Jump to content

Online αναβάθμιση του K750i: Προβλήματα, απορίες


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένοι με την R1N;  

  1. 1. Είστε ευχαριστημένοι με την R1N;

    • ΝΑΙ
      0
    • ΟΧΙ
      0
    • Δεν ασχολούμαι με τα updates
      0


Recommended Posts

Για στάσου να καταλάβω.. εννοείς ένα νέο user account στο Control Panel των Windows XP;

 

Ναι, ακριβώς αυτό εννοώ :) Φτιάξε ένα νέο user account και μπες με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγώ είναι η 1η φορά που επιχειρώ αναβάθμιση στο κινητό.

Εγκαθιστώ το πρόγραμμα Update service,το τρέχω και φτάνω στην οθόνη

που έχει τα 5 βήματα.Σβήνω το τηλέφωνο,βγάζω τη SIM,βάζω την μπαταρία,κρατάω πατημένο το C και συνδέω το USB καλώδιο. Μετά απο λίγο ανάβει το κινητό και μου ζητάει την SIM ενώ το Update service μένει στην ίδια οθόνη χωρίς να κάνει τίποτα. Καμια βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

heeelp!! πηγα να κάνω την αναβάθμιση αλλά όταν παω να τρέξω το Update Service μου βγάζει το παρακάτω σφάλμα http://img329.imageshack.us/img329/2645/untitled13rn.jpg

 

Πήγα στο σάιτ της macromedia κατέβασα τον player αλλά και πάλι τα ίδια, έχει να προτείνει κανείς τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν η λύση βρέθηκε, όσοι αντιμετωπίσετε παρόμοιο πρόβλημα η αιτία του κακού είναι οτι δεν χρησιμοποιήσατε τον internet explorer για να επισκευθείτε το σάιτ της macromedia και να κατεβάσετε το flash player!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το κόλλημα το έφαγα και πάλι ,που αφορά στη μαύρη οθόνη στο μενού και την απώλεια ήχου.

Ετσι το ξαναφλάσαρα και περιμένω πάλι, αλλιώς ....έφυγε σε καλή τιμή

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι σε ανύποπτες στιγμες και ενώ είναι ενεργοποιημένοι οι ήχοι, μένει μόνο με την δόνηση, με αποτέλεσμα να έχω χάσει 1-2 κλήσεις μέχρι στιγμής γιατί δεν το είχα επάνω μου...

Θα δοκιμάσω να το κάνω online αναβάθμιση κι αν δεν γίνει τίποτε τότε Τρίτη πάει για service, αναβάθμιση κλπ κλπ...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει περάσει το νέο firmware, ας μας πει αν διορθώνεται το πρόβλημα της R1N035 με την ανάλυση (τα 10 pixels πάνω και κάτω) σε μερικά java παιχνίδια .
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει περάσει το νέο firmware, ας μας πει αν διορθώνεται το πρόβλημα της R1N035 με την ανάλυση (τα 10 pixels πάνω και κάτω) σε μερικά java παιχνίδια .

οχι, δυστυχως...:cry:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον έχω κι εγώ την R1AA008 περασμένη.

Για να δούμε αν θα λυθούν τα προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω εχω πλεον την R1AA008 περασμενη... για να δω ξεπεραστηκαν καποια bugs που υπηρχαν με τα Bluetooth Handsfree:confused:

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

heeelp!! πηγα να κάνω την αναβάθμιση αλλά όταν παω να τρέξω το Update Service μου βγάζει το παρακάτω σφάλμα http://img329.imageshack.us/img329/2645/untitled13rn.jpg

 

Πήγα στο σάιτ της macromedia κατέβασα τον player αλλά και πάλι τα ίδια, έχει να προτείνει κανείς τίποτα;

 

Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Ακολούθησα τη συμβουλή σου και μπήκα μέσω Internet Explorer (κανονικά χρησιμοποιώ Firefox 1.5). Παρ' ότι κατέβασα κι εγκατέστησα και τον Flash Player αλλά και τον Shockwave Player, τίποτα δεν έχει αλλάξει. Το πρόβλημα παραμένει.Και οι δύο players φαίνονται κανονικά στο Control Panel>Add/Remove Programs. Καμμιά άλλη καλή ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Nα προσέξεις ότι όντως εγκατέστησες την έκδοση του flash player για τον Internet Explorer και όχι για τον firefox. Δοκίμασε εδώ http://macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOX
Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλες εντυπωσεις ,πολυ καλο ηχο στο ακουστικο κατα την διαρκεια των κλησεων,εξαφανιστηκε το μαυρο τετραγωνο στο μενου, ταχυτατη πλοηγηση στο μενου,κανενα κολλημα. ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλες εντυπωσεις ,πολυ καλο ηχο στο ακουστικο κατα την διαρκεια των κλησεων,εξαφανιστηκε το μαυρο τετραγωνο στο μενου, ταχυτατη πλοηγηση στο μενου,κανενα κολλημα. ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

τα ιδια. 0 crash μεχρι τωρα :D

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλες εντυπωσεις ,πολυ καλο ηχο στο ακουστικο κατα την διαρκεια των κλησεων,εξαφανιστηκε το μαυρο τετραγωνο στο μενου, ταχυτατη πλοηγηση στο μενου,κανενα κολλημα. ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Όντως! So far so good. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι! :X :)

Link to comment
Share on other sites

Loipon mia wra meta thn anabatmish kai synexwn dokimwn, exw na pw oti.

1) Einai ontws grigorotero to menu alla oxi kai me megalh diafora. Tha elega mikrh ws anepaisthith..

2) Ta kolimata yparxoun akoma alla exoun perioristei shmantika. Parathrisa kapoia kollimatakia sthn hxografish alla to zoom stis fwtografies beltiwthike poly alla kai pali exei to kolimatakia toy...

3) H poiothta fwtografiwn video kai hxou se radio kai mp3 paramenei ws exei.

Sygkekrimena oi fotos einai kales opws gnwrizoume, to video sxedon xalia opws pali gnwrizoume, h poiothta toy mp3 kai radio metria (hxos "tholos" h katholou kristalinos tha elega. Dhladh ena mp3 192ari to paizei san 96ari....gia na katalabete. Kamia beltiwsh se ola ayta ektos apo to oti ayksithike tha elega mia mpara h entash akoustikhs.

 

Telos na pw pws an kai prwth fora anabathmisw thlefwno apo to internet h olh diadikasia htan paneykolh kai sygxaritiria sthn SE se ayto to shmeio gia to flash programma ths pou kanei th zwh mas eykolh.

 

Elpizw na beltiwthei sthn epomenh anabathmish o hxos toy mp3 kai radio (san poiothta) kai na doume kai ena poiotikotero video....Ayta.

Link to comment
Share on other sites

Nα προσέξεις ότι όντως εγκατέστησες την έκδοση του flash player για τον Internet Explorer και όχι για τον firefox. Δοκίμασε εδώ http://macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOX

Εχω εγκαταστήσει την σωστή έκδοση για τον Internet Explorer. Υπόψιν όμως ότι χρησιμοποιώ μόνο Firefox 1.5

Link to comment
Share on other sites

@wolfmandim δεν εχει σημασία τι χρησιμοποιείς γενικότερα,αρκεί να πας να κατεβάσεις τον Flash player με τον ΙΕ. Συγκεκριμένα στις πληροφορίες του που υπάρχουν στη σελίδα του download πρεπει να γράφει τα παρακάτω

 

File size: 723 K

Download Time Estimate: 1 minutes @ 56K modem

Version: 8,0,22,0

Browser: Internet Explorer and AOL

Date Posted: 9/12/2005

Language: English

Link to comment
Share on other sites

@wolfmandim δεν εχει σημασία τι χρησιμοποιείς γενικότερα,αρκεί να πας να κατεβάσεις τον Flash player με τον ΙΕ. Συγκεκριμένα στις πληροφορίες του που υπάρχουν στη σελίδα του download πρεπει να γράφει τα παρακάτω

 

File size: 723 K

Download Time Estimate: 1 minutes @ 56K modem

Version: 8,0,22,0

Browser: Internet Explorer and AOL

Date Posted: 9/12/2005

Language: English

Φίλε μου, αυτή ακριβώς την έκδοση την έχω κατεβάσει κι εγκαταστήσει στον υπολογιστή. Δεν δουλεύει όμως, για λόγους που μακάρι να ήξερα :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις μάγκες... Θέλω να κανω update to v800 μου, αλλα όπως κατάλαβα απο το seus δεν γίνεται με το καλώδιο usb που υπήρχε στην συσκευασία. Μόνο με το DCU-60. Όταν διάβασα όμως τις πληροφορίες του DCU-60, δεν ανέφερε πουθενά αν υποστήριζε και το V800. Εσείς τι λέτε? Να αγοράσω το DCU-60?

Και από πού να το αγοράσω? Ξέρετε κανα ελληνικο site να το παραγγείλω?(Ζητάω ελληνικό για πιο φτηνά και γρήγορα). Ξερετε αν έχει η Vodafone ή ο Γερμανός κτλ.?????

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις μάγκες... Θέλω να κανω update to v800 μου, αλλα όπως κατάλαβα απο το seus δεν γίνεται με το καλώδιο usb που υπήρχε στην συσκευασία. Μόνο με το DCU-60. Όταν διάβασα όμως τις πληροφορίες του DCU-60, δεν ανέφερε πουθενά αν υποστήριζε και το V800. Εσείς τι λέτε? Να αγοράσω το DCU-60?

Και από πού να το αγοράσω? Ξέρετε κανα ελληνικο site να το παραγγείλω?(Ζητάω ελληνικό για πιο φτηνά και γρήγορα). Ξερετε αν έχει η Vodafone ή ο Γερμανός κτλ.?????

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Κοίτα στο http://www.davinciteam.com και ίσως βρείς αυτό που ζητάς

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες τι στο καλο κανω λαθος εγω με την αναβαθμηση?

 

Ειμαι στο σημειο οπου μου λεει να σβησω το κινητο,να βγαλω την σιμ να βαλω την μπαταρια κτλ...

 

Τα κανω ολα κιριλλε ,βαζω το βυσμα στο κινητο(παντωντας το c) και τα αφηνω ολα.

 

Το κινητο ανοιγει και γραφει εισαγετε σιμ και στον υπολογιστη δεν γινετε τιποτα..

 

Τι κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες τι στο καλο κανω λαθος εγω με την αναβαθμηση?

 

Ειμαι στο σημειο οπου μου λεει να σβησω το κινητο,να βγαλω την σιμ να βαλω την μπαταρια κτλ...

 

Τα κανω ολα κιριλλε ,βαζω το βυσμα στο κινητο(παντωντας το c) και τα αφηνω ολα.

 

Το κινητο ανοιγει και γραφει εισαγετε σιμ και στον υπολογιστη δεν γινετε τιποτα..

 

Τι κανω?

 

Κράτα το C πατημένο μέχρι να σου ζητήσει drivers στα Windows. Πρόσεχε ώστε να το πατάς καλά το κουμπάκι. Άμα σου φύγει θα πρέπει να το ξανακάνεις!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...