καλύτερα...

Μέχρι τότε τα ευχαριστιών του σαν αυτοί που τα επερναν απο εμένα..

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ένα χρόνο έχω το s3 και τώρα έρχεται το n5. Στο s3 δεν έχω βάλει ποτέ θήκη πότε screen protector. Με το gorilla glass με κλειδιά με μωρό παιδί να παίζει συνέχεια δεν έχει τη παραμικρή γρατζουνιά... Παρά μόνο με τα από 30 πτώσεις λόγω παιδιού έκανε πρόσφατα ένα ράγισμα. Βέβαια δεν έχει χαλάσει η οθόνη απλά θέλει μόνο αλλαγή το τζάμι. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι μόνο έτσι ευχαριστιεμαι το κινητό θεωρώντας ότι οι θήκες προσθέτουν όγκο κτλ κτλ. Όλα αυτά όμως είναι μόνο γούστα....

Και το βασικό το gorilla glass προσφέρει από μόνο του πολύ μεγάλη προστασία στη καθημερινή χρήση της τσέπης τσάντας κτλ.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχω 3 θήκες καινούργιες σφραγισμένες για το Nexus 5.

1.Nilikin με screen protector.

2.Mofi

3.Orzly

Και τις 3 μαζι οποιος της θελει P.M

AΘΗΝΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Έχω 3 θήκες καινούργιες σφραγισμένες για το Nexus 5.

1.Nilikin με screen protector.

2.Mofi

3.Orzly

Και τις 3 μαζι οποιος της θελει P.M

AΘΗΝΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

 

βαλε φωτο να τις δουμε

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα την official Bumper Black case. Ωραία αφή και αρκετά στιβαρό. Το καλύπτει όλο το κινητό (και το μεγαλώνει λίγο)
Link to comment
Share on other sites

http://www.spigen.com/brands/google/nexus-5/nexus-5-case-neo-hybrid.html

 

εχω αγορασει πολλες θηκες για κινητα

 

αυτη ειναι η καλυτερη προσ το παρον απο αμαζον αγγλια χαλαλι το μεροκαματο :p 30€ :p

:)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...