Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

eχεις να προτεινεις κατι συγκεκριμενο γιιατι με ενδιαφερει και εμενα.

Εγω τωρα που αγορασα το w810i χρησιμοποιω οχι της sony ericsson αλλα αυτα που εχω και στο i-pod.εχω αγορασει sennheiser ψειρες και η ακουστικοτητα τους ειναι σαφως ανωτερη απο τα ακουστικα τα "μαμα".:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βασικα αυτα απο Κινα τα ειχα παρει μεσω ebay 10GBP~16euros, τωρα τα βρηκα με 9$ και τα παραγγειλα..

Δες αυτα εδω ειναι!!

http://cgi.ebay.com/Black-HPM-70-Handsfree-W880i-K800i-for-Sony-Ericsson_W0QQitemZ200124152129QQihZ010QQcategoryZ20347QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Εγω τα ειχα παρει τα ιδια το Σεπτεμβρη και απο τοτε τα ειχα λιωσει πραγματικα και μου κοπηκε το ενα καλωδιακι εκει που χωριζονται απο το γυρω-γυρω συνεχεια και επειδη τα τραβουσα συνεχεια!! Και σε μια φιλη μου που ειχε w800 της ειχαν κοπει στο ιδιο σημειο. Χωρις να το σκεφτω παρηγγειλα νεα, θα ερθουν τελικη τιμη λιγοτερο απο 7ευρω και εδω κανουν το λιγοτερο 25!!

 

 

Φιλε σε ευχααριστω πολυ.Αν πιστοποιεις οτι ειναι καλυτερα απο της μανας του θα παραγγειλω αυριο το πρωι και μαλιστα 2 ζευγαρια.

Link to comment
Share on other sites

Tα απλα ακουστικα που ειχε μεσα το κ750 μου δεν τα χρησιμοποιησα πανω απο δυο βδομαδες γιατι πηρα αυτα,επειδη τα προηγουμενα μου εφευγαν απο το αυτι.

Το μονο προβλημα που ειχαν ηταν οτι οταν ημουν στη σχολη πχ που ειχε φασαρια, οταν μιλαγα οι αλλοι ακουγαν πολυ θορυβο, αλλα οχι συνεχεια! Δεν ξερω τι εφταιγε.. εγω παντως παραγγειλα διχως δευτερη σκεψη..

Συν το οτι την περασμενη φορα ηρθαν σε 5μερες απο ΚΙΝΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα την παρασκευή (VFL) και νομίζω ότι έχει πρόβλημα η συσκευή. Το joystick κλασσικά. Στην αναμονή κάνοντας^ και > κολλάει και αργεί. μπορώ να κάνω κάτι::: Παίζει αντικατάσταση???
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έκλεισες 7 μέρες που το αγόρασες μπορείς να το πας στο κατάστημα της vodafone και να ζητήσεις αντικατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έκλεισες 7 μέρες που το αγόρασες μπορείς να το πας στο κατάστημα της vodafone και να ζητήσεις αντικατάσταση.

 

 

Ευχαριστω για την απάντηση.

Μήπως ξέρεις αν θα αργήσουν???

Επειδή έχω ακούσει διάφορα, φοβάμαι μήπως μου δώσουν χειρότερο...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση.

Μήπως ξέρεις αν θα αργήσουν???

Επειδή έχω ακούσει διάφορα, φοβάμαι μήπως μου δώσουν χειρότερο...

Πριν το παραλαβεις :blink: αν δουλευει και το καινουργιο σωστα.παντως μου φαινεται παραξενο για καινουργιο κινητο...να εχει τετοιο προβλημα :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν το παραλαβεις :blink: αν δουλευει και το καινουργιο σωστα.παντως μου φαινεται παραξενο για καινουργιο κινητο...να εχει τετοιο προβλημα :confused:

 

δεν έχει τρελό πρόβλημα απλά στην συγκεκριμένη λειτουργία αργεί πολύ, και επειδή λένε ότι το joystick έχει πρόβλημα....

 

μάλλον θα το κρατήσω κανά δύο μέρες ακόμα να δω τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μερικές μέρες περιθώριο.

Τα joysticks δεν είναι όλα προβληματικά. Εγώ 2 χρόνια τώρα δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Να έχεις πρόβλημα από τώρα πάντως είναι πολύ περίεργο. Και καλά θα κάνεις να βιαστείς να το αντικαταστήσεις αφού είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μερικές μέρες περιθώριο.

Τα joysticks δεν είναι όλα προβληματικά. Εγώ 2 χρόνια τώρα δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Να έχεις πρόβλημα από τώρα πάντως είναι πολύ περίεργο. Και καλά θα κάνεις να βιαστείς να το αντικαταστήσεις αφού είναι έτσι.

 

Μαλλόν θα το πάω κανά δύο μέρες....

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλόν θα το πάω κανά δύο μέρες....

Ευχαριστώ.

Εγω θα το πηγαινα αμεσως.τωρα που ειναι φρεσκο το πραγμα και θα το αλλαξουν αμεσως.αμα εχει προβλημα..μην το σκεφτεσαι..πηγαινε'το αμεσα για αλλαγη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να αγοράσω μια κάρτα μνήμης (512 ή 1 GB)για το Κ 750. Σε τι τιμή περίπου θα τη βρω και από πού να την πάρω φτηνά; Ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα κι εγω αυτο το σουπερ κινητο προσφατα και θελω να ρωτησω 2 πραγματακια

1.Κατεβασα το προγραμματακι bluetooth messenger.Χρειαζεται να το εχουν και τα αλλα κινητα για να στειλω μνμ ή αρκει μονο το δικο μου!Γιατι δοκιμασα και δεν γινοταν..

2.Καρτα μνημης να παρω high speed ή κανονικη.Καποιος σε προηγούμενη σελίδα ειπε οτι δεν εχει σημασία αλλα εσεις τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να αγοράσω μια κάρτα μνήμης (512 ή 1 GB)για το Κ 750. Σε τι τιμή περίπου θα τη βρω και από πού να την πάρω φτηνά; Ευχαριστώ!!!

 

Για καρτα 1 gb θελεις περιπου στα 30 ευρο αν και εχω βρει και με 25 ευρο.

:worry: memory stick pro duo

 

 

Παιδια πηρα κι εγω αυτο το σουπερ κινητο προσφατα και θελω να ρωτησω 2 πραγματακια

1.Κατεβασα το προγραμματακι bluetooth messenger.Χρειαζεται να το εχουν και τα αλλα κινητα για να στειλω μνμ ή αρκει μονο το δικο μου!Γιατι δοκιμασα και δεν γινοταν..

2.Καρτα μνημης να παρω high speed ή κανονικη.Καποιος σε προηγούμενη σελίδα ειπε οτι δεν εχει σημασία αλλα εσεις τι προτεινετε?

 

 

 

Καλημερα.χρειαζεται και τα 2 κινητα να εχουν αυτη την εφαρμογη.επισης καρτα μνημης αν επιλεξεις λιγα gb να παρεις κανονικη.τωρα αμα παρεις 4gb η high speed επιβαλλεται!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καρτα μνημης αν επιλεξεις λιγα gb να παρεις κανονικη.τωρα αμα παρεις 4gb η high speed επιβαλλεται!

 

2gb high speed έχω εγώ. Έχω βρει 4 και 8 gb αλλά δεν τις έχω βρει σε high speed.... Υπάρχουν ?

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.χρειαζεται και τα 2 κινητα να εχουν αυτη την εφαρμογη.επισης καρτα μνημης αν επιλεξεις λιγα gb να παρεις κανονικη.τωρα αμα παρεις 4gb η high speed επιβαλλεται!

 

Raver, μόλις είδα την υπογραφή σου. Είσαι νέος δίτροχος; Γιατί δεν περνάς απ' το mybike να σε γνωρίσουμε;

 

Sorry για το offtopic!:)

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το πηγαινα αμεσως.τωρα που ειναι φρεσκο το πραγμα και θα το αλλαξουν αμεσως.αμα εχει προβλημα..μην το σκεφτεσαι..πηγαινε'το αμεσα για αλλαγη.

 

Το πήγα τελικά σήμερα. θα έχω το καινούργιο σε 2 μέρες. ελπίζω τουλάχιστον το καινούργιο να είναι οκ.

 

Σκέφτομαι για κάρτα. Παίζει ρόλο η μάρκα;

Ούτε στα 2Gb χρειάζεται high speed;

Link to comment
Share on other sites

2gb high speed έχω εγώ. Έχω βρει 4 και 8 gb αλλά δεν τις έχω βρει σε high speed.... Υπάρχουν ?

4gb high speed εχω βρει.8 δεν εχω :blink: ακομη!

 

Raver, μόλις είδα την υπογραφή σου. Είσαι νέος δίτροχος; Γιατί δεν περνάς απ' το mybike να σε γνωρίσουμε;

 

Sorry για το offtopic!:)

 

τα τελευταια 10 χρονια!! ειμαι ηδη σε moto.gr , motocikleta.gr ,ktmhellasclub.gr

 

Το πήγα τελικά σήμερα. θα έχω το καινούργιο σε 2 μέρες. ελπίζω τουλάχιστον το καινούργιο να είναι οκ.

 

Σκέφτομαι για κάρτα. Παίζει ρόλο η μάρκα;

Ούτε στα 2Gb χρειάζεται high speed;

 

Οταν θα πας να το παραλαβεις..να το τσεκαρεις..ανοιξετ'το εκει και δουλεψε'το λιγο για να :worry: αν ειναι ok! :)

επισης οτι μαρκα και να παρεις ειναι ιδιες!! εγω εχω στο κινητο μου sandisc και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μαζι μου.τωρα στα 2gb μπορεις να δουλεψεις μια χαρα και με την απλη.αλλα πολυ καλυτερα με μια high speed.αλλα το κοστος απο μια απλη καρτα μπορει να ειναι και 30% παραπανω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4gb high speed εχω βρει.8 δεν εχω :blink: ακομη!

 

Ε-Tech (το φυλλάδιο-περιοδικό του Γερμανού) Τεύχος Ιουνίου 2007 σελίδα 40 η τελευταία κάρτα... Sony στα 199 ευρώ... :wink:

 

Βγαίνει λίγο πιο ακριβή και από το Κ750 βέβαια... :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ε-Tech (το φυλλάδιο-περιοδικό του Γερμανού) Τεύχος Ιουνίου 2007 σελίδα 40 η τελευταία κάρτα... Sony στα 199 ευρώ... :wink:

 

Βγαίνει λίγο πιο ακριβή και από το Κ750 βέβαια... :lol:

δεν την εχω :worry: αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει να δωσεις τοσα λεφτα για μια καρτα μνημης.ασε που δεν θα την υποστηριζει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...