Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν οντως δε μπορουμε να αγορασουμε απο amazon.com, τοτε μπορει καποιος να παραθεσει κανενα link για screen protector απο ευρωπαικο store?

 

Θα δοκιμασω να κανω την αγορα μολις βγαλω την prepaid και θα σας πω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.ebay.com/itm/141122730779?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 εδώ για προστασία από βρωμιά και υγρασία.....ιδανικό γι'αυτούς που έχουν τον ασύρματο να μην τα βγάζουν και τα βάζουν συνέχεια.

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ποσο παει το μαλλι εκει?

 

16 δολάρια οι 3 ζελατινες.αγόρασα χθες..για να δουμε πόσες μέρες θα κανει.

BMW POWER
Link to comment
Share on other sites

με μεταφορικα κομπλε?καλη φαση,ριξε ειδοποιηση οταν ερθουν,μπορει να σου χτυπησω τη μια :)
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχετε καταπληκτικές θήκες κάποιοι από δω.

Αν κάποιος δίνει καμία slim όμως που να καλύπτει όλο το τηλέφωνο εδώ είμαι:-)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος pouch οικονομικό που να μπορεί να έρθει μέσα σε 3-4 μέρες??

 

ναι εγω!

 

αλλα το δικο μου δεν μπορουσε να ερθει τελικα...κατι εγινε στο ενδιαμεσο...και χαθηκε... :cry:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω!

 

αλλα το δικο μου δεν μπορουσε να ερθει τελικα...κατι εγινε στο ενδιαμεσο...και χαθηκε... :cry:

 

ποιο είχες πάρει και από που?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Την

θηκη που την βρισκουμε? Διοτι πηγα στο site της spigen και βλεπω μονο αυτη η οποια ειναι διαφανη...

 

Επισης αν εχει καποιος την διαφανη ας πει τι αισθηση αφηνει στο χερι. Γιατι μου φαινεται λιγο "πλαστικουρα"..

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Την
θηκη που την βρισκουμε? Διοτι πηγα στο site της spigen και βλεπω μονο αυτη η οποια ειναι διαφανη...

 

Επισης αν εχει καποιος την διαφανη ας πει τι αισθηση αφηνει στο χερι. Γιατι μου φαινεται λιγο "πλαστικουρα"..

 

http://www.mobilefun.co.uk/spigen-ultra-fit-case-for-google-nexus-5-black-p42018.htm

Link to comment
Share on other sites

A σ'ευχαριστω. Προτεινετε καποια απο τις 2 η ειναι θεμα γουστου?

 

φιλε μου την μαυρη παρε,εχει την ιδια αισθηση γομας.ειναι πανεμορθη θηκη.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου την μαυρη παρε,εχει την ιδια αισθηση γομας.ειναι πανεμορθη θηκη.

 

Και 'γω εκει παω αλλα ετσι ακυρωνω την επιλογη μου στην ουσια (εχω το ασπρο). Απο την αλλη η αντιστοιχη ασπρη δεν μου καθεται καλα στο ματι...

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω εκει παω αλλα ετσι ακυρωνω την επιλογη μου στην ουσια (εχω το ασπρο). Απο την αλλη η αντιστοιχη ασπρη δεν μου καθεται καλα στο ματι...

 

η ασπρη ειναι απο την πισω μερια πλαστικη,η μαυρη ειναι σαν γομα.

Link to comment
Share on other sites

η ασπρη ειναι απο την πισω μερια πλαστικη,η μαυρη ειναι σαν γομα.

 

Καταλαβα. Αν τυχον εχει κανεις την ασπρη ας πει την αποψη του.

 

Και κατι αλλο.. Αν γυρισεις την συσκευη αναποδα υποθετω οτι δεν ακουμπαει η οθονη στην επιφανεια, σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα. Αν τυχον εχει κανεις την ασπρη ας πει την αποψη του.

 

Και κατι αλλο.. Αν γυρισεις την συσκευη αναποδα υποθετω οτι δεν ακουμπαει η οθονη στην επιφανεια, σωστα?

 

σωστα.παρτην αφοβα ειναι πολυ ομορφη.

Link to comment
Share on other sites

A σ'ευχαριστω. Προτεινετε καποια απο τις 2 η ειναι θεμα γουστου?

 

Και γω γι'αυτή τη θήκη πήγαινα, αλλά μετά διάβασα σχόλια στο xda πως γρατσουνάει τις γωνίες του κινητού. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

 

Ναι και από το reddit σχετικά σχόλια

 

Link to comment
Share on other sites

Και γω γι'αυτή τη θήκη πήγαινα, αλλά μετά διάβασα σχόλια στο xda πως γρατσουνάει τις γωνίες του κινητού. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

 

Ναι και από το reddit σχετικά σχόλια

 

 

βρε παιδια στο βαλσιμο μια χαρα μπαινει,κ στο βγαλσιμο την σηκωνεις λιγο κ βγαινει μια χαρα.κ ο φιλος μας ο scorpio που την εχει δεν εχει θεμα καθολου.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια στο βαλσιμο μια χαρα μπαινει,κ στο βγαλσιμο την σηκωνεις λιγο κ βγαινει μια χαρα.κ ο φιλος μας ο scorpio που την εχει δεν εχει θεμα καθολου.

παίδες δεν εχω κανένα πρόβλημα τωρα ειναι κ τη χρήση την κάνεις.. εννοώ αν τη βγάζεις συνεχώς τοτε θα πρέπει να προσέχεις

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

Θελω να αγορασω handsfree, με flat καλωδιο και τυπου earbuds. Εχετε να προτεινετε κατι?

Ειχα της HTC απλα εχει χαλασει το 1 ακουστικο και ακουγεται με μειωμενη ενταση.

Θα προτιμουσα αν υπαρχει καποιο που αντι να εχει μονο το κουμπι που απαντας να εχει ακομη ειτε κουμπια για αυξομειωση εντασης, ειτε για επομενο/προηγουμενο τραγουδι.

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

Θελω να αγορασω handsfree, με flat καλωδιο και τυπου earbuds. Εχετε να προτεινετε κατι?

Ειχα της HTC απλα εχει χαλασει το 1 ακουστικο και ακουγεται με μειωμενη ενταση.

Θα προτιμουσα αν υπαρχει καποιο που αντι να εχει μονο το κουμπι που απαντας να εχει ακομη ειτε κουμπια για αυξομειωση εντασης, ειτε για επομενο/προηγουμενο τραγουδι.

 

Ευχαριστω :)

 

Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.head-fi.org/t/686412/lg-quadbeat-2-appreciation-thread

Θεωρούνται πολύ καλά ακουστικά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...